Tolkien Levelező Verseny

Több
16 éve 10 hónapja #348507 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Rabyn, kérhetek egy visszaigazolást, hogy Númenor Gyermekeinek jelentkezése Kisbérről sikeresen megérkezett-e hozzátok a 2. kat-ba?

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348263 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Aki feltöltötte a főoldalra a cikket (Felagund?) az ott is írja bele naaagy piros betűkkel, h. meghosszabbított jelentkezési határidő...


Ulmo. De terveztem szólni neki ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348261 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Oks, köszi, kirakjuk! De jó, lehet lesznek akkor többen is sulinkból. :)

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348257 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Lauril: igen nyugdotan tegyétek ki és írjátok rá nagybetűkkel, hogy meghosszabított határídő!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348253 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Rabyn írta: MÉG LEHET JELENTKEZNI A VERSENYRE!!!!

Kérekszépen mindenkit, hogy ezt terjessze széltében, hosszában mindenfelé!!!

Kinél van a wiwes TLV felhasználó kódja? Az küldje szét az ismerőseinek, hogy jelentkezzenek mert idén is nagyon nagy móka lesz!:)


Aki feltöltötte a főoldalra a cikket (Felagund?) az ott is írja bele naaagy piros betűkkel, h. meghosszabbított jelentkezési határidő... (mondjuk nov.15-ig? vagy hány levél van most a kezünkben? - NE IDE válaszoljatok :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348250 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Meddig? Rakjunk ki plakátot sulinkba? Eddig nem tettünk, mert hogy (tudom, jókor) szünetbe jutott eszünkbe, hogy tehetnénk ki. És akkor egy napra már nem akartunk kitenni... Ezekszerint kellett volna :? :(

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348246 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
MÉG LEHET JELENTKEZNI A VERSENYRE!!!!

Kérekszépen mindenkit, hogy ezt terjessze széltében, hosszában mindenfelé!!!

Kinél van a wiwes TLV felhasználó kódja? Az küldje szét az ismerőseinek, hogy jelentkezzenek mert idén is nagyon nagy móka lesz!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347833 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Okés akkor várom a privit!

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347832 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Balázs írta: Üdv! A hobbit kategiriában szívesen segítek és akkor a többit priviben mejd megbeszéljük??


A többit majd priviben megbeszéljük.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347829 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Üdv! A hobbit kategiriában szívesen segítek és akkor a többit priviben mejd megbeszéljük??

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347827 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Balázs írta: Üdv!!
Mivel sok jeletkezőt várok azért én is szeretnék jelentkezi nem maradok ki a joból!! És ha kell valamiben segíteni akkor szívesen segítek!!! :wink:



Különböző kategóriákban kvízkérdésekben tudnál segíteni nekünk.
Ha készítenél nekünk rengeteg villámkérdést, azt megköszönnénk.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347806 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én biztos, hogy nem tudok menni. :(
Kérdésgyártás viszont már folyamatban! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347804 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Thereon írta: Bár nem kaptam visszajelzést a privátüzenetkről, kérem, hogy az újonc segítők vegyék fel velem a kapcsolatot msnen, vagy jöjjenek el a Palotába személyesen.
(Személyes megjegyzés: nem fogok nyálazni.)


A palotában ott leszek ;)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347764 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Thereon írta:

Felagund írta: Thereoné helyenként konkrétan genyák is, de tőle ez volt az elvárás :twisted: , gratula!


Jelmondat: szigorú vagyok, de igazságtalan

:mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347756 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Üdv!!
Mivel sok jeletkezőt várok azért én is szeretnék jelentkezi nem maradok ki a joból!! És ha kell valamiben segíteni akkor szívesen segítek!!! :wink:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #347749 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Thereon írta: alátámasztva mestergerendával

:D

Azonnal válaszolok priviben a kérdéseidre/kéréseidre, csak összeszedem magam... ;-)

szerk.: privi ment! ;-)

Thereon írta: szigorú vagyok, de igazságtalan


Matektanáromnak állítólag van egy ilyen kitűzője... Bár még senki nem látta, de már legendák veszik körül... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347732 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Acho írta: Kedves szervezők! Ha kérdésösszeállításban, vagy ilyesmiben tudok segíteni, szívesen megteszem. /Tegnap cseten Thereonnak szedtünk össze kérdéseket, és (remélem, ezt ő is alátámasztja ;-) ) volt egy-két használható ötletem./ Úgyhogy ha tudok segíteni, szóljatok bátran! ;-)


alátámasztva mestergerendával

Felagund írta: Thereoné helyenként konkrétan genyák is, de tőle ez volt az elvárás :twisted: , gratula!


Jelmondat: szigorú vagyok, de igazságtalan


Bár nem kaptam visszajelzést a privátüzenetkről, kérem, hogy az újonc segítők vegyék fel velem a kapcsolatot msnen, vagy jöjjenek el a Palotába személyesen.
(Személyes megjegyzés: nem fogok nyálazni.)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347688 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Huhh, mekkora élet volt itt tegnap óta...

Nnnno.
Az első forduló feladatsorai gyakorlatilag készek, köszönöm mindenkinek a fáradozást, tök jók lettek (Thereoné helyenként konkrétan genyák is, de tőle ez volt az elvárás :twisted: ), gratula!

Ami most következik, az a feszült várakozás, hogy hány jelentkezés érkezik, egészen november 12-ig, amikor is postára adjuk az első feladatsort az addig jelentkezetteknek.
Tehát: meghirdetnék egy borítékolós találkozót november 10-re, amikor szépen összeállítjuk a kis egységcsomagokat, amik mennek ki az iskolákba. Ennek helye szerintem legyen a már jól bevált Potala, lefoglalom a felső befekvős részt, ott szétpakolhatjuk a papírjainkat :D

Összefoglalva: November 10, borítékolós találkozó 14.00 Potala teapalota

Várunk szeretettel mindenkit, aki szeret hajtogatni, szortírozni, összetűzni, bélyeget nyálazni, stb!

/update: Ery első begyűjtő akciójának eredménye: 5 jelentkezés, nem számítva az általa hozott kettőt. Ez (hozzávéve a nálam levő jelentkezést is) összesen eddig 8 :hello:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347650 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
:) )
Köszi a felajánlást:)

Szerintem se fogjuk visszautasítani azt aki csak 6.-én adja fel a papírját. Tessék csak szépen jelentkezni sokan sokan!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347640 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Acho írta: Kincső: igazán nincs mit. ;-) Rabynnak és Thereonnak mondtam már tegnap is, de természetesen bárkinek állok rendelkezésére! ;-)


Szívesen dolgozok együtt Achoval :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347636 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kincső: igazán nincs mit. ;-) Rabynnak és Thereonnak mondtam már tegnap is, de természetesen bárkinek állok rendelkezésére! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #347633 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Attila írta: Lenne egy kérdésem. Mivel (most csak Fehérvárról tudok beszélni) vannak olyan iskolák, ahol nem volt tanítás már se szombaton se, pénteken ilyen-olyan okok miatt. Jólehet a jelentkezéseket már elküldözgettem péntek délutánig (ha jól emlékszem) na már most szerintem kellene (nem csak) nov 5-ig hanem meghúzni a határidőt kicsit tovább mondjuk néhány nappal. Bár lehet, hogy ez hülye ötlet az miatt, hogy a lapokra mármint az ilyen felhívásokra is jel. határidő: nov. 5 van kiírva. :roll:


Nem egészen értem, milyen jelentkezésekről beszélsz, de azt jól látod, h. a plakátokon már nemigen tudjuk meghosszabbítani a nevezési határidőt. ;) Ellenben nyilván nem fogjuk annak a levelét visszaküldeni, aki netán csak nov.6-án adja fel... ;)

Acho: biztos jut Neked feladat, örülünk a felajánlásnak ;) Newra, Rabyn, Thereon, látjátok?! :D (--> ők a kategóriafelelősök :P )

Nyilván Felagund bácsi mint főszervező okosan be fogja osztani azt is, ki-mikor-hogyan küldi ki a leveleket. :P :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347627 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én pedig a levelek szétküldésében. :léciléciléciarc:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347625 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves szervezők! Ha kérdésösszeállításban, vagy ilyesmiben tudok segíteni, szívesen megteszem. /Tegnap cseten Thereonnak szedtünk össze kérdéseket, és (remélem, ezt ő is alátámasztja ;-) ) volt egy-két használható ötletem./ Úgyhogy ha tudok segíteni, szóljatok bátran! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347622 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Lenne egy kérdésem. Mivel (most csak Fehérvárról tudok beszélni) vannak olyan iskolák, ahol nem volt tanítás már se szombaton se, pénteken ilyen-olyan okok miatt. Jólehet a jelentkezéseket már elküldözgettem péntek délutánig (ha jól emlékszem) na már most szerintem kellene (nem csak) nov 5-ig hanem meghúzni a határidőt kicsit tovább mondjuk néhány nappal. Bár lehet, hogy ez hülye ötlet az miatt, hogy a lapokra mármint az ilyen felhívásokra is jel. határidő: nov. 5 van kiírva. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347559 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Oké, örömmel! Köszi! :)

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347535 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Lauril írta: Üdv mindenki!:)

Még egy csapat. Mármint mi biztos, hogy jelentkezünk, csak még van egy-két kis gondunk.
Pl. nem gond, ha ugyanaz lesz a nevünk, ami tavaly? Mer most nagyon jól beleillene a választandó kategóriánkba...
És a másik, hogy a második kategóriához, azaz a Dúnadánhoz, A Gyűrű Keresését is ismerni kell, vagy elég csak A Hobbit meg természetesen A Gyűrűk Ura? Mert első kategoriánál úgy írtátok, hogy "a verseny során megismerkedjenek A Hobbittal és A Gyűrű keresésével.", viszont a másodikban már csak A Hobbitról van szó.

Előre is köszi


Szia!:)

Nem nem baj, hogy ugyanaz a nevetek mint tavaly. Elég csak a Gyűrűk Ura és a hobbit. A Gyűrűk Uránál érdemes a függeléket is böngészni. Én vagyok ennek a kategoriának a felelőse, így ha a Dúnadán kategóriában lesztek nyugodtan forduljatok hozzám:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347534 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Üdv mindenki!:)

Még egy csapat. Mármint mi biztos, hogy jelentkezünk, csak még van egy-két kis gondunk.
Pl. nem gond, ha ugyanaz lesz a nevünk, ami tavaly? Mer most nagyon jól beleillene a választandó kategóriánkba...
És a másik, hogy a második kategóriához, azaz a Dúnadánhoz, A Gyűrű Keresését is ismerni kell, vagy elég csak A Hobbit meg természetesen A Gyűrűk Ura? Mert első kategoriánál úgy írtátok, hogy "a verseny során megismerkedjenek A Hobbittal és A Gyűrű keresésével.", viszont a másodikban már csak A Hobbitról van szó.

Előre is köszi

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347334 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ery írta:

Felagund írta: Egy jelentkezett csapat már tuti van :mrgreen:

Kettő


Nah a így haladunk akkor tömeg lesz :D ez pozitív értelemben értendő :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347332 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Felagund írta: Egy jelentkezett csapat már tuti van :mrgreen:

Kettő

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.608 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére