Tolkien Tábor 2024

Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
11 éve 6 hónapja #406886 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FELHÍVÁS!
Az idei Tolkien Születésnap nemcsak egy januári rendezvény lesz, hanem azt megelőzően, a premierhez és az első mozivetítésekhez kapcsolódóan decemberi hétvégéken több kisebb programot is szervezünk. Ehhez az utóbbihoz gyűjtöm most a szervezői csapatot!
Ha van olyan, akiben buzog a tettvágy, és komolyabb pozíciót is vállalna, ami sok feladattal és felelősséggel jár, az jelentkezzen bátran! (Később kisebb feladatok is lesznek, és minden segítő kézre-lábra-szívre szükség lesz, majd ezeket is toborozzuk; de egyelőre a nagyobb kihívásra készeket várom - priviben, mailben, facebook-on, telefonon stb.)
Bővebb információ nálam kérhető :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406858 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Magyar Tolkien Társaság Elnöke, Kutassy Zsófia 2012. szeptember 28.
(péntek) este 18.30 órai időponttal összehívja a Magyar Tolkien
Társaság Elnökségének és Vezetőségének rendes ülését.

Részletek a tagok zárt topicjában!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406772 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta: Október 20-23. a tervezett időpont, előzetesen az iskola is egyetértett, a szerződést holnap mennek aláírni.
A nyertes csapat úgy néz ki, h. Attila a fő-főszervező, rajta kívül Bari, Idhren és Zsodoo főszervezők, meg még vagyunk benne egy páran. Koncepciórészletek hamarosan :)


Köszönöm szépen! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406771 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Léli írta: Van már valami hír a KÖMT pályázatról? Nyertes pályázó csapat, időpont? Oké, tudom, majd szóltok, de nem mindegy, hogy milyen időpontra számítunk.


Október 20-23. a tervezett időpont, előzetesen az iskola is egyetértett, a szerződést holnap mennek aláírni.
A nyertes csapat úgy néz ki, h. Attila a fő-főszervező, rajta kívül Bari, Idhren és Zsodoo főszervezők, meg még vagyunk benne egy páran. Koncepciórészletek hamarosan :)

(Gondolom, Alewnek már nem volt ideje elutazás előtt publikálni a dolgokat, meg másnak sem jutott eszébe az elnökségből.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406768 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Van már valami hír a KÖMT pályázatról? Nyertes pályázó csapat, időpont? Oké, tudom, majd szóltok, de nem mindegy, hogy milyen időpontra számítunk.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406729 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelt Mindenki,

szeretettel es toleranciaval meghivlak Benneteket a Magyar Tolkien Tarsasag Felugyelo Bizottsaganak soron kovetkezo Ulesere,
melynek parameterei a kovetkezok:

Idopont:
2012. szeptember 8. (szombat) 18:00

Helyszin:
1086 Budapest, Dobozi u. 43.

Napirend:
- Tabor ertekelese
- legutobbi Elnoksegi Ules ertekelese
- Felugyelo Bizottsag munkamegosztasa
- Egyeb

Udvozlettel:
Simon Csaba Peter
a Felugyelo Bizottsag Elnoke

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406684 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igenigen! Mindenki kuldje el nekem az osszes taborertekelojet!

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406683 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elküldtem efkúnak az összes eddigi táborértékelőmet, mindet. Most átolvasva nem is egyben van egy csomó javaslat, hogy mi volt a hiba és hogyan kellene javítani.
Ha esetleg másnak vannak ilyenjei, szerintem simán elküldhetné azokat is, hátha valami okosat tudunk belőle kitalálni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406677 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Esgal írta: Tünde, ezen most dolgozunk :)

megerositem.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406675 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tünde, ezen most dolgozunk :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406662 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

zs.gothpunk írta: Kedves MTT-sek, táborozók és mindenki, akit érinthet!

Táborvezetőként négy fontos feladatot éltem meg, amik a jövő évi tábor vezetőjének is biztos, hogy megoldandók.


Lehet, hogy bután jön ki, hogy beleszólok, de olyan nagyon sokszor felmerült már egy közös nagy összeírás ötlete, amiben leírja az ember a buktatókat a követező gárda okulására. Erről még mindig nincs semmi fejlemény?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406617 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves MTT-sek, táborozók és mindenki, akit érinthet!

Tudjátok talán, hogy az idei tábornak a vezetője voltam. Nagyban zajlik a tábor értékelése, mind részünkről, mind pedig a táborozók részéről. Szeretném felhívni néhány, nem annyira a mostani, mint inkább a következő tábor szempontjából fontos dologra a figyelmeteket.

Táborvezetőként négy fontos feladatot éltem meg, amik a jövő évi tábor vezetőjének is biztos, hogy megoldandók.
a) legyen egy víziód, olyan, ami megvalósítható, amit szívvel-lélekkel meg is akarsz valósítani, sok különböző tapasztalattal rendelkező emberen keresztül megszűrve és kompromisszumkész hozzáállással felvértezve magad
b) állj készen rá, hogy vállalod a pénzügyi, jogi és emberi felelősséget 100+ emberért nem csak előkészítő munka során, de a helyszínen is
c) tudj odafigyelni a jól összeválogatott szervezői csapat minden tagjára, tudj nagyon határozottan meghozni olyan döntéseket is, amelyeknek emberi, érzelmekkel túlfűtött és igen kellemetlen következményei (is) lesznek, tudd őket úgy motiválni, szeretni és irányítani, hogy a végén mosolyogva, inspirálva fejezzék be a táborszervezést
d) légy készen rá, hogy a helyszínen nagyon nehéz lesz a tulajdonossal, a külsőssel, a "nem MTT-ssel" tárgyalni, érdeket érvényesíteni és ebben jó eséllyel egyedül leszel, mint az ujjam

Praktikusan aki kedvet érez magában a jövő évi tábor megszervezése kapcsán, az a következő másfél hónapban járjon utána, hogy hol kerül a tábor megrendezésre, kezdjen el tárgyalni a tulajdonosokkal, hogy mikor és mennyiért, mert a bérleti díj és az étkezés a költségvetés legnagyobb tételei (80%) és nagyon nem ér rá ezt decemberre, februárra hagyni.

A fentiek mellett nagyon szívesen segítek a jövő évi tábor vezetőjének, forduljon hozzám nyugodtan bizalommal, akár praktikus, akár elvontabb kérdések tekintetében, illetve tudom, hogy Ankalimon is biztosan szívesen segít, nekem is megtette annak idején.

Üdv:
Zs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406494 Írta: zs.gothpunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406117 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves MTT-tagok, szimpatizánsok, jóakarók!

AZ MTT STRATÉGIÁJA a 2012. ŐSZI-TÉLI IDŐSZAKRA – „Egy hobbit mind felett”

A Társaság Vezetősége saját és a Közgyűlésen közösen is megfogalmazott igényből következően úgy döntött, hogy már a tábor utáni időszak történéseit, programjait összekapcsolja egy nagy dobás érdekében. A közelgő A hobbit film 2004 óta a legnagyobb olyan lehetőséget hordozza magában, amikor az Alapszabály szerinti céljaink jó részét töményen és hatékonyan tudjuk viszonylag rövid idő alatt megvalósítani. Ez a toborzásra is jó alkalom lehet, új embereket „bevonni a buliba”.
Emlékeztetőül: MTT-ALAPSZABÁLY: A TÁRSASÁG CÉLKITŰZÉSEI 2. §
    (2) A Magyar Tolkien Társaság olyan társadalmi szervezet, melynek célja:
    a) J.R.R. Tolkien műveinek, az általa alkotott mitológiának magyarországi megismertetése, népszerűsítése, terjesztése;
    b) az ezen szövegekkel tudományos és nem tudományos formában való kritikai, elemző foglalkozás szervezése, koordinálása, azok tudományos és nem tudományos köztudatba való bevitele;
    c) J.R.R. Tolkien műveihez és mitológiájához kapcsolódó irodalmi, nyelvészeti, képzőművészeti és színpadi alkotások, adaptációk létrejöttének elősegítése, lehetőségek teremtése az alkotások szélesebb körű bemutatására;
    d) (természetvédelem…)
    e) a Tolkien-művek értékeit a gyakorlatban is képviselni vágyó közösségek, közösségi tevékenységek létrehozásának és működésének segítése.

Hogy A hobbit keltette hullámokat ügyesen lovagoljuk meg, a következő edzésprogramot terjesztjük a Tagság elé az őszi-téli időszakra:

Október 6-án 75 éves A hobbit! Könyvtári rendezvény Gandalf főszervezésében az FSZEK berkeiben, hogy megalapozzuk a készülődést mind a magunk, mind a közönség számára. ITT a TOPIK

Október 23. körül KÖM(F)T Többnapos, kreatív tevékenységre kihegyezett dzsembori, amelynek fő célja, hogy felélessze a szundikáló alkotókedvünket, adódik, hogy egyúttal a januári LEP-re előadható-kiállítható-felhasználható produktumok elkészítésére törekedjünk.

Decemberben a premier előtti vetítéssel megkezdődne egy sor mozis program: a premier maga 13-a, majd 3-4 szombat, amikor lehetne csóválni a LEP-et a bámész népek orra előtt.

Január 5-én vagy 12-én a Tolkien Születésnap, ami felvonultatná mindazokat a jóságokat, amikre képesek vagyunk, és nagy élmény lenne mindenkinek, aki így vagy úgy belecsöppen.

Az edzésterv megvalósításához az Elnökség a következőkkel járul hozzá:
    - Felvettük a kapcsolatot a filme(ke)t forgalmazó magyar céggel, tárgyalunk velük, közös munka volt már a filmelőzetesek lektorálása és a terminológiai egyeztetés;
    - Gandalfnak megbízást adtunk, a csapata dolgozik a könyvtárral együttműködve;
    - még a tábor előtt, 1 héten belül kiírjuk a KÖM(F)T pályázatát;
    - Gumipók és Ankalimon ötletét – premiertől LEP-ig tartó fokozása az élvezeteknek- megvitatva megbízást adtunk az ötletgazdáknak az előzetes mozis-szponzori puhatolózásra.

Amivel Te tudsz hozzájárulni:
    - gyere, vegyél részt a mérföldkőletételben: keresd meg Gandalfot,
pályázz KÖMT-re , és/vagy szeptemberben jelentkezz a mozis programra, a LEP-re a főszervezőknél;
- tanulj sokat ősszel és gondoskodj időben a karácsonyi ajándékok felől, hogy jól ráérj,
- szólj a barátaidnak, tesóidnak, unokahúgoknak, nagyapádnak, hogy jöjjön el, nézzen meg minket, jópofa emberek vagyunk és értelmesen töltjük ezzel az időnket;
- véleményezz, ötletelj, segítsd az MTT-t a háttérből, vagy akár támogasd sörrel-sütivel-lelkifröccsel a szervezésben résztvevő emtétés haverjaidat!

Mottó: Egy hobbit mind felett, a hobbink ez, ne feledd!
Az Eeenökség

LETÖLTHETŐ VERZIÓ:
[attachment=0:2k6znxdt]<!-- ia0 -->eln_felhívásHobbitöszre-telre.docx<!-- ia0 -->[/attachment:2k6znxdt]

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406085 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Léli írta: Kérdésem volna, hogy mikor lesz döntés a KÖMT szervezőiről?

Terveink szerint egy héten belül ki lesz írva rá pályázat, abból a határidők is ki fognak derülni. ;)

Más.

A következő LEP szervezése most indul majd el, a részletekbe meg majd beavatnak az illetékesek, ha úgy látják, hogy eljött az ideje. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406081 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kérdésem volna, hogy mikor lesz döntés a KÖMT szervezőiről?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406036 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Hírlevéllel kapcsolatban ebben a hozzászólásban friss információt találsz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #405972 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves táborba jelentkezni vágyók, vacilálók!

Még mindig van némi anyagi keretünk a résztvevők támogatására! Szeretnénk ezt a lehetőséget elsősorban olyanoknak felkínálni, akik még anyagi okok miatt nem jelentkeztek a táborba. Jelentkezz 16-án hétfő este 9-ig! Az első két jelentkezőnek tudunk biztosítani kb. 7000 forintot a tábordíjból, hogyha nincs új jelentkező, akkor a már jelentkezettek körére is kiterjesztjük a lehetőséget!

Hajrá!

Zsolt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405800 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta: Feltöltöttem újra egy halom régi képemet, ha valaki netán nosztalgiázni szeretne ;) :
s339.photobucket.com/albums/n466/sil_mtt/


Óóóóó, Sil, most nagyon imádlak! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405799 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Feltöltöttem újra egy halom régi képemet, ha valaki netán nosztalgiázni szeretne ;) :
s339.photobucket.com/albums/n466/sil_mtt/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405756 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Alew jelen. Én nem láttam olyan új tagbelépési nyilatkozatot, akinél nem ismerem a nicket, vagyis esélyesen a tiéd lenne. Kérlek, írj nekem privát üzenetet, e-mailt, hívj fel, vagy szólíts le az utcán, és árult el a polgári nevedet, mert anélkül nehezen tudok dolgozni. Az biztos, hogy a belépési nyilatkozatod nincs meg, és szerintem a befizetést sem láttam, de ez utóbbit le tudom ellenőrizni gyorsan - ha van név. :)

Minden elérhetőségem nyilvános.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405752 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Valószínűleg az a legegyszerűbb, ha írsz egy e-mailt Alewnak (alewyan kukacz dzsímél pont kom) a polgári neveddel, hogy megkapta-e már Rózsától a nyilatkozatot! Nick alapján nehéz lesz Téged beazonosítani! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405750 Írta: Sísapka
Sísapka válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A megszólított, megnevezetlenül bár, de tkp. 'mindenki' volt. Mindenki, aki információval rendelkezik, legyen az vezetőségi tag vagy kicsi zöld marslakó. :)
És hogy mikor küldtem el? Lássuk csak... úgy április 10. körül.
És köszönöm az eddigi válaszokat! :)



Gandalf írta:

Metaflora írta:

Gandalf írta: Azaz a visszajelzéstől függetlenül is tag vagy, ha a nyilatkozat és a pénz is megérkezett már. A közgyűlésünk után adtad fel mindkettőt?

Nem is az volt a kérdés, hogy tag-e, hanem hogy mikor kap visszajelzést :P
(És nem is volt megszólított...)


Megszólított mindig van, csak nem volt megnevezve. :lol:
Amint regisztrálva lesz a beérkezett nyilatkozat és a pénz, kapni fog. Nem biztos, hogy ez eddig megtörtént, azért kérdeztem rá, hogy mikor küldte el.
Mivel a bejelentett postacím Rózsáé, és nem Alewé, ezért még az is plusz idő, amíg a postai levelek átkerülnek a gazdasági vezetőtől a titkárhoz.


A Pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve. Ez igazából nem így van. A Pokolba Vezető Út fagyott házaló ügynökökkel van kikövezve. Hétvégenként sok fiatal démon jár oda korcsolyázni. /N.Gaiman-T.Pratchett/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405748 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Metaflora írta:

Gandalf írta: Azaz a visszajelzéstől függetlenül is tag vagy, ha a nyilatkozat és a pénz is megérkezett már. A közgyűlésünk után adtad fel mindkettőt?

Nem is az volt a kérdés, hogy tag-e, hanem hogy mikor kap visszajelzést :P
(És nem is volt megszólított...)

Megszólított mindig van, csak nem volt megnevezve. :lol:
Amint regisztrálva lesz a beérkezett nyilatkozat és a pénz, kapni fog. Nem biztos, hogy ez eddig megtörtént, azért kérdeztem rá, hogy mikor küldte el.
Mivel a bejelentett postacím Rózsáé, és nem Alewé, ezért még az is plusz idő, amíg a postai levelek átkerülnek a gazdasági vezetőtől a titkárhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405746 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Azaz a visszajelzéstől függetlenül is tag vagy, ha a nyilatkozat és a pénz is megérkezett már. A közgyűlésünk után adtad fel mindkettőt?

Nem is az volt a kérdés, hogy tag-e, hanem hogy mikor kap visszajelzést :P
(És nem is volt megszólított...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Pillangó
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #405745 Írta: Pillangó
Pillangó válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocsi, Gandalf, csak nem találtam a zárt topicot! Akkor ezek szerint megoldódott, örülök. (:

P.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405743 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Pillangó:
Köszi szépen, a zárt topicban ezt már kitárgyaltuk és le is zártuk. ;)

Sísapka írta: Üdvözlet!
Lenne egy gyors kérdésem: általában meddig tart, amíg értesítést kapok, hogy sikeresen ilyen-olyan tag lettem, illetve, hogy a tagdíj-átutalás megtörtént?
Nem elégedetlenkedésből kérdezem, hiszen tisztában vagyok vele, mennyire el tudnak húzódni az ilyen dolgok. Csupán kíváncsi vagyok :)


Bár nem én vagyok a megszólított, az alapszabályban ez áll:
"A rendes tagsági jogviszony a két rendes tag ajánlásával ellátott belépési nyilatkozatnak a Társaság tisztségviselőjéhez való eljuttatásával és az első tagdíjnak a Társaság bankszámlájára vagy a Társaság házipénztárába való befizetésével jön létre."

Azaz a visszajelzéstől függetlenül is tag vagy, ha a nyilatkozat és a pénz is megérkezett már. A közgyűlésünk után adtad fel mindkettőt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Pillangó
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #405740 Írta: Pillangó
Pillangó válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
"A munkáltató által alkalmi munkavállalóként foglalkoztatható
személyek száma:
Az alkalmi munkára irányuló egyszerűsített foglalkoztatás esetén az
egyszerűsített munkaviszonyban egy naptári napon legfeljebb foglalkoztatott
munkavállalók létszáma - a munkáltatónak a tárgyév első, illetve hetedik
hónapját megelőző hat havi, ha a munkáltató ennél rövidebb ideje működik,
működésének egész hónapjaira eső átlagos statisztikai létszámát alapul véve -
nem haladhatja meg
az Mt. hatálya alá tartozó főállású személyt nem foglalkoztató munkáltató
esetén az egy főt
,
• egy főtől öt főig terjedı munkavállaló foglalkoztatása esetén a két főt,
• hattól húsz főig terjedı munkavállaló foglalkoztatása esetén a négy főt,
• húsznál több munkavállaló foglalkoztatása esetén a munkavállalói létszám
húsz százalékát."

Nem tudom, hogy a Közgyűlés óta megoldódott-e ez a probléma a könyveléssel kapcsolatban (én most néztem csak utána).

Pillangó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405726 Írta: Sísapka
Sísapka válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözlet!
Lenne egy gyors kérdésem: általában meddig tart, amíg értesítést kapok, hogy sikeresen ilyen-olyan tag lettem, illetve, hogy a tagdíj-átutalás megtörtént?
Nem elégedetlenkedésből kérdezem, hiszen tisztában vagyok vele, mennyire el tudnak húzódni az ilyen dolgok. Csupán kíváncsi vagyok :)

A Pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve. Ez igazából nem így van. A Pokolba Vezető Út fagyott házaló ügynökökkel van kikövezve. Hétvégenként sok fiatal démon jár oda korcsolyázni. /N.Gaiman-T.Pratchett/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405710 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Közhasznúsági jelentés 2011
[attachment=0:1x257wii]<!-- ia0 -->mtt2011.pdf<!-- ia0 -->[/attachment:1x257wii]
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.911 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére