Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 6 hónapja #112464 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Peredhil: szeintem válassz Dorlas/Brodda közül 1-et + Gethron/Asgon közül még egyet. Ez egy mellékszerep + 1 néhány-mondatos szerep.
verya olórea: Lalaith biztos nem fér be, és még így is meg kell húzni a szöveget. Nekem már ilyen téren nincs sok ötlet a tarsolyomban. Akit leginkább fenyeget a rövidítés, az Saeros (Telcontar ezt javasolta).

Változások]
?Kincső: baj, ha helyetted SZÚ lesz Nellas


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112460 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Peredhil írta: Na szóval.
Mi lesz akkor a szerepem?


Ezt mi mondjuk meg?! :wink: :) Válassz, lentebb megtalálod a szabad szerepeket, és Beleg berakott egy linket a szövegre is. :idea: Ha nagyon nem tetszik, úgyis szólunk... :) :wink:

Limbrennil és Ring: Ugyan nem vagyok moderátor :roll: , de ne itt "vesszetek össze" azon, hogy ki kiért áldozza fel magát, és hogy ki hasonlít inkább féllábú öregemberre... :D :roll: :idea:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112411 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves Limbrennil!
Szerinted én érztem magam, egy féllábú öregembernek??? :twisted: Valljátok be , h úgy nézek ki!! :D
Beleg: Az mit jelent a doksiban, h mikor?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112400 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Legyen Lalaith!!!!
Ki lesz Elwing?

És ki az Asszony? (vagyis Dorlas felesége?)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112392 Írta: Limbrennil
Limbrennil válaszolt a következő témában: Színművek
Figyu Ring! Nagyon ari vagy, hogy gondoltál rám, de nem kell feláldoznod magad miattam. Sajnálom, hogy nem Telcontar lesz
Túrin, mert nagyon szívesen lettem volna Gwinor! :cry: :cry:
(Jó lehet hogy alacsony, gyenge tizennégyéves, stb. vagyok, de akkor is!
Mármint inkább érzem magamat tündének, mint egy féllábú öregembernek !!!!!!!!!!!!!!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112393 Írta: Limbrennil
Limbrennil válaszolt a következő témában: Színművek
Figyu Ring! Nagyon ari vagy, hogy gondoltál rám, de nem kell feláldoznod magad miattam. Sajnálom, hogy nem Telcontar lesz
Túrin, mert nagyon szívesen lettem volna Gwinor! :cry: :cry:
(Jó lehet hogy alacsony, gyenge tizennégyéves, stb. vagyok, de akkor is!
Mármint inkább érzem magamat tündének, mint egy féllábú öregembernek !!!!!!!!!!!!!!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112394 Írta: Limbrennil
Limbrennil válaszolt a következő témában: Színművek
Figyu Ring! Nagyon ari vagy, hogy gondoltál rám, de nem kell feláldoznod magad miattam. Sajnálom, hogy nem Telcontar lesz
Túrin, mert nagyon szívesen lettem volna Gwinor! :cry: :cry:
(Jó lehet hogy alacsony, gyenge tizennégyéves, stb. vagyok, de akkor is!
Mármint inkább érzem magamat tündének, mint egy féllábú öregembernek !!!!!!!!!!!!!!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112362 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Színművek
Ez itt nem stimmel:

Aranyhajú Hador nagyúr volt az emberek között, s igen kedvelt az eldák körében. Napjai fogytáig Fingolfinnak volt hűbérese, aki tágas földeket adományozott neki Hithlumnak azon a részén, amelyet Dor-Lóminnak neveznek.
Húrin fiának, Galdornak két fia született: Húrin és Huor. Húrinnak Morwen lett a hitvese. Magas volt és sötét hajú, és szépséges arca, ragyogó szeme miatt az emberek Eledhwennek, tünde-szépnek nevezték el; de természete büszke volt és komorságra hajló.


Nem inkább Hador fiának, Galdornak? :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112360 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Ok, még vállalok vkit.
TElcontarra mérges vagyok! :evil:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112243 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Na szóval.
Mi lesz akkor a szerepem?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112235 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Hali,

Holnap vagy holnaputan kapok valszt a sractol hogy vallalja-e Turint.

Cueddo, hadd kerjem lecci hogy ha belejavitasz a darabba akkor abban a doksiban csinald amit felraktam a tarhelyemre (amiben a probak utemezese volt).
Itt a doksi
Ezentul ezt a filet hasznaljuk, hogy mindenkinek egyseges szoveg legyen meg.

Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112205 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Verya: Elküldtem a szöveg egy régebb változatát, sajnos friss nekem csak kézzel javított van, ez a legújabb, ami a gépemben van. :roll: Nézd meg Larnach lányát, és ha tetszik, lehetsz. Van vagy 2-3 mondata...
Cue: ha megcsinálod a "véglegest", küldessz mindenkinek, ugye? :wink:
Déagol: Válassz magadnak! :wink:

Kár, hogy Telcontar nem lesz Túrin... :roll: :cry: Meg kellene kérdezni Árnyelfet, bár nem tudom, hogy ő ráérne-e ennyire... :roll: Szvsz Peredhil (hogy Brisa szavával éljek :roll: :wink: ) "kicsi" Túrinnak... :roll: De lehet, hogy csak én gondolom így... :roll:

Minden jót:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112188 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Legyek Larnach lánya? Vki adjon egy szövegkönyvet!!! :)
Na és ha gondoljátok akkor az leszek, és még vmit nyugodtan rámtukmálhattok (vagyis alig várom, hogy végre legyek vki :lol: )
Telcontar nem lesz Túrin?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112184 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek
Olórea, te dönts... olvasd el a darabot, aztán nézd meg kik a szabadok még... :roll: Szvsz életkor nem számít.. (legalábbis naon remélem hogy nem :biggrin2: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112182 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
No jó, ha ennyi hely van, beoszthattok vkinek.
Amúgy én 14 vagyok, ahhoz mérjétek.
Na, akkor ki legyek?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112181 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek
Cue, szépen összeszedted... :D

Senki nem akar a férjem lenni? :twisted: (Vagy ezzel a kérdéssel csak méginkább elriasztok mindenkit? :evil3: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112173 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ejha, én már komolyan kezdem elveszíteni a fonalat. Végül is szakítottam rá időt, hogy kibogozzam a szereplőlista körüli gubancokat - íme. Aztán mindenki kössön bele kedvére, ha változtatást akar :) És tessék jelentkezni a szabad helyekre (ez az idetévedő újakra vonatkozik) :wink:

Peredhil: van egy szabad Túrinunk :) (Beleg: évfolyamtársad vállalja? Telcontar inkább Gwindor lesz, ez már biztos - azt mondja, Árnyelf lehetne Túrin) meg egy Dorlas + statisztaszerepnek Tuor. A szövegen hamarosan elvégzem az utolsó simításokat, amint egy pici lélegzethez jutok.


Fő-fő szerep: Túrin: SZABAD!!!!

Főszerepek
Mesélő – Kincső
Kistúrin- Kinga
Húrin – Brandir
Morwen – Gillz
Thingol – Estel Adániel
Melian – Áfonya
Beleg – Beleg
Mablung – Ithilgalad
Gwindor – Telcontar
Finduilas – Fiona
Brandir – Cueddo
Nienor – Esgal

Mellékszerepek
Andróg – Ring-bearer
Gelmir – Mandala
Arminas – Deagol
Orodreth – Cueddo
Aerin – Eia
Hunthor – Dae-elena
Sador – Limbrennil
Morgoth – Darkman
Saeros – SZÚ
Nellas – Kincső
Gethron: SZABAD!!
Brodda: SZABAD!!
Asgon: SZABAD!!
Dorlas: SZABAD!!


Egészen kicsi szerepek
Earendil – Cueddo
Elwing – Eglar
Ulrad – zsoffija
Larnach lánya – SZABAD!!

Statisztaszerepek
Falubeliek (4): Rayan, Telu, Dae-elena, Fiona
Banditák, Thingol udvartartása, Thingol katonái, stbstb: 6-8 HELY SZABAD!!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112122 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Színművek

Ring-bearer írta: Amúgy én azt mondom, ha Telcontar nem szeretné Túrint, és Gwindort szeretné elvállalni, akkor Sadort odaadom Limbrennilnek!

Ez nem ér!
NEKEM adjatok szerepet!
Csak epizódszerepem van és meghalok még egy szerepért! PLíííz... :cry:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112091 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek
Tudom, hogy ez most nem illik bele az örvendezés közepíbe (éljen Peredhil! :D ), de szeretném lemondani Larnach lányát... (így is marad egy szerepem... - és női színészekből sok van még ;) Olórea? )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112078 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Kösz hogy imádkoztatok értem. :D
Na szóval. Itt a topicban, priviben , vagy személyesen mondjátok meg a szerepem?
Mert már nagyon türelmetlenül várom.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112074 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Uristen, egy HIM!!!! :D
Imank meghallgattatott :lol: :lol: :lol: TOK JO!!! ;)

En is a szabadban levo probak mellett vagyok addig mig ilyen gazos a terem-ugy.
Nem is toom... talan Margitsziget?

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112071 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Szerintem lehet még a szabad levegőn is próbát tartani.... Végülis mamapság NAGYON szép idő van.... :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112070 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Fiú, Férfi, Hím, stb.
Ezek szerint van szabad szerep?
Jupíííííííí!!!!!

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112067 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Peredhil: Nagyon kool. Fiu avagy lany vagy-e? :D

Kincso: helyszinrol meg nem tudok. Allitolag Cueddo dilelt valamit a sulijaval. Nemtom azt ki vette kezbe, en mondtam hogy nem tudok vele foglalkozni mert mar nincs ra kapacitasom.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112056 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Nem tudom hogy lehet-e még jelentkezni, de én bármit eljátszom ha kell, és szivesen vállalkozom bármire. Ha van egy szabad szerep, szivesen felajánlom szolgálataimat.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112053 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Sajna én nem voltam, mert lovagolni mentem, de igyekszem ott lenni, hogy jobban megismerjelek titeket. Ha kell még falubeli, vagy akármilyen szereplőcske, szóljatok ám!
Olórea

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111945 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Ring-bearer írta: Beleg, Kincső: Olvasó próba volt, bár a Burger Kingben voltunk ment a zene és alig hallottuk egymást. :lol:
Amúgy én azt mondom, ha Telcontar nem szeretné Túrint, és Gwindort szeretné elvállalni, akkor Sadort odaadom Limbrennilnek!
És szerintem mindenki tanulja meg azt ami az 1. fevonásban van szerepe, és köv. talin azok jönnek össze, akik az 1. felvonásban szerepelnek!
Beleg, tudsz valamit a helyszínről??


Köszi a felvilágosítást :wink: . Azt hiszem, az 1. felvonásban csak egy mesélőszöveg van (hál'Istennek), amit már majdnem tudok is... :) (Mert a 3-4.-ben rengeteg van... 8O :roll: :wink: )
És akkor mostmár ez marad a szöveg? :roll: Esetleges apróbb változtatásoktól eltekintve? :roll: :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111934 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ring: akkor te csak Andróg leszel?

És szerintem mindenki tanulja meg azt ami az 1. fevonásban van szerepe, és köv. talin azok jönnek össze, akik az 1. felvonásban szerepelnek!



Jó ötlet, támogatom. :wink: Azért én is elmegyek, megbeszéljük a konkrét rendezést, mert ugyebár az is egyre inkább képbe jön... :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111886 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg, Kincső: Olvasó próba volt, bár a Burger Kingben voltunk ment a zene és alig hallottuk egymást. :lol:
Amúgy én azt mondom, ha Telcontar nem szeretné Túrint, és Gwindort szeretné elvállalni, akkor Sadort odaadom Limbrennilnek!
És szerintem mindenki tanulja meg azt ami az 1. fevonásban van szerepe, és köv. talin azok jönnek össze, akik az 1. felvonásban szerepelnek!
Beleg, tudsz valamit a helyszínről??

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111840 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Csatlakozom az előttem szóló(k)hoz: részletes beszámolót! :roll: :wink:
Sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni. /OFF: 4. lettem a matekversenyen (3. forduló, országos döntő volt). :) :wink: [size=9:ek4sc7ao](Ha esetleg valakit érdekel. :roll: )[/size] És tegnap is megnyertem a sakkpartimat, papíron erősebb ellen! :) /
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.019 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére