Tolkien Levelező Verseny

Több
17 éve 3 hete #342010 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Beradan írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ellenben ha a tavalyi versenyzok kozul van olyan, aki iden mar nem versenyezni szeretne, hanem segitene szervezni, az mindenkeppen jelezze! ;)

Én szívesen segítenék, csak miben tudnék segíteni, vagyis ha jelentkezik valaki az mit fog csinálni? :?


Csak azt nem értem ezt miért nem lehet normálisan megkérdezni, miért kell hozzá egyből arcokat vágni. :?
Privi ment Beradan.

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341931 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Ellenben ha a tavalyi versenyzok kozul van olyan, aki iden mar nem versenyezni szeretne, hanem segitene szervezni, az mindenkeppen jelezze! ;)

Én szívesen segítenék, csak miben tudnék segíteni, vagyis ha jelentkezik valaki az mit fog csinálni? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341930 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Attila írta: Én szívesen segítnék ha a fordulók illetve a döntők nem hétköznap lennének... nem tudok úgy eljönni... :( :cry:

:D Szerinted miért levelező verseny a neve? ;-) A fordulókat levélben küldjük ki és úgy is érkeznek vissza. Egyedül a döntő zajlik élőben, de azt meg nyilvánvalóan nem rakjuk hétköznapra, mert az se a versenyzőknek, se magunknak nem jó. :-) (Már elnézést, hogy "királyi többes"-t használok, tudtommal egyelőre nem vagyok benne az idei szervezésben.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341929 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Koszonom szepen a dicseretet, de az erdem abszolut kozos es a teljes szervezoi csapate (Ben, Dorwinion, Newra, Panni, en + a donto szervezoi), es ha egy szemelyt kene valasztani aki legtobbet tett az biztos nem en volnek.

Remélem hogy a következő verseny is olyan jó lesz mint a mostani volt, és gratulálok mindenkinek aki részt vett a szervezésben! Ui.: És köszönöm, hogy mogy-nak volt türelme megvárni a csapattársunkat, akit rejtélyes módon lecsatoltak, és aki így Jászberényben kötött ki! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341927 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én szívesen segítnék ha a fordulók illetve a döntők nem hétköznap lennének... nem tudok úgy eljönni... :( :cry:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341913 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Beradan írta: Remélem jelentkezik valaki, mert mi versenyezni akarunk! :D Kincső nem akarja elvállalni, mert szerintem az idei nagyon jó volt (habár ez volt az első amin részt vettem :? )?


Koszonom szepen a dicseretet, de az erdem abszolut kozos es a teljes szervezoi csapate (Ben, Dorwinion, Newra, Panni, en + a donto szervezoi), es ha egy szemelyt kene valasztani aki legtobbet tett az biztos nem en volnek. Hogy iden ki adja a nevet a foszervezoseghez, ill. kik lesznek a szervezok, azon meg egyeztetunk.

Ellenben ha a tavalyi versenyzok kozul van olyan, aki iden mar nem versenyezni szeretne, hanem segitene szervezni, az mindenkeppen jelezze! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341745 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Mi voltunk Mória Menekültjei! :D Az utolsó fordulót nagyon elrontottuk, mert a 4. csapattársunk, szinte semmit nem csinált, és még a döntöre sem jött el. :( Próbáltunk valaki mást beszervezni, de az utolsó pillanatban visszamondta. :? Egy másikat azért rontootunk el mert a a csapatból ketten Dániába utaztunk, a többiek meg "30-áig kell feladni, úgyhogy még nem csináltuk meg", persze kiderült, hogy 25-ére kellet volna feladni és így nem tudtuk befejezni :roll: Ez van! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341704 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Mi (Númenor Gyermekei) idén az elsőbe voltunk.
Te melyik csapatban voltál Beradan?

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341663 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Lauril írta: mi is reméljük! Jövőre már a nehezebb kategóriába mennénk :)

Az jó, asszem mi még maradunka a 2. kategóriánál! :D Ti melyikben voltatok az 1-ben vagy a 2-ben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341528 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
mi is reméljük! Jövőre már a nehezebb kategóriába mennénk :)

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341486 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Beradan: nyugi:) reményeink szerint lesz verseny: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341479 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Remélem jelentkezik valaki, mert mi versenyezni akarunk! :D Kincső nem akarja elvállalni, mert szerintem az idei nagyon jó volt (habár ez volt az első amin részt vettem :? )?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340706 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves volt és leendő szervezők! Ha van olyan, aki érez magában indíttatást a következő TLV lebonyolítására, az jelezze nekem a kiselektromos'kukac'citromail.hu címre. Szóval várom a lelkes jelentkezőket!

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337111 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

$Cunnir$ írta: Jhaj de jó, köszi :D akkor majdnem mindenkit be tudtam azonosítani... :D


:lol: Én vagyok a kórus és egyetértünk :lol:
De azért köszi :)

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335730 Írta: Ninde Tinehtele
Ninde Tinehtele válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Tényleg jó ez a beazonosító kép :) hasznos :D

Mi csak a művelet közepén fogtuk fel hogy épp egy csoportos pillangóirtó akciót hajtunk végre :D :D hihetetlen jó volt az egész!
Főleg a tudat hogy ez a sok ember mind azért van itt mert szereti Tolkien könyveit. :) és tudom hogy túlvagyunk már ezeken a témákon de nagyon jó ötlet volt elosztani a csapatokat meg színdarabokat csinálni mert nagyon jók voltak és mert egyébként sztem nem sokan mentek volna oda beszélgetni a többi csapathoz de így azért jobban összeismerkedtünk a többiekkel. :D

üzenet Haradból

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335661 Írta: Ent (Ildi)
Ent (Ildi) válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Newra: Ez nagyon, nagyon jó ötlet volt!!!! :lol: :lol:
Legközelebb a csapatokról is készíthetél ilyet! :wink: :P
Ígérem segítek, ha ismét hívtok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335649 Írta: $Cunnir$
$Cunnir$ válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jhaj de jó, köszi :D akkor majdnem mindenkit be tudtam azonosítani... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335648 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Newra írta: Csak itt, csak most, csak Nektek! A szervezők nevei, hogy megtudjátok ki-kicsoda! :D

img2.tar.hu/newra22/img/31083867.jpg#3


Köszi szépen! :D

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335647 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben írta:

Newra írta: Csak itt, csak most, csak Nektek! A szervezők nevei, hogy megtudjátok ki-kicsoda! :D

img2.tar.hu/newra22/img/31083867.jpg#3

Ez jó! :D Köszönjük! (mondom én, de mindegy :D )


LoL Tiszta mmorpg, már csak egy sárga gyűrű vagy felkiáltójel kell a questadók neve fölé. (off)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335635 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Newra írta: Csak itt, csak most, csak Nektek! A szervezők nevei, hogy megtudjátok ki-kicsoda! :D

img2.tar.hu/newra22/img/31083867.jpg#3

Ez jó! :D Köszönjük! (mondom én, de mindegy :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335634 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Csak itt, csak most, csak Nektek! A szervezők nevei, hogy megtudjátok ki-kicsoda! :D

img2.tar.hu/newra22/img/31083867.jpg#3

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335579 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Lauril írta: Azér azt megnézném, ahogy egy csapat ember a földre veti magát, és közben énekel :D szegény pillango


Kicsi a rakás a pillangón. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335578 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Azér azt megnézném, ahogy egy csapat ember a földre veti magát, és közben énekel :D szegény pillango

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335557 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
kiegészítés a pillangó-dalhoz: az igazán elszántak még a páros lábos után egész testükkel is a földön heverő pillangóhoz ütik magukat :twisted: de ez igazából eső utáni sárban az ideális :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335548 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: És a menete: először az ujjadon ül és egy újjal simogatod, aztán két ujjal ütögeted, aztán tapsolsz, aztán ledobod a földre és megtaposod, végül ugrálsz rajta páros lábbal :twisted: :wink:


pontosítás: Nem tapsolsz, hanem az egyik kezedben tartott pillangót a másik kezeddel egyre kíméletlenebb szadizmussal ütlegeled. :roll:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335543 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335488 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Egy eltévedt kérdés:

$Cunnir$ írta: Az "orkos-pillangós" dalocska szövegét nem lehetne elkérni? (TLV első kis összehangoló szösszenete) Nekem nagyon teteszett, igaz már a dallamát is elfelejtettem :D De nagyon tetszett :D


"Nem fogsz te pillangó szállni
virágról virágra szállni
nem fogsz te pillangó szállni
virágról virágra szállni"

Ha valaki tud szolmizálni, a dallama:
m m m m r m f m
r r r r d r m d
m m m m r m f s l
s s s s m r d d


És a menete: először az ujjadon ül és egy újjal simogatod, aztán két ujjal ütögeted, aztán tapsolsz, aztán ledobod a földre és megtaposod, végül ugrálsz rajta páros lábbal :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335453 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nálam volt táblácska csak szépen benne maradt a táskámban:P

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335348 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Thereon írta: Há' odamentek az illetőhöz, köszöntök neki, bemutatkoztok, ha nem válaszol, akkor megkérditek ki ő :) Ennyire egyszerű.

Középföldén se volt mindenkinek papírcetli a nyakában kérem szépen. Bár olyat lehet, hogy tengwarral mindenkinek kiírni a nevét, azt olvasd el, ha tudod.


Ez is igaz, de valóban eszünkbe juthatott volna a névtábla, vagy hogy minden állomásvezető bemutatkozzon, vagy hogy én bemutassak mindenkit az elején :oops: ;)
Az ilyen és hasonló hibákért elnézést, de sajna először el kell rontani, hogy megtanuljuk hogyan kell csinálni :P Az MTT-s szervezés jelmondata: "Ezeket a hibákat igyekszünk nem elkövetni többször. Jövőre új hibákat követünk el!" ;) :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335331 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Há' odamentek az illetőhöz, köszöntök neki, bemutatkoztok, ha nem válaszol, akkor megkérditek ki ő :) Ennyire egyszerű.

Középföldén se volt mindenkinek papírcetli a nyakában kérem szépen. Bár olyat lehet, hogy tengwarral mindenkinek kiírni a nevét, azt olvasd el, ha tudod.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.586 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére