Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
22 éve 3 hónapja #63790 Írta: Undómiel
Köszi szépen! Nem vagyok egy nagy számgépzseni, de ha Te azt mondod rendben van, OK! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63776 Írta: svindler
A szervert epp konfiguraltak, csak ideiglenes problemarol volt szo...
Most mar mukodik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63775 Írta: Undómiel
A gép azt írta ki, hogy nincs jogosultságom a honlap megtekintésére! Ilyenkor mi van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63640 Írta: Gandalf
Lara: Völgyzugoly > Könyvtár > Műveinek listája.
Itt le van írva az összes könyv, a Christopher-szerkesztette művek IS!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63601 Írta: shaira
Svin: Meg lehetne nyitni a kedvenc rész topicot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63568 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Csak amiket J.R.R.T. írt.Köszi a segítséget :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63486 Írta: Mornambar
Nem bisztos, hogy az összes de megpróbálom.
Csak J.J.R.T. műveket kéred, vagy azt is, amit a fia szerkesztett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63484 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Jó reggelt! :D Le tudná valaki írni nekem Tolkien összes művét?Nagyon köszönöm

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63415 Írta: Ragoran
Amikor az üzit írod ott van Betüszín és ott beállíthatod...
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63412 Írta: Mornambar
Csak az első kettő. :oops: :oops:
Különben hogy t'od kékkel megcsinálni :?: :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63411 Írta: Ragoran
Estel: :P
Svin: hantale len!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63277 Írta: Estel Adániel
Ez most óhaj, sóhaj, kérdés, vagy panasz volt? :roll: Esetleg mind a négy? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63149 Írta: Mornambar
VISSZATÉRHETNÉNK A GYŰRŰKHÖZ???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
Hmmm... :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63020 Írta: Astragan
Hantale Telella!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62951 Írta: Undómiel
Köszi Svin! :wink: Igazán nem akartam okoskodni, csak gonoltam szólok... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62942 Írta: svindler

Ragoran írta: Lehetne vhogy ezen segíteni, pl. megfordítani a számozást v. ez így be van állítva és megváltoztathatatlan???


Hat ez annyira nem egyszeru, es most nincs idom hosszasabban matatni a kodot, de majd ugy 1-2 het mulva mar lesz, akkor legyszi szolj ram priviben ha elfelejtenem.

Undómiel: kijavitottam a tema cimet, koszi a figyelmeztetest.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62895 Írta: Undómiel
Svin, nem akarok butának tűnni, de asszem Cate neve rosszul van a topic címében... :oops: Rago problémája pedig engem is érint... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62882 Írta: Telella
Astragan:Ha 1 kicsit lejjebb olvasol, megtalálod, ez már Undómielnek elmagyaráztam! Na várj beteszem!:wink:

Telella írta: A rejtett felhasználó úgy lehetsz, h a Profil-ban beállítod az Online státusz elrejtése-t és így a Tartalomjegyzék alján nem látja a többi felhasználó a nevedet. (Hát ez értelmes volt :roll: ) Erről érthetőbben olvashatsz itt a fórumon a GYIK-ban a Hogyan akadályozhatom meg, hogy a többi felhasználó ne lássa mikor vagyok online (vagy vmi ilyesmi.) :oops:


Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62820 Írta: Astragan
Mit jelent az, hogy rejtett felhasználó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62773 Írta: Ragoran
Megint én...
Svin: gondolom már kezd eleged lenni belőlem, mert állandóan itt nyafogok, de megint lenne egy kérésem...Hát ugyem mint mondtam olvasok pár topikot előről. Mostanában nem volt időm erre és amikor megint rányomok a 20.(csak mondtam vmit) oldalra, akkor az az oldal már rég arébb ment, mert mindíg a legujjabb oldal az első, és így egyre hátrébb csúszik...Így elég nehéz megtalálni egy oldalt... Lehetne vhogy ezen segíteni, pl. megfordítani a számozást v. ez így be van állítva és megváltoztathatatlan??? (mien hosszú szavak vannak)
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62661 Írta: Ragoran
Svin: Ez a videó amit a 'Hírekbe' beraktál naon király, de nem tudok angolul, a lényeget így lehet érteni, de azért nem tudná vki lefordítani??
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61457 Írta: Varda Tintallë
Shaira!

Nem vagyok ugyan fotós, de a fényképezés az egyik hobbim, úgyhogy kérdezz nyugodtan. (Ha nem tudom a választ, azt is megírom :wink: ). Javaslom, privát üziben kérdezz!

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61326 Írta: Elanor
Cicafül: köszi!! Gondoltam, hogy vmi ilyesmi van a dolog hátterében ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61325 Írta: Ithil Iarfeniël
Amikor megnézem vkinek az összes hozzászólását (rákattintok a nevére) ki van írva, hogy: megtekintve:xxx; válaszok:xxx, az mit jelent? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61281 Írta: shaira
Van valaki köztetek, aki fotós?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61248 Írta: Cicaful
Elenor: a vendégek nem tudnak hozzászólni, pont az a lényeg, hogy csak a regisztráltak tehetik közzé véleményüket.
Különben ki is próbáltam: vendégként rákattintottam az új hozzászólásra és egyből kérte a felhasználó nevet és a jelszót. Úgyhogy nagyon okos ez a kis fórum! :wink:

Svin: bocs, most én fogok hülyét kérdezni :oops: hogy küldjem el Neked a találkozások fotóit, mert kb 80 db van? Részletekben? Neked, hogy jobb?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61247 Írta: Yavanna
Svin'! Szánom-bánom bűnöm, de sajni sikerült 'kinyújtanom' a bemutatkozások topicot. :oops: Megtennéd, hogy helyre teszed? Ja és előre is bocsika, de nem éppen Tmába vágóan kicsit sokat Ungabungáztunk arrafelé, tehát néhány hozzászólás talán törlésre vár...
Előre is köszike! :)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61241 Írta: Elanor
Lenne egy hülye kérdésem, lehet, hogy mindenki tudja rajtam kívül, de engem idegesít...

Szóval, ugye lent mindig ki van írva, hogy éppen hány felhasználó van online, és kiírja, hogy abból hány regisztrált, rejtett és vendég. Na ez az.. mi az, hogy vendég? Úgy is hozzá lehet szólni, hogy vki nem regisztrálta magát, vagy hogy van ez?

(Mondom, hogy hüyle kérdés... :oops: )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61188 Írta: Tar-Ancalime
Svindler!Mi lenne,ha megint nyitnánk egy ki kicsoda(lsd korábban "beutatkozás) topicot?Csak azért mert:1.az archívumban nem találtam meg ezt a topicot-de lehet h vak vagyok2.különben is van pár új tag,úgy veszem észre
Mindazonáltal úgy vélem(jaj ez nagyon 33POs lett) nem ártana-de nem feltétlenül muszáj,csak 1 ötlet.

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60979 Írta: Ragoran
Svin:Kösz!
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.791 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére