Tolkien Levelező Verseny

Több
16 éve 5 hónapja #358065 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Az a gond, hogy ez még mindig nem a teljes adag, hanem csak 2/3. Dúnadán kategória egyik felét már ledtam Rabynnak.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358063 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Felagund írta:

Ery írta: Van nálam egy nagyobb adag levél. Kedden viszem elnökségire, akkor átvehetőek. Kérem, hogy az illetékesek intézkedjenek, hogy legyen átvevő minden kategoriában.


Nem lehetne valamikor előbb? :crap:

Vasárnapra már kéne valami előzetes eredmény...


Ha lesz synithos, ott oda tudja nekem adni Ery!
Vagy ha össze tudunk vhol futni itt Dél-Pesten vasárnapig.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358061 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ery írta: Van nálam egy nagyobb adag levél. Kedden viszem elnökségire, akkor átvehetőek. Kérem, hogy az illetékesek intézkedjenek, hogy legyen átvevő minden kategoriában.


Nem lehetne valamikor előbb? :crap:

Vasárnapra már kéne valami előzetes eredmény...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358060 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Van nálam egy nagyobb adag levél. Kedden viszem elnökségire, akkor átvehetőek. Kérem, hogy az illetékesek intézkedjenek, hogy legyen átvevő minden kategoriában.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357894 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
KÉRÜNKSZÉPEN MINDEN CSAPATOT, HOGY JELEZZE A tlv'kukac'tolkien.hu CÍMEN, HOGY JÖNNE-E DÖNTŐRE ÁPRILIS 26.-ÁN!!!

Lelkes segítőket is keresünk arra a napra.

*szerk. by Kincső*

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357815 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Csak hogy el ne felejtődjön:

Kedves mindenki!

Ezúton szeretnénk (mi, a TLV vezetősége) veletek tudatni, hogy ÁPRILIS 5-én, szombaton, (HOLNAP!!!) 16.00 órától, nagy, TLVdöntő-előkészületi találkozó lesz. Helyszín: Potala teapalota, beülős/befekvős/párnás rész.

MINDENKI jöhet, akinek van ötlete, kreativitása, vagy bármije, amivel a döntőt még szebbé, jobbá flottabbá tudja tenni (igen, ez lehet süti is :D )!

FONTOS: az, ha jössz, nem jelenti automatikusan, hogy részt is kell venned a lebonyolításba, szóval nyugodtan jöhet olyan is, akinek "csak" ötlete van!!!


Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357795 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én sem tudok ott lenni szombaton és jelenleg úgy néz ki, hogy (minden előzetes elhatározásom ellenére) a döntő lebonyolításában sem tudok részt venni, el vagyok havazva, elnézést. :roll: (Gondoltam, szólok, mielőtt még komolyabban számítanátok rám.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357778 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Attila írta: 100 %, hogy nem tudok rá menni pót zongorám lesz, :cry: Majd a következő alkalommal. :wink:


Nem lesz következő alkalom, de azért köszönjük...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357772 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
100 %, hogy nem tudok rá menni pót zongorám lesz, :cry: Majd a következő alkalommal. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357757 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ofcoz

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357752 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Remélem jegyzeteltek bőszen, és az eredményt felteszitek szervezőblogra! :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357697 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jövök ötödikén, és remélem a döntőn is ott tudok lenni, jelenleg így áll a helyzet.

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357503 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves mindenki!

Ezúton szeretnénk (mi, a TLV vezetősége) veletek tudatni, hogy ÁPRILIS 5-én, szombaton, 16.00 órától , nagy, TLVdöntő-előkészületi találkozó lesz. Helyszín: Potala teapalota, beülős/befekvős/párnás rész.

MINDENKI jöhet, akinek van ötlete, kreativitása, vagy bármije, amivel a döntőt még szebbé, jobbá flottabbá tudja tenni (igen, ez lehet süti is :D )!

FONTOS: az, ha jössz, nem jelenti automatikusan, hogy részt is kell venned a lebonyolításba, szóval nyugodtan jöhet olyan is, akinek "csak" ötlete van!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #357478 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Megnéztem, és semmi átépítésre utaló jelet nem láttam :)

szerk: ma meg is kérdeztem, és azt mondta az ember, h átépítenek folyamatosan, de ettől függetlenül biztosan lehet :) Legalábbis ott a rétnél valószínű

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357428 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Holnap akkor arra megyek haza :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357392 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Az orczy kertet tudtommal átépítik vagymi.Valaki aki ráér nézzen el oda, hogy mi a helyzet.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357375 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Továbbá akinek van ötlete helyszínre esőnap esetén, lehetőleg ingyen (pl. olyan jófej a (volt) iskolaigazgatója h. ingyen ideadja a tornatermet/még nagyobb helyet) és minden pályaudvarhoz közel, az is jelezze! 8) (Nem-esőnapra, glom, jó az Orczy-kert, mint tavaly.)
Illetve ha van olyan Tolkienhez kapcsolódó, ÉRTÉKES könyvetek, játékotok, óriásposzteretek stb., ami Nektek már nem kell, viszont tökéletesen ép állapotú, és felajánlanátok, azt sem utasítjuk vissza (bár természetesen szponzorok keresése folyamatban). ;)

És egy fontos tudnivaló: a döntő maga április 26-án. szombaton lesz. :P

szerk. tadamm... pontszámok FRISSÍTVE!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357372 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves mindenki!

Lassan ismét eljön a TLV döntője, ezzel kapcsolatban ismételten KREATÍV, FELELŐSSÉGTELJES és SEGÍTŐKÉSZ emberkék jelentkezését várjuk, hogy méltóképp tudjuk lebonyolítani a versenyt.

Jelentkezzenek tehát, akik:

Kitaláltak valami nagyon jó kis mókás és gondolkoztató feladatot a döntőre
Akik szeretnének állomásként funkcionálni
Aki egyéb módon szeretne segíteni

Az első élő találkozó előreláthatólag április 12, szombat!

AKTÍVKODJATOK!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357162 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Van nálam egy rakat levél, tessék átvenni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356124 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Halihó!

Akinél van még kifizetetlen MTT-re szóló számla a TLV-vel kapcsolatban, az írja meg nekem az összegét minél előbb (privi, email, msn, sms, stb)! Én már azt sem tudom követni, kinél van :P Nimdorci, Artemisz, Newra, másvalaki...?

Köszi!
kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355734 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Rabyn írta: Newrának nem tudom, hogy fogom eljuttatni.


Sztem felhívom Eryt h. tudja-e postázni a hobbitokat Newrának...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355731 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ery: jövőhét kedden hozz el nekem minden levelet.

Newrának nem tudom, hogy fogom eljuttatni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355722 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: És a kategóriavezetők ugye tudják, hogy mindjárt itt. az V. forduló elkészültének határideje?! :wink: :!:


Valóban? Nos akkor megragadom az alkalmat, hogy szóljak a kategóriasegítőkhöz:
Ha maradt bármi ötletetek, feladatotok a buksitokban és szeretnétek még nekünk segíteni, legyetek szívesek a héten elküldeni nekünk!
Előre is köszönet.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355709 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Tekintve, hogy kábellopás miatt otthon egy-két hétig nem lesz netem, így csak mobilon leszek elérhető délutánonként.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355704 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Rabyn, tudsz Eryvel találkozni? Gyorsan ki kéne javítanotok őket, mert elvileg márc. első hetében postáznunk kéne az 5. fordulót!

És a kategóriavezetők ugye tudják, hogy mindjárt itt. az V. forduló elkészültének határideje?! :wink: :!:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355691 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A mai postával érkezett III. fordulós megoldások:
4 Hobbit
4 Dúnadán
4 Nolda

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355248 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Gandalf: Válasz ment.

Kincső: Rendben, konzultáció folyamatban. Akár így, akár úgy, március elejéig mindenképpen meglesz.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355246 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355245 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Gandalf: nem nagyon gány feketefehérben sem, szal a döntés Rajtad/rajtatok áll.

Ben írta: Szívesen nyomtatok, kérdés: mikorra kell? Elvileg két opció van: vagy idefent kinyomtatom, de akkor kérekszépen lapot, mert az nincs, vagy Monoron, de akkor picit több időbe telik, míg eljut a t. szervezőkhöz. :) (+1 hogy kapok lapot, idefent kinyomtatom, de nem lesz elég festék. :D )


Lapot tudok (tudunk) adni, ez a legkevesebb egy színes nyomtatásért :) megkereslek majd ezügyben.
Március első hetéig kellene.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355240 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szívesen nyomtatok, kérdés: mikorra kell? Elvileg két opció van: vagy idefent kinyomtatom, de akkor kérekszépen lapot, mert az nincs, vagy Monoron, de akkor picit több időbe telik, míg eljut a t. szervezőkhöz. :) (+1 hogy kapok lapot, idefent kinyomtatom, de nem lesz elég festék. :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.655 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére