Tolkien Levelező Verseny

Több
16 éve 6 hónapja #355238 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta: Fekete-fehérben nagyon gány?


te akartad színesben süsdmeg :D de megnézem
(énmeg offolom a saját topicom :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355237 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355235 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta: Bár nem én vagyok a pénzügyi felelőse a tábornak, szerintem ha nem találtok ingyen nyomtatási lehetőséget, akkor tudjuk állni a költségeit a színes nyomtatásnak, de azért megkérdezem Dorwot.

De nem kell feltétlen A4-es mértet, ha a szöveg olvasható A5-ben, akkor mehet egy oldalra kettő darab nyomása is. Hm?


Oké, de 13 darab színes oldalt sem tudok nyomtatni egyelőre :) és reménykedem, h. ha vki ingyen tud, akkor annak mindegy h. 13 vagy 25. :P Az A/4-es azért jó, mert megkérhetjük h. tegyék ki az iskolájukban, hátha más is meglátja :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355232 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Bár nem én vagyok a pénzügyi felelőse a tábornak, szerintem ha nem találtok ingyen nyomtatási lehetőséget, akkor tudjuk állni a költségeit a színes nyomtatásnak, de azért megkérdezem Dorwot.

De nem kell feltétlen A4-es mértet, ha a szöveg olvasható A5-ben, akkor mehet egy oldalra kettő darab nyomása is. Hm?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355231 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Gandalf, megkaptuk.
Akkor most keresünk valakit, aki tud színesben A/4-es oldalt nyomtatni ingyen, 41 (ennyi csapat van) vagy legalább 25 (ennyi iskola van) példányban.

Vagy fizetitek a tábori költségvetésből... (a mi színes nyomtatónk nagyon gány, de azért kipróbáltam és konkrétan zöld árnyalataiban látszik az egész plakát, és ferde is :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355173 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta:

Felagund írta:

Gandalf írta: Szeretnék érdeklődni affelől, hogy mikorra kell elkészítenünk a tábor első reklámanyagát ahhoz, hogy a TLV-sek postán kaphassanak belőle?


Ha azt akarjátok, hogy az utolsó leveles fordulóval kimenjen, akkor legeslegkésőbb március 7-éig

Milyen címekre küldjem?


Mondjuk tlvkukactolkienponthu

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355170 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Felagund írta:

Gandalf írta: Szeretnék érdeklődni affelől, hogy mikorra kell elkészítenünk a tábor első reklámanyagát ahhoz, hogy a TLV-sek postán kaphassanak belőle?


Ha azt akarjátok, hogy az utolsó leveles fordulóval kimenjen, akkor legeslegkésőbb március 7-éig

Milyen címekre küldjem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355168 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszi, Kincső :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355057 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY

Immár a második forduló pontjai is hozzáadódtak a főoldalon látható pontokhoz: klikk ;)

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY VÉGE

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354822 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Öh, igen, tényleg, ez a negyedik forduló, elnéztem...
Akkor március 10.. Oks, köszi! :)

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354779 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A dúnadán csapatoknál valamiért február 10 áll a 4. fordulón is. Pedig emlékszem, hogy átírtam márciusra.

Írtam ezzel kapcsolatban minden csapatnak egy emailt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354778 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ömmm.... biztos, hogy a _3._ fordulót kaptátok meg most? Nem a negyediket? Ha a 4. az, akkor elírás rajta a feb.10., természetesen márc.10. Ha a harmadik, akkor hh csak most kaptátok meg?! Január közepén adtuk fel...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354776 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Küldjétek vissza amint tudjátok!:) Nem lesz belőle gond!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354773 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Üdv mindenkinek

Lenne egy kis problémánk...Ma, azaz 13án kaptuk meg a 3. fordulót (Númenor Gyermekei, 2.kat) és a lapra az van írva, hogy visszaküldés határideje: "2008. február 10." az előzőt kellett addigra feladni... Akkor most mit tegyünk? 8O

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354664 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta: Szeretnék érdeklődni affelől, hogy mikorra kell elkészítenünk a tábor első reklámanyagát ahhoz, hogy a TLV-sek postán kaphassanak belőle?


Ha azt akarjátok, hogy az utolsó leveles fordulóval kimenjen, akkor legeslegkésőbb március 7-éig

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354649 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szeretnék érdeklődni affelől, hogy mikorra kell elkészítenünk a tábor első reklámanyagát ahhoz, hogy a TLV-sek postán kaphassanak belőle?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354572 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Nimdorc írta: Levelek feladva :)


Dánkesőn

Számlát Kincsőnek ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354571 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Nimdorc írta: Levelek feladva :)


Vel dán! Köszönet 8)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354570 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Levelek feladva :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354563 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Nóli i linantea írta: Tudtommal Dorwnak van egy...


...ami Newránál található meg. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354556 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Rabyn: privi ment, még délután. ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354541 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Tudtommal Dorwnak van egy...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354540 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Rabyn írta: Ha valaki tud valahol egy rejtvénycsináló progit az szóljon!


tán fordulj Adimhoz, mintha rémlene valami (de nem vennék rá mérget)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354538 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Encsi: hmm nem rossz:)
De priviben küldjetek ötleteket!
Ha valaki tud valahol egy rejtvénycsináló progit az szóljon!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354534 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
*töröltem hogy ne legyen spoiler, ha a versenyzők erre járnak - ötleteket priviben/mailben Rabynnak, Theronnak vagy Newrának, vagy a tlv'kukac'tolkien.hu-ra, pls [Topicgazdi - Kincső]*

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354533 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Thereon: főleg ha elkülditek nekem (mmint az aktuális pontszámokat) ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354530 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szervezők nevében köszönöm a hölgyeknek a segítséget, a boritékolás sikeresen lezajlott.

Ötödik, s egyben legnehezebb fordulóra kérünk feladatokat vagy feladatötleteket.

A Nolda kategóriás ötleteket legyetek szíves Március elsejéig elküldeni nekem. Előre is köszönöm.

Aktuális pontszámok feltételezem hamarosan felkerülnek a lapra is.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354472 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A szándék a fontos Attila :wink:
Akkor én tudok menni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354470 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sajnos nem tudok felmenni, mert át lett téve a program 16.-ra, talán majd a következő alkalomkor... :bawling:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354453 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
én ki tudom ott is:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.899 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére