Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
21 éve 8 hónapja #87957 Írta: Irunien
Ó, Istenem, kérdem én: Miért lészen az, hogy a hozzászólásom szövegének csak a nyomoronc színét és betuméretét szeretném megváltoztatni, de NEM megy???????????
Ha vki tud, segitsen! :cry:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87628 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nem tudjátok,megjelent már A két torony filmkönyv?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87321 Írta: kriszana
egen, ez már velem is előfordult,hogy nem tudtam privit küldeni, mert az írta ki,hogy nincs ilyen nevü user... :roll:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87215 Írta: Telumehtar
Ajjaj...gondban vagyok ám én is....szóval az ű betűimet én jónak látom (remélem más is) igen ám viszont ha olyan embernek akarok írni privit akinek ű van a nevében akkor rosszúl hozza a nevet be és ha kijavítom akkor meg azt írja ki hogy Nincs ilyen nevű user..ha nem javítom ki akkor is ezt írja :roll: Vki segitsen :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #86831 Írta: Yavanna
fantaboy: Társasjáték ügyben keresd meg Battit! (Bár mostanság elég elfoglalt szegény... :roll: ) Őt, mint az MTT elnökét megkereste a mittudoménmilyen btkft, akik a játékot itthon forgalmazzák. Ha jól tudom az MTT kapcsán v alami kedvezményt is emlegettek! :wink:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86750 Írta: Szilszakáll
Többszöri próbálkozás után most sikerült regisztrálnom, a hiba valószínüleg az én készülékemben volt.
Ez a Szilszakáll (azaz én) azonos a Völgyzugolyon szereplő, majd el-el tünedező alakkal. (Egy időre beálltam fának. :D )
Üdv mindenkinek, próbálok a továbbiakban aktiv maradni.

"Föld-fia entek, kőszál-vének"
Burárum!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86588 Írta: svindler
fantaboy:
A jatek egesz jo, aki jatszott vele mindenki csak dicseri.
A Tolkien Tarsasagnak is van par darab, igy az osszejoveteleken szoktunk jatszani vele.
Januar 3-an, a Corvinban a Tolkien szuletesnapjara rendezett unnepsegen majd ki is lehet probalni a jatekot (azt hiszem 4 tablas jatek lesz kirakva).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86568 Írta: fantaboy
Köszi!
Az ár elég húzós.....,hogy a fene enné meg.

Nincs valakinek használtan eladó? :)

Ja, és milyen a játék? Megvan valakinek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86416 Írta: Penngaladiel
A Index fórumán találtam:

MrsBennet válasz erre | adatok | e-mail 2002-12-16 18:36:10 (10818)

Ha bárkit is érint még így karácsony előtt egy picikével: az Oktogonnál, a Jókai téren láttam GYU társasjátékot 8000,- helyett 6800,- petákért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86311 Írta: amanibhavam
megjelent, már a nyáron lehetett kapni, talán karácsonyra megint kitesznek párat


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86305 Írta: fantaboy
Sziasztok. Lehet, hogy OFF leszek egy kicsit, most vagyok itt először.

Egy kérdésem lenne. Megjelent már itthon A Gyűrük Ura társasjáték? Azért kérdezem, mert most voltam Prágában, és ott lehetett kapni. Tud valaki valamit erről? Vagy ha nagyon rossz helyre írtam, adjatok légyszi tanácsot, hogy hova, milyen fórumra írjak. Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86281 Írta: Gandalf
Hiába állítom át a kódolást közép-európaira, ha legközelebb automatikusan átvált nyugat-európaira... minden egyes alkalommal át kell állítgatni... :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86264 Írta: kriszana
nem értem erre miért nem válaszol senki.... :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86158 Írta: Mornambar
Ki az, aki NEM várja A Két Tornyot a moziban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86157 Írta: Mornambar
Ej, de rohadt régen vótam itten!
Jó újra látni mindenkit :!: :wink: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84905 Írta: Yavanna
Köszi Estel! majd utána nézek a dolognak! Már kb értem a dolgot, mert Penni'-vel tegnap éjjel megkonzultáltuk a dolgot priviben!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84890 Írta: Estel Adániel

Yavanna írta: "Csak egy tipp: a Control Panel International beállításnál kell magyarra állítani. Ekkor alapértelmezésben mindenütt a magyar nyelvnek megfelelő beállításokat használja a vindóz. SZVSZ. Egy próbát megér. Ha nem ez, akkor passz..."

Kérem szépen ez mit jelent?

lll (HU):
A Windows Vezérlőpulton belül a Nemzetközi beállítások között lehetett volna kipróbálni azt, amire Pennie tippelt... de mivel nem ez a gond, érdemesebb az Explorer főmenüjében a Nézet menüpont alatt a Kódolás után listából kiválasztani, amit Svin javasolt. Az a legbiztosabb, ha kipróbálod mindet, és amelyikkel működik, azt megjegyzed, és annál maradsz. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84875 Írta: Penngaladiel

Svindler írta: A browser encoding beallitasan mulik, kiprobaltam.
A View/Encoding ha kozep-europai windows/iso-ra van beallitva (iso-8859-2), akkor jol jelennek meg, amugy nem. Akinel (pl nalam) nyugat-europai van beallitva (iso-8859-1) annak nem fog jol mukodni.

Nálam Western-European (ISO) van beállítva, és így jó. És nem a Regional Settings beállításon múlik, ebben tévedtem :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84873 Írta: Yavanna
Szijja kriszana! :D
Kis segítség avatar ügyben:
Amikor még én rágtam Svin' fülét egyegyedi avatarért, akkor úgy működött a dolog, hogy össze kellett szednem a netről x mennyiségű, a tolkien.hu fórumnak megfelelő jellegű képecskét, hogy azok bekerüljenek a galériába. Cserébe pedig az általam kiválasztott kép lkerült a nevem mellé, ami nem került be a többi közé, így egyedi.
Hogy most hogy van, azt nem tudom, a részletekről értekezz Svinnel!

"Csak egy tipp: a Control Panel International beállításnál kell magyarra állítani. Ekkor alapértelmezésben mindenütt a magyar nyelvnek megfelelő beállításokat használja a vindóz. SZVSZ. Egy próbát megér. Ha nem ez, akkor passz..."

Kérem szépen ez mit jelent?
Sajni engem is érint ez az ékezetes probléma, de a fenti szöveg sajni kínai egy technikai antitalentunak!!!
Please help me!!!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83699 Írta: Ragoran
Kriszana:aha! Akkor yó! De azért még egyszer bocsi!!!!!! :oops:
Na jó befejeztem az OFF-olást!
:oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83248 Írta: Estel Adániel
Nézd, kriszana, ha úgy nevezed el, hogy kriszana.jpg, akkor remélhetőleg senkinek nem lesz pofája ellopni. Főként, hogy alapból ezek nem is elérhetők a galériából... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83247 Írta: kriszana
:lol: semmi gond Rago, azért nem váltam meg a kriszanától, hogy megismerjenek a többiek:) és azért változtattam, mert a névgenerátorral rábukkantam eg yolyanra, ami tetszik
Estel, a gond csak az,hogy nem szeretném,ha betenné a képet a többi avatar közé, mert akkor más is felhasználhatja.
hát nem érted? pont ez a poén, azt szeretném, ha egyedi lenne

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83152 Írta: Ragoran
Estel: :oops: upsz! Ez gáz! :oops: /mért változtatál nevet?és mért nem szóltál?/ Akkor bocs Kriszana!! :oops:
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83126 Írta: Estel Adániel
Rago: Szerintem ő az. ;) Hívd nyugodtan (krisz)anának! :D

Ana! Küldd el a képet Svinnek! Majd ő beteszi a többi avatár közé
www.tolkien.hu/app/forum/images/avatars/gallery ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83118 Írta: Ragoran
kriszana-C: /bocs a rövidítésért, de már van egy kriszanánk/
Ha mindenképp elmentett képet akarsz avatarnak, akkor Svindlerrel kellene értekezned ezügyben...
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83015 Írta: kriszana
Üdvözletem!

Azt szeretném megkérdezni,hogy volna lehetőség arra, hogy egy elmentett képet szúrjunk be az avatar helyére :?: S ha igen, akkor azt hogy kell csinálni :?: Segítesen valaki, légyszi
Kösssssz

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82892 Írta: Gaynenn
Tisztelt Szerkesztők/adminok/moderátorok....
Ezt Regisztrációt törölni sziveskedjenek az e-mail címemről mert én ide a tagságomat sohasem kértem... Valószínűleg téves mailcímet adott meg valaki és kaptam egy jelszót, meg egy felhasználónevet. Semmiféle értesítést, levelet nem szeretnék kapni a tolkien.hu fórumairól. Köszönöm.

Gaynenn -nek: jelszavadat meg változtasd meg :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82806 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nálam ez a jelenség egy igen érdekes válfaja jelentkezik:
Valamikor ezeket a betűkódokat írja ki, valamikor meg a hosszú ékezetes változatot :) Bár ez utóbbit főként az utóbbi időben csinálja (na, szép kis szóismétlés).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82720 Írta: svindler
Igaz, ez a megoldas valoszinuleg. Sajna en olyan programokat is hasznalok amik megkovetelik az angol beallitast :( No mind1, amugy se hasznalok ekezeteket ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82719 Írta: Ragoran
Nálam sincs semmi baj az ékezetekkel és nem is volt soha! De eddig nem volt olyan, hogy betűk helyett ilyen számokat írt! Vagy csak nem vettem észre??? :oops:
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.861 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére