Előkészületek

Több
15 éve 2 hónapja #381918 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Előkészületek
Igen, nagyon szépen köszönjük a köpenyeket!!!

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381852 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Előkészületek

Julcsi_ írta:

" írta: Vasárnap nem érek rá, mert tönkrement a gépem és 5-re megyek a szerelőhöz.

A varrógéped? ;) What a shame...

Nem :/ , a számítógépem egyébként van egy 100 éves varrógép féleségem de az meg már évek óta be van rozsdásodva. :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381752 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Előkészületek
Az összes noldák nevében nagyon köszönjük Aeglos, és aki még segített a köpenybizniszben!

Más: itthon vagyok. :D

" írta: Vasárnap nem érek rá, mert tönkrement a gépem és 5-re megyek a szerelőhöz.

A varrógéped? ;) What a shame...

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381688 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Előkészületek
Aeglos te egy angyal vagy! nagyon szépen köszönjük! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381680 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Előkészületek
A köpenyeket lehegesztettem, az összes be van téve egy nagy zsákba és jön velem táborba.
Akinek igényesebbre fájna a foga, az ott helyben még beszegheti magának az MTT-s varrógépeken, de most sem foszlanak semennyire.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381648 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Előkészületek
Én megyek. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #381646 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Előkészületek
Náda, hétfő este itthon vagyok. :)

Lyona tanácsára elkezdtem a köpenyeket lehegeszteni, mivel sokkal gyorsabb, mint beszegni. Így nem fog foszlani, mert a műszálas anyag gyertyaláng melletti végighúzása meggátolja a szálasodást.
Csak akkor veszem elő a varrógépet, ha a hegesztés után lesz még időm.
Így is teljesen OK köpenyek lettek, már készvan 5, meg Dani is hazavitt kettőt az övét meg Julcsiét, azokat megvarrja rendesen. Szóval már csak 16 maradt. :)

Amúgy jön egyáltalán AKÁRKI ma este a Margit-szigetre???
Mert ha senki nem jön, akkor nem cipelném ki azt a kvanehéz csomag köpenyt. Márbocsánat. :P

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381641 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Előkészületek
én vállalok :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381629 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Előkészületek
No jó, srácok, fordítsunk a moralitáson, most írjon az, aki beszegne néhány köpenyt a köz javára. :D Nem kell mindekinek magának, csak azért szeretnénk ha lenne pár jelentkező, aki segít. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381625 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Előkészületek
Bocsi, de én is azok közé tartozom akik nem tudják megcsinálni.:/
Erre több érvet is tudok. 1.Vidéken lakom és nehéz megszervezni a beutazást.
2.Vasárnap nem érek rá, mert tönkrement a gépem és 5-re megyek a szerelőhöz.
És h mér nem tudok elmenni érte a többi napon. :(
1.Hétfőn edzésem van + dolgozom.
2.Egyetemre megyek + dolgozom.
3.MTT Táborra készülök.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381620 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Előkészületek
sziasztok! sajna nekem sem túl jó az időpont, és nincs varrógépünk, de megpróbálom megvarrni, ha máshogy nem lehet. bocsi és puszi

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381593 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Előkészületek
én szívesen megcsinálom bárkinek,csak annyi a probléma hogy vasárnap 6-ra nem tudok odamenni,mert már más programom van,de hétfőn ha Aeglos ráér elhozom tőle magamnak és akkor még annak aki szeretné és megcsinálom.
No problemo. :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381587 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Előkészületek
csatlakoznák Metaflórához, már abban az értelemben hogy varrógépünk nincs, pedig szívesen segítenék. Aztán persze ha senkinek nem megy, kézzel én is tudok, csak kérdés, hogy az úgy kész lesz-e valaha xD

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381582 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Előkészületek
Nincs varrógépem, meg ha lenne se tudnám használni. Kezem persze van, bár nem valami szépen varrok. Na szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy ha van valaki lelkes, aki megcsinálna többet is varrógéppel, akkor felvehetné az enyémet is a listára. Ha nem, megpróbálom magam megvarrogatni...
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381575 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Előkészületek
No!

Az lenne a nagy helyzet, hogy vasárnap össze kéne futnunk egy rövid időre, hogy odaadjam Nektek a beszegésre váró köpenyanyagot.
23-an vagyunk, és nem szeretném az összeset egyedül beszegni, mert alig lesz már időm a táborig.
Szóval.
Vasárnap este 6 óra, Margit-szigeten: Margit hídi bejáratnál a buszmegállóban.

Ha nem jó az időpont valakinek, akkor eljöhet érte máskor is hozzám, és oda tudom neki adni.
Telefonszámom: 06-70/411-49-48

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381267 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Előkészületek
juhhi,köszi Ryana! :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381263 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Előkészületek
Sziasztok!

Megszülettek a családbeosztások, íme:

Takács Gergely (Rodarth) - Aduial család

Balázs Annamária (Dindae)
Büki Gabriella (Vewy)
Kiss Annamária (Erdariel (Ami))
Kovács Zsolt
Molnár Mónika (Adelard)
Süle Renáta

Szirányi Barbara (Aeglos) - Loslinn család

Artner Ákos
Kozár Benjámin (Elder)
Kurilla Nikolett (Náda)
Lénárt András (Finwe)
Orthmayr Flóra (Metaflora)
Sági Kiss Dániel (Alew)
Szöllősi Lívia (Áfonya)

Sebestyén Ildikó (Ryana) - Gillith család

Csikós Anna Sára
Karvalics Fruzsi
Király László (Remzy)
Kozó Balázs (Dreamer_KF)
Szabó Nóra (andariel)
Szerján Anna (Niobé)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380984 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Előkészületek

Ryana írta: A nap és a hold pl ilyen kacsos, ezt lehetne valahogy a csillagra is varázsolni? :D

Persze,semmi akadálya :D
Akkor majd átvariálom valahogy másképp,jövőhétre "hozom". :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380980 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Előkészületek
Rendben,akkor legyen valami egyszerűbb :D
Köszönöm mindenki véleményét! :D
Az étekkel tökéletesen egyetértek! :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380957 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Előkészületek
Dràga Nèp!

Toscana zsir hely, de internet nem nagyon tenyeszik... Viszont latom, jol elvagytok Ti nelkulem is. :D

Kaja: szerintem zarjuk le. Chili con carne (o sin carne, azaz hus nelkul), ISSSSTENI lesz! Es lehet melle batyuzni termeszetesen! Finwe: a Fingonos postod halàlos volt :D

Cimer: Nada otletvilaga tetszik, a motivum tul bonyolult azonban, mint mar valaki irta, nem lesz sok idonk felpingalni. Inkabb jelkep legyen, es joval egysegesebb, es nap-hold-csillagszerubb.

Na, igyekszem neha becsekkolni Hozzatok. Addig is, hajra. Puszi,

Julcsi/Amarellith

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380931 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Előkészületek
Náda: nekem tetszenek, amiket rajzoltál. :)
Viszont annyit tennék hozzá, hogy lesz ugye a nemzetségi címer, amivel lehet épp eleget pepecselni, míg megfestjük, a családit szerintem valami egyszerűbben érdemes elképzelni, amivel nem kell annyit bajlódni.
A másik, hogy szerintem lehetne valami, ami egységessé teszi őket (tudom, jelen esetben a körbekarika :D ), és látszik rajtuk, hogy ez a nap-hold-csillag egybetartozik. A nap és a hold pl ilyen kacsos, ezt lehetne valahogy a csillagra is varázsolni? :D

Én csak beszélek ám itt meg fikázok, mert rajzolni nem tudok, de remélem értitek. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380921 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Előkészületek

Gergő, ugye tudod, hogy a Finwére tett megjegyzésed egyben magadra is igaz?
Valahogy mindenki nagyon adja az ívet... Csak nem aludni kéne? Vagy defaultból ennyire jó a humorunk.
Ó, nagyszerű társaság leszünk.

Azt javaslom hogy fedezzünk fel olyan "helyeket Ardán" ahol a noldák sosem vagy csak ritkán jártak, s adjunk nevet is neki: Humor sarok
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380919 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Előkészületek
a hajunkat? rendhagyó lesz xD

a chilis zöldséges meg zöldséges meg húsos verzióval egyetértek, persze csak ha a húst nem evő noldák is úgy gondolják :P és a recept is szimpatikus, nincs benne fehérrépa xD (utólag, vagy előre is elnézést, keveset aludtam xD)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380915 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Előkészületek
Van valami ezüstszínű ősállat is. Olyat rakhatunk némi Swarowsky kristállyal kidíszítve mindenki hajába. Amit előtte kékre festünk persze.
:cool:
Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380908 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Előkészületek
Gergő, ugye tudod, hogy a Finwére tett megjegyzésed egyben magadra is igaz?:P
Valahogy mindenki nagyon adja az ívet... :D Csak nem aludni kéne? Vagy defaultból ennyire jó a humorunk.
Ó, nagyszerű társaság leszünk.

Náda:
Először a negatívumot modnom, hogy a végén örülj. :) Szóval, nem felel meg a tünde heraldikai szabályoknak.
Viszont. Nekem nagyon tetszik, amit Loslinn családnak terveztél, így biztos, hogy valamilyen formában hasznosítani fogom. Arról is lehet szó, hogy lesz egy közös nemzetségi címer, a családoknak meg csak jelképei, nem címerei lesznek: így nem kell heraldikának sem megfelelni.
Ezen ötletelhetünk egy kicsit.
A színek okésak, mivel ezek "hivatalosak".

Amúgy van egy dolog amit jó lenne erősen figyelembe venni, amikor a kellékeket/jelképeket tervezzük: Fingon színei nem a kék alapon ezüst volt, hanem a kék ÉS az ezüst, egyenlő arányban. Jó, lehet, hogy ez már csak idegesítő részletkérdés, de ha rajabbak akarunk lenni, tolunk valami ezüst dolgot is. Nem?
(Pl.: kasza, fejsze, KAAARD.)

*megyaludni*

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380893 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Előkészületek
A csili - így jó keményen magyarosan - nekem fekszik, de nem akarom tönkretenni kultúrnolda társaim érzékeny gyomrát. Főleg, ha kétszer csíp.

Mi lenne, ha csinálnánk egy közös chili alapot, és abból lehetne húsos verziót főzni, meg zöldségeset is, és akkor a káposzta is jól lakik, és a kecske is addig jár a kútra. Ez nem olyan végtelenül bonyolult, szerintem. Amúgy meg nem kell erőltetni a marhahúst - lehet disznó is. :D Vicc. Szárnyasból is simán jó lehet.

Dreamer, te _csakazértis_ halat kapsz, hallal töltve.

Meta, te meg kapsz gumicukros csilit. :)

---

A családi címerek erősen magyar népmesés motívumkincsűek. Legalább is szerintem. Ez nézőpont kérdése, hogy előnyös-e. Nekem a képi világuk tetszik, a színeiket kicsit fakónak érzem.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #380853 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Előkészületek
Társaim!
Elkészültek a csapat címerek,amiket gondoltam.
Néhány gondolat:
-a festés szépségét ne nézzétek mivel egy raj muslinca gondolta úgy hogy megtelepszik a kezemen+siettem is mert gyülekeztek az esőfelhők
-mint ahogy látjátok majd,Loslinn családnál a címer,teljesen készen van!ez ebben az esetben azt jelenti,hogy a tetején a "masnis rész" és a belső körperem ki van festve.Ez csak egy példa arra,amit lentebb beszéltünk,hogy mi lenne ha a csapatoknak lenne megkülönböztető színe.Amelyik csapatnak a zöld,vagy a türkiz(+még egy 3.) szín lenne a csapatszíne,ott az üresen maradt rész olyan színű lenne.Megkülönböztetés.(Remélem érthető vagyok :/ :o )
-mint lejjebb említettem,nem tudok rajzolni,ez csak egy késztetés volt belülről hogy csináljak
-Rodarth: igen,az egy nap :D
-Aeglos: igen az egy Hold egy égig érő fa féleségen vagy csak egy motívumon :D
-Ryana: az pedig egy csillag :D
Hmm.Egyenlőre ennyi jutott az eszembe.Nyugodtan bombázzatok kritikákkal,szeretem ;)
Nah lemaradt a cím :D : muuzzli-nada.blogspot.com/

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380845 Írta: Rodarth
Rodarth válaszolt a következő témában: Előkészületek
Látom Finwe ritkán szól, de akkor üt. :)



Mind a zászlótervét, mind a chili con carnét maximálisan támogatom! Csak az a lényeg, hogy legyen benne HÚS.

(Dreamer mit szólnál, ha mi a pólónk hátuljára ráfestenénk, h "Nimfas Corporation"?:D)

Én nem rajzolok címert, mert címerrajzolásban gyík vagyok. De bárkit lerajzolok gáz fantazi kiszerelésben a tábor ideje alatt. :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #380822 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Előkészületek

Aeglos írta: de én már az elején úgy gondoltam, hogy a bogrács alá befér egy batyu, megoldjuk ezt Metával. :P

cseles :P

A család címerek készülnek,a vázlata már megvan,most már csak nagyba meg kell rajzolnom,kifestenem és aztán felrakom+belinkelem.(bár itt megjegyzem,nem vagyok nagy rajzolós[mert nem tudok rajzolni]de most elkapott a hév és ötletem is volt :) )

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380786 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Előkészületek
Szerintem ez a chili con carne, nagyon jó ötlet , újítás is, ínyencség is.
(Az egy másik dolog, hogy én nem eszem marhahúst, nem szeretem a chilit és a világból ki lehet kergetni a babbal, de én már az elején úgy gondoltam, hogy a bogrács alá befér egy batyu, megoldjuk ezt Metával. :P )
De akármit főztünk közösen, biztos, hogy megkóstolom!:)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfJulcsi_Alew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére