Tolkien Levelező Verseny

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #388068 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ahogy azt már tegnap is elmondtam, hogy évről évre jobb lesz minden MTT-s rendezvény, ami azt bizonyítja, hogy már felnőttünk. Persze azt sem hagyhatom ki, hogy ez volt az idei év legjobb TLV-je... :D
Meg szeretném köszönni a TLV-t
- Encsinek, a folyamatos életvíz pótlásért, azért, hogy hülyülhettünk, meg felfedeztük a lépcső alatti részleget, ahol bezártuk a szekrényeket. :mrgreen:
- Mirinek, az állomásvezetést, azt, hogy tartotta helyettem is azt, amikor valaki miatt elrohantam. A közös beszélgetéseket, és a nevetést, meg a köpenyt, meg... :D
- Nádának, hogy együtt kajaátvételeztünk :P , meg az Ohhh, milyen finomakat készítettetek! :) .
- Nyüfinek, hogy majd kapok tőle egy oklevelet, az oklevél írásnál nyújtott segítségemért, Istenem, de szépek voltak. :)
- Koppánynak, Estelnek, SÚnak, a beszélgetéseket, a közös feldíszítést és végül, de egyáltalán nem utolsó sorban:
- Kincsőnek, aki megszervezte az egész rendezvényt. Engedte, hogy menetlevelezzek, engedte, hogy állomást vezethessek. Nem kapott ideggörcsöt a hatszázmillió kérdésemtől. Azt, hogy jó hangulatot teremtett és amit még mindenképpen kiemelnék, az a megnyitó. Olyan hangulatom volt, mikor ott felsorakoztunk, mintha beléptünk volna a Kilencbe és ott láttam volna magunkat. Azt, hogy 5 perc kemény töprengés után leesett, hogy a TV maci főcimdala a telefonjának a csengőhangja és bármennyire is azt mondta tegnap, amit mondott, az nem igaz. Azt hiszem mindenki nevében mondhatom, hogy nagyon jó volt, nagyon élménydús volt és egyszerűen mindenki imádta a tegnapi napot. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388066 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Mi volt a 3. gyerek? A hosszabb meséjét pont nem hallottam, mert próbáltam némi kajamaradékot összeszedni, aztán a pontosokra figyeltem :P

Vmi olyasmi volt, hogy: Gyertek táborba blablabla... életreszóló barátságok születnek, és bár nem ezt akarom hangsúlyozni, de párkapcsolatok is... van már néhány házasság és jön a harmadik gyerek... (vki pontosabban?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388063 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Zsodoo írta: És Ankalimonnak is, aki hitelesen jellemezte az MTT-t a következő MTT-s generációnak. (főleg a 3. gyerek volt a motiváló erő szvsz) :lol:


Mi volt a 3. gyerek? A hosszabb meséjét pont nem hallottam, mert próbáltam némi kajamaradékot összeszedni, aztán a pontosokra figyeltem :P

Este írok hosszabban, de most van egy kis dolgom, úgyhogy egyelőre csak köszi mindenkinek, aki jött, különösen, ha élvezte!! :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388061 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nahömm, az ott látogatóknak nem elérhető hely, de ha valaki mégis arra járna... a számkódot nem tudom most így pontosan, a betűket nézem, és túró szót szoktam beírni (szóval a számok attól függnek, hogy az abc hogy van tördelve a gombokon..). Amúgy a könyvtárosok szerintem ki tudják nyitni (pótdíj ellenében kinyitják a ruhatárban is, ha elfelejtetted a kódodat).

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388060 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Encsi írta:

Attila írta: Tudom, hogy ezt privátban kellene, de mivel úgy is elég sokan tudjátok, így nem hiszem, hogy probléma lenne, szóval...Encsi...kinyitottad azt a rekeszt, amit pénteken bezártál? :D

Basszus, elfelejtettem! :D :D:D


Gondoltam, hogy felhívlak és megkérdezem a kódot, de hát nincsen meg a telefonszámod, szóval... :D Majd valamikor meg kellene nézned... :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388059 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Encsi írta:

Náda írta: -Mirinek hogy ott volt!! (és ne haragudj hogy lekajáltam a ruhádat :oops: )

áh, előtte úgyis leitta már magát :)


Ööööööö... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388058 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Attila írta: Tudom, hogy ezt privátban kellene, de mivel úgy is elég sokan tudjátok, így nem hiszem, hogy probléma lenne, szóval...Encsi...kinyitottad azt a rekeszt, amit pénteken bezártál? :D

Basszus, elfelejtettem! :D:D:D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388057 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 5 hónapja #388056 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kösönöm sépen ezt a sodálatos... TLV döntőt :D
Jó volt, grat a szervezőknek, de elsősorban Kincsőnek, aztán Kincsőnek és végül Kincsőnek :) Sztem igen jól megcsináltuk.
Nádának köszi :)
És Ankalimonnak is, aki hitelesen jellemezte az MTT-t a következő MTT-s generációnak. (főleg a 3. gyerek volt a motiváló erő szvsz) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388055 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Tudom, hogy ezt privátban kellene, de mivel úgy is elég sokan tudjátok, így nem hiszem, hogy probléma lenne, szóval...Encsi...kinyitottad azt a rekeszt, amit pénteken bezártál? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 5 hónapja #388054 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ery írta: Sajnálom, hogy idén nem lehettem ott. Eredményket lehet tudni?

Kincső laptopján vannak, gondolom majd ő fogja feltölteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388053 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sajnálom, hogy idén nem lehettem ott. Eredményket lehet tudni?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388049 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Náda írta: -Mirinek hogy ott volt!! (és ne haragudj hogy lekajáltam a ruhádat :oops: )

áh, előtte úgyis leitta már magát :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388048 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Náda írta: -Attilának a lefárasztást.


Nem is vagyok fárasztó.... :( ugye? :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388047 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Grt: Nyüffi volt azt hiszem. :D

Háát köszönöm ezt a nagyon klassz napot!
Gratulálok minden versenyzőnek, csudi ügyesek voltatok :D
Remélem a versenyzőket közelebbről is megismerhetem táborban ;) :mrgreen:
-Alewnek köszönöm hogy az állomást vezethettem vele :twisted:
-Zsodoonak a kellemes csevejt :D
-Attilának a lefárasztást.
-Mirinek hogy ott volt!! (és ne haragudj hogy lekajáltam a ruhádat :oops: )
-Cellofánnak hogy elmosta a poharakat amikor megkértem rá :mrgreen:
Ezen felül még Koppánynak,Lucának,Estelnek és Patiszonnak a mosolyokat, a nevetéseket :D
És szeretnék köszönetet mondani Kincsőnek is,aki levezényelte ezt az egészet.Nélküled nem lett volna ilyen klassz ;)
IV. Országos Tolkien Levelező Versenynek ezennel vége :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388046 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Grt írta: Köszönjük ezt az újabb fergeteges szombatot :) A reggeli jelmezben való vonatozás és villamosozás már megadja az alaphangulatot. Furán néznek ránk az emberek mi meg kedvesen visszamosolygunk rájuk. :D Nagyon jó volt, hogy idén felmehettünk abba a naaagy és szép tükrös terembe, teccet.
Egy kérdésem lenne: ki volt az aki az oklevélre ráírta a nevünket? Mert nagyon szép betűkkel írta, ezen gyönyörködök eredményhirdetés óta :D
Remélem jövőre is lesz verseny!
És aki csinált képeket azokat ugye madj meg lehet nézni? :)


Bár tudom, hogy nem vagyok illetékes, de ott írta mellettem, mégpedig Nyüffi, tényleg gyönyörű. :)

2222. hsz :D :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388044 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszönjük ezt az újabb fergeteges szombatot :) A reggeli jelmezben való vonatozás és villamosozás már megadja az alaphangulatot. Furán néznek ránk az emberek mi meg kedvesen visszamosolygunk rájuk. :D Nagyon jó volt, hogy idén felmehettünk abba a naaagy és szép tükrös terembe, teccet.
Egy kérdésem lenne: ki volt az aki az oklevélre ráírta a nevünket? Mert nagyon szép betűkkel írta, ezen gyönyörködök eredményhirdetés óta :D
Remélem jövőre is lesz verseny!
És aki csinált képeket azokat ugye madj meg lehet nézni? :)

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388035 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Hajrá Hobbitok!!! :D Rajtatok a Szem! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #388012 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
FIGYELEM!

Fotósokat és pályaudvari kísérőket keresünk szombatra (márc.27.), a TLV döntőre!

Fotós:
- 10:00-16:00
közt bármikor, akár néhány órára is (helyszín: FSZEK Kp-i könyvtár)

Pályaudvari kísérő:
- 9:00-10:00
közti elfoglaltság
9 körül kellene valamelyik pályaudvarra érni (Keleti és Nyugati közül inkább), 9:30-ig bevárni az oda érkező csapatokat, majd metróval eljönni velük az Astoriáig/Kálvinig, és onnét a FSZEK olvasóbejárata elé éri 9:45-10:00 közt.
Ez nagyon-nagyon fontos lenne, és egyelőre nincs rá ember, mert aki helyben segít, az nem érhet oda ilyen későn!!

Jelentkezés és információ nálam! (kincso 'kukac' t-online.hu, 06-harminc-öt-20-64-negyvenhét)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387733 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Aki segítene március 27-én, a döntőn, ne habozzon, írjon nekem (kincso 'kukac' tolkien.hu)!

(azoknak a táborszervezőknek, akik már jelezték jövetelüket, nem kell most külön újra)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387571 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Történt egy kis baki a dúnadánoknál, úgyhogy javított verzió (a helyezések nem változtak, csak a pontok):

3. forduló utáni állás (mindenki! :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387017 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Igen, külön a dobogósokra és az őket 5 ponton belül megközelítőkre szórást. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387011 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
:shock: "nem találok számológépet gyökvonáshoz", :roll: ez jó! :lol:
:idea:
;) E! :arrow:
Melléklet:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387005 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Standard errort, ha szabadna, grafikonnal :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387004 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Az Excel szerint 35,176 a szórás, szerintem kevesebb, de nem találok számológépet gyökvonáshoz, mindenesetre a szórásnégyzet 1134,22 az összesre; 695,98 a nem nulla pontosakra, szóval ahol tényleg volt is feladatsor; és 767,68 csak azokra, ahol egy feladat sem hiányzott. Óhajtotok további statisztikai adatokat? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387001 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Felagund írta: Zsodoo, édes egykomám, kapd már össze magad, hát itt szinte mindenki 80 pont fölé ír... :P :D


Nyugi Felagund, van még pár csapat aki nincs benne a táblázatban. :D A 2. fordulót amúgy Meta csinálta a noldában.
De igazad van, h. lehetne nagyobb a szórás :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387000 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Zsodoo, édes egykomám, kapd már össze magad, hát itt szinte mindenki 80 pont fölé ír... :P :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386999 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
És most már mind . :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386961 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ma már a dúnadán is kikerült.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386949 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Hobbit kategóriában már van 2. forduló utáni állás .

A többi legkésőbb egy héten belül érkezik!

*
Zsodoo: szerintem majd egyben küldjük nekik. De jelöld meg valahogy az ilyeneket, mert fontosak. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.577 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére