A Két Torony film melyik részét várod leginkább?

×

Szavazás: A Két Torony film melyik részét várod leginkább? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Aragornék és a rohani lovasok találkozása
6 8%
Szilszakáll és a többi ent megjelenése
24 32%
Az edorasi jelentek, Théoden és Éowyn
4 5.3%
Vasudvard ostroma, Szarumán bukása
9 12%
A Helm-szurdoki csata
12 16%
Frodóék és Faramir találkozása
10 13.3%
A Banyapók odúja
10 13.3%
Szavazók száma: 1 ( Sesy )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 7 hónapja #72223 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
A két torony előzetes,van ott egy ilyen címszó,na ott töltsd le,ne a hivatalost!(Bár azt is letöltheted :) ,csak abban nincs Szilszakáll),amiben van,az rejtett kamerával van fölvéve,ezért nem jó a minősége és villog.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72222 Írta: Lady Paradox
Köszi Lara!
De nem láttam ?!
majd megnézem még egy párszor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72221 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Nienor:Itt megtalálod :itscool:
www.hardwired.hu/search.hw?q=A+k%E9t+torony
2:50-nél lesz az ent(és Pippin :) )

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72219 Írta: Lady Paradox
Hi!
Megtudná valaki adni az entes verzió címét?
Előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71923 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Azért szavazok az Entekre - mert bár minden részletet nagyon várok - mégis Szilszakállékra vagyok a legkiváncsibb.
Na ez elég hülyén hangzott :oops:
ti. csatajelenetet meg egyebet már láttam de Enteket még nem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71533 Írta: hódica

Sil írta: Melyiket láttad? A négy percesben, ami nagyon villog, van egy olyan rész, hogy az egyik hobbit kapaszkodik valamibe, és közben ijedten lenéz. Az a valami Szilszakáll.


Azt hiszem, a hivatalosat láttam.Kb. 2 perc, Quick Time-al lehet lejátszani, és én nem láttam Szilszakállt. :( :cry: :evil:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71453 Írta: Narië

Sil írta:

hódica írta:

zsoffija írta: Szilszakáll!
:arrow: én is meghökkentem,amikor megláttam a trailerben... 8O
De hát még lehet jó...


trailerben van Szilszakáll?? 8O :?: 8O 8O
Akkor vagy én vagyok nagyon vak, vagy abban a trailerben, amit én láttam, abban nem volt. :oops: :? :( :cry: :?:

Melyiket láttad? A négy percesben, ami nagyon villog, van egy olyan rész, hogy az egyik hobbit kapaszkodik valamibe, és közben ijedten lenéz. Az a valami Szilszakáll.

A hivatalosban nincs :?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71429 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?

hódica írta:

zsoffija írta: Szilszakáll!
:arrow: én is meghökkentem,amikor megláttam a trailerben... 8O
De hát még lehet jó...


trailerben van Szilszakáll?? 8O :?: 8O 8O
Akkor vagy én vagyok nagyon vak, vagy abban a trailerben, amit én láttam, abban nem volt. :oops: :? :( :cry: :?:

Melyiket láttad? A négy percesben, ami nagyon villog, van egy olyan rész, hogy az egyik hobbit kapaszkodik valamibe, és közben ijedten lenéz. Az a valami Szilszakáll.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71353 Írta: hódica

zsoffija írta: Szilszakáll!
:arrow: én is meghökkentem,amikor megláttam a trailerben... 8O
De hát még lehet jó...


trailerben van Szilszakáll?? 8O :?: 8O 8O
Akkor vagy én vagyok nagyon vak, vagy abban a trailerben, amit én láttam, abban nem volt. :oops: :? :( :cry: :?:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71330 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?

Alyr Arkhon írta: Hogy Szilszakáll milyen élethű lesz?
Hmmm....
Én attól félek, hogy Pippinékhez hasonlóan végig viccelni fog, esetleg ügyetlenkedni (elefánt a porcelánboltban) bár az kétségtelen, hogy Szarumán hatalmát ő töri meg...

Annyira nem lehet szörnyű, mint a rajzfilmben az az óriásbrokkoli... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71317 Írta: zsoffija
Szilszakáll!
:arrow: én is meghökkentem,amikor megláttam a trailerben... 8O
De hát még lehet jó...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71115 Írta: Alyr Arkhon
Hogy Szilszakáll milyen élethű lesz?
Hmmm....
Én attól félek, hogy Pippinékhez hasonlóan végig viccelni fog, esetleg ügyetlenkedni (elefánt a porcelánboltban) bár az kétségtelen, hogy Szarumán hatalmát ő töri meg...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71032 Írta: hódica

Minerva írta: Jaj, megint átmegyünk Aragorn vs. Frodóba... Meg kéne nyitni megint azt a topicot.


sorry Minerva :oops: :heu: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71030 Írta: hódica

Ulmo írta: Tessék parancsolni, Szilszakállról egy közeli kép (egy Pippin kapaszkodik rajta :) ):
www.warofthering.net/movies/phot ... ge56.shtml

Ugye látjátok az ent szemét?


Köszi a képet!!! :P
Így első ránézésre olyan, mit 1 fa szemekkel.(mily meglepő... :? ).Amúgy nem nagyon lehet ebrről a képről sokmindent levonni...kívéncsi vagyok, hogy fog járni.És hogy milyen "élethű" lesz... :heu:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #70966 Írta: Elrond
Valahogy nem így képzeltem el egy ent fejét, habár lehet, hogy csak a képen látszik ilyennek.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #70886 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Tessék parancsolni, Szilszakállról egy közeli kép (egy Pippin kapaszkodik rajta :) ):
www.warofthering.net/movies/phot ... ge56.shtml

Ugye látjátok az ent szemét?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #70744 Írta: Minerva
Jaj, megint átmegyünk Aragorn vs. Frodóba... Meg kéne nyitni megint azt a topicot.
Szilszakállról nincs kép... :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #70680 Írta: hódica

Irunien írta: Minerva, Minerva...
Ez az Aragorn-dolog...Inkább Frodó :D :D


JAJA! :P :hello: Frodó rulez!
A trailerbe is alig volt Frodó!...meg Gollam...ENTEK MEG EGYÁLTALÁN NEM!!!!!!!!!!!!!!!!! :nono: :evil:

Tényleg van v.kinek képe Szilszakálról?Én még egyet sem láttam. :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #70657 Írta: Minerva
ARAGORN ROCKS :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :roll: :evil3: :hello: :dance: :bounce: :mrgreen:

Persze Frodó sem *olyan* rossz... :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #70627 Írta: Narië

Irunien írta: Ez az Aragorn-dolog...Inkább Frodó :D :D


Aragorn forever :)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #70585 Írta: Irunien
Minerva, Minerva...
Ez az Aragorn-dolog...Inkább Frodó :D :D

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #70515 Írta: Minerva
Cirith Ungol! :!:
Helm Szurdok! :!: (Aragorn rulz... :roll: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69913 Írta: Ragoran

Nienor írta: Hogyhogy mint tudjuk?
Én nem tudom!


A Banyapókot ÁLLÍTÓLAG átrakták a 3. részbe... :bawling:
Én már nem hiszek semmit, majd a Film után!
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a királky...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69905 Írta: Lady Paradox
Hogyhogy mint tudjuk?
Én nem tudom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69672 Írta: hódica
Eredetileg Banyapókot vártam nagyon,de mint tudjuk... :evil: :evil: :crying:

Így a nummero uno:ENTEK!!! :hello: 2. Frodó&Samu&Gollam 3.Edoras 4. Helm-szurdok(annak ellenére, hogy nem nagyon szeretem a csatát) 5.a film vége :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69596 Írta: Esticsillag
Szilszakáll és a többi ent megjelenítésére vagyok a legkiváncsibb!!!
Már ugyértem a személyiségükre.Ja és persze a barlangjukra ahol élnek!! :roll:

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69513 Írta: Hanna
Hanna válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Entek! Entek! Entek! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69171 Írta: Narië
Erôsen ingadozom a Helm-szurdok és az Aragorn és a rohaniak között.De talán mégis csak a Helm szurdok...Jaaaaj,úgy várom már a januárt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?confused2: :bounce:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69124 Írta: Alesse
Banyapók!!!!!!! + az egész persze...és kíváncsi vagyok az entekre is!!!

"Lasto beth nin, tolo dan na' ngalad"!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69090 Írta: Niphredil/Szméagol
Mi Jó Szméagolt szeretnénk látni, úgy ám drágaszágom! Ész a Rohadék ész Vakarék vitáját, úgy ám! Ész asz egészet! :wink: :wink: :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.192 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére