Tolkien Levelező Verseny

Több
14 éve 1 hónapja #391582 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
És még mindig: [center:uw87m3wa]TLV 2010-2011. - kategóriafelelősöket keresünk [/center:uw87m3wa]
[center:uw87m3wa] klikk [/center:uw87m3wa]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #391576 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
[center:3lof9q1j]F E L H Í V Á S
az V. Országos Tolkien Levelező Verseny
plakátjának és videójának elkészítésére
[/center:3lof9q1j]

a) Plakát

Ha szeretsz valamilyen képszerkesztő programmal bütykölni, várjuk a javaslataidat a 2010-2011. tanévi TLV plakátdizájnjára!

Paraméterek:
- legyen A/3-as méretű
- legyen színes, de csak kb. 10-30 %-os kitöltöttségű, illetve legyen használható szürkeskálás verziója
- legyen tolkieni tematikájú, szép, ízléses; figyelemfelhívó képek, szimbólumok kompozíciója
- legyen rajta hely az alapvető adatoknak, nem zsűfolt elrendezésben (a verseny neve és rövid leírása, az MTT és a FSZEK logója, a kategóriák neve + hozzájuk tartozó könyvek, nevezési határidő, "további infó a tolkien.hu-n" felirat, esetleg nevezési díjak).

Amennyiben rögtön a feliratokkal együtt szeretnétek tervezni, használjátok a tavalyi szövegeket.
Támpontnak az eddigi plakátok:
2009-2010-es --- 2008-2009-es --- 2007-2008-as --- 2007-es
(SÚ-nak talán megvan a legutolsó CDR verzióban is, ha az segítség.)


b) Videó


Ebben pedig a videószerkesztésben jeleskedők élhetik ki magukat :)

Szabad kezet kaptok a zeneválasztásban és a képek összeválogatásában is (eddigi döntőkről + tolkieni illusztrációk + el lehet kérni SÚtól, Metától, Zsodootól versenyzők tavalyi rajzait [már ami már gépen van]).
Tavaly írtam egy skiccet, hogy kb. mi legyen a szöveg - mivel Ildi teljesen azt használta, írtam most egy alternatív verziót is, de ez csak támpont, változtathattok rajta. Nyilván ez a videó hosszát is meghatározza nagyjából. :)
[attachment=0:3lof9q1j]<!-- ia0 -->tlv_vidiszoveghez.doc<!-- ia0 -->[/attachment:3lof9q1j]
A döntőkről képek:
2010es döntő - FSZEK: -- Meta
2009es döntő - FSZEK: Meta --
2008as - Orczy kert: Kincső
2007es - Orczy kert: Newra -- Snuffles

Térkép: Honnanjöttek2008

Mivel a videó nagy munka, javaslom, hogy előtte jelezzétek itt, ha belevágtok, hogy a többi alkotó tudjon róla, hogy ki kell majd választanunk a legjobbat. Ha csak egy lesz, nyilván az kerül majd ki :)

Ihletadónak a tavalyi videó by Ryana:
klikk
[center:3lof9q1j]Határidő:
2010. augusztus 23. (hétfő) 12:00
[/center:3lof9q1j]
[center:3lof9q1j]Beküldési cím: tlv &#39;kukacc&#39; tolkien &#39;pötty&#39; hu
(a videót elég linkben, de ne nyilvános tárhelyen legyen pls) [/center:3lof9q1j]

---
Én holnap elutazom 10 napra, de a többi szervező gondolom lelkesen válaszolgatni fog az esetlegesen felmerülő kérdésekre (szokásuk :P ). Ha nagyon kellek, nullahat-húsz-hatvannégy-negyvenhét

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388291 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: MTT-s szabály tuti nincs, én jogszabályra gondolok... tudod ami alapján az összes "küldj vissza 5 vonalkódot" stb. játékszabályba beleírják, h. a cég dolgozói és hozzátartozóik nem vehetnek részt. De azt remélem, hogy ez csak a sorsjátékokra vonatkozik.

A "küldj vissza 5 vonalkódot" stb. dolgokra az 1991. évi XXXIV. törvény ("a szerencsejáték szervezéséről") vonatkozik, merthogy az ajándéksorsolás. A TLV viszont nem szerencsejáték (pl nincs benne szerepe a véletlennek, nem sorsoljátok az ajándékokat...), hanem egy levelező verseny, szvsz ti állapítjátok meg a szabályait (és gondolom, a jelentkezőkkel elfogadtatjátok a jelentkezéskor a szabályzatot). Amíg a verseny szervezői és az ő közvetlen hozzátartozóik nem vesznek benne részt, szvsz rendben van.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388290 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ez lenne a normális, de sajnos a jogi szabályozás meglehetősen ritkán követi a mindennapi gyakorlatot. Ugyanakkor ha a versenyt szervező szervezet tagjai nem vehetnének részt a maguk által szervezett versenyeken, akkor csak és kizárólag külsősöknek lehetne ilyesmit tartani. Nyilvánvalónak tűnik számomra, hogy szét kell választani a szerencsejáték-jellegű dolgokat és a többé-kevésbé objektív módon mérhető eredmények alapján díjazott versenyeket (amilyen a TLV is). De így is-úgy is, elsősorban a versenykiírásban megfogalmazott célközönség határozhatja meg azt, hogy kik vehetnek részt a versenyen, és a TLV - magától értetődő módon - nem zárja ki azokat, akik tagjai már az MTT-nek. Mindenesetre megpróbálok jogásztól érdeklődni ezügyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388289 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szerintem ha konkrét szervezőnek nem vagy családtagja, illetve semmilyen formában nem veszel részt a szervezésében akkor nyugodtan indulhatsz.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388287 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Azért köszönöm!
Ha valami van akkor majd szóljatok légyszi!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388259 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
MTT-s szabály tuti nincs, én jogszabályra gondolok... tudod ami alapján az összes "küldj vissza 5 vonalkódot" stb. játékszabályba beleírják, h. a cég dolgozói és hozzátartozóik nem vehetnek részt. De azt remélem, hogy ez csak a sorsjátékokra vonatkozik.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388255 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Pedig épp javasoltam volna, hogy Kincsőt kérdezd meg... :( Törtem a fejem a dolgon, és igazából nem látom akadályát, hogy MTT-tag is részt vehessen a TLV-n. Gondoljatok csak bele, hogy vannak, akik kvázi-MTT-sek, csak a formális tagságuk hibádzik (nem akarok ujjal mutogatni), és részt vesznek a versenyben. Az ő helyzetüket figyelembe véve kifejezetten hátrány lenne a tagok számára (és a Társaság számára is!), ha csak nem-tagok indulhatnának, mivel a tagsági viszony (és a tagdíjfizetés) ellen ösztönözne. Márpedig az én értelmezésem szerint a TLV egyik, nem is nagyon burkolt célja a tagtoborzás. Az, ha tagok is indulnak rajta,akár még pozitív példát is mutatna a még kívülállóknak is. Tehát, ha van olyan szabály, ami az MTT-tagok indulását korlátozza, azt felül kellene vizsgálni, és szükség szerint módosítani. (Legalábbis addig, amíg a jelentkezők többsége nem MTT-s.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388254 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nézegettem a neten, és nem találtam, de ez ugye önmagában még nem elégséges bizonyíték, h. nincs, csak még nemtom kit kérdezzek, aki tudhatja...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388252 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Thorongil Hunadán írta: MTT tagként is részt lehet rajta venni?

Kincső (Thilanna) írta: A kérdésedre: Eddig még nem volt rá példa, hogy valaki hivatalosan belépett tagként versenyezzen, de mivel (sajnos) elég szűk csoport szervezi, szerintem nincs akadálya, hogy MTT tagként részt vegyen valaki. (Remélem, nincs erre jogszabály. :P Majd megnézem.)

Zsodoo írta: Én is érdeklődöm ezügyben.


Van eredmény?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388153 Írta: Metaflora

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388128 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ryana írta:

Felagund írta: Ja, és EZ a kép szerintem EPIC :D


sőt :)


PONTOSAN!!!! :mrgreen: :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388126 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Felagund írta: Ja, és EZ a kép szerintem EPIC :D


sőt :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388124 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
(Remélhetőleg) sikerült feliratoznom a képek közül a jelmezeket és gyurma-alkotásokat. Arra kérek mindenkit, hogy nézzétek meg, és ha a feliratokban hibát találtok, jelezzétek nekem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388115 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Medálok

*
Háttööö az történt, hogy mire én magamhoz tértem, már a fél épületben magatoktól elpakoltatok és ledíszítettetek :D Aminek nagyon örültem, csak így fogalmam sincs egy csomó cuccról, hova lett :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388114 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Azért annyit korrigálnék, hogy az azért nem teljesen így volt, hogy felkaptam és elrohantam a feladatlapokkal, mert egyszerűen - a lepelviselésen kívül - mániám az, hogy MTT-s papírokat gyűjtök. Amikor véget ért a díjkiosztó, a turnus papírja ott maradt, mert még valamit meg kellett néznünk a menetlevélen az oklevélíráshoz és miután ti lementetek pakolni, úgy voltam vele, hogy ne hogy már kuka sorra jussanak azok a papírok, így elraktam. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 5 hónapja #388113 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Eddig még nem volt rá példa, hogy valaki hivatalosan belépett tagként versenyezzen, de mivel (sajnos) elég szűk csoport szervezi, szerintem nincs akadálya, hogy MTT tagként részt vegyen valaki. (Remélem, nincs erre jogszabály. :P Majd megnézem.)

Én is érdeklődöm ezügyben. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #388108 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves versenyzők, ha erre jártok! Ez a kijelentés:

Felagund írta: AZTALEBORULTSZIVARVÉGIT!!! :shock:
Nagggyon durván nemgyenge jelmezek vannak azért itt, elismerésem... :o

... igen komoly elismerés ám! Nem is tudom, hogy olvastam-e / hallottam-e ilyesmit eddig Felagundtól! :)

Felagund: no igen, az a kép olyan. (Egyébként kifejezetten megrendelésre készült, bár ha nem jött volna a felkérés, akkor is rávetettem volna magam, asszem.) Az elkészülte utáni beszélgetés során fel is merült, hogy egy köztársasági elnök tagja* már van az MTT-nek, lehet, hogy folytatjuk a hagyományt! ;)

*Tiszteletbeli tag, Göncz Árpád személyében.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388107 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szia!

Örülök, hogy tetszett! :)

A kérdésedre: Eddig még nem volt rá példa, hogy valaki hivatalosan belépett tagként versenyezzen, de mivel (sajnos) elég szűk csoport szervezi, szerintem nincs akadálya, hogy MTT tagként részt vegyen valaki. (Remélem, nincs erre jogszabály. :P Majd megnézem.)

Ami a javaslatodat illeti, köszönjük... de az első két alkalommal az Orczy-kertben volt a döntő, és másodszorra csúnyán megáztunk a végén, úgyhogy azóta nem merünk kockáztatni. Azért Tolkiennél is vannak szép épületek, barlangok, stb. :) És ott pl. a dekorációt se nagyon tudtuk kitenni.
Persze lehet, hogy ha egyszer más lesz a főszervező, másképp dönt, de eddig nem nagyon van tolongás (sajna), és amíg enyém a felelősség és a munka, addig a helyszínről is én döntök...

Viszont az MTT szervez sok szabadtéri programot is -- pl. kirándulásokat rendszeresen (ld. itt a szomszéd Kósza Kommandó topicot), tavaszi és őszi találkozókon is szép helyeket keresünk fel, ill. a táboraink is nagyon szép környezetben szoktak lenni. Szóval szeretettel látunk ezeken, ha gondolod :) (Ráadásul a kirándulások pl. teljesen spontánok és ingyenesek, esetleg némi útiköltség merül fel.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388106 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sziasztok!
Szuper volt a TLV!!! :D
MTT tagként is részt lehet rajta venni?
Egyébként egy-két észrevétel, miáltal szerintem még jobb lehetne:
-ha lehet, kint kellene tartani a "szép természet lágy ölén" egyrészt, mert szebb, és odabent szorongtunk egy kicsit; másrészt, mert a Professzor is így gondolná szerintem.
-és ha már kint van, akkor az akadályversenyt is lehetne egy kicsit fejleszteni.
Még egyszer: fantasztikus volt! Köszönjük mindenkinek, hogy lehetőséget adtak egy ilyen versenyen való részvételre!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388105 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Akkor viszont Attila, kénytelen leszel beszkennelni vagy feladattípus szerint begépelni őket, mert azokról csak az összpontszám került be a gépbe. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388104 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Keresem viszont a 2. turnus menetleveleit. Aki tud róla, hogy ki és hova rakta el őket, szóljon!

És megnyugtatnék mindenkit, aki tanúja volt a díjátadó utáni kétségbeesésemnek a 2 bénázásom miatt, hogy egy ... mázlista vagyok, ugyanis "hiába" felejtettem el figyelni arra, hogy ki milyen díjat kapott már, azon a csapaton kívül, aki kérte a cserét, csak a nolda I. nyert már olyan díjat, amilyet kapott, ők meg állítólag örültek neki. (De azért írok nekik mailt, hogy tényleg oké-e így.)

A plakátbeküldőknek meg igyekszem eljuttatni a galériákat, bár a költségvetés sajna 0 körül jár :S


Háháhhá :lol: Ne haragudj de Attila meglovasította őket! :mrgreen: Úgy gondolta elrakja emlékbe :lol:

Attila:Te pozitív értelemben vagy fárasztó! :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388096 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Keresem viszont a 2. turnus menetleveleit. Aki tud róla, hogy ki és hova rakta el őket, szóljon!

És megnyugtatnék mindenkit, aki tanúja volt a díjátadó utáni kétségbeesésemnek a 2 bénázásom miatt, hogy egy ... mázlista vagyok, ugyanis "hiába" felejtettem el figyelni arra, hogy ki milyen díjat kapott már, azon a csapaton kívül, aki kérte a cserét, csak a nolda I. nyert már olyan díjat, amilyet kapott, ők meg állítólag örültek neki. (De azért írok nekik mailt, hogy tényleg oké-e így.)

A plakátbeküldőknek meg igyekszem eljuttatni a galériákat, bár a költségvetés sajna 0 körül jár :S

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388095 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Íme a végeredmény!

Szóval köszönöm:
Metának, SÚ-nak és Zsodoonak, akik hónapról hónapra dolgoztak a feladatsorokkal. Ha ők nincsenek, tényleg nincs idén TLV. :) Metának külön a főszervező-helyettességet és hogy ezalatt megoldották a nolda kategóriafelelős hiányát. Zsodoonak külön, hogy versenyezhetett is volna, de nem tette. SÚ-nak pedig, hogy a legrendszeresebben és -stabilabban dolgozó emberke volt négyünk közül.

Köszönöm a táborszervezőknek, hogy akkora lelkesedéssel vetették bele magukat a döntő feladatainak kidolgozásába (ill. a logisztikai tervezésbe), amire nem is számítottam, amikor felajánlottam ezt a lehetőséget a márc. 7-i táborszervezői alkalom tevékenységéül. (Itt nem tudok mindenkit név szerint sajnos, úh. nem írom.)

Köszönöm Ádámnak, hogy maximálisan segített az előkészítő alkalom lebonyolításában, és hogy előre gondolkozott velem, mert épp ez az, ami a TLV-szervezés során hiányozni szokott :D a szignálkeresést és a logikai feladat keretjátékához a hangot, a megnyitót, a helyszíni koordinálást, a színdarabozást, a szuperdöntő-levezetést... és minden bátorítást, amit kaptam. :) Ja, és hogy jöttél velem koncertre este 8-)

Köszönöm Alewnek, hogy végül mégsem etette meg a patkánymérget a "600 tollászkodó gyerekkel" ( :mrgreen: ), hogy olyan aranyosan örült reggel az írórendi pajzsnak, hogy lesikálta a flipchartot, hogy vezetett állomást, hogy nem akadt ki h. nem hallatszik a szignál, és hogy olyan gyorsan összesítette a menetleveleket.

Köszönöm Andarielnek, hogy ilyen vidáman és magabiztosan vezette le a színdarabokat. Nem nagyon ismertelek eddig, de a táborszervezői alkalmak alapján örültem, h. Te vállaltad a feladatot, és a várakozásaimnak megfelelően nagyon jól is csináltad :)

Köszönöm Attilának, hogy segített az előkészítésben (mailkiírogatás, menetlevelek), hogy jött díszíteni, hogy olyan profin vezette az acitivityt (mivel pont szemben ültem a lépcsőn, szinte mindig hallottam h. "óra in-dul :D ), az oklevélírásban való közreműködést és hogy profin átlátta, hol vannak a díjak, és a kezem alá adta őket. (Kérdezni meg szabad, sőt jó, inkább kérdezz többet, mint csinálj valamit rosszul kérdés nélkül ;) )

Köszönöm Encsinek, hogy jött díszíteni és felült a srácok nyakába zászlót akasztgatni, hogy olyan ügyesen és önállóan kikötötte az utolsó zászlókat, h. hozott rajztáblákat és hogy állomásvezetett. Te is egy stabil ember vagy, akire lehet számítani :)

Köszönöm Esgalnak, hogy megőrizte a tavalyi képeket, így nem kellett újra nyomtatni, hogy elmondta a szempontokat Gandalféknak, és hogy átgondoltan ámde maximális lelkesedéssel (mondjuk volt miért :) ) pontozta a jelmezeket. Valamint az oklevél-írásba való beszállást, örültem hogy olyan ember csinálja akiről tudom, hogy precíz :)

Köszönöm Estelnek, hogy hagyta magát rábeszélni az állomásvezetésre, hogy jött díszíteni és megmászta a létrát, hogy nem akadt ki (nagyon) a vis majorokon, és az állomáson már végtelen türelemmel olvasta fel újra és újra a csapatoknak az idézeteket - a hangodból úgy tűnt, élvezed is :)

Köszönöm Gandalfnak, hogy először volt TLV döntőn, hogy átszerkesztette nyomtathatóra a táboros szórólapot, hogy vállalta a tömegh terelgetését, hogy állomásvezetett és hogy jött visszapakolni a raktárba. Külön azt, hogy annyira élvezted hogy ilyen szépet írtál róla a blogodon :)

Köszönöm Koppánynak, hogy szakavatott zsűrije volt a kajáknak, és a rosszullétet kockáztatva végigkóstolta egyedül az összeset :) és menedzselte a fogyasztást.

Köszönöm Lucának, hogy újonc emtétésként is jött, ahogy tudott, fényképezett, és hogy ráérzett arra hogy egy MTT-s rendezvény nemcsak résztvevőként, de szervezőként is jó lehet. :)

Köszönöm Meliannak, hogy jött, ameddig tudott, hogy képátvett és menetlevelet osztott.

Köszönöm Metának, hogy elhozta a Gyűrűket, hogy díszített pénteken, hogy összeszedte a Nyugatis turnust, valamint a képátvevést és a fotózást, a szignált továbbító rohangálást és az ölelést. (Ja és a lelkizést csütörtökön :D ) Miau!

Köszönöm Mirinek, hogy lelkesen jelentkezett állomásvezetni, mosolygós volt, hogy titokban benne volt a keze a SZD-kérdésekben -- és igazából alig láttalak egész nap, úh. nem tudom mit mondjak még...

Köszönöm Nádának, hogy előző nap felhívott a pályaudvari kísérgetés miatt, hogy kajaátvett, állomásvezetett, mosolygós volt és lelkes, és jövőre indulni akarna ha még gimis lenne :D

Köszönöm Nyüfinek, hogy jött amint tudott, mosolygós volt, fotózott, gyönyörű okleveleket írt, hogy szintén eljött a raktárhoz pakolni, és hogy "Ez a TLV egy tök jó dolog, én eddig miért nem voltam még ilyenen?" :)

Köszönöm Patiszonnak a sok előzetes segítséget, a feladatkártyák és szórólapok nyomtatását, az állomásvezetést, a kajaátvételhez beugrást. Még egy stabil ember, akire bátran építettem :)

Köszönöm Ryanának, hogy hazamehetett volna de mégis jött, hogy hozott laptopot, hogy "igen, most azt hallottátok h. egy kriptában vagytok és úgy tudtok kijutni ha a falon lévő logikai feladványokat megoldjátok, de valójában nem a falon vannak, hanem Patiszon kezében" :) , a menetlevél-összesítést és a pontszámok gépbe vitelét, és hogy jött a raktárhoz visszapakolni.

Köszönöm Sirgonnak, hogy elhozta a Keletis turnust és fotózott. (Téged se láttalak sokat a nap során, bocsi...)

Köszönöm SÚ-nak, hogy díszített, szerzett nejlont a gyurmához (ahelyett, h. pl. követelte volna a probléma megoldását tőlem, mikor láthatóan nem volt rá agyam :P ), lelkesen fotózott gyurmát és jelmezt, és nemcsak stabil ember, hanem megnyugtató a mindig vidám, nyugodt és megértő jelenléte :) meg h. vállalta a kocsink vezetését és a raktárazást.

Köszönöm Zsodoonak, hogy a reggeli nemtudommilyen váratlan közbejövés esetére jött, amint tudott, pont végszóra befutott a megnyitó végén, és később már nem volt olyan nyomott mint reggel a telefonban és érkezéskor, vezetett állomást, csomagolt bőrszíjat a medálokhoz és rábeszélt, h. ne valljam be nyilvánosan h. elszámoltam és kevesebbet vettem :mrgreen:

Eddig az ABC-rend. :P Továbbá:
Köszönöm Ankalimonnak, hogy két nyelvvizsga feladat közt jött, és mesélt nekik a táborról, ha már a keretjátékosoknak nem sikerült a tervezett bemutatót összehozniuk. (Igen, én mondtam neki, mert NEM VOLT RÁ MÁS, pedig nem így terveztük. Úgyhogy leszállni a témáról, pls. ;) )

Köszönöm Felagundnak a szuperdöntő-kérdéseket.

Köszönöm Celebromnak, hogy benézett meglátogatni minket.

Köszönöm Rózsa/anyunak a pénteki fuvart a raktárból, meg a Budavári Shoppal való egyeztetést.
Köszönöm Kingának, hogy elhozta az Európától a szponzori könyveket.

Köszönöm Idhrennek, hogy jött volna segíteni díszíteni, ha nem éri baleset -- GYÓGYULJ!
Köszönöm Dorwnak, hogy jött volna segíteni, ha bírja az ácsorgást. Meg hogy fénymásoltál menetleveleket :P

És persze bár itt nem olvassák valószínűleg: köszönöm a Könyvtárnak és Veronikának, hogy lehetővé tették, hogy ilyen gyönyörű helyen lehessünk idén, és a sok segítséget, amit a helyszínnel kapcsolatban kaptunk.

Köszönöm mindenkinek, akiről esetleg nem jutott eszembe, hogy mit tett hozzá nyíltan vagy titokban ahhoz, hogy az idei verseny illetve a döntő megvalósulhasson.
Köszönöm azoknak, akik gratuláltak vagy megköszönték a szervezést :D Szívesen veszem a kritikákat, építő javaslatokat is - bár szerintem tudom azt a 2-3 pontot, amit a legjobb akarat mellett is elrontottam. (Bár ugye örök szervezői elv: hibázhatsz, csak ne látszon a résztvevőknek :D )

És természetesen: köszönöm mindazon versenyzőknek, akik végigküzdötték ezt a tanévet, és eljöttek szombaton nagy lelkesedéssel, sok felkészüléssel, sokféle földi jóval és gyönyörű jelmezekkel, hogy helyt álljanak a döntőn. Mindenki megérdemli a gratulációt! És tényleg nem azért mondjuk, hogy gyertek táborba, mert akarunk még pár jelentkezőt, hanem mert ha valaki, akkor Ti nagyon sokat tehetnétek hozzá az ottani hangulathoz. :)

Mindennek a gyökeréhez visszatérve:
köszönöm a Professzornak, hogy megvalósította abszurdnak tartott ötletét, és megalkotta azt a világot, amit nemcsak szerethetünk, hanem amiben hagyott helyet "más kezeknek és elméknek is", hogy színesítsék - akár játékkal is. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388086 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
AZTALEBORULTSZIVARVÉGIT!!! :shock:

Nagggyon durván nemgyenge jelmezek vannak azért itt, elismerésem... :o

BTW: Szuperdöntőn volt anyázás? :twisted:

Ja, és EZ a kép szerintem EPIC :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388083 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388082 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
[center:2q5z4b3k]Felkanyarodtak a képek a képMutatóra ! [/center:2q5z4b3k]
Most majd elkezdem feliratozni is őket, bár az elég hosszú idő lesz. Arra kérek minden résztvevőt, hogy ha esetleg hibát talál, akkor privát üzenetben jelezze nekem, és pontos adatokat is írjon: mi a kép fájlneve (esetleg küldjön linket), mi a hibás információ, mi a helyes, amire javítanom kell.

Ha valakinek a róla készült kép nagyobb változatára is szüksége lenne, 15MPx-es méretben is el tudom küldeni (5 – 12 MB/kép!). Ebben az esetben is pontos fájlnevet kérek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388077 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Tudod, a legtöbb félreértést az okozza, amikor az ember nem azt írja, amit mondani akar. Ha most X. Y. újdonsült TLV-s erre jár, és azt olvassa, hogy Kincső egész nap nem mondott igazat, akkor jól nézünk mi ki! ;) És ezen nem változtat, hogy te csak egy bizonyos dologra gondoltál, ha nem azt írtad le. ;) Persze no offence meant, csak a dolog groteszk voltát nem hagyhattam ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388076 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Sötét Úr írta:

Attila írta: ...és bármennyire is azt mondta tegnap, amit mondott, az nem igaz.

Őőő... Tekintve, hogy tegnap szinte egész nap beszélnie kellett, ez most elég ciki... :D

Ja, éppen kocognak fel a képek a képMutatóra . (Ne kapkodd el a kattintgatást, mert optimista módon előbb írtam meg a linket, minthogy ott bármi is lenne. Szerintem ma [2010. március 28. vasárnap] 22:00 előtt ne próbálkozz, mert addig privátnak minősül az album, amíg mindent fel nem töltöttem.)


SÚ, te is tudod, hogy nem úgy értettem...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388075 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Attila írta: ...és bármennyire is azt mondta tegnap, amit mondott, az nem igaz.

Őőő... Tekintve, hogy tegnap szinte egész nap beszélnie kellett, ez most elég ciki... :D

Ja, éppen kocognak fel a képek a képMutatóra . (Ne kapkodd el a kattintgatást, mert optimista módon előbb írtam meg a linket, minthogy ott bármi is lenne. Szerintem ma [2010. március 28. vasárnap] 22:00 előtt ne próbálkozz, mert addig privátnak minősül az album, amíg mindent fel nem töltöttem.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.622 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére