Humor

Több
21 éve 11 hónapja #76659 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humor
Yav: ez a legjobb:

"ARWEN: Nem vagyok itthon! Meglepődtél mi? Glorfindel helyett kimentem Frodóék elé. Ha megjöttem visszahívlak!"

:itscool:

Alyr: kegyelem!!! Az arctapintáson öt percig zsinórban röhögtem, iszonyat! :lol:
Rayan: ez a kép nem semmi... 8O Úgy néz ki, mintha Szauron szeme olyan kis pattogós gumilabda lenne... :tongue:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76640 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
www.warofthering.net/movies/phot ... ge19.shtml

Ezen halálra röhögtem magam! Szarumán Szauron szemét szorongatja :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76636 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Elrond írta: Narie: Alapveto˝ Rakétavezérlésre és Alkudozásra Generált Organikus Radioaktív Naszád

Húú....Tiszta SW! ;)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76633 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Humor
télleg...de milyen jó!!!!! :twisted:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76632 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Narie: Alapvető Rakétavezérlésre és Alkudozásra Generált Organikus Radioaktív Naszád

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76628 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Hi!Alyr:Khirály!Mint Aragorn,nem mezei király, hanem Király!!!
Yavi:ez is!
Elrond:Aragornra mit hozott ki ?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76625 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
A vicclap.hu-n található a kiborgizátor. Ez a program a beírt neveket kibernetikus illetve számítástechnikai szavakra vezeti vissza:

Beírtam Frodót:
Földretérésre Rákényszerített Organikus Deduktív Óriásdroid
Gandalf:
Gátlástalan Aknatelepítésre és Navigációra Definiált Antigravitációs Félzombi

Ez kissé durva.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76586 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Király! :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76582 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil/Szméagol\n

Alyr: "Törp fodrászok!!!" Újabb remek írás! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Szerintem is ez a legjobb rész!


Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76559 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humor
jaj, Alyr:) naon-naon jó:) az az arctapintás.. :itscool:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76554 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Yavi,Alyr: KHIRÁLY!!!! 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76552 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: P: Ha továbbra is az arctapintásos módszert használod sokára érünk ki!
Gi: Maradj csöndben, azt ajánlom, mert úgy kitapintom az arcodat, hogy senki sem fog rád ismerni!


Ez nagyon komoly volt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76551 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Natehát, itt a folytatás...


(Aragorn kezében végre felgyullad a láng, majd hangos kiáltással eldobja)
A: Hé! Ez forró!!!
(újat gyújt, Gandalf kicsertéli az égőt, és végre fellobban a fény. Olyan, mintha valahonnan nagyon messziről, a régmúlt homályából jönne. Jó sűrű homályból.)
P: Hűha... Marad az arctapintás...
T: Hát, Gandalf, elkérhetted volna Szarumántól a fehér botját...
L: És, Gimli, hol a törpök vendégszeretete?
Gi: Egy tünde számára? A fejszém élén!
L: És hol vannak a törpök?
(ebben a pillanatban hasraesik egy csontvázban, ami egy tál összeszáradt süteményt tart a kezében)
Ga: Ilyen sokáig azért nem tartott az ajtónyitás...
T: Kajaaaaa!
S: Én azért ennél jobban főzök...
Ga: Kövessetek!
B: Csak nem tudod, hogy merre kell menni?
A: Ha lenne kardom...
B: Akkor mit csinálnál te nyápic dúnadán?
A: Én Király vagyok! Érted? Uralkodó! Te meg a királyhelyettes fia vagy! Úgyhogy kuss legyen!
B: Különben? Ha nem láttad volna a kettővel ezelőtti jelenetet, én vágyom a Gyűrűre, megszerzem és akkor aztán nagyon nagy király lehetsz!
A: Király! Nem mezei király, hanem Király!
B: mindegy
Ga: Kövessetek! Az út asszem erre...
L: Úgy tűnik elég sok erre az oszlop... De tükör sehol!!!



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76537 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
És most folytatódjék a Kaland Móriában

Tehát a csapat éppen bent kuksol a sötétben.

F: Lámpa van valakinél?
Ga: Ne félj, ha egy mágus van a közeledben!
B: Hmmmm...
A: Ha lenne kardom...!
(Gandalf szerel valamit és aztán...)
Ga: Hogyaza! Hát nem összetört benne az égő?! Ha tudnátok adig fényt gyújtani...
Gi: Gyújtsuk meg Legolas haját, úgyis annyi olaj van rajta...
L: De nagy lett a szád, így hazai pályán!
Gi: Végre őseim hazájában!
L: Ha már itt vagy, azt is tudod, hogy merre kell menni?
Gi: Persze! Erre van egy... (elindul, aztán tompa puffanás) Gahzud! Szóvalitt egy gyönyörű oszlop, szép díszítésekkel...
P: Ha továbbra is az arctapintásos módszert használod sokára érünk ki!
Gi: Maradj csöndben, azt ajánlom, mert úgy kitapintom az arcodat, hogy senki sem fog rád ismerni!
P: Ilyen sötétben ez nem kunszt...
A: Várj, mester, van gyufám!
(hoszasan hallgatják, mint kaparászik a papírdobozon, aztán)
-Ja, hogy ez a másik vége!!!


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76535 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Non jók! :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #76522 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor
Éljen Alyr!!! :lol: :itscool: :bounce:

Niphredil/Szméagol: Szerintem szuper!!! :itscool: :itscool: :itscool: Ihletet kaptam tőled! Remélem nem baj, ha lopom az alapötletet! :oops: :roll:

Tehát hangposta:

SAMU: Eperillatú tusfürdőért mentem, belátható időn belül nem jövök vissza. Üzenetet hagyhatsz Völgyzugolyban Elrond úrnál, vagy Frodó úrnál. De ha valamivel próbálkozol megöllek!

GANDALF: Kis kalandba keveredtem a móriai barloggal, úgyhogy most egy darabig nem tudsz elérni. Ha valami van, szólj oda Valinorba, Ők majd átadják az üzit.

LEGOLAS: Fodrászhoz mentem... Ha gondolod majd csörögj vissza, de szerintem jobban jársz, ha nem várod ki, inkább hagysz egy üzit.

SZARUMÁN: Ez itt a palantírposta! A pincében vagyok, jelenleg nem érek rá, Lurtzot tanítom az artikulált, helyes kiejtésre. Ha végeztem vár a manikűrös, tehát ne várj rám, hagyj üzit!

ARAGORN: Kűzdök az egómmal, nézegetem a koronagyüjteményemet, majd jövök! Ja, nem! Aztán Arvennel randizom! Tehát akarsz valamit a Királyodtól, azaz mindenható Uradtól és Parancsolódtól, vagyis Tőlem, akkor hagyj üzit és majd esetleg kegyeskedlek visszahívni!

GIMLI: Éppen baltát veszek Dudli fia Nudlinak, mert a fránya gyűrű miatt összetört! Persze erről is a tündék tehetnek! Na mindegy... Hagyj üzit és visszahívlak.

GOLLAM: Jelenleg barlangon kívül vagyok! Követek egy fürtöszkét nagy kék cipákkal, aki lenyúlta a drágaszágomat! Ha meglesz a kicikém jelentkezem, addigisz hagyj üzit! Cók!

ARWEN: Nem vagyok itthon! Meglepődtél mi? Glorfindel helyett kimentem Frodóék elé. Ha megjöttem visszahívlak!

FRODÓ: Most nem tudok a telefonhoz jönni, éppen megmentem a világot! Ha túléltem visszahívlak!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76517 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv mindenkinek!

A Középfölde Kurir most következik, utána folytatódik a Kaland Móriában című nagysikerű hőseposz.


Középfölde Kurir
avagy:
A Király és ami mögötte van


Újjáépült a Barad-dúr Center!

Igen! Középfölde valaha ápített legmagasabb épülete újra eredeti szépségében pompázik!
A mordori állampolgárok és a FIDESZ MPP munkájának imár gyümölcse van! Ez a gyümölcs a Barad-dúr center, melyet tegnap adtak át. A Centerben máris helyet kapotta a Mordori Hagyományőrzők Szövetsége (MHSZ) és az Emlékezők nevű, mindeddig tisztázatlan kilétű szövetség is.
természetesen a legnagyobb irodákat a FIDESZ MPP kapta, és már a következő népösszefog(dos)ási munkán, Minas Ithil újjáépítésén gondolkoznak.
A Barad-dúr Center hétfőztől a nagyközönségnek is megnyílik a legnagyobb mordorim párt szóvivője szerint a luxusberendezéssel ellátott hatalmas alagsorban mindenkinek jut hely.


FIDESZ újabb beszéde

A BDC avatóünnepségén FIDESZ kifejtette:
" A jelen helyzetből is látszik, melyik párt mennyit ér! Mi felépítettük lerombolt tornyunkat, a kormánypártok ezzel szemben még Osgiliathot sem képesek helyreállítani!
Így sohasem csatlakozhatunk a Valiori Unióhoz!"


Big Brother újabb hírei:

Már harmadik hete működik a Szemek Háza, a 12 lakó minden mozdulatát nyomon kísérhetik az érdeklődők, sőt, már egy személyt ki is szavazhattak.
A Yudith névre hallgató vak tünde hölgy azonban a kiszavazás után teljesen eltűnt.
Vajon mi lehet vele? A nazgúlok (mint tudjuk Minas Ithil egyik felújított épületében kapott helyet a BigBrádör) azt nyilatkozták, hogy a kilépése után hagyták, hadd menjen amerre lát...

Híreink:


A két sörpártot kizárták

A Minas Anori Választási Ellenőrző Hivatal úgy döntött, hogy a két harcias pártot kizárja a választásokból.
Vajon mi lehet ennek az oka?

A Szuperhőspárt válságban

A Kilenc Fekete Lovas kiválása után újabb válságot él át a Szuperhőspárt. Pókember immár egyre kevésbé hasonlít emberre, 8 lába van és 8 szeme...






nemsokára következik:
A Móriai Kaland folytatása



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76499 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: "Törp fodrászok!!!" Újabb remek írás! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Barbara M.: szerintem ez kezdésnek yo, így tovább! :wink: :D

Ezt Sylvy találta a www.voicemail.hu - n:
GyU hangpostaüzenetek:

TÜNDÉK BIRODALMA: Itt a Tündék Birodalma. Ma az erdőben ünnepelünk, jelenleg házon kívül vagyunk. Hagyj üzenetet!
SASFÉSZEK: Itt Sas-fészek, jó napot kívánok! Lakóink jelenleg a törpék csapatát segítik. Kérjük telefonáljon később, vagy hagyjon üzenetet!
VARGFALVA: Itt Varg-falva! Törpöket őrzünk a fák alatt, nem érünk rá. Hívj később, vagy hagyj üzenetet!
BILBÓ 1.: Bilbó vagyok. A tündékhez mentem, befejezem a könyvemet és visszahívlak.
LEGOLAS: Legolas vagyok, a tünde. Sajnos épp az előbb fogytak el a nyílvesszőim, elmentem újakat nyesni. Hagyj üzenetet, visszahívlak!
GIMLI: Halló, itt Gimli, a törpe üzenetrögzítője. A köszörűsnél vagyok. Csákányt éleztetek. Add meg a fejtésed számát, visszahívlak.
ZSÁKOS FRODÓ 1.: Frodó vagyok. Ebédelni mentem a fogadóba Pipinnel és Samuval. Utána uzsonnázunk. Az uzsonna és a vacsora közötti 3 percben megpróbállak visszahívni. Add meg a számodat!
GANDALF 1.: Itt Gandalf beszél. Szarumán bezárt a toronyba, és elvette a telefonomat. Amint kiszabadulok, visszahívlak.
ZSÁKOS FRODÓ 2.: Zsákos Frodót hívtad. Bedagadt az ujjam a Gyűrűbe. Gandalfhoz mentem, hátha le tudja szedni. Add meg a számodat. ha marad még ujjam, visszahívlak.
CSAVARDI SAMU: Itt csavardi Samu üzenetrögzítője. Vízbe ugrottam. Frodó kihúzott, a partra mentem ruhát szárítani. Kérlek hagyj üzenetet!
BILBÓ 2.: Bilbó Baggins babó-lyuka. Itt az üzenetrögzítő, gazdám a hordókat ellenőrzi. Hagyj neki üzenetet!
BEORN: Itt Beorn tanyája. A házam megtelt, jelenleg nem fogadok több vendéget. Hogy fölvehesselek a várólistára, hagyj üzenetet!
THORIN: Ez itt a Thorin-vár. A tulaj őskőkutatáson van. Ha üzenetet hagysz, később visszahív.
GANDALF 2.: Gandalf jelenleg az új tűzijáték forgatókönyvén dolgozik, nem tud a telefonhoz jönni. Hagyj neki üzenetet!
GOLLAM: Gollam ninc itt, kereszi az ő Születésznapi Ajándékát. Hagyj neki üzenetet!
ZSÁKOS FRODÓ 3.: Frodó jelenleg házon kívül van, gyűrű-túrára ment. Hagyj neki üzenetet!
GALADRIEL TÜKRE: Galadriel tükre beszél. Belém nézett és elájult. Ha magához tér, visszahív.
PÓKOK PUJÁI: Pókok pulyái vagyunk. Szüleink az erdőben törpéket találtak, most szőnek, fonnak, küzdenek. Ha hazatértek visszahívnak, hagyj üzenetet!
ZSÁKOS FRODÓ 4.: Itt Frodó üzenetrögzítője. A tulajdonos Bilbó születésnapjára ment, hagyj neki üzenetet!
A SÁRKÁNY: A Sárkány hívtad. Házon kívül vagyok, meg akarom keresni, hogy ki dézsmálja a kincsemet. Amíg visszatérek, a rögzítő helyettesít, hagyj üzenetet!

Tudom, nem valami nagy szám, de szerintem pl. a FRODÓ 1. egész aranyos. :)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76483 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor

kedves Tölgyeim és Uraim...


RULZ! Naonn maiwe. 8) :D 8)

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76482 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humor
Barbara: nekem tetszett:)) én egy ilyet adok rá: :itscool:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76447 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Humor
Ugyan már Barbara...a legutóbb tolkienes beszólásom az volt, hogy Szilszakáll azzal nyitja meg az entülést, hogy kedves Tölgyeim és Uraim...még jó hogy csak Mandala hallotta..bár ő képes volt rajta halálra röhögni magát :cooljump: de ebben az a legégőbb, h. én is nevettem... :oops:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76427 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor
8O :lol: Meglepő... de sze'ntem jó!

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76425 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Humor
Hát...ő...izé...
megpróbálok írni valami vicceset, de lehet , hogy nem lessz valami ragyogó. :? :( Sőt biztos!!! :shake: :disagree: :confused2: :eek4:

Na egyszer volt, hol nem volt...Térjünk a lényegre hobbitfalván volt egy vén muksó akinek Bilbó volt a neve.Volt egy kicsi izéje.(Nem úgy gondoltam) Vagyis volt egy gyűrűje, ami feliratos volt.
(gyorsított változat)Ráhagyta Frodóra, aki elindult vele Völgyzugolyba.Samuval a kedves kis hobbitbarátjával.Útjuk egy sűrű erdőn keresztül vezetett.Mentek-mendegéltek találkoztak az ordas fakas komával.
a farkas:Hova mentek kis hobbitok a nagymamához?
F:Nem Völgyzugolyba tartunk.
a farkas: Akkor Bocs!
és eltünt az erdőben...

Háááááááááááát ez nem lett valami jó de mindeggy! :cry: :( :?
Megpróbálok majd egy jobbat is...Ez mindenesetre elég :disagree: .Ugye érthető? :closed: :hein: :down:

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76424 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:

B: He-he... Na te király, állj félre... Ide gondori tiknálödzsi kell...
(elővesz három összekötözött rudat és a kapura teszi. Hatalmas robbanás után minden marad a régiban.)
L: Ennyit a gondori technológiáról...

F: De én tudom a...

A
Ga: wargok...
Gi: orkok...
P: varjak...
T: Mi több, dúnföldi crebainok...
B: olifántok...
F: Fekete Lovasok!
L: Jaj, ne!!! Törp fodrászok!!!
Ga: A valákra! Egy fogorvos!
A: Egy ügyvéd!! Jaj! Még egy!
F: Azt hiszem, valaki nagyon azt akarja, hogy ne időzzünk itt tovább... mellon...

a társaság csodálkozva nézi, ahogy Bugának vámpírfogai nőnek

Ga: Azt hiszem, ez az "olvasók unalma" nevű nagyhatalmú varázslat volt... Csakis az álnok Szarumán tehet róla...



:lol: :D :) :) :D :lol: Naonn jó! Éljen Alyr mester!

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76357 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Eia: Valahogy sejtettem...

Hmmm...
Mi vagyok én, humorgyár?


Most nincs kedvem újságot írni...


Inkább folytatom a másikat...

G: Hmmm... Azt hiszem tönkrement a kapunyitó készülék, jobba lesz, ha rödirezárjuk a kaput.
(Lendít egyet a botjával és rácsap a sziklára)
-Edro-edro!
(A bot szikrázik eyget, a felirat kialszik de a kapu zárvamarad.
A: Majd én! Andúril!
(A bot egy szikra kíséretében szilánkokra törik, Aragorn döbbenten figyeli)
Gi: A fenébe! Mit kell itt pattogni! Mondtam én Elrondnak, hogy nem olyan erős mint az eredeti...
B: He-he... Na te király, állj félre... Ide gondori tiknálödzsi kell...
(elővesz három összekötözött rudat és a kapura teszi. Hatalmas robbanás után minden marad a régiban.)
L: Ennyit a gondori technológiáról...
F: De én tudom a...
A: Eltört a kardom! Ginli, te tudtál valamit de nem mondtad el! Mi az?!
Gi: Semmi...
A: Te alávaló mélynövésű mitugrász! Ha lenne kardom, most megölnélek!
Gi: Ha félnék, most elszaladnék. De sajnos úszni nem tudok...
(ebben a pillanatban hatalmas üvöltés harsan fel. A tó túlpartján egy csapat rémséges lény bukkan fel)
Ga: wargok...
Gi: orkok...
P: varjak...
T: Mi több, dúnföldi crebainok...
B: olifántok...
F: Fekete Lovasok!
L: Jaj, ne!!! Törp fodrászok!!!
Ga: A valákra! Egy fogorvos!
A: Egy ügyvéd!! Jaj! Még egy!
F: Azt hiszem, valaki nagyon azt akarja, hogy ne időzzünk itt tovább... mellon...

(A kapu kinyílik, a társaság csodálkozva nézi, ahogy Bugának vámpírfogai nőnek, aztán ijedten berohan a sötétbe...)

Ga: Azt hiszem, ez az "olvasók unalma" nevű nagyhatalmú varázslat volt... Csakis az álnok Szarumán tehet róla...



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76318 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Min:Gratulálok!
Írogassatok csak szorgalmasan!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76316 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Off: ez a 800. hozzászólásom! :lol:
További jó humor írogatást, emberek! Nemsoká én is jelentkezem egy fordítással, ha minden igaz. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76255 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Alyr,Eia: baromi jók vagytok!!! :wink:
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76226 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Melanie írta: Na ide lehet durvát írni? Mennyire lehet? :?

Durvát?Hát....Inkább vicceset írj!
Mint Alyr mester...
Az utolsótól behalok!!!!Irtó jó!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76156 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Eia: aszok a Köszépfölde szongok! ÁÁÁ! Megfojcátok szegény Szméagolt!
:lol: :lol: :lol:
Alyr: kérünk hagyományosz remekműveket ész Középfölde Kurirt isz!
Aszok a legók...Iszonyúak! Szegény Szméagol... :lol: :lol: :lol:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.416 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére