Melyik a legjobb fantasy film?

×

Szavazás: Melyik a legjobb fantasy film? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Excalibur
18 19.1%
Conan, a barbár
4 4.3%
Hegylakó
11 11.7%
Sárkányszív
19 20.2%
Támadás a Krull bolygó ellen
6 6.4%
Willow
11 11.7%
Dungeons & Dragons
3 3.2%
Xéna
4 4.3%
egyéb
18 19.1%
Szavazók száma: 13 ( amanibhavam, Rogue, boreger, Lord Maul, Sarah ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 11 hónapja #55710 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
Szerintem innen az Excalibur volt a legjobb, bár volt egy- kettő amit nem láttam... és Merlin nagyon hiányzott innen...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55371 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
Huh, hát azért hiányzott pár film :D Alapvetően a Végtelen történet az etalon. De mondjuk a Conan mellől erősen hiányoltam a Vörös Szonját, mindig is az egyik kedvenc filmem volt. A Merlinnel vitatkoznék...Klassz szereplőgárda, csodás látvány, de hiányzott belőle valami plusz. Kár, Svin, hogy Robin Williams nem került föl a listára, nagyon hálás szerepe volt Pán Péter :?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54902 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
A Merlin az tényleg jó!!! :!: :!: :!: :D :D :D :lol: :wink: :wink: :P :mrgreen: :P
Imádom az északi- főleg az ír legendákat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54884 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
Most vettem csak észre ezt a topicot. örülök, hogy van ilyen. A Hegylakóra szavaztam, feltéve, hogy ez alatt CSAK az 1. részt értjük. Igaz nagy volt a kísértés, hogy az Ex-re, vagy a Conanra szavazzak, de azért a Hegylakó mégiscsak WOD...
A végtelen történet sztem jó, de csak a könyv. Aminek pedig a filmhez nem igazán van köze...
Pár film azért tényleg hiányzik a felsorolásból. Mondjuk a MERLIN!!!

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54476 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
Hát akkor javaslom, hogy kezd a lista tetején és meg se állj az aljáig. Különös tekintettel a szavazatok terén jól szereplő darabokra::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54438 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
Bevallom, én a Xena pár részén kívül egyiket sem láttam, legfeljebb töredéküket.
Nekem nagyon tetszett a Gyu.-n kívül a 2001 és a 2010 Űrodisszeia, az Alien 2, és még van pár.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54390 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
Én leginkább a Gyűrűk Urát hiányoltam a listáról. Hercules sem volt fent :cry: .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54353 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
Svindler: Bár én a Végtelen Történetre szavaztam, hiányoltam pár filmet a felsorolásból. Például: Legenda, Hook
Ha a Hook is szerepelt volna a listában akkor arra szavaztam volna ::::))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54287 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Melyik a legjobb fantasy film?
Sziasztok!

Nagyon erdekelne, hogy azok, akik az egyeb-re szavaztak, melyik filmre gondoltak. Ezert azt kerem, ha te is erre szavaztal, legyszives ird meg ide, hogy melyik filmre gondoltal!
Koszonom!

Svindler

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #53738 Írta: svindler
Melyik a legjobb fantasy film? téma létrehozva svindler által
Új hét, új szavazás.
Most arról lehet dönteni, Melyik a legjobb fantasy film?. A listában szándékosan nem szerepel a Gyűrűk Ura. Azt kell eldönteni, ezen kívül melyik a legjobb :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.152 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére