MTT InfoCsoport

Több
19 éve 5 hónapja #250071 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Bocs a hülye kérdésért,de tulajdonképpen mit jelent MTT tagnak lenni? :oops:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249957 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akik nem voltak megbeszélésen, írjanak beszámolót az ímélcímre arról, hogy az elvállalt dolgaikkal hogyan állnak, hogy sikerült elvégezni őket, mivel adósak még, stb. :!:
Beszámoló készülőben, majd elküldöm valamikor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249411 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem sem jó. Nincs MSN.

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249312 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ha a gépem nem fagy le (mint ahogy azt szokta volt tenni az elmúlt napokban), úgy számíthattok rám.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249311 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Véglegesítve: holnap (szerda, 30-a) 18:00-kor MSN-es megbeszélés! Mindenkire számítok! :!: :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249152 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A 8 túl késő, korábban kéne kezdeni! Legyen mondjuk 18 óra, oks?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249131 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akkor én rögtön jelezném is.... :oops: ha másnap suli van, akkor max 8-ig maradhatok netközelben, tovább nem....

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249119 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Javaslom csoportmegbeszélésre a szerda (márc. 30.) este 8 órát.
Akinek nem jó, jelezze valahogy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248580 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szintén.
Ja, és icke jövőhét szerdától ér rá, elvileg bármikor. Ha nem, majd kijavítasz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248535 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Általában netközelben vagyok, így elvileg mindegyik időpont jónak tűnik.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248534 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tagtársak, jó lenne minél hamarabb egy csoportmegbeszélést tartani! Aki még nem jelezte, mikor lesz netközelben, tegye meg! Megint MSN-en tartjuk, úgy egyszerűbb és gyorsabb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247502 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247463 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elméletileg minden hétköznap 5 és 8 között fent vagyok, ha suli van... Egyébként meg a tesómon múlik, meg azon, hogy a tudtom nélkül ki mikor szervez nekem keresztbe... :evil: :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247462 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem ártana beszélgetni egy kicsit a már elvállalt dolgokról, a még nem eldöntöttekről és új ötletekről.
Nos, mit szólnátok egy msn- es csoporttalihoz?
Kinek mikor jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243489 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

starry írta: Ne haragudjatok, ha rossz helyen kérdezem, de mi lenne, ha most mekezdenénk a jövő év Tolkien születésnapi Parti szervezését? Úgy értem, ha valamilyen sztárt is meg akarunk hívni, előre kell terveznünk, hogy el tudjon jönni. Elküldtem a regisztrációmat levélben az MTT-nek, mikor hívhatom meg John Howe-t? :mrgreen:

Kissé rossz helyen tetted fel, az ilyet az Aldeon - Magyar Tolkien Társaság topicba kellene, de válaszolok!
A sztárok meghívása nem azon múlik, most kezdjük-e meg a szervezést vagy sem. Pénz kérdése. S az most nincsen. Szervezni meg felesleges még, egyenlőre csak terveket várunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243484 Írta: starry
starry válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ne haragudjatok, ha rossz helyen kérdezem, de mi lenne, ha most mekezdenénk a jövő év Tolkien születésnapi Parti szervezését? Úgy értem, ha valamilyen sztárt is meg akarunk hívni, előre kell terveznünk, hogy el tudjon jönni. Elküldtem a regisztrációmat levélben az MTT-nek, mikor hívhatom meg John Howe-t? :mrgreen:

::it is but a shadow and a thought that you love::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243125 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Oks, naptárt kiegészítettem, a farsangot ide is, meg a főoldal MTT-s hírei közé is beraktam (a blogra is, de az még nem nyilvános, készülőben van).
Mindjárt Völgyzugolyon is frissítek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243107 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Kincső (Thilanna) írta: tudom így külsősként ne dumáljak bele, de szvsz ha be tudnátok indítani rendesen a kalendáriumot is, az szuper lenne :idea:

Deee, dumálj csak bele. Ez egy jó ötlet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243103 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta:

Brisa írta: Azt javaslom, használjátok a TolkienHU főoldalát is.

Terveztük! Ezért is kérdeztem rá korábban, hogy oda ki írhat híreket. Csak azoknak egy előzetes szűrésen is át kell menniük. De terveink szerint minél több helyre kirakjuk a híreket, fórumos topicokba, főoldalra, más honlapokra, s lesz egy saját hírblogunk is, ha minden igaz. Minél több helyen megtalálható az összes információ, annál könnyebben jut el a tagokhoz.


tudom így külsősként ne dumáljak bele, de szvsz ha be tudnátok indítani rendesen a kalendáriumot is, az szuper lenne :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243100 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Brisa írta: Azt javaslom, használjátok a TolkienHU főoldalát is.

Terveztük! Ezért is kérdeztem rá korábban, hogy oda ki írhat híreket. Csak azoknak egy előzetes szűrésen is át kell menniük. De terveink szerint minél több helyre kirakjuk a híreket, fórumos topicokba, főoldalra, más honlapokra, s lesz egy saját hírblogunk is, ha minden igaz. Minél több helyen megtalálható az összes információ, annál könnyebben jut el a tagokhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243099 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Azt javaslom, használjátok a TolkienHU főoldalát is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243095 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Aham, mindenki az általa elvállalt területről csinál egy összefoglaló hírblokkot, s azt az InfoCsoportos nicken írja be az adott topicba + a Tolkien.hu fórumok hírek topicjába is!
Nem tudom, mikor lesz megint megbeszélés, még bizonytalan.
Ery: Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243034 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gondolom igen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243033 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Feladat elvállalva. Az új nick mindenki által használható?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242797 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük az összefoglalót!A feladatot elvállaltam,Gandalfnak már megírtam priviben.

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242736 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük, Gandalf!
Milyen gyakran fogunk talizni? Olyan időpontot kéne találni, ami mindenkinek jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242725 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Küldtem mindenkinek körímélt (egyesek fórumos privit is kaptak felkéréssel) a megbeszélés jegyzőkönyvével együtt, meg egy rövid beszámolót is írtam bele az elmúlt napok eredményeiről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242671 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Van már saját Nickünk is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242610 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elkészítettem a tájékoztatót a Farsang 2005-topicba a farsangról, szóljatok, ha nem lesz jó így! Majd kirakom több helyre is, ha jóváhagyták...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242536 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A mostanit is, hátha nem mindenki tudja még hogy csúszik a dolog. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.807 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére