Tolkien Levelező Verseny

Több
15 éve 10 hónapja #372315 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sziasztok!

Csak érdeklődnék, hogy Númenor Gyermekeinek jelentkezése beérkezett-e már esetleg? :)

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371691 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Rabyn írta: Nib: elveszett neki a jelszava, különben működne.


És eredetileg kinek az e-mailjén van? Dorwén? Mert arra lehetne kérni jelszó-emlékeztetőt...

Továbbá:

Kincső (Thilanna) írta: PLAKÁTOZÁÁÁÁS!!!

Keresek lelkes jelentkezőket, akik e hét vagy jövő hét folyamán plakátokat visznek a különböző FSZEK gyerekkönyvtárba (+ egyéb, opcionális helyekre, ahol sok gyerek látja)!

Kerületek, ahol gyerekkönyvtár/-részleg van: I. II.(elkelt) III. IV. VI. VIII. IX. X. XI.(részben elkelt) XII.(elkelt) XIII. XVIII.(elkelt) XXI. XXII.

Jelentkezni a kincso'kukac't-online.hu címen / priviben / msn-en / telefonon / stb. lehet!


MINDENKI MÁSNAK IS SZÓL:

Nyomtassatok kérlek fekete-fehér plakátokat INNEN , és vigyétek be a jelenlegi/volt gimitekbe/általános iskolátokba, vagy a hozzátok legközelebbi iskolába, művházba, könyvtárba (főleg vidéken)! Küldjétek el a versenykiírást e-mailben, iwiwen, stb. a volt magyartanárotoknak néhány kedves szó kíséretében! Nagyon sokat segítetek vele!


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371687 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
No, akkor megint én, és megint aprósággal: a beérkezett jelentkező csapatokat majd - esetleg ha többen lesznek - ki lehetne ide írni? :kiskíváncsi: (Nomeg az igen tisztelt Magyar Posta teljesítményét is árgus szemekkel figyelem mostanság...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371676 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nib: elveszett neki a jelszava, különben működne.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371674 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ha minden jól megy tőlem 2 Nolda és 2 Dúnadán csapat jelentkezik.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371524 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Piciny ötletke: nem akarjátok feléleszteni a TLV-s iwiwes felhasználót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371503 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Elnézést kérek mindenkitől (főleg Kincsőtől) de sajnos leomlott a gépemen a rendszer így 1.5 hete alig jutottam a géphez. Ezért csak most kezdem majd el a küldözgetést, legkésőbb szerdára megcsinálom. :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371385 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szétküldtem a tolkien klubbosoknak a linket. Egyebet nem igazán tudok tenni de majd kiteszem üzifalra is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371266 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
PLAKÁTOZÁÁÁÁS!!!

Keresek lelkes jelentkezőket, akik e hét vagy jövő hét folyamán plakátokat visznek a különböző FSZEK gyerekkönyvtárba (+ egyéb, opcionális helyekre, ahol sok gyerek látja)!

Kerületek, ahol gyerekkönyvtár/-részleg van: I. II. III. IV. VI. VIII. IX. X. XI. XII. XIII. XVIII. XXI. XXII.

Jelentkezni a kincso'kukac't-online.hu címen / priviben / msn-en / telefonon / stb. lehet!


MINDENKI MÁSNAK IS SZÓL:

Nyomtassatok kérlek fekete-fehér plakátokat INNEN , és vigyétek be a jelenlegi/volt gimitekbe/általános iskolátokba, vagy a hozzátok legközelebbi iskolába, művházba, könyvtárba (főleg vidéken)! Küldjétek el a versenykiírást e-mailben, iwiwen, stb. a volt magyartanárotoknak néhány kedves szó kíséretében! Nagyon sokat segítetek vele!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371257 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ha azt mondom, hogy 1-2 napon belül átküldöm, az azt jelenti, hogy 1-2 napon belül átküldöm. Amíg ez le nem telik, nem kell többször megkérdeznetek. :P ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371216 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Sötét Úr írta: Jelentem, a hibás fájl kijavítva, feltöltögetve "mindenhova", jöhetnek a jelentkezők! :)


Egyelőre a felhívás szétküldése :P
Tavaly volt ilyen levél amit Encsi és én küldtünk el, idén ha jól tudom Balázs és én szívesen vállalnánk ennek az elküldését, szóval van már ilyen leváél amit el lehet küldeni? 8O

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371174 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jelentem, a hibás fájl kijavítva, feltöltögetve "mindenhova", jöhetnek a jelentkezők! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371161 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
- lehet nyaggatni feladatért - :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #371135 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
FIGYELEM! A TolkienHU honlapról letölthető fekete-fehér plakát fájlja sérült, egyelőre NE töltsétek le! Sajnos csak este, otthon tudom újraírni és feltenni. Addig is türelmet és elnézést kérek!

[később]
Pánikszerűen ellenőriztem a másik két fájlt is, azok szerencsére jók.
[/később]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #370764 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Van némi aprócseprő elintéznivalóm meg 7től előadásom, de ha odaérek úgy hogy tudjk éremlegesen maradni valamennyit akkor megjelenek.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #370741 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Lécci lehetőleg olyan helyet foglalj, hogy nem tudok a csípőm miatt földön (párnán, stb.) ülni. Ha esetleg még sisázni is lehet közben, az nyeremény részemről, de nem akarom a nemdohányzókat kellemetlenségeknek kitenni, tehát csak akkor, ha nekik nem gond... :)
Egyelőre nem látok olyan munkát magam körül, ami miatt nem kéredzkedhetnék el előbb, szóval még az is lehet, hogy ott leszek kezdésre. De ez úgyis csak kedden délután négykor derül ki. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #370737 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
MEGBESZÉLÉS IDŐPONT VÁLTOZÁS!!!

Mivel nekem a hétfő nem jó, ellenben a 3 kategóriafelelőssel egyeztetve a kedd valamennyi időre jó mindőjüknek, a megbeszélés időpontja és helye

szeptember 23. kedd 16:45 Sirius

mivel nekem 16:30-ig van órám a BTK-n, Metának meg 18:00-tól a TTK-n, tehát Ajtósira kiutazgatni időveszteség lenne.
SÚ, tudom hogy lehet h. csak f6ra érsz oda, nembaj, szakaszos megbesz lesz :)
Fela, Veled még 5-öt beszéltünk, de remélem jó így! (De ha nem akkor 5-re jössz és kész :) )

FONTOS: nézzétek majd meg a szervezői blogot, mert fel fogom tenni az eldöntenivalókat! Ha netán nem lenne sok időnk úgy, h. mind a 4en jelen vagyunk...

Többiek: minden segítőt és érdeklődőt szeretettel látunk, de JELEZZÉTEK MINÉL ELŐBB, mert le kell foglalnom a helyet a Siriusban!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #370096 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
"Tanítási szünetek
- őszi szünet: 2008. október 27-31.
A szünet előtti utolsó tanítási nap október 22. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap november 3. (hétfő).
- téli szünet: 2008. december 22.- 31.
A szünet előtti utolsó tanítási nap 2008. december 20. (szombat), a szünet utáni első tanítási nap 2009. január 5. (hétfő).
- tavaszi szünet: 2009. április 9-14.
A szünet előtti utolsó tanítási nap április 8. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap április 15. (szerda)."
Forrás: OKM

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #370020 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én valsz. nem tudok menni. Azt hiszem idén mégsem fog beleférni a tlv az életembe, munka, egyetem mellett. Sorry.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #370019 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben írta:

Attila írta: kedden 3-tól

de ez péntek...


Ja tényleg, ehhhhh, hát még nem tudom, 50 %... :oops: :P

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #370017 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Attila írta: kedden 3-tól

de ez péntek...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #370016 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jah, nem tudom, hogy említettem-e, de ha (szükség van a segítésgéemre) akkor sem tudok elmenni a megbeszélésre, mivel, hogy órabeosztrásom, órafelvételem, és tanszakváltásom lesz kedden 3-tól, és ez sajnos nem fér bele. :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369970 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
hm. Foglalatom tudtommal nincs. (bár bármi megtörténhet :mrgreen: )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369965 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ott volt a vezetőségi és van egy csomó üres terem és folyosó, széket meg tudunk kivinni, szóval no para, végiggondoltam. ;)
A villanykörte viszont sajna nem elég, mert foglalat sincs :P de majd olyan helyet keresünk, ahol van fény, ill. a másnapi pakoláshoz is vsz aznap fogjuk odavinni a világítóeszközöket.

A megbeszélésre azért várnék olyanokat is, akik idén nem vagy csak néha tudnak segíteni, viszont tavaly-tavalyelőtt szerveztek, mert el kell döntenünk, h. a "módszerekből" mit tartunk meg, stb., amihez hasznos lehet a véleményük, tapasztalatuk. Szóval gyertek, és szóljatok h. jöttök :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369964 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én is szívesen segítek idén is!

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369961 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
hát őőő... szívesen segítek megint ha lesz TLV, és jövök is ha már Kincső hívott. Ami a körülményeket illeti, nekem is jó a szekrény teteje, villanykörtét meg tudok hozni ha kell :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369950 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Azt elfelejtettem beírni, hogy tavaly Encsivel felesben küldtük szét az e-maileket az iskoláknak, én ezt a feladatot, idén is szívesen vállalnám.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369949 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A magam részéről remekül tudok megbeszélni egy kupac régi szekrény tetején is akár...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369945 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
nem akarok nagyon belepofázni, de ha az Ajtósi pakolása és rendbetétele másnap lesz, a Tábori tali után, akkor nem lesznek túl ideális körülények péntek délután semmilyen megbeszéléshez. onnan gondolom, mert én is voltam a költöztetők között. mi csak bevittünk mindent, az is órákba tellett (konkrétan délután 5-től este fél 11-ig költöztettünk és pakoltunk megállás nélkül és ezalatt az idő alatt nem volt idő rendet rakni csak behordani meg ajtót szerelni hogy be lehessen zárni), de odabent egy talpalatnyi hely sincs, és világítás se, amíg valaki nem visz oda villanykörtét... a környező termekbe ettől függetlenül be tudtok menni sztem, de konkrétan az MTT-s bérelt helyre szvsz nem érdemes szevezői megbeszélést tenni, amíg nincs ott rend, mert ezek szerint azóta, hogy mi behordtuk a cuccokat, nem járt ott senki rendrakás céljából.

de ahogy gondoljátok, csak gondoltam szólok... ha tévedtem akkor sorry, de Ádám felhívása a Raktár és Helyiség topicban erre enged következtetni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369942 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
VÁLTOZÁS!

Úgy értesültem, hogy pénteken az Ajtósin két (amúgy zártkörű) megbeszélés is lesz (KÖMT és Túrin-darab), de ezek résztvevői közt lehet olyan, akinek jelenléte üdvös lenne a TLV megbeszélésen is (Ádám biztos, gondolom KÖMT-ben meg a lenti nevek közül Nidó érintett). Tehát:

AZ MTT ÚJ HELYISÉGÉBEN /Ajtósi Dürer sor 19-21. szám (volt ELTE BTK) I.em.111-113./ lesz a megbeszélés, az időpont maradt szept.5. péntek fél5-kor!
Találkozunk a főkapunál 16:15-16:30 között (a kiskapu amin be tudunk menni ugyan 30 m-vel arrébb van), nekem kulcsom is van és a nevem is le van jelentve h. bevihetek embereket, de a múltkori portás biztonságiőr simán beengedett mkit aki el tudta mondani, h. az MTT-t keresi. A később érkezőket vsz beengedik, de ha nem vagy nem találnak oda (volt színházterem utáni kis folyosón végig és jobbra), akkor 06/30 520 6447 a számom még mindig. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.573 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére