EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Több
16 éve 2 hónapja #365707 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Üdvözletem!

Ez így van, fél óra gyaloglással (napszúrásközelben háromnegyed) oda lehet jutni, kekszük, csokijuk és pár napos pékárujuk bőven van. (Meg szerintem folyadéknemű is, de azt nem figyeltem.)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365695 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
de mi tavaly átgyalogoltunk a faluba asszem és ott volt egy kis bolt ahol ilyen alapdolgokat árultak :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365693 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365692 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Asszem az lenne a világvége, ha én bármilyen menüt elkezdenék személyes ízlés alapján kritizálni. Ugye van valami bolt vagy ilyesmi, ahol lehet kaját venni? (Egyhetes tábort már túléltem csokin, mert csak azt lehetett kapni a büfében, a menzakajából meg egy falatot sem sikerült lenyelnem, pedig igyekeztem pozitívan hozzáállni, de nagyon válogatós vagyok.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365690 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Tünde írta: A törölközővel találkoztam valahol, valamikor, mert megjegyeztem hogy pont olyan mint az enyim. Kék delfines fürdőlepedő.
Valahol ott kell lennie!!!

Ha majdnem egy éve ott van, érdekes állapotban lehet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365689 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
A törölközővel találkoztam valahol, valamikor, mert megjegyeztem hogy pont olyan mint az enyim. Kék delfines fürdőlepedő.
Valahol ott kell lennie!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365678 Írta: Nóli i linantea
Mert mint dorw említette, mindenki tud rólam 8) *világközepe* :D (vasárnap :wink: )

(szerk - ne reménykedjetek: a második)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365677 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Nóli i linantea írta:

Gandalf írta: Okés, az adjon visszajelzést, akinek szóltok. Speciel Te nem nekem szóltál, így ebben nem vagyok illetékes. :P

Gandalf 2-3 napja írtam neked privit ezügyben, amiko rkitetted a kérést... Dorwnak nem mondtam semmi extra konkrétot.
Dorw: én is :wink:

Ah, tényleg. :lol: De csak órát és percet írtál, napot nem! :P :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365674 Írta: Nóli i linantea

Gandalf írta: Okés, az adjon visszajelzést, akinek szóltok. Speciel Te nem nekem szóltál, így ebben nem vagyok illetékes. :P

Gandalf 2-3 napja írtam neked privit ezügyben, amiko rkitetted a kérést... Dorwnak nem mondtam semmi extra konkrétot.
Dorw: én is :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365671 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Nóli i linantea írta:

Gandalf írta: Ugye, mindenki, aki korábban megy vagy később jön táborba, szólt már nekünk, hogy pontosan mikor érkezik és mikor távozik?
:!: :!: :!: :!: :!:

Mi pedig a jelzésekre legalább egy "láttam"-ot szeretnénk kérni :wink:
Vagy ha nem veszem a királyi többest (vagy hogy hatan vagyok) akkor személy szerint én szeretnék kérni.


Rólad mindenki tud, nyugi! :wink:
És köszi, a tegnapi napot!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365670 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Nóli i linantea írta:

Gandalf írta: Ugye, mindenki, aki korábban megy vagy később jön táborba, szólt már nekünk, hogy pontosan mikor érkezik és mikor távozik?
:!: :!: :!: :!: :!:

Mi pedig a jelzésekre legalább egy "láttam"-ot szeretnénk kérni :wink:
Vagy ha nem veszem a királyi többest (vagy hogy hatan vagyok) akkor személy szerint én szeretnék kérni.

Okés, az adjon visszajelzést, akinek szóltok. Speciel Te nem nekem szóltál, így ebben nem vagyok illetékes. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365668 Írta: Nóli i linantea

Gandalf írta: Ugye, mindenki, aki korábban megy vagy később jön táborba, szólt már nekünk, hogy pontosan mikor érkezik és mikor távozik?
:!: :!: :!: :!: :!:

Mi pedig a jelzésekre legalább egy "láttam"-ot szeretnénk kérni :wink:
Vagy ha nem veszem a királyi többest (vagy hogy hatan vagyok) akkor személy szerint én szeretnék kérni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365665 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Minerva: Oké, köszi, közben Dorw felvilágosított a részletekről! :wink:


De beidézem azért, hogy el ne felejtődjön:

Gandalf írta: Ugye, mindenki, aki korábban megy vagy később jön táborba, szólt már nekünk, hogy pontosan mikor érkezik és mikor távozik?
:!: :!: :!: :!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365651 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Gandalf: igen.

Aeglos: jé, tényleg, erre nem is gondoltam... Kösz :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365648 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Minc, próbáld meg a volánbuszt ha később jösz. Nem lényegesen drágább, mint a vonat.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365646 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Minerva írta:

Tünde írta: update
bennfettestől hír: Valszeg 14én kezdődik a MÁV sztrájk!!!! :P


Ekkora szívást... akkor stoppolnom kell? :P


Miért, később jössz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365644 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Tünde írta: update
bennfettestől hír: Valszeg 14én kezdődik a MÁV sztrájk!!!! :P


Ekkora szívást... akkor stoppolnom kell? :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365629 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
MTT-tag táborozók!

Ugye senki nem felejtette el, hogy

Táboros levél írta: Pártoló vagy rendes/támogató tag kedvezmény azoknak jár, akik legkésőbb június 30-ig tagokká válnak, és ha rendes tagként lépnek be, a 2008-as évre vonatkozóan két negyedéves tagdíjat befizetnek, és korábbi tagdíjhátralékuk nincs!


Ehhez én hozzátenném, hogy a pártoló tagoknak természetesen a 2008. évi regisztrációs díjat be kellene fizetniük a kedvezményhez. :idea:

Mit tegyél, ha nem fizetted még be a kellő mennyiségű tagdíjat?
:arrow: Utald át / fizesd be OTP-ben az MTT főszámlájára (11709002-29900181-00000000, nem azonos a táborival!), és HOZD MAGADDAL A BEFIZETÉST IGAZOLÓ BIZONYLATOT!
:arrow: VAGY fizesd be személyesen a tábor első napján, a harmadik részlettel egyszerre. :idea:

És íme a névsor, akiknek még tagdíjat kell fizetniük a kedvezményre való jogosultsághoz* (pártoló tagoknak a 2008. évi ezrest; rendes tagok meg azt, hogy pontosan mennyit, TŐLEM tudhatják meg /privi, mail, msn, telefon/, ha nem tudod):

Abonyi Barbara
Büki Gabriella
Dóra Ádám
Fábián Ágnes
Fekete Anna
Juhász Csaba
Kádár Anna Orsika
Karkus Zsuzsa
Kaszás Péter
Királyházi Csaba
Kiss Renáta
Kovács Gábor
Óbert Anita
Rákos-Zichy Johanna
Reinicke Tamás
Schuster Viktória
Spiegel Eszter
Szabadkai Bálint
Szabadkai Zsófia Sarolta
Tóth Gergely
Ürmössy Zsuzsanna
Várszegi Éva Aliz
Veréczi Gabriella

[size=9:pckpd1i6]Előferdülhet, hogy van, akit a KGY-n félretájékoztattam, és azt mondtam, hogy elég márciusig fizetnie a kedvezményhez - az okozott kellemetlenségért ezúton is sorry. :roll:

*Az adatok a július 3-i banki befizetésig vannak figyelembe véve.[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365615 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Orsie: lesz esti zsíros- és margarinos kenyér, tán még hagyma is :wink:

Namarie: a mozdony utáni első kocsiban lesz a társaság, így egyszerűen megtalálható.
Jácint naná!, hogy ott lesz!

Annis: a törölközőre nem emlékszem, pedig mostanában a raktárban lakom. :D Azért még holnap megnézem.

Serrana/Taurin: a harmadik részlet természetesen marad annyi, amennyi volt, csak még hozzá jön a retúrjegy ára, azaz diákoknál + 3.640.-

Furi: adok neked ingyen 8) – 4 ló mellett rengeteg van -, a Ladát meg tartsd meg :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365607 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365605 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
"20éves ladámat trágyára cserélném" Jelige: "Szart szarért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365599 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Serrana/Taurin írta:

Sil írta:

mogy írta: én a magam részéről biztos h szívesen ennék káposztás tésztát is ....tavaly a tejberizs votl ilyen, ha jól emlékszem, hogy a húsevők java csorgatta nyálát.

Lehet majd cserélni, javasolnék ennek egy külön rovatot a faliújságon. :wink:


Megunt mexikói csirkémet érték egyeztetéssel krumplis tésztára cserélném.
Jelige: Védjük a pelyhes kiscsibéket


"Fehér A4-es rajzlapomat hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném :) "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365595 Írta: Serrana/Taurin

Sil írta:

mogy írta: én a magam részéről biztos h szívesen ennék káposztás tésztát is ....tavaly a tejberizs votl ilyen, ha jól emlékszem, hogy a húsevők java csorgatta nyálát.

Lehet majd cserélni, javasolnék ennek egy külön rovatot a faliújságon. :wink:


Megunt mexikói csirkémet érték egyeztetéssel krumplis tésztára cserélném.
Jelige: Védjük a pelyhes kiscsibéket

Más: megsúgná valaki, mennyi lesz akkor a harmadik részlet, ha valaki csoportos jeggyel utazik? :)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365553 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Üdv!

Elvileg a raktárban lapul egy törölközőm (kék meg ha jól emlékszem valami delfin is van rajta)... esetleg táborba el tudja hozni valaki? Még tavaly nyáron a művészetek völgyében került a raktáros cuccok közé.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365540 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Missy írta:

Remzy írta: kaja sztem egész jo táborhoz képest, am meg ha nem izlik valakinek veszitse el az étvágyát az emlékeivel együtt ;PP


A kajához. Én tavaly se nagyon bírtam megenni a saját adagomat, szóval, aki kéri a felét annak már rögtön az elején odadom.


Csatlakozom!!! Szívesen megosztom az adagomat, de kérem, hogy ki-ki előre szóljon, nem szeretném, ha bárkitőlem szedne össze száj- és körömfájást! (Értsd: higiéniára oda- visssza iszonyú kényes vagyok)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365539 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

mogy írta: én a magam részéről biztos h szívesen ennék káposztás tésztát is ....tavaly a tejberizs votl ilyen, ha jól emlékszem, hogy a húsevők java csorgatta nyálát.

Lehet majd cserélni, javasolnék ennek egy külön rovatot a faliújságon. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja - 16 éve 2 hónapja #365538 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Remzy írta: kaja sztem egész jo táborhoz képest, am meg ha nem izlik valakinek veszitse el az étvágyát az emlékeivel együtt ;PP


A kajához.
Én tavaly se nagyon bírtam megenni a saját adagomat(és nem azért , mert nem volt finom, sőőőőt!!!,hanem mert egyszerűen dögmeleg volt és ilyenkor szégyenszemre :oops: hobbitka létemre se tudok enni, csak csipegetek) szóval, aki kéri a felét annak már rögtön az elején odadom.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365523 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
kaja sztem egész jo táborhoz képest, am meg ha nem izlik valakinek veszitse el az étvágyát az emlékeivel együtt ;PP

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365522 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Panni írta: ......

Szerintem pont akkor volt a mestervizsgát tett népeknek az "elit" beszélgetés és valószinűleg ezért maradt(ak) le róla. (Bocsánat a belevauért :oops: )


kizárt, mert azon én is ott voltam, és nekem nagyon is rémlik éjféli pizzázás....

egyébkétn a kaja abszolút finom, én nem vagyok válogatós (jóó, csak egy egész kicsit), ergo nem lesz gond (tavaly is híztam táborban, valsz idén is így lesz, de így télen nem fogok fázni :) )

Ha bármelyik vega szeretne valamelyik napon olyat cserélni, ami a húsosban van, szóljon, taláhatunk megoldást ;) (nem, szóját nem kérek)

és éjféli zsíroskenyér rúúúlz:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #365520 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Sötét Úr írta: Nerwenke: megtalálsz minket egyszerűjen: keresd meg a mozdonyt, és szállj fel arra a kocsira, amelyik a legközelebb van hozzá. ;) Ja, és lehetőleg arra a vonatra, amin mi vagyunk!

Snuff: nézd meg az első esti vacsorát azzal a tudattal, hogy lassan három éve nem ehetek (elvileg) semmiféle pékárut. Jó, tudok néha kivételt tenni, de nagyon észnél kell majd lennem... :D


kösziiiiiii!!
Kinézed belőlem, hogy hagyom magam eltéríteni???? :P na várjál csak... :P

Étlap: szerintem kifogástalan mind a kettő része.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.566 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére