Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Több
15 éve 10 hónapja #372547 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Hello!

Ez volt az első olyan Tolkien féle rendezvényem, ahol nem voltam speciális fellépő, szervező, segéd, vagy háttérmunkás, úgyhogy elég érdekes élmény volt az egész az elejétől a végéig.

A vonatállomáson már sikerült Icke idegein táncolni, és Alew kezébe nyomni köszönés helyett egy Kozelt. Gillz kómázásán jót mulatni és előre tudni, hogy odaát állítólag valami szuper ágyam lesz.
Még akkor is elindultam, hogy aznap reggel szereztem be az új Dj Krush albumom (nekem új, pedig régi: Zen)

A vonatút a szokásos geek hangvételben telt, Alew, Rodarth és néha gillz, Ery borzolta az idegeink. Egy csaj ült mellettünk, néha megpróbált mélyen és hosszan a szemembe nézni, utána meghallgatta, miként áradozok az Elf dárdavetőről, és onnantól inkább a telefonjába merült semmint az én szép, kéken mosolygó szemembe.
Hja kérem...

Az első pozitív meglepetés az a suli és a vonatállomás közti távolság. Igen! Még! Kedvem szottyant volna táncra perdülni, hogy csupán 30 másodpercig kell erőltetett menetben, dacolva hóval s faggyal talpalni. S voálá! Lö KÖMT
És tényleg oltári ágyat kaptam: Franciaágy a földön fekvő polifoamok tengere között. Úgy éreztem magam, mint valami burzsuj arisztokrata, és őszintén kicsit lelkiismeretfurdalásom is volt.
Aztán elmúlt.

A helyi cukrászda már aznap törzshellyé vált, a "puncsfánk" és a zserbo lett az abszolút kedvenc. A forralt borral. A helyi erők egy kicsit SEM szeppentek meg láttunkra, segítettek, jó fejek voltak. Még egy kis pokert is engedélyeztek, ami a hideg jöttével ért véget. Azt hiszem, vagy két-három órát voltunk a 4-5 fokban.

Gálaest tűrhető volt. Nem emlékszem minden előadóra, párat kiemelnék:
Először is Ami és Szilvi duettje, ami szerintem magasan az egyik legnívósabb előadás volt az est folyamán. Mindegyik szám, biza! Erősítsetek meg, hogy nem vagyok elfogult.
Majd Narb és Angwen dala, amit már VALÓBAN mindenféle elfogulatlansággal mondhatom, hogy nagyon szép és kerek egész volt. Jó volt hallani ismét Narbot énekelni, még ha Angwen úrhölgy nagy rajongója is vagyok. Majd hallgatom eleget novemberben LMS koncerten.
Narb szóló tánca is tetszett, bár ehhez még annyira sem értek. Ügyesen játszottál a szürkés anyaggal, bravo!

Peredhil tehetséges, lesz még belőle valami, ha sokat gyakorolsz. Nagyon sokat. Még egyenlőre gillz mellett eltűnsz, nincs akkora egod, rutinod, mittomén mid, hogy feltűnjön, a csaj nincs egyedül a színpadon. Jah, és legközelebb ne úgy ölelgesd, mint egy 14 éves kamasz az első randin.
Szerintem idő kérdése (feltéve ha nem adod fel) és meglesz ez is, bízom benned.
Kincső dalához nem értek, de jó erős hangja van, az egyszer biztos! Látszott, h. nem akartál egy helyben álldogálni végig, ami becsülendő, de nem nagyon sikerült a statikus színképet bontani, de ez már szőrszálhasogatás, a lényeg az ének, és mivel vájt füleimnek tetszett, ezért gratula oda is.
Sajna Esgal tánca nem tetszett. Valahogy nem tudtam elhinni neki, hogy valóban olyan légies és szelíd, mint a dal. Esgal számomra mindig is a tudatos és erős nő mintaképe, valahogy nem az a légies jelenség. Ellenben többekkel beszéltem utána, megerősítésre várva, de sajnos minden kérdezett cáfolt. Nekik elhitetted, előadtad. Több, tánchoz értő azt mondta, hihetetlen sokat fejlődtél a korábbiakhoz képest, úgyhogy csak így tovább!

Gálaest után még betértünk hármasban egy kicsit meghinteni szomjhúzó torkunk jóféle gyümölcslével, ami majdnem sikerült, ellenben egy helyi kocsmaarc egy kicsit letörte kicsiny és megszeppent kompániánkat. Ami mögém szaladt, erre az arc benyögi:
-...majd elhagyod
majd egy hagymás karikával Aeglos felé fordult:
-Átférsz ezen?
-Nem
- Akkor nem mentél át a teszten

Még szerencse, azt hiszem...

Másnap már munka, meg meló ezerrel. Színirend, ami egy synithosos foglalkozásnak felelt meg egész nap, az első kaja by fakanál rend so-so volt, a leves nem nagyon ízlett, de a rakott krumpli nagyon jóra sikerült. Az a kajbász.. nyammmcsámm

Aznap már barátkoztunk a szlovénokkal, egy közös söröcske belefért ebéd előtt, meg egy gyors dumaparty. Apropó, Marvint beállítottuk később pokerezni, hehehehe... Kérdezte mennyi a beugró. Mondtuk neki. Adott egy félbetépett 200-ast...
- Nesze, ez így száz..Jahogy kéccá? - és adta a másik felét. Yeah, haláli a pasas, én mondom.
Az esti játékok jók voltak, egyik sógor megkérdezte, hogy "tényleg így bántok a barátaitokkal?" Igen, ő ordított a leginkább nazgúlként :)

Apropó,a répatorta az egyik legkirályabb süti a világon.

Szombaton már ezerrel készültünk a jelenetre az előadó estre, na meg dumáltam mindenféle furcsa tolkienita alakkal... Marvint elvittük sörözni, Ami elment tanítgatni, majd jól visszajött. Még szerencse. A szombati ebéd és vacsi már nagyon finom volt, habár kisebb fennakadások azért eléggé közrejátszottak. Mondjuk az az átlag 1-1,5 órás csúszás.. De semmi sem tökéletes.

A táncosok baromi jót alkottak, vidám volt, pörgős volt. A dalok szintén jók voltak, legközelebb tessék letranszportálni a zongorát. A teleport varázslat már biztos megvan egy 5. szintű varázslónak! Mondtam már, hogy a répatorta király kaja?
A mi performanszunk meg nehéz volt. Annyira, hogy utána több órába telt, mire kimásztam a szerepből. Never again.

Jelentem, az este a Sógoroknak is bemutattuk a mézes barackot, és ízlett nekik. Mindegyiknek. Wolfgangnak különösen, aki, mint elmondta, csak erőset iszik. Marvint meg a földről kanalaztuk össze. Kétszer. Sokat beszélgettünk, közben bejön óbégatva egy helyi arc, hogy meghív mindenkit. Mi szokott (ál)szerénységgel próbáltuk visszautasítani, de végül csak rendelt két cherryt, négy ciberét (VBK) és három..négy? barackot.
Bár Celebrom szerint az nem pálinka volt, nem hitte el, hogy hetet bírtam betolni.
Pedig de. És vicces voltam.

Vasárnap is jól telt, bár nem tudom, végül mivel vettek rám, hogy padokkal edzek és segítsek pakolni. Nyilván Nido dekoltázsa volt. Vagy hogy nem akartam Icke lenni. Vagy valami hasonló. Utoljára ettünk még egy sütit a cukrászdában, és rájöttem, hogy a meggyes izé volt a legjobb. Messze a legjobb. Vissza akarok menni.

Röviden és tömören ennyi. Majd köszönök, vagy amit akartok.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372546 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Egy kisebb adag fénykép, bár persze főleg az első kirándulásunkról, de nem csak, itten található: picasaweb.google.com/meoituilindo/MTTKMT2008#

Általános köszöngetőlista szerkesztését egyelőre nem tervezem, de ha már ennyi szó esik az írók rendjéről, köszönöm, hogy szívesen láttatok egy délutánra, és amennyit láttam a rendi munkából, szívesen lettem volna ott is, akármilyen passzívnak tűntem is azon az egy délutánon. Viszont kíváncsi lennék nagyon ívhegesztő tudományfilozófusunk kalandjaira, mert a felolvasásról már lemaradtam. :)
(Bocs, ha furák a mondataim néha, nem teljesen vagyok ébren épp.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372544 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Ave!

Köszönet mindenkinek nagyon jó volt a KÖMF csak kár, hogy hazakellet jönnöm idő elött :( Remélem azért sikerült az előadás de gondolom, hogy igen.
Külön köszönet a Fakanál rendnek a finom ételekért.
A szervezők elött is mély tisztelgés tényleg mindent megtettek, hogy jól sikerüljön.

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372543 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Tök jó volt! :D

Köszi:
Aminak és Aeglosnak, hogy átcsábítottak a dalnokokhoz.
Newrának és az összes büfé előtt ülőnek a büfé előtt üléseket.
Nólinak, hogy mindig a fájós térdemen dobolt.
Niphnek, Starának, Lyonának és Narbnak, hogy eljöttek drótozni. (Bocsi csajok, hogy nem fejeztük be a karkötőt, emilben, priviben elértek, ha segítség kell.)
Silnek, hogy elárulta az osztrákoknak, hogy tudok németül, és hogy ott ült mellettem, mikor kiderült, hogy mégsem.
Ádámnak és Alewnek a hobbit-nazgul-ork játékot.
Peredhilnek, hogy Peredhil.
A dalnokoknak a sok éneklést, és a játékot.
A fakanalaknak a kajcsit.
Az ottlévőkenk, hogy ott voltak.
A szervezőknek, hogy megszervezték.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372542 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Hátizé.
Ti megettétek, amit mi főztünk, és ez nektek jó volt, már amikor. Köszi főzős rend, imádtalak titeket, meg mindenki mást is egyszerre, felváltva és külön-külön.
Szervezők, le a kalappal.
Szobatársaim, bocs, ha rátok / polifoamotokra léptem.
Elnézést mindenkitől, ha időnként hülyén és hangosan nevettem.
Mindannak, akit festettem: Hurráhurrá, én nagyon élveztem pingálni! Köszi, hogy jöttetek! ;) Gyertek máskor is! ^^
Tulajdonképp írhatnék regényt, ha nem akarnék a fáradtságtól ledőlni a székről, és nem lenne rettenetes honvágyam a tábor után. Inkább megyek aludni.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372540 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Ohh....Thanks.....ez nagyon jó volt. :wink:

7kor értem, haza de ez a fáradságos utazás simán megérte, már csak azért is mert ott lehettem veletek. Köszönetnyilvánitást inkább máskorra hagyok.

Jó volt veletek. :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #372539 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Nem volt energiám ideülni a gép elé, ahogy hazaértem, bedőltem az ágyba, de nem szeretném kihagyni a lehetőséget, hogy mindenkit emberszámba/listaszámba ne vegyek.
:twisted:
A sorrend nem számít, mindenkinek hálás vagyok :P

KÖSZÖNET:
:arrow: A Dalnok rend tagjainak, név szerint Aminak, Elenielnek, Póknak, Ranának, Peetnek, Orsienak, Nólinak, Olostának, Illének, Aeglosnak, Katinkának, Peredhilnek és Ursának a szlovénoktól, :D
:arrow: Külön köszönet, Aminak, Ranának, Peetnek, Póknak a gitározásukért, amelyek annyira megadták azt a plusz valamit. :D
:arrow: Orsienak, mert nagyon jó jazzes hangját hallhattam :P :D
:arrow: Elenielnek, a közös éneklésért (Listen to the music of the night :D ), azért, mert neki is és nekem is ez volt az első szervezett "zenei" fellépésünk az MTT előtt, meg a Boci boci tarka...odamegyünk visszajövünk óóóó odamegyünk visszajövünk, tarka bocit, stb. :mrgreen: mert bátorítottuk egymást, és az ölelésért az Oh happy day után.
:arrow: Nólinak, mert annyira aranyos a csiga aki megöleli a szemével a kaktusz virágát :D
:arrow: Illének és Katinkának a beszélgetésekért.
:arrow: Peredhilnek a beszélgetésért az ajtó előtt :D , a hangjáért ami nagyon jó, és ezt is hallhattam.
:arrow: Peetnek, mert FISH 'puff' :mrgreen:
:arrow: Póknak, mert slájm, meg Stephen King :mrgreen: , meg a Tree hugger dalért ami nagyon aranyos, és már több mint a mézes-mázos aranyosság :P :D
:arrow: Aminak a kocsmadalért:P, az Oh happy day dalért, hogy bizalmat szavazott nekem, hogy kísérhessem, bár a próbán jó volt, de az előadáson hát khm...lehetett volna jobb is, a rrrrrért, meg hörcsög beéneklésért, jah és azért, mert nem öltöztünk be Gospel kórusnak :P pedig milyen vicces lett volna :twisted:
:arrow: Olostnak, mert most már tudom, hogy hogy kell majd következőnek játszani.
:arrow: Valamint Ursanak (bár ő nem valószínű, hogy ezt olvassa) az összesnézésekért 8)
:arrow: A fakanál rend minden tagjának, hogy elkészítették nekünk a finom ételeket.
:arrow: Külön köszönet Artemisznek és Koppánynak, hogy engedtek mosogatni :P :D:twisted:
:arrow: A büfé szekció tagjainak, Newranak, és Áginak a közös beszélgetésekért, a forró vizekért, a csokikért, meg a melegszendvicsekért.
:arrow: Finwének az ajtó előtti beszélgetésért a tea mellett :P
:arrow: Balázsnak mert ő is panziós volt :D
:arrow: Namarienek, az integetős fogadtatásáért, ami hihetetlenül jól esett, a drágaköves előadásáért, ami nagyon tetszett, és tényleg nagyon jó volt a sok pech ellenére is :)
:arrow: Martinnak a szlovénoktól, mert hallhattam zongorázni, és tök jól játszik, meg hogy beszélhettünk.
:arrow: Valamint a szervezőknek Cuenak, Nimdorcinak és Esgalnak,

Ez volt az első olyan rendezvényem, amin azt mondtam, hogy na, még egy kicsit, még egy kicsit maradjunk

Köszönöm :hálás:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #372538 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Óhhh, hogy ez milyen jó volt :)
Először is szeretnék nagy-nagy köszönetet mondani a szervezőknek: Nidónak, Esgalnak és Cueddonak :)
Aztán az összes résztvevőnek, hogy részt vettek, ott voltak, segítettek, tapsoltak, nevettek...
Nagyon jó volt a hely, a környék, a barátságos helybeliek :)
Remek rendbe kerültem, nagyon élveztem a foglalkozásokat. A két speces órát is, amin megjelentem, végig élveztem :)
Örültem, hogy beszélhettem jó pár emberrel, akivel meg mégsem, avval majd legközelebb ,)
Annyira "édesek" voltak a szlovénok és az osztrákok :D Szívembe zártam őket :D Marvin ;D
No, nem is szaporítom a szót, nagyon remek volt és pont. :)


Szerk: élménybeszámoló a blogomon

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372536 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Csak gyorsan szerettem volna köszönetet mondani mindenkinek, rengeteg mindent kaptam tőletek az elmúlt pár napban (némely dolgokat meg nem, és némelyikért kifejezetten hálás is voltam, hogy nem). Nélkületek nem jöhetett volna létre a rendezvény :) Szóval, örök hála még egyszer mindenért; bővebben is kifejtem majd, de jelenleg erre nincs időm. Még csak annyit: pár térítés, visszatérítés és juttatás sajnos elmaradt, így lesz még pár ember, akivel lesz pénzügyezni valóm; őket meg fogom még keresni - csak hogy ne gondolják, hogy el lettek felejtve.

Egyelőre sziasztok; ha a csütörtök nem a halálom napja lesz, írok még :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372535 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Nagyon össze-vissza lesz.

"Kószáltunk a csajjal, akire nyomultam, majd bedzsaltunk a susnyába, és ott aztán megszaladt a dolog."

Az író rendben nem voltak szóviccek. Az író rendben nem voltak aranyköpések. Az egész író rend egy hatalmas, fantasztikus verbális orgazmus volt. És hexaméter őrködött fölöttünk. Noha a nyári költő rend hosszabb volt, versesebb és bizonyos szempontból termékenyebb, én mégis ezt sokkal jobbnak éreztem. Ez _NEM_ a rendvezetőkön múlott, hanem a rendtagokon, a hangulaton, a szorított, mégis kellően laza időkorláton. Hanna, Julcsi, gillz és Angwen mind külön-külön, mind együtt nagyon sokat tettek hozzá a rendhez, ami miatt számomra (szubjektíven) jobb volt, mint nyáron. fq pedig még mindig egy két lábon járó zseniállat.

A második nap délelőtti padon ülős foglalkozásától (palántázással) a bemutató esten előadott válogatásig nagyon élveztem minden percet és minden feladatot. (Ági, nézd!... O )

Más. Köszönöm Ádámnak a közös munkát a közösségi esten - jó volt kitalálni és jó volt levezetni a feladatokat, jó volt együtt dolgozni. Bocsánat a kifakadásomért, mellyel főleg ickét terheltem, néha maximalista vagyok. Néha. A játékok nagyon jól sikerültek, az eső egyenesen katartikus volt, a hobbit-ork-nazgúl férget pedig imádtátok. Iszonyú jó volt látni, ahogy játszotok és szórakoztok. Ezért érdemes bármikor bármit szervezni.

Sátorban aludni jó. Iskolai padlón nem jó. Ruszkik haza, Gergőt a Dunába, és a többi. Hát, hat évesen kicsit merész, de ők tudják. A hely amúgy kényelmes, csak a nulladik naposak lenyúlták a tornamatracokat. 8) :wink: Oooo, és király volt társasjátékozni Eryvel, ickével, Alyrral és ...öö, ennyien. Köszönöm Celebromnak a befőttet. Köszönöm Julcsinak a rögtönzött zongorajátékot. Köszönöm Bennek a Vadászmestert. Köszönöm Morganának a táncot.

Köszönöm azoknak, akik eljöttek a rendi foglalkozásaimra. Tudom, kalligráfia alatt nem erre számítottatok, minden csúszott, és amúgy is kevés volt az idő. Remélem, azért élveztétek, és talán egy szabad délutánotokon befejezitek, amit elkezdtetek. Vörössel vagy feketével. Köszönöm a répatorta alkotóközösségének a munkát, a reszelést, keverést, csinálást, energiát, amivel a három tepsinyi nyúleledelt igazi süteménnyé tettétek. Majdnem mind elfogyott, és csak jót hallottam róla. Bocsánat azoktól, akiket ingerülten küldtem el, mikor érdeklődtem a torták hogyléte felől - csupán kicsit fáradt és ideges voltam. Különösen igaz ez Klaura, aki lelkiismeretesen megpucolt két kiló répát, én meg paraszt mód hajtottam el. Sajnos a harmadik foglalkozásra már nem jutott elég erő és kitartás, de az a két ember, aki megjelent, bírja legmélyebb tiszteletemet - Aeglos, Gandalf, köszönöm. Sajnos a termékeket a gonosz szellő elátkozta, és amúgy sem volt nagy érdeklődés irántuk. Ez van. :)

Ami az utolsó estét illeti...háháháháááá. Az szétcsapatás volt, de nagyon jó. Svédszekrény, csörgő, színpad, tánc, tánc, tánc és tánc, hosszú órákon át, a legkülönbözőbb zenékre, a legkülönbözőbb emberekkel. És mindet élveztem, háhá. Igen, ám. E. Szomorúan konstatáltam, hogy noha én nem szeretek bulizni, ha egyszer kivételesen akarok, nincs ott senki. Hát, csináltunk bulit, de jót. Ezt nem lehet leírni. Hihetetlen volt. Hatalmas köszönöm azoknak, akik ott voltak, és végigtáncolták velem az éjszakát, vagy csak beugrottak néhány ütemre és üvöltésre.

Ejjj, de intenzív két nap volt ez. És milyen keveset aludtam. Ejjj-ejjj.

gillz, nézd... O !

Megismertem néhány embert, akikkel eddig nem találkoztam, és nagyon örülök, hogy most itt voltak, láttam őket, és megkedvelhettem őket.
Megismertem jobban néhány embert, akikkel eddig épp csak látásból ismertük egymást, és nagyon örülök, hogy ezúttal ennél több lehetett.
Megismertem közelről néhány embert, akikkel eddig csak viszonylag felületes kapcsolatom volt, és nagyon örülök, hogy együtt jól éreztük magunkat, és hogy kicsit közelebb engedtek.
Megértettem néhány dolgot, amiket nem hittem volna, hogy megértek majd. És ez jó.
Akik eddig is a szívemben laktak, ezután is ott fognak.
És igen, volt olyan is, akiben csalódtam. Nem nagyot, csak egész picikét. De hát, ez is természetes, azt hiszem.

Márk, sajnálom, hogy nem tudtunk végül beszélgetni. Már megint...

Nyáron csapatidentitásom volt. Akkor jó volt Lómainak lenni Blandil és Lau mellett.
Most rendi identitásom van. Jó volt írónak lenni, ezzel a közösséggel, és mind mocskos pozőrök vagytok, meg lopósok is. Pálffy Aurél gróf dühét viselitek ám, bebebe...

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372532 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Sziasztok!
Hát ez baromi jó volt, tökéletesen vol eltalálva a rendi és a szabad rendi ill szabad órák.Köszönöm a rendemnek, h nem maradtam rendetlen és befogattak, mert nem csalódtam bennük, mert jó volt a hangulat és az étel is, köszi Ártemisz és Koppány, favtasztikusan és profi módon oldottátok meg a feladatot.Örülök, h sok régi-új emberrel találkoztam, naon jó volt a hangulat!Köszönet a szervezőknek, a helyszín és minden naon jó volt. Még ilyet sokat!
Go ágy!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372529 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Megpróbáltam kiolvasni az erdőjárás közben lefirkantott jegyzeteket, ennyit találtam (ez mind, utólagos szelekció nélkül):

Növényhatározás a nemzetközi kapcsolatok jegyében: sad-air

Ankalimon: Erre van nyugat, ez egészen biztosan nyugat... vagy - ez nem észak?

Sirgon: Egy irgalmatlan nagy valami jön!
(Fura szerkentyű elvonul)
Ankalimon: Ez veszélyes volt.

Ankalimon: Én az agyamból élek!

Ery: Gyorsítunk kicsit a folyásirányon!

Hol van Ery?
Sirgon: Egy favicc végzett vele.

Meta: Összesen kábé öt évszámot tudok, és ebből egy a párnázóbűbáj feltalálása...
Ery: Japánban a férfi és nő közötti nemi kapcsolatot párnázásnak hívják.
Meta: Ezt a bűbájt kviddicsseprűkön szokás alkalmazni!
Ery: Akkor van, aki seprűvel csinálja?

Idegen nem messze: Itt állok, mint egy faszent...
(Erdőjárók visszafojtott kuncogása hallatszik)
Meta: Rossz a szórend...

Névadások a második napon (nem biztos, hogy sorrendben):
A Spanyol Hangyák Pihenője
Majd Egyszer Nibeniel - patak
Szerencsétlen Négylábú Hídja
Caras Galadhon
A Térkép Hídja és Nibeniel Gázlója
Elnökségi hágó (Chairmen's Pass)
Gurigarét-vidék
Fotós-dűlő
Kerítés-hegyek
Gátlástalan-gát
Pizzázó-tó / Kupak-tanács / Kutyu-lake

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372527 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Angwen írta:

fqqdk írta:

Alew írta: ...
300 gramm répa reszelve
...


Ez a vers nagyon szépen indul, a befogadó már arra számítana, hogy végigkíséri a szöveget ez a dinamikus, feszes időmértékes ritmus... Értem én, hogy posztmodern, hogy mindennek megvan a szerepe, de ez teljesen megtöri a vers ívét, olyannyira, hogy nem is tudtam tovább olvasni. Tudsz te ennél sokkal jobbat is írni!

Más: a kömft jó volt. Nem szedem pontokba, bár talán még tudnám is, mindenkinek köszönök mindent!



Ááááááááááááá imádlak (titeket) - ez az, írjunk egy főzőverset!


Ja. FQnak igaza van. Az első versszak végén szinte sokkoló éllel fejezi be (és le) a megkezdtett egyenletes, lágyan folydogáló "300"-as hullámot a drasztikusan különálló utolsó sor. "3 nagy tojás" - olvasom, és már tudom, a költészet történetének egyik legtorokszorítóbb, legkeményebb verssorát alkottad meg. Meglásd, unokáink idézni fognak...!

Amúgy Szozsi gépén vannak irományok begépelve, rajta kell leverni. Kömt jó volt. Fadöntő Níniel jó volt (újra). A valóság meg rossz. A taposómalom már eltaposott.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372526 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

fqqdk írta:

Alew írta: ...
300 gramm répa reszelve
...


Ez a vers nagyon szépen indul, a befogadó már arra számítana, hogy végigkíséri a szöveget ez a dinamikus, feszes időmértékes ritmus... Értem én, hogy posztmodern, hogy mindennek megvan a szerepe, de ez teljesen megtöri a vers ívét, olyannyira, hogy nem is tudtam tovább olvasni. Tudsz te ennél sokkal jobbat is írni!

Más: a kömft jó volt. Nem szedem pontokba, bár talán még tudnám is, mindenkinek köszönök mindent!



Ááááááááááááá imádlak (titeket) - ez az, írjunk egy főzőverset!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372525 Írta: Eleniel (csillaglany)
Épp most értem haza, gondoltam, benézek a fórumra. :) )

Köszönöm mindenkinek ezt a pár napot, a sok jó szót, baráti arcokat.
(Artemisz, bocs, hogy végül is nem mentem le a konyhába tegnap délután, de a csúszások és a bemutató est miatt így jött ki a lépés, utána meg már leragadt a szemem.)
Ille, remélem, hazaértél tegnap rendben, és még volt erőd a dolgaidhoz, és azt is, hogy a mai napod jól alakult.

Kár, hogy Zebegény környékét csak képen láttam - talán majd legközelebb (jól működő) bokám is lesz kirándulni. :)

Köszönet mindazoknak, akik tettek a közösségért, akár szervezéssel, akár azzal, hogy hagyták magukat "szerveztetni", és segítettek, ha arra szükség volt.

És végül, de nem utolsósorban, köszi, hogy biztattatok az énekléssel kapcsolatban. :) Ez volt az első alkalom, hogy szólót énekeltem előadás keretében, ennyi emben előtt. Nagyon izgultam, és örültem, hogy végül nem hoztam szégyent a dalnok rendre... :) ) Attilának köszönet a zongorakíséretért, Pítörnek, Póknak és Ranának a gitárkíséretért, és főleg Aminak a kórusvezetésért, mert remekül munkára tudta fogni a bandát. :D

Ja, és ha van rá igény, ilyen harcművészetes, "tájcsizós" napokat (kisebb-nagyobb rendszerességgel) máskor is tarthatunk...

Felagund, remélem, előkerül a diákod. :(

Egyvalamit hiányoltam: a koreografált ír sztepptánc előadást... Légyszi, táncos lábúak, legközelebbre adjatok elő valamit! (Eleniel szépennéz)

Külön köszönet Newrának a büféért és az ipari mennyiségű teáért, amit lefőzött. :) ) (No meg a takarításért. :) )

Majd benézek még!
Nagy ölelés mindenkinek!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372524 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Alew írta: ...
300 gramm répa reszelve
...


Ez a vers nagyon szépen indul, a befogadó már arra számítana, hogy végigkíséri a szöveget ez a dinamikus, feszes időmértékes ritmus... Értem én, hogy posztmodern, hogy mindennek megvan a szerepe, de ez teljesen megtöri a vers ívét, olyannyira, hogy nem is tudtam tovább olvasni. Tudsz te ennél sokkal jobbat is írni!

Más: a kömft jó volt. Nem szedem pontokba, bár talán még tudnám is, mindenkinek köszönök mindent!

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372523 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Úúú köszönöm mindenknek, hogy ott vot, majd írok beszámolót meg minden, csak nagyon álmos vagyok és fáradt. De ez olyan jóféle fáradság, ami a jó rendezvények után van. Rég kacagtam ennyit mint most hétvégén.

Jövőre is megyünk ide ugye?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372521 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Ha már videó:


Egyébként meg: remekül éreztem magam, egészen feltöltődtem, mondhatni készen állok visszatérni egy időre a taposómalomba, amit hétköznapoknak neveznek.

Külön köszönet:
:arrow: a rendemnek (elektíven voltizsáltatok, ti trajektóriák)
:arrow: a körülöttem lebzselő jófej embereknek
:arrow: a tágabb körben lebzselő jófej embereknek
:arrow: a hegyeknek és a levegőnek

Ismét felszólítom rendem tagjait, hogy küdjék el begépelve, esetleg lecsiszolva műremekeiket. Ragaszkoom a közzétételükhöz.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372520 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
A köz nyomására, íme, őszentsége, a

RÉPATORTA

Alaptészta

300 gramm répa reszelve, levével együtt
300 gramm barnacukor
300 gramm liszt
300 milliliter növényi olaj
3 nagy tojás

Diós változat

120 gramm dióörlemény (pluszban, vagy a répa/liszt bizonyos része helyett)
60 gramm durvára tört dióbél, mandula vagy bármi más olajos mag

Narancsos változat

100 milliliter narancslé (pluszban, vagy az olaj bizonyos része helyett)
reszelt citrom- és narancshéj ízlés szerint

Csokis változat

100 gramm kakaópor (pluszban, vagy a liszt bizonyos része helyett)
étcsokoládé reszelék ízlés szerint

Ez körülbelül egy tíz centi magas, harminc centi átmérőjű formát tölt meg, és hat-nyolc átlagos étvágyú embernek elég. Rohadt laktató jószág.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372519 Írta: Peredhil/Phoenix

Nóli i linantea írta: Eztet nézzétek meg, a legtökéletesebb vidijó amit találtam: KATT


Ha ezt megmutatod nekem egy héttel ezelött, azt mondom, hogy meghallgatom, azt jó' van.
De most valamiért mégis tetszik ez a szám. :D

Peredhil - Thor

"Eladom az Internet teljes másolatát 5689 db DVD-n (vagy 2 DVD-n pornó nélkül)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372518 Írta: Nóli i linantea
Eztet nézzétek meg, a legtökéletesebb vidijó amit találtam: KATT

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372516 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Bocsi, hogy úgy elrohantam, bár utólag rájöttem, hogy tökéletesen sikerült megvalósítani a hogyan lógjuk el pofátlanul az elpakolást modellt, de nem ez volt a cél, tényleg nem volt szándékos. :( És üdvözlök mindenkit, aki nem esett éppen véletlenül az útba távozás közben, ezért nem sikerült elbúcsúznom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #372515 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Bár nem sokat láttam a KÖMT-ből, jó volt Veletek újra!

KÖSZÖNÖM a Fakanál Rendjének a fáradhatatlanságot és a jókedvet, az irdatlan mennyiségű munkát (ezt az alkalmi segítőknek is, itt emelném ki sokadszorra Niph-t, Starát és Rohint, valamint Attilát és Cellofánt, akik nélkül sehol se álltunk volna; Estelt, Sirgont, Nibet, Dírielt, gillz-t, Erdát, Angwenéket; Brandírt és Fincet a stifolderpucolás bajnokait és Rabynt, kedvenc szedőnket, plusz egyéb alkalmi szorgos kezeket) Celebromnak a mosolyát, a vicceit, a késélezést és a feneketlen gyomrát; Namarienak azt, hogy a zokszó nélküli munkabírása egy missziós nővérnek is becsületére válna, Tiónak, aki szintén irtózatosan sokat dolgozott, és közben még jókedvet is teremtett; Mincnek, hogy jött, hogy beszélgetett Rebeccával és nem volt sértődős, Lyonának szintén, hogy minket választott, és szokás szerint napsugaras volt, Áginak a sokoldalú segítséget - és KOPPÁNYNAK, hogy hagyta magát belerángatni ebbe az egészbe, és még jó képet is vágott hozzá - komolyan úgy érzem, nem érdemeltem meg ennyi mindent, amit kaptam Tőletek ez alatt a két nap alatt!

Köszönöm azoknak, akik nem fukarkodtak a biztatással, és ki-kikukkantottak a konyhába néha: Aeglosnak, Newrának, Foxnak, Patiszonnak, Esztinek, Alewnek (neki a répatortát külön), Gandalfnak, Elenielnek, az egész vidám Dalnokrendnek, természetesen Nidonak, és mindenkinek, aki mosolygott ránk és lelkesített minket!

Köszönöm KincsőHuginak a tegnap esti pár mondatát. Köszönöm Narbnak, hogy énekelt, Esgalnak, hogy tudtunk kommunikálni, és Cuénak, hogy bizalmat szavazott nekem annak idején.

Artemisz Leszkaja elvtársnő

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372470 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
bizony, volt említve, hogy elég a helyszínen jelentkezni reá.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372467 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Lenne egy olyan kérdésem, hogy (mintha már lett volna említve) a szabad rendi órákra kell-e jelentkezni, és ha igen mikor? 8O :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372466 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Megtörtént az ételek leszállítása, amiért nagy-nagy köszönet jár Édesapámnak, mert szinte a teljes mai napját ezzel töltötte. Áldassék a neve :D

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372460 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Ille / Lórien írta: A csoportosan leutazók pontosan hol találkoznak a Nyugatiban?

Fél oldallal lejjebb megtalálod a választ...

icke írta: Üdvözletem!

Update: bamba voltam, és nem emlékeztem, hogy <u>a főszervezők a főbejáratot jelölték meg találkozóhelyként</u>, úgyhogy vissza minden korábbi, és igenis <u>a főbejáratnál, a tábla alatt találkozunk</u>. Ismét bocsánat a kavarásért.

icke


(<u>Kiemelés</u> by me - ha esetleg még így sem lenne tiszta.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372454 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
A csoportosan leutazók pontosan hol találkoznak a Nyugatiban?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372447 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Tekintve, hogy ma a legtöbb szervező leutazik Zebegénybe, ital ügyben szerintem holnap fognak hivatalos állásfoglalást tenni.

Ám az eddigiek azért iránymutatóként működhetnek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372436 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Már elnézést, hogy itt írok, talán ez offnak számít, de még két napja küldtem egy levelet a kömfös címre, és szeretném, ha minél előbb válaszolnátok, hogy tudjam szervezni a hétvégi programomat. Ha esetleg nem jött tőlem levél - ez is előfordulhat, mert volt már, hogy mtt-s címre nem ment el levelem -, akkor elküldöm másvalakinek máshová.

köszi szépen, elnézést még egyszer az OFF-ért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.489 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére