Tolkien Levelező Verseny

Több
17 éve 2 hónapja #335286 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Igazából én gondoltam rá, hogy a LEP-es szervezői táblácskámat elviszem, de egyrészt rá van írva, hogy Tolkien születésnap, másrészt meg gondoltam, hogy senki sem visz... Esetemben ez már csak azért is célszerű lett volna, mert engem nemhogy a versenyzők, de mások (például emtétések vagy fórumozók) sem nagyon jegyeznek meg, így meg ki lett volna rám írva, hogy kivagyok és mitakarok. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335283 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszi a képeket, nagyon jók! :)
Amúgy a neves dologban egyetértek, néhány szervezőt is csak a képek, meg Kincső írása után azonosítottuk be :)
Ja, és köszi Kincső hogy kiírtad a pontokat :)

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335225 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ankalimon írta: "Ami egy kis lépés egy hobbit életében, nagy lépés az egész ork társadalom számára." (részlet a Gyűrűháború befejezéséről írt apokrif ork legendából) :D

A fürdődszoba felfedezésére gondolsz? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335075 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kicsit úgy érzem hogy Ankalimon valami záróhozzászólás-félét írt már ide, de mivel pofátlan vagyok és mellesleg eddig nem jutottam géphez, most szeretném megköszöni a magam-és Grion nevében is a felejthetetlen napot!
Csak legközelebb mindenkivel ki kéne iratni a nevét valami kis papírra...MIndegy melyik nevét. Mert rossz úgy szólni az emberekhez, hogy "ööö...figyeljcsak khm..."

Jah, és Bentől még egyszer elnézést kérünk a WC miatt :oops:

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334863 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves Kincső, kedves szervezők!

Szeretnék köszönetet mondani a TLV egésze és különösen a szombati döntő megálmodásáért, az álom ellenséges környezetben való életbe tartásáért, a megvalósítás "csakazértis" megkezdéséért, és a pazar kivitelezésért.

Ha esetleg a sikeres befejezés feletti öröm miatt nem lennétek ennek tudatában itt szeretném rögzíteni: amit csináltatok az az MTT 5 éves történetének egyik legfontosabb eseménye volt, jelentősége csak az első velemi táborhoz vagy a második LEP-hez mérhető.

"Ami egy kis lépés egy hobbit életében, nagy lépés az egész ork társadalom számára." (részlet a Gyűrűháború befejezéséről írt apokrif ork legendából)

:D


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334837 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334800 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én ettem csomó zöldséget.
Ha ti eldugtátok a tieteket, akkor irigyek vagytok :evil: :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334797 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gonnis írta:

Kincső (Thilanna) írta: A másik, amit kiemelnék, a csodálatos ételek, amiket hoztatok! Nem számítottunk ennyi finomságra 8O gratulálunk! ;)


Bezzeg az általunk hozott zöldségköretből senki sem evett :D :D :D


???
Tudtommal mindent végigkóstoltunk... ill. ha egy tálon több dolog volt akkor nem 100% h. minden elemét, főleg az evőeszközök alacsony száma folytán :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334796 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gonnis írta:

Kincső (Thilanna) írta: A másik, amit kiemelnék, a csodálatos ételek, amiket hoztatok! Nem számítottunk ennyi finomságra 8O gratulálunk! ;)


Bezzeg az általunk hozott zöldségköretből senki sem evett :D :D :D


Nem létezik...
Én kb mindenből ettem, ami elém került :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334794 Írta: Gonnis
Gonnis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: A másik, amit kiemelnék, a csodálatos ételek, amiket hoztatok! Nem számítottunk ennyi finomságra 8O gratulálunk! ;)


Bezzeg az általunk hozott zöldségköretből senki sem evett :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #334776 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Gratulálok minden versenyzőnek és persze a szervezőknek, segítőknek is! ;)

Azt hiszem, sikerült elérnünk ezzel az élő döntővel azt, ami a célunk volt. Szerettük volna, ha Ti, akik az ország távoli csücskeiből versengtetek kitartóan, megismeritek egymást (és persze mi is Titeket). Ami az utóbbi eredménye: bármikor szívesen látunk Titeket MTT-s rendezvényeken, köztünk a helyetek! ;) Gyertek, fórumozzatok, cseréljetek egymással címet, ha tudtok, gyertek találkozókra is! ;)
Amit az utóbbiról elmondhatok: az előadások vegyes csapatos felosztása messze meghaladta azt az eredményt, amit remélni mertem tőle. Tudom, kicsit mély víz volt, hogy "idegenekkel" kellett együtt dolgozni, de csodálatosan megálltátok a helyeteket! Pontosan azzal a nyitottsággal közeledtetek egymáshoz, amit mi, akik az MTT alakulása körüli idők óta itt vagyunk, akkoriban átéltünk (hiszen most már ha jönnek is újak, a többség ismeri egymást, anno viszont "mindenki új volt"). Tolkien világa és az addigi "közös" (külön-külön, de mindannyiótok által átélt) élmények egy olyan kapoccsá váltak, ami azonnal ismerősökké tette az addig ismeretleneket, és ez nagyon látszott az előadásokban is. Külön öröm volt látni, hogy minden csapat igyekezett mindenkit bevonni, kicsiket-nagyokat egyaránt! Őrizzétek meg ezt a nyitottságotokat, mert ez nagyon jó dolog! :)
A másik, amit kiemelnék, a csodálatos ételek, amiket hoztatok! Nem számítottunk ennyi finomságra 8O gratulálunk! ;)

És most álljon itt azoknak a neve, akik nélkül a verseny, illetve ez a nap nem jöhetett volna így létre:

Az "alap csapat" (ABC-rend):
:arrow: Ben, a Wordös szerkesztés és a Döntőn a rúnák mestere
:arrow: Dorwinion, a fáradhatatlan kvízkérdés-gyártó, számos feladat ötletgazdája, és a Döntőn Galadirel Tükrének őre
:arrow: Newra, a rejtvénykészítés mesternője, talán az egyik legkitartóbb feladat-gyártó és javító-pontozó, a Döntőn a könyves feladat levezetője
:arrow: Panni, aki csaknem egymaga vitte végig a negyedik kategória feladatsorait (és sajnos a Döntőre nem tudott eljönni)

A döntő szervezői rajtuk kívül:
:arrow: Leguanember-Ádám, akinek a tapasztalata nagy segítséget jelentett, akié a helyszín ötlete volt és aki az MTT Vezetőségével való kommunikációban segített, a Döntőn a Három Vadász állomás vezetője
:arrow: Nóli, aki remek activity-feladványokat talált ki, legalábbis a feladatok kipróbálásakor mi szervezők nagyon élveztük :D bár hallottam nektek nehezebbnek tűntek :P
:arrow: Rabyn, a Döntő villámkérdéseinek összeállítója

További segítők (a felsorolás sorrendje nem rangsorolás):
:arrow: Maglor és Ryana, a Hobbitkamra állomás levezetői (mint tavalyi tábori hobbitcsapat-tagok 8) )
:arrow: Eia, a Három Vadász állomás alvezére
:arrow: Thereon, a Nazgúl állomás társtulajdonosa
:arrow: Snuffles, a rúna-állomás másik vezetője
:arrow: Ent-Ildi, a finom perecek készítője és az Alkotóműhely fáradhatatlan felügyelője
:arrow: Ankalimon, az MTT elnöke és a finom falatok értékelésének (önjelölt) zsűrielnöke
:arrow: Sirgon, aki a helyszínen elvállalta a kamerás dokumentációt
:arrow: Mogy, a Keleti pu. gardedámja és aki kisegítette Dóra "csapatát"
:arrow: Cue, a Nyugati pu. felelőse
:arrow: Felagund, aki sok-sok jó kis kérdést írt össze nekünk a Szuperdöntőre (bár ha többhöz írsz választ többet tudok feltenni :P )
:arrow: Ery, az MTT-elnökség postafelelőse, aki készségesen hozta nekem rendszeresen a beérkezett megoldásokat
:arrow: Szürke, aki átalakította a CorelDraw fájlt a megfelelő oklevél-szöveggel :)

Nagyon-nagyon remélem, hogy nem hagytam ki senkit. :)
Ezúton is köszönöm! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334712 Írta: Alena
Alena válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Csatlakozok az előttem szólókhoz! :)
Remélem legközelebb is lesz verseny, mert nekem nagyon tetszett. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334698 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Juj de jó, képek :D :hello:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334694 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Képek: kep.tar.hu/snuffles/50497120
Összesen 104 darab kép van TLV-ről.
Rabyn: láttam, hogy felvettél, köszi, csináltam megosztási mappát képekkel :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334621 Írta: Ent (Ildi)
Ent (Ildi) válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

dorwinion írta:

Remzymama/Tünde írta: OFF

szia Ildi :)
dejó hogy itt vagy :P
ON

hogy írjak értelmeset is

csak bekukkantottam, de gratula az összes versenyzőnek, szervezőnek
ügyesek voltatok


Bizony, jó, hogy itt vagy! És az a perec tényleg isteni volt! Köszönjük! :D

Egészségetekre és boldogságotokra!! :D Én is nagyon örülök Nektek!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334608 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Remzymama/Tünde írta:

Ent írta: Kedves Cortez!

Nézd csak! Találtam nevet és regisztráltam is, hogy ne csak hallomásból tudjak Rólatok! :) :D

"a kedvespereces néni" (Ben anya) :)


OFF

szia Ildi :)
dejó hogy itt vagy :P
ON

hogy írjak értelmeset is

csak bekukkantottam, de gratula az összes versenyzőnek, szervezőnek
ügyesek voltatok


Bizony, jó, hogy itt vagy! És az a perec tényleg isteni volt! Köszönjük! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334573 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ent írta: Kedves Cortez!

Nézd csak! Találtam nevet és regisztráltam is, hogy ne csak hallomásból tudjak Rólatok! :) :D

"a kedvespereces néni" (Ben anya) :)


OFF

szia Ildi :)
dejó hogy itt vagy :P
ON

hogy írjak értelmeset is

csak bekukkantottam, de gratula az összes versenyzőnek, szervezőnek
ügyesek voltatok

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334565 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Snuff: vegyél fel msnre és megosztási mappában küld át:) Akkor felkerülnek a Tolkienhura. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334564 Írta: Ent (Ildi)
Ent (Ildi) válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves Cortez!

Nézd csak! Találtam nevet és regisztráltam is, hogy ne csak hallomásból tudjak Rólatok! :) :D

"a kedvespereces néni" (Ben anya) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334560 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Snuffles írta: Én fényképeztem sokat, csak jelenleg lusta vagyok feltölteni a képeket, mert ugyebár az ftp-re is oda kell figyelnem, szokott rosszalkodni. De holnap szakítok rá időt. :) Csak sajnos nem lehettem ott mindenhol, ezért nem biztos, hogy mindenki megtalálja magát rajta, de a díjátadóról sok fénykép készült, hajaj... :D

Nem tudom, esetleg Rabyn elvállalnád, h felrakod őket tolkien.hu-ra is? Úgy lenne az igazi. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334556 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben írta: Lauril: Tudtommal lesznek képek, hogy mikor, azt pontosan nem tudom.

Én fényképeztem sokat, csak jelenleg lusta vagyok feltölteni a képeket, mert ugyebár az ftp-re is oda kell figyelnem, szokott rosszalkodni. De holnap szakítok rá időt. :) Csak sajnos nem lehettem ott mindenhol, ezért nem biztos, hogy mindenki megtalálja magát rajta, de a díjátadóról sok fénykép készült, hajaj... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334551 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Lauril: Tudtommal lesznek képek, hogy mikor, azt pontosan nem tudom.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334529 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Huh, ezek után már nem tok mit írni. De én is egyetértek, és köszönök mindent, nagyon jól éreztük magunkat (még a kísérő barátunk is, aki nem GyU fan még), és grat mindenkinek, szervezőknek és versenyzőknek egyaránt. Reméljük jövőre is lesz, nagyon jó lenne!
Jó nyarat mindenkinek! :)


*Még valamit elfelejtettem! Fent lesznek majd egyszer a képek? Én el voltam foglalva, nem nagyon tudtam fényképezni (csak a kajákat az elején), de azért nagyon jó lenne még megfogható emlék a nyeremény mellett (amitől szintén teljesen oda voltunk) :)

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334501 Írta: Gonnis
Gonnis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Mint már azt előttem is mondták, mi is nagyon jól éreztük magunkat a csapattal a tegnapi döntőn. :D A könyvet pedig már el is kezdtem olvasni :wink:
És gratulálok az összes nyertesnek :)
Remélem, rendeztek még valamikor ilyen versenyt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334491 Írta: $Cunnir$
$Cunnir$ válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves MTT, kedves Döntősök!

Én is csatlakozom a már előttem szólókhoz: Elképesztően jól éreztük magunkat Laurillal, s nagyon örültünk, hogy egy ilyen FANtasztikus társaság volt a tegnapi.
Bevallom őszintén, hogy én tegnap voltam először így (lehet, nem ez a legmegfelelőbb szó) idegenek közt, meg kell mondjam, kellemesen csalódtam az ilyesfajta összejövetelekben.
Nagyon feldobta a hangulatot továbbá az is, hogy mindenki járatos volt a GyU-ban, és a legtöbb apró szófoszlány, amit hallottam erről a "történetről" szólt.
A feladatok kitalálóinak pedig külön köszönet, hiszen nagyon-nagyon jók voltak, és eredetiek.Bevallom, először kicsit meg voltam ilyedve amiatt a bizonyos "10-es csoport"-os feladat miatt, mégis nagyon jó volt, sőt talán a legjobb!

Összeségében mindenki nagyon közvetlen volt, és kedves. Remélem, még mindenkivel találkozunk újra, és hát reméljük, hogy jövőre is lesz TLV!

UI: Nagyon örültünk az Egy Gyűrű(k)nek! Köszönjük szépen!

Cunnir, Zsolti, ( :twisted: Samu :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334486 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ezúton kérek elnézést a szuperdöntő minden tagjától a kérdésekért... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334479 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
[size=9:1slsex6s]Na most így 13 óra alvás után 8) [/size]

Nagyon jó volt a tegnapi nap, tökjó hogy ennyien eljöttetek :D

Remélem jól éreztétek magatokat, és a sietők sem késték le a vonatukat (ezek szerint a Kószakör nem :) ).

Az enyém végül elég jó szórófeladatnak sikeredett, nem gondoltam hoyg ennyire nehéz lett... Ill hogy az általam könnyűnek tartottak is nehezek lesznek.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334474 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Magam sem fogalmazhattam volna meg szebben. Csatlakozva megköszönöm szervezőknek és résztvevőknek egyaránt a jelen- és jólétet, gratulálok a nyerteseknek.

S itt ragadom meg az alkalmat, hogy kellemes nyarat kívánjak az MTTnek.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 13 éve 8 hónapja #334466 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Húha, érdekes egy nap volt, az biztos :)
Nem is tudom, hol kezdjem ^^

Szóval, számomra talán a legtöbbet a mai napon az adott, hogy találkozhattam veletek... Fórum és MSN kapcsán már jópár embert ismertem meg, de személyesen még nem volt alkalmam találkozni veletek (egy ember kivételével :P ). És olyan jó volt látni titeket... A szervezők másik felét nem igazán ismertem, csak névről, de velük egyből személyesen találkozhattam. Na jó, fiú létemre nem kezdek el itt érzelgősködni, de akkor is, nagyon-nagyon különös érzés volt az internet homályából félig-meddig ismerősökkel találkozni, beszélni, és egy ilyen csodás napot eltölteni. Na jó, tényleg nem érzelgősködöm, belőlem sztem amúgy sem nézi ki senki :D Sajnos eredményhirdetés után rohannunk kellett a vonathoz, ezért nem volt időm beszélni a szervezőkkel, de egyszer ígérem, bepótoljuk. Külön köszönöm Leguánembernek, hogy előrehozta a III. kategória eredményhirdetését, így nem késtük le a vonatot. És minden szervezőt hátbaveregetnék így virtuálisan (sajnos mindenki nevére nem emlékszem :( ): dorwinion, Newra, Nóli, Remzymama, Snuffles, Rabyn, Ryanna, a kedvespereces néni (akinek sajnos a nevét nem tudom, de a perece nagyon finom :) ), Ben, Leguán, Thereon, Maglor, Ankalimon, köszönjük Nektek ezt a gyönyörű napot! (remélem, senkit nem hagytam ki, ha igen, akkor elnézést :oops: ).

És a végére hagytam Kincsőt... Ha jól tudom, ez a verseny a te álmod volt, és most megvalósult. A mai nappal pedig elvileg véget ért... de nem mondom ezt, hisz tudod, hogy az álmoknak sosincs vége, csak mások is továbbálmodják azt. Kívánom, hogy ezt a versenyt évről évre sikerüljön összehoznotok. Szeretném, ha más is részese lehetne ennek a csodának (azok az esős [áprilistól inkább napsütéses] szombati napok, amikor azon törtük a fejünket, hogy megoldjuk a teszteket, eredetit alkossunk az esszéfeladatokban és idézeteket keresgessünk), és természetesen ennek a döntőnek. Szóval köszönjük, hogy szíved-lelked beleadtad ebbe az egészbe. Minden elismerésem, le a kalappal!

És kedves versenyzőtársak! Egy öröm volt veletek vetélkedni. Nem lehetett érezni a légkörben azt, hogy ellenfelek lennénk, ez főleg a koprodukciós feladatban jött elő, a színdaraboknál. Bizonyítottunk: 20 perc alatt le tudtuk győzni gátlásainkat, és együtt sikerült egy-egy bohókás minidarabbal előállnunk. Sajnos ez az egy nap nem volt elég arra, hogy megismerjük egymást, de talán a Sors lesz olyan kegyes, hogy még egyszer összehoz minket! Engem bármilyen döntős zaklathat, elérhetőségeimet nem titkolom :)

Sok beszédnek sok az alja? Talán. Viszont ez a mai nap gyönyörű volt, még egyszer nagyon szépen köszönjük a szervezőknek és a versenyzőtársaknak ezt a csodát.

Nagyon jó nyaralást/MTT-táborozást kívánok mindenkinek!

A KószakKör csapat nevében:

Cortez
Utolsó szerkesztés: 13 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334462 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Mindenkinek nagyon köszönöm a mai napot!! Csodálatos volt:) Remélem a részvtvevők is jólérezték magukat:)

És várunk titeket sok sok más mtt-s programra:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.657 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére