Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Több
15 éve 10 hónapja #372678 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Niph írta: - Dolbi hangzásban hallgatni Ankalimon, Pók, Finwe és Sirgon horkolását :D


Dreamert kihagytad. :D
És legközelebb LESZ horkolós szoba!!
Én kezeskedem érte! :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372675 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Niph: az aláírásod elég érdekes ebben a kontextusban... De tudod mit? Vállalom ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372673 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
No akkor félig még kómásan, de azért írok.

Mégegyszer köszönet a szervezőknek, hogy létrehozták, megcsinálták, végigvitték. Nagyon jó volt. Jól éreztem magam.

Thanks:
- a táncos rendnek, hogy veletek lehettem, hogy alkottunk, jó volt megint táncolni (annak ellenére, hogy nem nagyon megy. :D )egy zenét vagy 100x végighallgatni (külön csoda, hogy a harcos rend is bírta végighallgatni a sokadszorra is felcsendülő zenét. :D
- fakanál rendjének a kaját. Rakott padlizsán finom volt, a második napi sonkás-sajtos rakottas sült pedig egyenes isteni. :wink:
- a sok elődasát...wááá a fotózás óra egyszerűen zseniális volt.
- Olostának a drótékszer készítést, és igen majd megkereslek, mert most már nagyon érdekel, főleg hogy rájöttem, hogy annyira nem is bonyolult, mint amilyenek elsőre tűnt.
- Dincnek hogy folyamatosan elviselte a piszkálodásaimat, meg köszi a beszélgetéseket, az utolsó esti ciberézést (zebegényi szóval élve), és táncolást ja meg hogy bárhova el lehet rángatni. :wink:
- Staranak, hogy akármikor elvisel, meg segít bármiben, és útba igazit. :D
- Adelnak a beszélgetéseket.
- Erdának hogy eljött. :bounce:
- Newrának hogy végigvitte a büfét és hogy volt, főleg az életmentő reggeli kakaók. :wink:
- Olivérnek hogy rendületlenül mondja a jobbnál jobb sztorikat. :)
- Peetnek hogy még mindig lehet piszkálni :D
- Nidonak, hogy folyamatosan csak mosolygot, és mindgi volt egy jó szava.
meg mindenkinek aki ott volt. :D


A répatorta pedig szintén zsneiális egy találmány.

Élmény volt:
- Duna parton sétálni Staraval, Olostával, Sil-el, gyönyörködni a Dunában, főleg mikor a víz tükörsima volt, és csillogott rajt a napfény.
- Dolbi hangzásban hallgatni Ankalimon, Pók, Finwe és Sirgon horkolását :D
- Sétálni a faluban, kavarogni..
- szemüveget kreatívan összedrotozni Furinak

Utolsó este pedig fenomenális volt. Zebegényi vendégszeretet Patkány módra :D amit megismert az asztaltársaságunk 8) :wink:

Hirtelenjében ennyi, ha valakit kihagytam, vegye úgy benne van, mert tényleg benne van.
Köszi ezt a 4 napot még1x, fenomenális volt.

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372670 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
no álljon itt egy hosszabb élménybeszámolóféle. nem tudok összefüggően írni, egy óriási kavargó élénk emlékfolyam az egész 3 napos rendezvény.

Performanszok, feldíszített aula, idétlenség csarnoka, Áfi itt van jaj de jó, szlovénok éjjeli érkezése, zsúfolásig telt tantermek, akarom mondani hálótermek, Ben horkolása, Adelard telefonja ami csörgött éjjel, Furi gitározik, reggeli a büfében, sőt állandó Büfé szekció rulez, fotós előadás (ááá azok a régi masinák annyira gyönyörűek) aztán éneklés, bemelegítés, Attila zongorázik, Eleniel szólózik, részegesen írkocsmadalolunk, zizegünk és kerregünk meg kattogunk, Aeglos életmentő csokismüzlije, kései ebéd, hatalmas egész gyömbér a levesben, kissé elsózott rakott padlizsán (szerencsére imádom a sót :D ) délutáni zuhany (volt melegvíz és nem volt tömeg, és jó volt kicsit egyedül lenni), kávézás, Lamy zseniális fekete-fehér ruhái (tényleg menjünk el együtt abba a turiba), éneklés megint, este megjött Nóli, szlovén és osztrák bemutatkozás, Alew répatortája, amiből a háromfélét nem lehetett egyszerre megenni annyira laktató volt, és olyan finom.... közösségi est, kocsmázás és nemzetközi kapcsolatok ápolása, beszélgetés Wolfganggal, és biliárdozás Ajdával. Kései alvás, ezúttal az írók termében (bocsánat, de én nem szeretem ezt a zsúfoltságot, és borzasztó rossz volt odabent a levegő), elég hideg volt de jó meleg a hálózsák. Szombaton sokáig alvás, büfészekció, Ami elment tanítani, Pók lazára veszi az énekfoglalkozást, csapkodós játék és szétesés. Kései ebéd másodszor, káposztástészta sózás-borsozás ellenére édes, de ehető. Délután club fighting, ez baromi jóóó, csináljunk mi is bunkókat. Óriási meccsek, Furi kiejt a játékból de at hiszem derekasan helytálltam, Furi meg nagyon jól harcolt. Wolfgang a győztes, óriási viadal után. Ami visszajön, énekelünk, összeállnak a dalok, majd vacsora, a mazsolák támadása, köszönet Ickének, Lamynak, Alyrnak és Alewnak :D készülődés, nagyon kései de remek Bemutatóest, Alyr Icke kabátjában, harcos bemutató, színdarab (libabőrös lettem, Dreamer zseniális voltál), zöldtáncosok, Gandalf vigyora, énekeink, erdőjárók slide show-ja Angwen fordításával, az Írók rendjének performansza... mikor vége, hirtelen mndenki elment kocsmázni, páran fel az emeletre beszélgetni Rabynnal, Alyrral, Minccel, Nólival, Bennel, Peredhillel és Alew-vel, aztán le a tortaterembe és csináltunk bulit :D hajnalig tánc, őrjöngés, ugrálás, tombolás, éneklés, úristen Dinc minden dal szövegét tudja, Koppány táncol, Alew csípőt ráz, Ádám spárgázik (azta, nem vagy semmi...), nyerünk egy órát, folyik rólunk a víz, és körbejár az újra és újramegtelő vízespalack. Olyan jó volt így együtt. nagyon köszönöm.
Vasárnap 10-ig alszunk, mert Nido nem veszi észre, hogy az Írók termében is van akit fel kell kelteni, pakolás, takarítás, seprés, büfépakolás, fáradt arcok, idő van, megyünk, vonatozunk haza...

Köszönök mindenkinek mindent, de van pár névreszóló hálálkodnivalóm, íme:
Köszönöm:
:arrow: Szervezőknek: Esgalnak Nidonak és Cuénak a szervezést, rengeteg munkát, fáradhatatlanságot.
:arrow: Cuénak, hogy Gálaest később kezdődött
:arrow: Fakanál rendjének, Koppánynak a hihetetlen munkát, a finom kajákat. A mazsola mondjuk ipari mennyiségűre siekrült a Máglyarakásban, és én nem szeretem édesen a képosztástésztát, de ez az én bajom.
:arrow: Ickének a mazsolák hősies bekebelezését és a kajálás közbeni ökörködéseket
:arrow: Morganának, hogy klasszul megoldotta a külföldiek kalauzolását és mindenben segítségükre volt, nagyon profi volt. És jó Téged újra itt látni az MTT-ben.
:arrow: Bennek, Nólinak, Newrának, és en bloc a Büfés szekciónak a sok marhulást
:arrow: Newrának és Áginak valamint minden büfésnek a fincsi szendvicseket, teákat, kávékat
:arrow: Aminak és az egész Dalnokrendnek a remek hangulatú próbákat, dalokat, élményeket, Elenielnek a hangját, Attilának a zongorázást, Póknak, hogy nem normális, Peetnek, hogy FISH :mrgreen:
:arrow: Ranának és Annisnak a fotós előadást, Ranának továbbá az első esti musicalezést és MÁZS-t :D
:arrow: Aeglosnak az életmentő csokis müzlit
:arrow: Áfinak, hogy eljött sok év után ismét MTT-zni. Gyere máskor is! Jó látni, ahogy visszajönnek páran a régiek közül
:arrow: Alyrnak a Nutellát és hogy felvette Icke kabátját és bepózolt hozzá :lol:
:arrow: Márknak a beszélgetést. Legközelebb hosszabban, jó?
:arrow: Mincnek a sok dumálást
:arrow: Ryanának, Ádámnak, Kincsőnek, Foxnak és Ajda-nak a biliárdozást
:arrow: Alew-nek a répatortát és hogy klassz fotómodell :D
:arrow: Ryanának az utolsó esti bulit, a playlistet
:arrow: Dindae-nek, hogy minden dalszöveget kívülről fúj :D
:arrow: Osztrákoknak, hogy jöttek és beszélgethettünk németül, Wolfgangnak a csocsót
:arrow: Szlovénonak, hogy jöttek, és nagyon jó arcok, a club fightingot, a videóikat, jelmezeiket, mindent.
:arrow: Foxnak, hogy van, hogy Társam, mindent.
:arrow: Mindenkinek aki eljött

Megint csordultig vagyok élményekkel, és ezt Nektek köszönhetem.
Nagyon jó volt, köszönöm, köszönöm, köszönöm.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #372633 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
nyahszal... olyan jó ezt a sok köszönetnyilvánítást olvasni...énisénis. :D
Tehát, köszönöm:
-elsősorban a szervezőknek, hogy megcsinálták, hogy végigvitték, és hogy kerek lett és egész :)
- a rendemnek, hogy voltak, hogy láthattam a csodás őszi erdőt, amiről az ember a belvárosban csak álmodozik... és a jó hangulatot, a sok faviccet... :)
-a fakanál rendjének a kaját. finnyás vagyok, és mindent bántok, de egy dolog kivételével minden elfogyott( arról meg nem ti tehettek hogy a máglyarakást nem szeressem. :D ), és valóban, a hagymás rakottkrumpli furcsa.( félig pest, félig somogy megyei vagyok xD lehet ezért.) Ennek ellenére ízlett. :)
-azoknak, akiket nem ismertem, hogy egy kicsit megismerhettem őket
-azokat akiket eddig is ismertem, és messze laknak, láthattam őket :) vagyha nem is messze laknak, csak valahogy elkerüljük egymást :P
- a répatortát. csinálni,enni... csak akadjon a kezembe répa, és meg fogom alkotni :) csak menjen bele tojás :P
-az utolsó estét. Patkánynak a zebegényi vendégszeretet:) a táncolást, az éneklést, az ugrálást, és a jó hangulatot. ( deh tényleg nem tudok minden szöveget xD) Lehetettünk sokan, vagy kevesen, mindig jól éreztem magam. Pedig fáradt voltam, álmos, nyűgös, és nem is szeretek annyira bulizni xD

Röviden köszönöm hogy olyanok vagytok amilyenek. Mindenkinek, egyenként és külön-külön is :P :)


szerk: elfelejtettem hogy köszönöm a büfét, és a büfés hangulatot, na meg a dunaparton elveszést xD
és hogy haraxom Furira mert nem köszönt el :P ( deh pótolhatja xD)

Dinc/Annamari

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372625 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
sztem tök finom volt a kaja... :lol:

köszi a szervezőknek főleg, mert sztem nagyon jól sikerült, és az 1-1,5 órás csúszások nélkül nem tom hogy fért volna bele mindien mindenbe :twisted:
köszi a szinjátszóknak mee nagyon állat volt az egész szerintem, és a bemutatónkon pedig lehet hogy nem volt forditás, de elég kifejező volt...
akkor köszi a szobának meg hogy mindig gitározhattam és senki nem szólt semmit :D
aztán köszi az összes mindenkinek, aki a bunkós harcban szurkolt nekem, meg az utána lévő "jó voltál wazzee" szavaknak :D :D
meg amugyis mindenkinek mindent:D
na helló soha rosszabb kömföt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372622 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Ugyanmá mttben jó kaja nem dobódik ki soha:D

Képeket mééég

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372614 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Artemisz (Erenya) írta:

Rabyn írta: Artemisz: amikor hajnali négykor (mostani idő szerint) elmentünk a konyhába ennivalóért, már nem is volt rakott krumpli:( Viszont életem egyik legfinomabb petrezselymes krumplijával találkoztam. Hogy készült?


Úristen, Rabyn, ti MEGETTÉTEK a krumplit? Majdnem sírtam, hogy ki fogják dobni.
A gulyásból kimaradt nagy határ krumplit teljesen szétfőztem (mert ottfelejtettem máglyarakás közben a tűzhelyen), belevágtam egy negyed Ramát azon forrón, összemixeltem és teleaprítottam petrezselyemmel. Ennyi. Nagyon örülök, hogy ízlett! :P

A rakottkrumplit közvetlenül vacsi előtt pusztították el Cellofánék. Úgyhogy hajnalra már nem maradt, sorry.


Az a krumpli életet mentett, köszi :D
Én megettem másfél tányérnyit :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372607 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Rabyn írta: Artemisz: amikor hajnali négykor (mostani idő szerint) elmentünk a konyhába ennivalóért, már nem is volt rakott krumpli:( Viszont életem egyik legfinomabb petrezselymes krumplijával találkoztam. Hogy készült?


Úristen, Rabyn, ti MEGETTÉTEK a krumplit? Majdnem sírtam, hogy ki fogják dobni.
A gulyásból kimaradt nagy határ krumplit teljesen szétfőztem (mert ottfelejtettem máglyarakás közben a tűzhelyen), belevágtam egy negyed Ramát azon forrón, összemixeltem és teleaprítottam petrezselyemmel. Ennyi. Nagyon örülök, hogy ízlett! :P

A rakottkrumplit közvetlenül vacsi előtt pusztították el Cellofánék. Úgyhogy hajnalra már nem maradt, sorry.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372605 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Kedves Kömtösök!

Fantasztikus volt. :) Nagyon is. Dreamer beszámolója pedig feltette az egészre a koronát - úgy hoztad vissza az egészet, ahogy volt. Köszönöm, hogy az ott-és-akkort itt-és-mosttá varázsoltad még egy kicsit. :) Kirakok én is valami összefoglaló-félét.

- Mi a Boldogság?
- Mi a második fogás?

Annyi cuccal mentünk le, hogy a százhúsz vasszék már meg sem kottyant a csomagtartóban. Tió lába lerohadt, Peet-é oszlásnak indult. Én jól voltam, köszönöm.
"And in the sea there is a fish / A fish has got a secret wish..." és persze "I am a vampire, I am a vampire, I am a vampire and I lost my FANGS."
Sikerrel kiválasztottam a legtömöttebb szobát, éjfélre kábé a matracom is megjött. Kávézás, cukrászda. Forralt bor, zsíroskenyér, hagyma.

- Egy kávét kérek tejjel.
- Én meg egy tequilát.

Kopogtunk, de nem volt jó, mert szét vagyok, most ez sem megy. Felmásztunk a kötélen, az se ment, a fél lábam bánja. Gálaest, Electric Blue Eyes - égnek álltak a pihék a karomon. Brrrrrrrr de jó volt. Reggeli koránkelés (what's new?!), Icke adásszünet nélkül, éjjel-nappal sugároz. Hangot, mármint.
Ritmusjátékok. Köszönöm Tiónak, Kincsőnek, Fincnek, Szozsinak, fqnak és Ádámnak. ÉN remekül szórakoztam, remélem, Ti is.

Rendi foglalkozás - tömör gyönyör. AKG-s önképző, és Zsuzsi metonímiákról tart nekünk irodalomórát. Eszméletlen kavar volt a fejemben (hol vagyok? mikor vagyok? HOGY KERÜLÖK IDE???), de nem baj, minek is ezt felfogni, a lényeg, hogy létezik, és hogy ott és akkor át kell élni. Átéltük, de még mennyire. Zsuzs, Hanna, gillz, Dani, fq - fantasztikusak voltatok. Soha nem fogom elfelejteni. Nyál-nyál-nyál. És írórend. :) Kinn a napsütésben a forrásnál, benn a délutáni komor félsötétben az elsős osztályban (papírgalacsinok repülnek) - olyan eszméletlen déja vu-m van, hogy már fáj. Ankalimon horkolására dolgozni határozottan pihentető.

Kicsit összefolynak a dolgok. Rétesért mászkálás Olivérrel (táblaszerzés - Socorro!), Gergővel (oké, fél órán át baszkurálja a macskákat), Finccel, Hannával, nem is tudom még kivel, de voltunk egy pár körön. Ankalimon hozott nekem rétest, milyen apró dolgokkal lehet engem levenni a lábamról. Kávézás, cukrászda. Naponta kábé két-háromszor, csak ülünk a teraszon a napfényben Áfival, Brandirékkal, Szozsival; vagy benn a reggeli kómában gillzel, Zsuzsival meg a pé betűs csatolmánnyal, Hannával és Gergővel (jó Ég, na AZ beteg reggel volt)...

Esténként a késdobáló kocsma, köszönöm a sok instant szeretetet (a.k.a. pálinkát) Celebromtól, Miltől, Amitól, Peet-től és fq-tól.

- Átférsz ezen?
- Nem.
- Akkor nem kellesz.

(esetleg: "Megb.sználak", bár ez már majdnem übereli)

Sörözünk és kávézunk egyszerre, Gergő és Celebrom a lépcsőn suhanó lenge szlovén leányzókat nézegeti. Nos, rég röhögtem annyit. Ha nem kocsma, akkor jön a susnya, Ankalimonnal a Duna-parton, amin aztán szintén könnyesre nevetjük magunkat Millel és Áfival.

Áfi: Hol voltál?
Julcsi: Ankalimonnal a susnyában.
Mil: Micsoda?!
Julcsi: Á mindegy. És Ti mit csináltok?
Mil: Répatortára vágyunk. Keressük meg Danit, de azonnal.
Áfi: Már kerestük, és sehol sincs.
Gergő: Várjatok... (telefonál) Na. Dani a susnyában van.
Áfi: Tudom, Ankalimonnal!
Ankalimon: Mi van velem??

Éjszakák húsz emberrel, nem állítom, hogy nem volt jó, mert nem lenne igaz. Szerintem a közös szuszogás közös párájában egymásba burkolva közösen álmodtunk ugyanarról. Tudtátok, hogy Gandalf vigyorogva alszik? Nem mosolyogva, hanem fülig érő szájjal. Már megérte ott ébredni a lába alatt.

Kezdek széthullani, látom. Szövegileg mármint. Pontosan úgy, ahogy az emlékek hullanak a fejemből, minden egyes mozdulatra jobban és jobban. Igyekszem keveset mozogni... Club fighting utolsó délután, megtaláltam életem sportját. Ráadásul milyen eszméletlen hülyén néz ki! Ugye csinálunk majd mi is bunkókat? Este mindenki fekete csíkkal pozőrösítve, szépek vagyunk és kreatívak, cuki ződ tündérek ugrándoznak cuki ződ kétméteres tündér körül meg egyebek. Borozunk Pókékkal, sörözünk Szozsival, sétálunk Danival a fényesre kopott macskaköveken. Éljen az intertext, ugyebár. Aztán elkezdődik a szokásos MTT-s utolsó esti őrület, megint a késdobálóban kötök ki mily meglepő), Peet-tel beszélgetünk egy maratonit, ami úgy kicsit helyre is vág. Már három óra, mire visszaérünk a tornaterembe Áfival és Millel, ugrálni egy sort a '90s-re, mert mikor csinál ilyet az ember, ha nem most. Jajjj, nagyon jó volt.

És mi maradt? Hát ez az apró, éles szélű emléktörmelék itt a fejemben, meg egy széjjel ment bal láb, egy hajszárító, egy tornacipő és egy kiskanál aktív hiánya (minden eddiginél nagyobbra sikerült az elhagyási rátám), egy csomó szennyesruha, és az a képtelen gondolat, hogy bárcsak soha ne kellett volna visszajönni a tündéresített díszletű Zebegényből. Vár a ronda, sivár, élménytelen valóság, és nem vagyok lelkes.

Ülünk a kocsiban, mellettem Peet alszik édesdeden, előttem Pók házaspár vitázik arról, hogy ki a legjobb James Bond, a hangszórókból pedig ordít az "it's the end of the world as we know it"

"But I feel fine..."

Julcs

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372604 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Üdv!

Nem akarok se pro se kontra hozzászólni a dolgokhoz, csak a szomorú tényekről

TOVÁBBRA SINCS MEG A DIÁKIGAZOLVÁNYOM!!! (+BÉRLET, SZEMÉLYI, LAKCÍMKÁRTYA, TB-KÁRTYA, STB)

Legyen olyan jó mindenki, hogy átnézi a cuccát, hogy nem került-e valami FATÁLIS véletlen következtében hozzá, hálám a sírig üldözné (de egy sör minimum)...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372603 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Hahó! köszönök mindenkinek mindent, listát nem írok, mert nem szoktam...akik pedig benne lennének, azok úgyis tudják, hogy nagyon szeretem őket, amiért annyi mosolyt és együtt töltött pillanatot kaptam tőlük...és ezek a dolgok nekem mindennél többet jelentenek! :wink:
Alyr hozzászólásához: nem igaz, hogy csak a harcosok tartottak kétnyelvű előadást, mert a táncosok is!!!! és a mi rendi foglalkozásunkon Mil minden egyes mondatott lefordított a szlován lánynak angolra, és nagyon ügyes volt, le a kalappal előtte!!! :wink:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372599 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Hmm...
Aludtam, de még mindíg hulla...

Kaleidoszkóp. Ez volt nekem a KÖMT.

Néha repültem. Néha hat láb mély betonban.
Ja, meg betegen...
Majd írok részletes listát, holnap. Talán...
Miért akarok most bőgni?

más

A pakolászókra (7 db *, fizetett kéjelgőre utaló szó és ragja) kéretik nem beszólni.
Nem elfelejtették lehozni a cuccokat, hanem egy nappal előbb közölték, hogy a kreatív cuccokat is nekik kell levinni, és nem volt kikészítve, és rohadtul nem szóltak, hogy nincs villany, ne menjenek este 7kor a raktárba pakolni zseblámpa nélkül, a ismeretln, nem feliratozott cuccok között gyertya, meg telefonfénynél turkálva!
Mert ha mégis beszólna valaki, az is szüljön sünt !!! :twisted:

szal erről no comment...

Amúgy imádlak titeket!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372597 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Húha, erőteljesen fáradt vagyok. :D
De ez pozitív fáradtság. Jó volt veletek, nagyon!
És elkellett volna még minimum két nap. :mrgreen: Tudtam volna még mit kezdeni az biztos.
Szomorú vagyok, hogy vége, de örülök, hogy JÓ VOLT! :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372571 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Köszi!
Igen, neked. Meg a többieknek is! Komolyan mondom, megható volt az, ahogy fogadtatok, és nagyon sajnáltam, hogy el kellett jönnöm még szombat este - pláne, hogy az előadás előtt, és riadóstarttal... Mocskos MÁV, mindig csak a baj van vele ;)

Alyr: engedély megadva. Rabyn, neked (és másnak is): képMutató KÖMF albuma és a budapesti városnézés .
Sajnos a képek meglehetősen gyatrára sikeredtek, ez az S5 IS egy igen hatékony zajgyár, ha kevés a fény, az autofókusza meg kritikán aluli. (A manuálist meg nem lehet látni, szóval...) Gondolkoztam is, hogy lenyúlom Blažtól az EOS 450D-t :D Mindegy, még mérgelődöm vele egy kicsit, és egyszer majd, ha lesz kedvem, visszatérek a normális tükörreflexes gépekhez. Ráadásul a vaku vezérlés sem műx, mindent "kézzel" (szemmel) kell kitalálni rajta, eh... De hát az én vétkem.

Angwen, ugye nem baj, hogy a párnaverset betettem a VT-be? És kösz a (t)rendi fogi(ka)t, khirály volt. Alew áradozását olvasva el tudom képzelni, hogy még khirályabb lehetett volna, ha végig ott tudok lenni. Ha minden igaz, akkor nemsokára küldöm a leprosoriumot is, már be van gépelve, csak nincs energiám a kb. másfél hete nem nézett postámmal foglalkozni, ami viszont együtt járna azzal, ha most elküldeném neked. Talán holnap - sokáig biztos nem fogom halogatni.
Szabó Lászlónak meg béke soraira.

Esz a penész, hogy nem tudtam végig ott lenni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372568 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Alyr Arkhon írta: Hihetetlen, hogy az öt rend munkái közül háromban bukkant fel összesen valamilyen formában a Prof. munkássága, és ebből a kézművesbe jórészt a szlovénok vitték bele.

Hé, a kézműves rend szerintem igenis kitett magáért, ahhoz képest, hogy a fele anyag nem volt ott, mert a raktárban felejtették a pakolászók. Üveget pl elég nehéz festeni kontúrfesték nélkül (ami nem volt), azért is nem próbálkoztam először a címerfestéssel, mert féltem, hogy szétfolyna (de végül lett az is, tündés-címeres). Tény, hogy a szlovének hihetetetlen kreatívok voltak, és jobban feltalálták magukat, mint mi, de ők nem akadtak ki azon, hogy mi minden hiányzik, aminek ott kellene lennie. És hárman is voltak nálunk, persze, hogy nagyban hozzájárultak a rend munkájához (az állandó tagjaink sem voltak sokkal többen). Ráadásul nekünk nem lett olyan jó kis hangulatos mécseses bevonulásunk sem, ami meg lett beszélve, hanem száműzve lettünk az aulába egy szimpla kiállítás erejéig, és az nem a renden múlott.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372567 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Csak röviden:

köszönet Cuének, Esgalnak és Nidónak a fáradhatatlan szervezésért! Nidónak külön azt is, hogy mindezt mosolyogva csinálta végig, mindig lehetett őt zaklatni (még szombat reggel 7:20-kor is h. engedjen ki...) és mindig volt egy jó szava vagy ölelése :) :kalapemel:

Köszönet Aminak, h. utolsó pillanatban szólásom ellenére is kísért a gálaesten! Köszönöm a dicsérő szavakat mindazoknak, akiktől kaptam! :oops: :) Köszi Cuének h. addig rugdosott amíg hajlandó nem voltam fellépni, és h. a tarsolyból előszedett, nem sok gyakorlással felelevenített dallal is színpadra engedett :P Köszönet a fellépőtársaknak a színvonalas produkciókért!

Köszönet a szakácsrendnek: Artemisznek, aki szintén fáradhatatlanul irányított minket, és Koppánynak, aki ezerfelé figyelve is ilyen remek kajákat alkotott, és mindkettőjüknek, hogy a többnyire legalább duplájára hosszabbodott rendi idő ennyire élvezetes lehetett az irányításuk alatt a sok meló ellenére. Köszönet a rendtársaknak: Áfi, Ági, Celebrom, Lyona, Minc, Nam, Rebecca, Tió (szigorúan abc-sorrendben), és a betévedő segítőknek! ;) Special thanks for the technikás és gyors máglyarakás-rakásért Tiónak és Áginak :) Örülök, hogy sok olyan emberrel kerültem össze, akiket eddig kevéssé ismertem, de most egy kicsit jobban megismertem! :)

Köszönet Julcsinak és Póknak a péntek délelőtti, Milnek a délutáni speces órákért, nomeg persze az ezeken résztvevő társaknak is! Éljenek a negyedikes rajzok (majd beírom a szöveget meg h. sztem mi a dallam :) ), meg a poharazás! :D

Köszönet azoknak, akik felfogták h. mekkora meló 100 emberre főzni ilyen kevés tűzhelyen ill. sütőben, és hogy nem a főzők számán vagy ügyességén múlik az elkészítési idő, és/vagy megköszönték az ételeket. Apropó kaja: éljen a répatorta és a készítői :D Ja és Newra a fáradhatatlan büfés ;)

Köszönet Ádámnak, Alewnak és a résztvevőknek a közösségi estet!

Köszönet a szlovénoknak és az osztrákoknak, hogy eljöttek és még mindig jófejek, hogy néztek várost és úgy tűnt, jól érezték magukat. Köszönet Morganának, h. ennyit dolgozott a jövetelükkel kapcsolatban. Sajna délután csak négyen néztünk velük várost (Ádám, Morgana, SÚ és én - sajnálhatja, aki nem jött /és nem azért mert épp elhagyta az összes iratát... mármint az is sajnálhatja de aki önként mondott le erről az pláne mert "önhibájából"/), de Nektek köszi. És menjünk tavasszal Ausztriábaaaa! (Nyáron meg megint a szlovénekhez ^^)

Még sokminden jó dolog történt, amihez köszönömöt is lehetne kapcsolni, most csak a legfontosabb, illetve szervezett és nem egyéni/spontán dolgokat emeltem ki, mert megyek aludniiii.

Régen volt ilyen hosszú négy napom, és ez jó 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372562 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Köszönőlista:

Köszönet ezért a pár napért
- A szervezőknek, Nidonak, Esgalnak és Cueddonak, és sajna igaz, a szervezők kiborulási foka egyenes arányban van a rendezvény sikerességével
- A résztvevőknek akikkel, akik miatt vagy akiken nevettünk.
- Azoknak a résztvevőknek akikkel egyik sem történt a fenti háromból, de hiányoztak volna ha nincsenek ott.

Külön köszönet a Harcos Rend tagjainak
- Felagundnak, hogy rendvezető kolléga volt
- Ickének, hogy még szétvert kézzel is lejött és segített tolmácsolni. És a legpozőrebb kabátot a világon
- Lamynak hogy nem adta fel, és hogy ő meg németre fordított
- Rohinnak, hogy nem ölte meg Olivért foglalkozáson, mert megkértem
- Olivérnek, hogy nekilökhettem a tornaszőnyegnek
- Launak, hogy jött harcolni
- Marvinnak, hogy jött, igyekezett és hogy Túrin volt (messze a legtöbb szereppel a performanszunkban)
- Az osztrákoknak( névszerint: Wolfgang, Dorian(?) és a "Szőke-srác-aki-sárkány-volt"), hogy bár egy nappal később érkeztek hihetetlen lelkesedéssel vetették be magukat a munkába
Közösen minden harcosnak, hogy
- Elfogadtatok vezetőnek
- Nem hátráltatok meg a nehézségek előtt
- Megcsináltuk a rendi előadást hiba nélkül és bár lehetett volna sokkal harcosabb is, azt hiszem sikerült vele átadni egy kis fílinget.

Egyéb köszönömök. Köszönöm:
- Annisnak és Levinek a beszélgetéseket, és hogy sshiss, uborka meg hasonlók
- Idhrennek a beszélgetéseket, meg hogy befoglalhattuk az ágyukat folyton
- Narbelethnek a beszélgetéseket, meg hogy E.
- Lyonának az elefántokat
- A többi szobatársaknak a beszólásokat meg a toleranciát
- Newrának meg Olostának a büfét meg az utolsó esti beszélgetést az öööö... üveges gyümölcsteával.
- Márknak a lökőkezet meg egyéb harci játékokat utolsó este
- Alewnek, Ickének és Erynek a Condottieri partit, és hogy nyerhettem.
- A szlovéneknek, hogy jöttek, és hogy jófejek
- Az osztrákoknak ugyanezt
- Rabynnak, hogy ő Rabyn.
- Mindenkinek akit nem említettem, pedig kellett volna csak most épp nem jut eszembe

Alapvetően igen jól éreztem magamat, sok élménnyel gazdagodtam meg minden.

És szeretnék kérni hozzáférést minél több képhez, hogy zenés videót fabrikáljak belőle jól.
Ha szabad.


És néhány nem köszönő szó:
(Ezt eredetileg nem ide akartam, de jelenleg a topik fuldoklik az öntömjénben.)

1. Ahhoz képest, hogy a szlovének és az osztrákok kiemelt vendégeink voltak társaságuk képviseletében, ijesztő mód el lettek felejtve sok szempontból. Pont akkor amikor ők voltak a rendezvény egyik fő "attrakciója". Ha csak eljöttek volna mint egyszerű érdeklődők akkor ezt nem tenném szóvá. De mivel mi hívtuk őket...
Példának okáért:
- Csak a harcosok csináltak kétnyelvű előadást. (mi több nálunk az edzések is konkrétan angolul folytak)
- A legtöbb rendi előadáson partizánfordítókkal kellett érthetőbbé tenni számukra a dolgot. Minimális figyelem ráfordítással ez szükségtelen lett volna. (itt konkrétan nem az írókra gondolok. Bár próbálkozni nekik is lehetett volna. De a kirándulók és a színjátszók nem mentesülnek)
- Nem hiszem el, hogy a "megmutatjuk nekik milyen az MTT" az tényleg kimerülhet abban, hogy elvisszük őket kocsmázni meg bulizni. Vagy ha mégis akkor rám többet ne számítsatok.

2. Sajna csatlakoznom kell Felagundhoz azon kérdésében, miszerint "hol volt a Professzor?!"
Nem csodálkoznék ha fentebb említett külföldi vendégeink azzal a véleménnyel térnének haza, miszerint "Jófejek a magyarok, meg van náluk partyfíling, de Tolkient már el is felejtették".
Hihetetlen, hogy az öt rend munkái közül háromban bukkant fel összesen valamilyen formában a Prof. munkássága, és ebből a kézművesbe jórészt a szlovénok vitték bele.

(Írhatnék még másról is negatív dolgokat, de az nem közérdekű, úgyh nem teszem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372561 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Artemisz: amikor hajnali négykor (mostani idő szerint) elmentünk a konyhába ennivalóért, már nem is volt rakott krumpli:( Viszont életem egyik legfinomabb petrezselymes krumplijával találkoztam. Hogy készült?

Képeket akarok látni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372560 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, akkor már megérte dolgozni érte. :)

Köszönöm mindenkinek! Nem szaporítom a szót, személyesen már úgyis elmondtam nektek. :)

Ha megtisztelnétek azzal, hogy elmondjátok a véleményeteket, kérlek, írjatok a komf2008-KUKAC-tolkien.hu címre.

Főszervtársak és Rendvezek: két héten belül értékelődünk itt énnálam, majd még mondok bővebbeket, amint meglátom, hogy élem túl a taposómalmot.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372559 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
nagyon kóma vagyok, úgyhogy most nem szaporítom a szót. köszönöm a szervezőknek, és mindenkinek ezt a nagyon klassz 3 napot, kajástul, programostul, gálaestestül, bemutatóestestül, club fightingostul, dalnokrendestül, mindenestül, stb stb.
egy bajom volt csak, nagyon hideg volt a lenti termekben éjjel, de ha jövőre is ide megyünk, remélhetőleg ezt is meg lehet majd oldani.
a szlovénok és az osztrákok nagyon jó arcok.

most ennyi, beájulok az ágyikómba.

u.i.: Dreamer, DJ Krush rulez :up: nekem rengeteg cuccom van tőle, ha kell, szólj.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372558 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Artemisz (Erenya) írta: Nem tudom, Nido családja honnét származik, de Somogy-Tolna-Baranyában nem szokás hagymát rakni a rakottkrumpliba, mint a nyilatkozatokból kiderült.

Nekem sem rémlik a hagyma, szóval lehet, hogy úgy általában a déli végeken jellemző ez. A rakott padlizsánra meg egyszer kíváncsi lennék majd elsózás nélkül is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372557 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Artemisz (Erenya) írta:

nido írta:

Artemisz (Erenya) írta:
Utólag hallottam, hogy páran furcsállták a krumpli közt a hagymát is, sajnálom, úgy készült, ahogy anyukámtól tanultam.


de mostantól majd mi is hagymával csináljuk itthon, mert úgy jobb

Nem tudom, Nido családja honnét származik, de Somogy-Tolna-Baranyában nem szokás hagymát rakni a rakottkrumpliba, mint a nyilatkozatokból kiderült.

Nido: jó ezt olvasni, csak ne felejtsétek el megpirítani előtte. Igaziból úgy kell, hogy megpirítod a hagymát rengeteg olajon, és a hagymás olajjal locsolod a krumplirétegeket. Ennyi.


[/color]



pont ott voltam, amikor leszedtétek a tűzről ;) szóval láttam, meg is jegyeztem ott nyomban.

ami a családomat illeti, 3/4 részt budapest, 1/4 márianosztra (az eléggé közel van zebegényhez..) szóval pestmegye, de soha nem láttam még hagymát rakottkrumpliban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372556 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

nido írta:

Artemisz (Erenya) írta:
Utólag hallottam, hogy páran furcsállták a krumpli közt a hagymát is, sajnálom, úgy készült, ahogy anyukámtól tanultam.


de mostantól majd mi is hagymával csináljuk itthon, mert úgy jobb

Nem tudom, Nido családja honnét származik, de Somogy-Tolna-Baranyában nem szokás hagymát rakni a rakottkrumpliba, mint a nyilatkozatokból kiderült.

Nido: jó ezt olvasni, csak ne felejtsétek el megpirítani előtte. Igaziból úgy kell, hogy megpirítod a hagymát rengeteg olajon, és a hagymás olajjal locsolod a krumplirétegeket. Ennyi.

Nóli i linantea írta:

nido írta:

Artemisz (Erenya) írta:
Utólag hallottam, hogy páran furcsállták a krumpli közt a hagymát is, sajnálom, úgy készült, ahogy anyukámtól tanultam.


de mostantól majd mi is hagymával csináljuk itthon, mert úgy jobb :D

Sajnálatos hogy kimaradtam belőle, hisz kedvenc étkem a rakott krumpli, de hagyma nélkül meg sem enném 8O


KIMARADTÁL??? Max. nem figyeltél, drágám, még tegnap este is volt egy fél tepsivel, úgy tukmáltam rá a fiúkra!!! :eek2:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372555 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
sziasztok!

nagyon szépen köszönöm, h ennyire jól sikerülhetett! gondoltam, írok valami listát, de ez még úgyis reménytelen, h megvan a névsor és így talán nem felejtenék ki senkit. esetleg holnap...

remélem a városnézés is rendben volt!

nido

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372554 Írta: Nóli i linantea

nido írta:

Artemisz (Erenya) írta:
Utólag hallottam, hogy páran furcsállták a krumpli közt a hagymát is, sajnálom, úgy készült, ahogy anyukámtól tanultam.


de mostantól majd mi is hagymával csináljuk itthon, mert úgy jobb :D

Sajnálatos hogy kimaradtam belőle, hisz kedvenc étkem a rakott krumpli, de hagyma nélkül meg sem enném 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372552 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Artemisz (Erenya) írta:
Utólag hallottam, hogy páran furcsállták a krumpli közt a hagymát is, sajnálom, úgy készült, ahogy anyukámtól tanultam.


de mostantól majd mi is hagymával csináljuk itthon, mert úgy jobb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372550 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Dreamer_KF írta: az első kaja by fakanál rend so-so volt, a leves nem nagyon ízlett, de a rakott krumpli nagyon jóra sikerült. Az a kajbász.. nyammmcsámm


Látszik, hogy nem baranyai vagy, az STIFOLDER volt, nem kolbász, az egyetlen húsféle, ami a rakottkrumplit igazán élhetővé teszi.
Egyenest Pécsről hozattuk a kedvetekért, nagyon örülök, hogy bejött! :P

Utólag hallottam, hogy páran furcsállták a krumpli közt a hagymát is, sajnálom, úgy készült, ahogy anyukámtól tanultam.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372549 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Méég képeket mééég!!!:)))

Most, hogy aludtam kicsit és ettem kicsit már is szebb a világ:)) Bocsánat mindenkitől akivel kiabáltam vagy türelmetlen voltam, de vasárnapra már nagyon elfáradtam.
A hazahozott kaja itthon ízlik a családnak:) (sonkáskocka meg a máglyarakás)
Köszönöm a teremtársaimnak, hogy együtt aludhattunk, a sok sok nevetést, a beszélgetéseket. Nagyon rég éreztem ilyen jól magam, és nem éreztem sosem,hogy unatkoznék vagy kilógnék vagy ne találtam volna a helyemet.
A konyharendtől elnézést, hogy nem voltam ott sokat, de pont azt az ujjamat vágtam el amivel fogni kell és így nem tudtam semmit se megfogni rendesen. Bár szedni mindig szívesen szedek :)
Csodaszépeket alkottunk a kreatívban és a szlovének is meg az osztrákok is nagyon aranyosak voltak, hogy kézzel-lábbal mutogatva is megértettük egymást. Legközelebbre esküszöm megtanulok angolul vagy németül, hogy tudjak velük beszélgetni.

Én sajnos nem láttam szinte semmit a gálaestből sem és az utolsó estéből sem. Oldalról nem olyan jó.

Kicsit még összetörve érzem magam, meg betegecske is lettem.

Szóval nagyon köszönök mindenkinek mindent. Bővebben majd kifejtem a blogomon is szerintem a dolgokat, de most megyek vacsorázni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372548 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Dreamer_KF írta: Apropó,a répatorta az egyik legkirályabb süti a világon.


Mert igen, azért. Köszönöm a Kozelt, nagyon jól esett. És a beszélgetést hazafelé a vonaton. Mert igen, azért.

Carrot rules!

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.520 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére