A Két Torony film melyik részét várod leginkább?

×

Szavazás: A Két Torony film melyik részét várod leginkább? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Aragornék és a rohani lovasok találkozása
6 8%
Szilszakáll és a többi ent megjelenése
24 32%
Az edorasi jelentek, Théoden és Éowyn
4 5.3%
Vasudvard ostroma, Szarumán bukása
9 12%
A Helm-szurdoki csata
12 16%
Frodóék és Faramir találkozása
10 13.3%
A Banyapók odúja
10 13.3%
Szavazók száma: 1 ( Sesy )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 8 hónapja #68949 Írta: Aryante
Nagyon nehéz egyet választani... :heu: De leginkább az entek, meg Ithilia. És a Palantír! És Rohan! Jajj, mondom, hogy nehéz egyet választani. De végül is az entekre szavazok.

Aryante

Az ég bűneinkért haragszik ránk, a világ erényeinkért. (Novalis)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68780 Írta: nazgúl
Gollamot nagyon várjuk már, leginkább mi is a megszelídítésére vagyunk kíváncsiak. (Mind a 9-en - ha már mi nem vagyunk jelen...)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68676 Írta: shaira
Hát...nem is tudom. Én inkább az egész filmet várom :biggrin2: .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68668 Írta: Ithilgalad
Vasudvard ostroma... Meg amikor Pippin belenéz a palantírba!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68654 Írta: zsoffija
Hali :)
Én meg-húdeeredeti... :? -Gollam drágaszágomat várom talán leginkább :)
Bár azért kicsit tartok tőle,a Gyűrűszövetsége Gollam-képe kicsit ütközött az enyémmel.(DE BORRZASZTÓAN TETSZETT!!!)
:arrow: tehát kissé tartok tőle...azaz a kiábrándulástól...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68079 Írta: Kincső
Nagyon kiváncsi vagyok, milyen lesz Ithilia. A 2. Helm-szurdok és Szilszakáll és Gollamholtversenyben, de már az egészet nagyon várom!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67978 Írta: Elrond
Üdv!


Én mindegyiket várom, de Vasudvardra szavaztam. A könyben is az tetszett a legjobban, a Helm-szurdok mellet.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67953 Írta: Adelard
HELM SZURDOK!!!!!!! Már a könyben is a kedvenc részem a Két Toronyból és NAGYON kíváncsi vagyok rá. De persze Szilszakállra, Keselyüstökre is, meg az egész filmre, természetesen. :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67951 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Ismét ithiliás részre szavaztam :lol:
Ithilia rúlz!

Frodó és Faramir találkozása azért izgat nagyon, mert hát ugye Henneth Annún, a Nyugatra Nyíló Ablak, a Napnyugta Ablaka, a Tiltott Tó...Éljenek a vizek!!! :D :D :D

Egyébként az összeset várom már. Micsoda kérdés ez, Svin? :eek2: :eek4: :o h: :biggrin2: :lol: :wink:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67935 Írta: Hobbitleány
Én Gollam és Frodóék útjára vagyok nagyon kíváncsi. De alapjábavéve az egészet nagyon várom! Kíváncsi vagyok még arra is, hogy Samu hogy alakítja azokat a részeket, ahol majd össze kell szólalkoznia Gollammal. Már maga a színészi alakítás is érdekel.

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67911 Írta: Undómiel
Hú, ez kemény volt! Végül Helm-szurdokra szavaztam, kíváncsi vgyok, hogy milyen lesz az a 45 perc, amit ennek szenteltek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67902 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
A kérdés megint jó. Szerintem a Helm-Szurdok lesz a leglátványossabb, no meg az Entek, de Banyapók Odúja lesz még jó.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67861 Írta: Ragoran
Ez megint egy elgondolkodtató kérdés!
Végül az Aragornosra szavaztam, de nehéz döntés volt és az összeset naon várom...
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67753 Írta: Telumehtar
Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!Palantiros jelenet!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67473 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Annyi nem valós híreszteléseket terjesztenek,hogy én most már nem hiszek senkinek és semminek :eek4: Elijah nem házasodik (pl),szerintem nem érdemes a különböző nem megbízható újságok írásaival foglalkozni,itt csigáznak minket :roll: ,még az is lehet,hogy PJ-ben fel sem merült az ötlet,hogy kihagyja a Banyapókot.Találgathatunk,de úgyis csak a film után tudunk meg mindent.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67468 Írta: celebril
Telella: 100% egyetértek!!!!!!!!!!!!!!! :cheers: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67438 Írta: Dae/siss
Éowyn, Éowyn!! A kedvenc figurám az egészben. Tényleg kár viszont, hogy csak egyre lehet szvazni, mert a Helm-szurdokra és Szilszakállra is szavaztam volna, biza... :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67428 Írta: Telella
De akkor most a Banyapók a Két toronyban vagy a Király visszatérben lesz? :hein:
Egycsomó olyan hír volt, hogy a Banyapókot átrakják a 3. részbe(ami sztem hülyeség)! :heu:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67408 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Nekem a helm-szurdok a kedvenc részem :up: :bounce:
Meg kíváncsi vagyok a Banyára is, meg Faramirra is. Ja, és az entekre is. Meg az egész filmre. Hogy fogom én kibírni addig? :hein: Januárig :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67367 Írta: Elanor
Én is nagyon sokat gondolkoztam a válaszon. Igazság szerint az utolsó három lehetőség közül én nem igazán tudnék választani, nekem azok egybe tartoznak, és együtt képzik a kedvenc részemet a könyvből :)

Remélem a film is hűen fogja vissza adni annak a résznek a hangulatát. (Meg persze az összes többinek :) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67321 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
A Helm-szurdokra kíváncsi vagyok.Gimli és Legolas versenye szuper lesz(ha lesz)!
De az entek is nagyon érdekelnek.Ugyan milyen lesz Szilszakáll?

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67319 Írta: Cicaful
Ulmo: Gollam megszelídítésével én is egyet értek. És ez Frodó és Faramir találkozásában - számomra - benne van :arrow: tiltott tó. Nekem az az egyik kedvenc részem. És persze arra a klassz kis barlagra, a vízeseéssel is kíváncsi vagyok már. :wink:
Ja, és megjegyzem...nagyon várom már Keselyüstök szereplését. :lol:

Telu:[size=9:1n4mhmnv] ez a "mozizzunk együtt" dolog elég erőteljesen Találkozások szagú. Eddig is jól megvolt ott, ezután is ott fogjuk szervezni. Ráadásul, július közepén elég nevetséges és felesleges lenne a TTT mozin gondolkodni, mikor még azt se tudjuk mikor lesz a bemutató. Tehát majd mindent a maga helyén (Találkozások topic) és idején (kb. december tájban)!![/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67314 Írta: Telumehtar
Megint suttogok:[size=9:2a78u2vw]Svin:majd...ismétlem megamat majd..nyithatnál 1 mozizzunk együtt topicot mert ha a premierre akarunk menni akkor még joval elötte meg kell szervezni!!!![/size]

OFF End

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67309 Írta: Théoden
Hát én természetesen Théodent várom a legjobban, de már úgy egészében alig bírom ki, hogy ne lássam. Szerintem a haverokkal tömegesen megyünk majd megint a premierre, mint legutóbb is. :D

Arise now, arise, Riders of Théoden!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67306 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Én még külön Gollam megszelídítésére is kíváncsi volnék, sajna az kimaradt a listából. A választék alapján nálam az entek vannak a topon. A többiben csatlakozom Teluhoz :)
(Svindler: miért csak egyet lehet megjelölni? Folyamatosan kiszúrsz velünk :cry: A kérdések viszont nagyon jók!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67292 Írta: Telumehtar
Lili:Ezért is csak suttogtam.....bár nem lehetett hallani....Na min1 nem offolok...

Ja és az enteket naon várom még...
Meg a Helm Szurdokot....
Meg a...mindegyiket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67291 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A Két Torony film melyik részét várod leginkább?
Én is a Banyapók odúját jelöltem meg,feltéve,ha egyáltalán benne lesz a filmben. :?
Amúgy télleg jó lenne egy Nézzük meg együtt a filmet topic,de sztem elég messze van a dolog sajna,főleg ha megint csak januárban lesz premier. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67283 Írta: Telumehtar
Svindler:Ujjabb nehéz kérdés...már megszokom hogy olyat teszel fel amire sosem took válaszolni...
Én Banyapók oduját jelöltem meg...
De az egész filmet nagyon várom...
(Svin:Nem akarsz majd 1 Nézzük meg együtt a filmet! topicot gyártani????)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67265 Írta: svindler
Új kérdés, ismét a mozifilmmel kapcsolatban, mégpedig az idén bemutatásra kerülő Két Toronnyal kapcsolatban az első:
A Két Torony film melyik részét várod leginkább?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére