MTT InfoCsoport

Több
19 éve 4 hónapja #257903 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilgolwen Nimrandir írta: Az Kgy-ről a beszámolót hamarosan küldöm a... hova is küldjem? Az InfoCsoportos megbeszéléskor készült jegyzetem alapján Eia vállalta az összefoglaló megszerkesztését. Ugye jól tudom!?


Igen, jól tudod! Csak én vagyok olyan feledékeny, hogy mindig öszekeverem a munkákat és utánna kell néznem a naplózott fájlok között :lol:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257902 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az Kgy-ről a beszámolót hamarosan küldöm a... hova is küldjem? Az InfoCsoportos megbeszéléskor készült jegyzetem alapján Eia vállalta az összefoglaló megszerkesztését. Ugye jól tudom!?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257875 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szeretnék gratulálni Erynek (elnökségi tag) és Gandalfnak (a felügyelőbizottság tagja) a (szerintem) jogosan kiérdemelt vezetőségi tagsághoz! :hello: Az InfoCsoport, így két taggal is jelen van a vezetőségben, ennek köszönhetően reméljük nagyobb figyelemet kap az MTT tagok gyors és hatékony informálása.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257795 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Utólag is szeretném megköszönni a csoportmegbeszélés résztvevőinek, hogy végigbírták azt a 3 és fél órát kb., s egy napirendi pont kivételével (külsősök tájékoztatása, amelyet szokásunkhoz híven megint elhalasztani kényszerültünk... :? ) mindegyikben dűlőre is jutottunk! Szép munka volt, találkozunk a közgyűlésen! :wink:

Jövő héten igyekszem összedobni a jegyzőkönyv csiszolt változatát, s akkor elküldöm Nektek. Remélem, erre is jut időm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257595 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
:!: :!: Figyelem, figyelem, Gomuncsa-tagok, MTT-tagok, fórumosok, szimpatizánsok, környezettudatosok, entek stb!! :!:

Az FKF Rt.-től pozitív visszajelzést kaptunk, és megindultak a teherautók a lejtőn, ezért nincs megállás:

SZEMÉTGYŰJTÉS AZ ENT HAGYOMÁNYOK NYOMÁN

2005. május 28-án, szombatondélelőtt 10 órakor várunk mindenkit a Fogaskerekű vasút városmajori végállomásánál, aki segít nekünk megtisztítani a Széchenyi-hegy tetejét a szeméttől, eldobált ettől-attól. Zsákot, kesztyűt biztosítunk, a sok szorgos kezet Ti hozzátok el!
:arrow: A munkában bárki részt vehet, csatlakoztassatok szülőt, testvért, barátot, és mozgósítsátok őket hamar, mert ez a jövő hét vége!
:arrow: A helyszínt fogaskerekűvel közelítjük meg, ehhez egy (retúr) darab vonaljegyre vagy érvényes BKV-bérletre van szükség. Az aktívkodáshoz pedig egy kiadós reggelire: akinek alacsony a vércukra, hazaküldjük.

A GOMUNCS kollektívája

Kedves InfoCsoport! Szeretnénk megkérni Titeket, hogy a fent ismertetett rendezvény jelenjen meg a kalendáriumban, és potenciális terjesztőhelyeken a következő hét folyamán intenzíven! Köszönjük a közreműködést!
A GOMUNCS

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257507 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257500 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem megnyitja a fájlt.

Eszembe jutott még egy pont, amin érdemes elgondolkodnunk, ha nincs kifogásotok, ezt is belevesszük:
- Összefoglaló javaslatok a vezetőségnek, milyen frissítések szükségesek az eddigi tájékoztatóik kapcsán (pl. hibás címek a körlevélben, túl régi változata van az alapszabálynak a neten, ilyesmik)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257494 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elvileg nekem van a gépen Acrobat de én sem tudtam megnyitni.Gyakorlatilag viszont lehet, hogy a tesóim belepiszkáltak a dolgokba...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257436 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az Acrobat Reader nem gond, ingyenesen letölthető az internetről... ;) az alapszabálynak a szövegén viszont a három év leteltével néhol frissíteni kell majd, ahogy elnézem... :deal:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257384 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Brisa írta: Nekem megnyitja az alapszabályt. Gil, van Acrobat Readered?

Mióta újra telepítettük a gépet (kb 2 hete), az óta nincs, viszont már korábban sem töltődött be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257377 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem megnyitja az alapszabályt. Gil, van Acrobat Readered?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257372 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem tudom időben vagyok e még, de csak most jutott eszembe a dolog. Saját bőrömön tapasztalva az "információáramlás zavarait" felmerült bennem, hogy az újonnan belépő MTT tagok informálása is lehetne (legyen) célunk. Az általam eddig elvállalt feladatkörök mellé ezt is felvenném, az előbb említett okból (mint tapasztaltam, nincs elegendő elérhető információ azok számára akik, szeretnének belépni. pl.: Az alapszabály ki tudja mi óta nem elérhető. Legalább is amikor próbáltam megnyitni, nem sikerült ( www.tolkien.hu/mtt/alapszabaly.pdf ) De ez csupán egyetlen példa, és van még néhány) Az utolsó napirendi pont( "a Ti egyéni javaslataitok, kiegészítéseitek" ) tárgyalásakor majd felvetem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257295 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Nah, akkor röviden a tervezett napirendi pontokról:
(Sorrend nem végleges)

- Beszámolók
- MTT Szülinap
- Hírblog vs. Tolkien.hu
- Tolkien.hu frissítések
- Tájékoztatás etikai korlátai - pl. megkérdezés nélkül segítsünk-e, stb. Etikai kódex?
- körímél
- külsősök tájékoztatása
- MTT-s tevékenységekről cikkek a netre
- együttműködés más lapokkal
- közgyűlés - jegyzetelés és utólag beszámoló írása
- ICS-s beszámoló írása a kgy-nek
- Pápai klub - NEJ, kártyajáték-csoport
- a Ti egyéni javaslataitok, kiegészítéseitek :)

Ha jut még eszembe valami, szólok!


Összeírtam az ötleteimet és észrevételeimet. A részleteket majd akkor a megbeszélésen, mert mindegyik beleillik valamelyik általad megjelölt napirendi pontba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257278 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

olorin.papa írta: Meglepve tapasztaltam "magamat" is a napirendben...8O
Nem vagyok tag, de igyekszem 20-órára itt lenni a gép előtt, hátha valami kérdés merűl fel. :roll: :D

Természetesen, ha már felkérés érkezett hozzánk, felvesszük a napirendre a témát! :wink:

Arra kérnénk meg Téged, hogy írj nekünk egy rövid, minden szükséges tudnivalót tartalmazó, tömör összegzést ezekről (NEJ, kártyajáték-csoport, meg ami még aktuális), amit szétkürtölhetünk mindenhol! Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257276 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Meglepve tapasztaltam "magamat" is a napirendben...8O
Nem vagyok tag, de igyekszem 20-órára itt lenni a gép előtt, hátha valami kérdés merűl fel. :roll: :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257271 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nah, akkor röviden a tervezett napirendi pontokról:
(Sorrend nem végleges)

- Beszámolók
- MTT Szülinap
- Hírblog vs. Tolkien.hu
- Tolkien.hu frissítések
- Tájékoztatás etikai korlátai - pl. megkérdezés nélkül segítsünk-e, stb. Etikai kódex?
- körímél
- külsősök tájékoztatása
- MTT-s tevékenységekről cikkek a netre
- együttműködés más lapokkal
- közgyűlés - jegyzetelés és utólag beszámoló írása
- ICS-s beszámoló írása a kgy-nek
- Pápai klub - NEJ, kártyajáték-csoport
- a Ti egyéni javaslataitok, kiegészítéseitek :)

Ha jut még eszembe valami, szólok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256973 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ok. Nem gond, ... ill. :roll: ... szóval ott leszek! ;) :)

Holnap igyekszem megírni amit ígértem, mert eddig nem jutott rá időm :oops:

idézet írta: Összeszedem a gondolataimat és holnap leírom, ill. tálalható formába hozom, amikről már beszéltünk így pl az oldal frissítéssel kapcsolatban.

Viszont ma már nem leszek :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256834 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tehát még egy szavazat csütörtökre.

A megbeszélés csak akkor érvényes, ha a csoporttagság fele +1 fő vesz részt rajta (8 tagnak a fele 4 +1=5, mivel Eia nem lépett be), ezért jó lenne, ha meg lenne az az 5 fő egyszerre és nem egymást váltva MSN-en!

AKKOR A MEGBESZÉLÉS CSÜTÖRTÖKÖN LESZ 18:00-TÓL!

Ery, majd akkor csatlakozol 20:00-tól, de ha későbbre tennénk, akkor meg Panninak nem lenne jó... így majd váltjátok egymást, sorry!

Gilgolwen, nagyon-nagyon hálásak lennénk, ha meg tudnád oldani a csütörtököt is!

icke, szívesen látnánk téged is köreinkben!

A napirendi pontokat még ma vagy holnap összeírom és berakom ide a topicba, saját javaslataitotokat továbbra is várom kiegészítésképpen! :wink:

Nienna, majd küldd el a javaslataidat, észrevételeidet, hogy figyelembe tudjuk venni azokat is!

Mail ment Nektek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256743 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Csütörtökön, csak 20:00-tól tudok MSN közelben lenni.
Szerdán nem lesz jó, mert csapvezképzés lesz.
Márpersze ha a gépem nem fagy le megint...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256719 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Eiának is a csütörtök jó, nekem meg tök mindegy.

Eddigi állás (még szavazhatnak akik nem szavaztak!):
Szerda: Gilgolwen
Csütörtök: Léli, Eia
Tökmindegy: Panni, Panda, Gandalf

Nem szavazott még: Ery, icke
Nincsen MSN-je: Nienna

Holnap estéig még lehet szavazni, akkor lezárom a dolgot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256661 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem teljesen mindegy... Szerdán is és csütörtökön is hulla fáradt leszek, de idő szempontjából egyik sem befolyásol jobban a másiknál...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256649 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem jó a szerda is, a csütörtök is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256537 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Pénteken vizsgázom, ezért szerdán lenne jobb, de ha a többségnek, úgy a jó, akkor meg tudom oldani a csütörtököt is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256531 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem a csütörtök jobb lenne, amúgy teljesen mindegy, a szerdait is meg tudom oldani... max. nem leszek túl aktív. Szóval net és gép előtt leszek mindkét alkalommal.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256524 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Eia is az MSN-es megbeszélést támogatja.

Azt hiszem, ezzel eldőlt a kérdés. :)

Időpontnak javasolnám a jövő hét második felét. Eddig a szerda és a csütörtök volt mindig jó a többségnek, s a 18:00-ás kezdés. Pénteken színcsoportos tali van, ha jól tudom, ezért azt hagyjuk. Szombaton meg már közgyűlés.

Keddig (legeslegkésőbb!) tehát akkor döntsük el, hogy szerda vagy csütörtök délután legyen a dolog! Lehetőleg minél előbb mondja meg mindenki, melyik a jobb neki! :!: :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256514 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: A megbeszélésre mindenki javasolhat témát, amit fontosnak tart, hogy megtárgyaljunk, én ezek alapján, kiegészítve a saját pontjaimmal, összeállítom a napirendi pontokat! A témajavaslatokat lehetőleg minél előbb tudassátok velem, akár itt a topicban is! Még a megbeszélés előtt nyilvánossá teszem a napirendi pontokat, hogy tudjátok, mire számítsatok!

Jah, s jó lenne, ha mindenki készülne beszámolóval, miket intézett a legutóbbi megbeszélés óta!

Összeszedem a gondolataimat és holnap leírom, ill. tálalható formába hozom, amikről már beszéltünk így pl az oldal frissítéssel kapcsolatban. Úgy gondolom, hogy ez mindenképpen fontos téma.
(de akkor majd holnap jövök konkrétumokkal...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256504 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ezer két bocs és egy anyamedve, kissé teljesen elhanyagoltam a csoport dolgomat :oops: Bár mindig a fejemben volt (mindkét monitoromra ki van írva...), csak sosem jutottam addig, hogy megcsináljam, mert mindig volt más dolgom.... (név szerint egy Ákos nevű fiú, meg énekkari fellépések/próbák). És ezentúl se lesz sokkal több időm, ha jól sejtem, mivelhogy Szegeden még nethez se nagyon jutok, csak itthon... amiket elvállaltam, jövőhéten {igyexem} megcsinálom (illetve ez Lamtól függ), többet most egy ideig nem vállalok, mert nem tudom, mikor tudnám megcsinálni....

amúgy megbeszélés nekem abszulút mindegy (kivéve KGy után), csak az időponttal nem vagyxok tisztában. Bár nem nagyon számítok, mert terveim szerint 21én, KGy végéről ellógva visszamegyek Szegedre, és lehet, első vizsgámig (jún.7) vissza se jövök...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256340 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Panda, Panni, Ery, Gilgolwen már szavaztak, még hiányzik Léli, icke, Nienna szavazata meg az enyém... (+ Eia?)

Én az MSN-es megbeszélést támogatnám. Nah, az én szavazatom már nem hiányzik. :)

Szombat délelőtt lezárom a szavazást, aki nem szavaz addig, úgy vesszük, hogy tartózkodik.

A megbeszélésre mindenki javasolhat témát, amit fontosnak tart, hogy megtárgyaljunk, én ezek alapján, kiegészítve a saját pontjaimmal, összeállítom a napirendi pontokat! A témajavaslatokat lehetőleg minél előbb tudassátok velem, akár itt a topicban is! Még a megbeszélés előtt nyilvánossá teszem a napirendi pontokat, hogy tudjátok, mire számítsatok!

Jah, s jó lenne, ha mindenki készülne beszámolóval, miket intézett a legutóbbi megbeszélés óta!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255530 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Csoporttali TK, msn. Ha összealkottok egy időpontot, nekem valszleg jó lesz. Ha nem, szólok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255437 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Öö.... bocs, Panda, véletlenül el****tem a hozzászólásodat... :oops:

Szóval: Azért küldtem el ma, mert megkértek rá telefonon, hogy küldjem el mégegyszer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.931 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére