Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
21 éve 4 hónapja #118396 Írta: svindler

Peredhil írta: Lenne nekem is egy kérésem.
Légyszives mondjátok el mégegyszer azt a címet ahol a Január 3. kiállitáson látot képeket lehet megnézni. Köszi!

Ecce:
www.tolkien.hu/palyazat/galeria/ ... =12&cat=35

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118380 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Lenne nekem is egy kérésem.
Légyszives mondjátok el mégegyszer azt a címet ahol a Január 3. kiállitáson látot képeket lehet megnézni. Köszi!

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118073 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Kérésem lenne. (Lehet, hogy már volt is.)

Nem lehetne nyitni a Filmen belül egy A király visszatér-topicot?
Tudom, tudom, hamarosan itt az új oldal, de addig is örülnénk neki, legalább nem a Két toronyos topicot terhelnénk.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118057 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Sil, ilyen hibát már én is észrevettem. Januárban. Szóltam miatta. Kétszer. A válasz az volt, hogy mindjárt meglesz az új tolkien.hu. Április van. Az új oldal sehol. A hiba kijavítva nincs.

Ennek az összegzése volt, amit írtam: ne reménykedj. :-)
Mindenesetre én már nem hivatkozom az oldalra...

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118029 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
O.K. bocs, meg se szólalok. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118023 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Iowa, ha egy kicsit visszaolvasol, láthatod, hogy mindenkinek ez a problémája, és más topicokban is előfordul. Nem tudjuk még, mitől van.

mír, miért is? A tolkien.hu-ra hivatkozni szoktak, mint most Arwena is a Képek topicban, ezért Svin is mindent elkövet, hogy ne legyen hibás az oldal. Ez a hiba valahogy benne maradt idáig, és ha most nem is javítják ki, biztos vagyok benne, hogy az új tolkien.hu-n már nem így lesz fenn ez a kép.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118020 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Van egy problémám. Mikor megírom a szöveget a Frodo topicba /de ez szerintem nem topic függő/ és megnyomom a mehet gombot ezt a szöveget írja ki:
Nincsenek hozzászólások ebben a témában

Az írásomat beteszi, de utána újra be kell mennem a topicba.
Tudna valaki segíteni?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118007 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Sil, ne reménykedj. :-)

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118003 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Svin, Jaman, illetékesek, ez mi akar lenni? 8O :o
www.tolkien.hu/galeria/gondor.shtml
Ez nem Gondor, hanem Gondolin. Félrevezetitek szegény Arwenát. :cry: :wink: Légyszi, javítsátok.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117772 Írta: Elrond

Zora írta: lenne egy kérdésem: hogy lehet a hozzászólásba más hozzászólásokból idézni? :?:


Kattints a idézni akart hozzászólás alsó sarkában lévő gombra vagy:
[b]valaki[/b]\n[quote]ide kerül idézet [/quote]

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117771 Írta: Zora
Zora válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
lenne egy kérdésem: hogy lehet a hozzászólásba más hozzászólásokból idézni? :?:

... időtlen fények közt repültem a fényporszemtenger porszemszigetén szigetporszemek fényporszeme, én.
(Szabó Lőrinc)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117718 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gyöngyszem írta: nekem MINDIG kiirja a Humornál h nincs hozzászolás ebben a témában :?

Igen, a Humornál mindig, de más topicoknál csak néha. És nem csak a Kreatív Szekciónál, hanem a filmes topicoknál is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117714 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Sil írta: Nekem sehol sem jelenik meg a törlési lehetőség (kivéve persze azt a topicot, ahol én vagyok a gazda). Akkor se, ha az enyém az utolsó bejegyzés.
És ez a nincs hozzászólás a témában-dolog is egyre gyakrabban, egyre több topicnál fordul elő.


nekem sem jelenik meg sose a törlési lehetőség :?

csak nemtom h miért, ha másnak megjelenik.

nekem MINDIG kiirja a Humornál h nincs hozzászolás ebben a témában :?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117583 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nekem sehol sem jelenik meg a törlési lehetőség (kivéve persze azt a topicot, ahol én vagyok a gazda). Akkor se, ha az enyém az utolsó bejegyzés.
És ez a nincs hozzászólás a témában-dolog is egyre gyakrabban, egyre több topicnál fordul elő.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117582 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nálam is előfordult már egyszer. De csak a Humor-nál.

Dez, az üzenetedet csak akkor tudod törölni, ha a tiéd az utolsó bejegyzés. Ha már írt valaki utánad, nem tudsz törölni.

Csavargó: Szoktunk ilyet csinálni, de egyrészt nem valami hatékony, másrészt nincs szükség rá. A reklám az Almássy dolga, nem a miénk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117577 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Én is pontosan ezzel a panasszal szeretnék élni. Több lánnyal beszéltem, akik ugyanezt tapasztalták, vagyis a gond a fórumban van. :)

És még egy: néhány topicban nem jelenik meg az üzenet törlése-lehetőség a szerkesztés során. Lehet, hogy ez ott van, ahol a Gazdák tehetik ezt meg? Vagy csak én szúrtam el valamit? :?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117517 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
én panasszal fordulnék ide:

amikor a Humor topicba irok, elküldöm a hozzászolást utána kiirja hogy: "Információ: Nincsenek hozzászólások ebben a témában."

Mondjuk, nem olyan nagy baj, mert végülis elküldi a hozzászólást...de van még olyan akinek ezt kiirja???

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117393 Írta: Csavargó
Nos nem tudom, hogy a legjobb helyre írok-e, de mindenesetre teszek egy kísérletet (csak könyörgöm reagáljon rá majd vki)

Szóval: voltam tegnap a Tolkien klubban, és a szünetben volt szerencsém beszélgetni egy lánnyal, aki tegnap volt először, bár már jóval a film előtt nagy rajongója volt a GYU.nak, mert nem jutott el hozzá a hír, hogy egyáltalán létezünk. Valami újság legutolsó pici híreiből tudta meg a tegnapi programot. Tegnap nagyon sokan voltunk, de én azt szeretném, hogy kinőjük azt a termet, de ahhaz egy kis reklámra lenne szükség. Plakátokra. Azzal is tisztában vagyok azonban, hogy a plakátok nyomdai költsége bizony nem kis összeg, így azt találtam ki, hogy fel kéne tenni ide a fórumra valahova egy olyan Linket (vagy hogy hívják) amin meg fogalmaznánk, hogy itt meg itt ekkor és ekkor ez meg ez lesz. Ezt egy oldalban, és akinek van nyomtatója otthon (munkahelyén) nyomtatna belőle 5-10 példányt, amit aztán szétragasztana a városban, bevinné a suli hirdetőtblára, köbyvtárakba stb. Szerintem ezzele gy kicsit reklámoznánk a klubbot, ugyanakkor a költsége nem lennének olyan vészesek. Aztán ha meglenne it a neten ez az oldal, beírogatnánk a topicokba, hogy aki tud segítsen!

Köszönöm, hogy meghallgattatok!

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117273 Írta: Penngaladiel
Leginkább jpg :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117255 Írta: Thaurwathiwen
Avatarképekhez:

Milyen kiterjesztésűeknek kell lenniük? (.gif, .jpg , .bmp)


Namarië
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117246 Írta: Dínchamion
Chat: ha végképp nem megy a java, lehet mIRC-en keresztül is csatlakozni...

A szükséges beállítások:

:arrow: IRC-server: Milwaukee.US.ChattersOnline.com
:arrow: port: 8080
:arrow: group: #tolkien_hu

Ezeket kell megadni a mIRC-nek az Options ablakban a server-szekcióban (Add gombra kattintva). A Descriptionbe írjátok be, hogy Tolkien vagy mittomén, és Ok.

Ezek után Connect, és beírjátok, hogy /join #tolkien_hu

És lehet chatleni. :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116512 Írta: amanibhavam

Peredhil írta:

Galadh írta:

Peredhil írta: Miért van az hogy amikor chatelni szeretnék itt a tolkien.hu-n, beírom a nevem, majd be jön egy kis ablak és benne egy szürke kocka. De azután már semmi. Most hogy chateljek?


Várd meg, míg a szürke kocka helyén megjelenik a szöveg...


Sajnálom, de még mindig ugyan az. Pedig már mióta várok.


milyen böngésző, milyen oprenszer? nincs telepítve java, vagy nincs engedélyezve a böngészőben


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116503 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Galadh írta:

Peredhil írta: Miért van az hogy amikor chatelni szeretnék itt a tolkien.hu-n, beírom a nevem, majd be jön egy kis ablak és benne egy szürke kocka. De azután már semmi. Most hogy chateljek?


Várd meg, míg a szürke kocka helyén megjelenik a szöveg...


Sajnálom, de még mindig ugyan az. Pedig már mióta várok.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116381 Írta: Ghargoqurk
OK értem! Aláírásba nem akarok képet tenni, nem akarom én lassítani a fórumokat :) . Mégegszer kössz a segítséget.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116377 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ghargoqurk írta: Nagyon köszönöm Sil !

Boccs hogy még kérdezek de nem teljesen tiszta minden még mindig.
Szóval akkor internetról hogyan kell linkelni ? És hogy érted hogy csinálok sok új avatart amit beküldök Svindlernek? Csinálok tíz képet akkor lehet egy sajátom vagy ilyesmi ?

1. Úgy értem, hogy hozzászólásba, aláírásba ne tegyél be képet közvetlenül (azaz úgy, hogy rögtön látsszon, pl. ahogy nemrég páran az aláírásukba betettek kis bannereket), hanem csak a linkjét (hogy http://... stb.)
2. A "csinálsz sok új avatárt" pedig azt jelenti, hogy keresel (lehetőleg Tolkien-témájú) képeket, rajzokat, festményeket, lemented őket a gépedre, aztán valamilyen képszerkesztő programmal kivágsz belőlük megfelelő nagyságú részleteket. Ha összegyűlt kb. 15-20, vagy több (nem tudom, pontosan mennyi kell, de olyan legyen, ami még nincs), beküldöd Svindlernek, és választhatsz 1 sajátot.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116376 Írta: Ghargoqurk
Nagyon köszönöm Sil !

Boccs hogy még kérdezek de nem teljesen tiszta minden még mindig.
Szóval akkor internetról hogyan kell linkelni ? És hogy érted hogy csinálok sok új avatart amit beküldök Svindlernek? Csinálok tíz képet akkor lehet egy sajátom vagy ilyesmi ?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116373 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ghargoqurk írta: Üdv!

Nem tudom most kitől kérdezem amit kérdezek de mindegy. Lehet hogy van rá valahol válasz (és akkor boccs a kérdésért) sajnos nem találtam sehol. Szóval meg tudja mondani nekem valaki hogy lehet-e saját gépről saját Avatart valahogy betenni? Vagy ez egy hülye kérdés?

1. Bármilyen képet csak internetről lehet betenni (gépről nem).
2. Ikonnál nagyobb képet ne tegyél be, lassítja a Fórumot, és sok helyet foglal. Képet itt csak linkelni szabad.
3. Avatárt az avatár galériából lehet választani. Saját különbejáratú avatárt akkor kaphatsz, ha csinálsz sok új, a témához illő avatárt (max. 80x80 pixelesek lehetnek), és beküldöd Svindlernek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116370 Írta: Ghargoqurk
Üdv!

Nem tudom most kitől kérdezem amit kérdezek de mindegy. Lehet hogy van rá valahol válasz (és akkor boccs a kérdésért) sajnos nem találtam sehol. Szóval meg tudja mondani nekem valaki hogy lehet-e saját gépről saját Avatart valahogy betenni? Vagy ez egy hülye kérdés?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116235 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Peredhil írta: Miért van az hogy amikor chatelni szeretnék itt a tolkien.hu-n, beírom a nevem, majd be jön egy kis ablak és benne egy szürke kocka. De azután már semmi. Most hogy chateljek?


várj sokáig és ha akkor sem jön be, biztosan nincs a gépeden Java prog.

vagy próbálkozz a torzshely.lapja.hu-rol mert nekem se jön be mindig a Tolkienről

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116129 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
ok. köszi.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.755 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére