Tolkien Tábor 2024

Lassi Laurië szerkesztőség

Több
14 éve 3 hónapja #386952 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Újabb nagy kérdésem az lenne, hogy ki tudja, hány példányban jelentek meg a Lassik? Konkrétan az alábbi négy szám megjelenési példányszámát szeretném feltétlenül megtudni:
I. évfolyam 1. szám, 2002. október
VI. évfolyam 1. szám, 2007. október
VII. évfolyam 1. szám, 2008. január
VII. évfolyam 2. szám, 2008. május

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386914 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A művészeti pályázatos cuccokból is lehet majd válogatni.
Remélem lesz sok.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386913 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Zsodoo írta: A jól sikerült TLV-s rajzok a Lassiba kerülnek?


Egyrészt akár kerülhetnek is, ez a TLV szervezőinek döntése, de bármilyen jól sikerült rajzot szívesen látok a Lassiban, bármilyen alkalomra készült is.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 3 hónapja #386912 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A jól sikerült TLV-s rajzok a Lassiba kerülnek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386365 Írta: Leia
Leia válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Kincső (Thilanna) írta: Amooren: utánakérdezek, mi a helyzet a rendeléssel!


köszönöm szépen :) már elküldtem a javításomat is rögtön,mikor itt láttam, hogy több szám van! remélem még időben volt.

"I hope life is good for you.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386359 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Amooren: utánakérdezek, mi a helyzet a rendeléssel!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386344 Írta: Leia
Leia válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sil írta:

Metaflora írta: Kérek szépen egy listát az összes megjelent Lassiról (év, hónap, évfolyam, szám)! Szeretnék rájönni, pontosan melyik számok hiányoznak az OSZKból, akkor esetleg lehetne pótolni őket :) (Bocs, ha valahol lett volna esélyem megtalálni a szükséges információkat, szóljatok, mert próbáltam és nem sikerült :D )

Hát, van a főoldalon Lassi Laurië menüpont, csak nincs aktualizálva a tartalma.
Szerintem:
I. évfolyam 1. szám, 2002. október
II. évfolyam 1. szám, 2003. január
II. évfolyam 2. szám, 2003. április
II. évfolyam 3. szám, 2003. október
III. évfolyam 1. szám, 2004. január
IV. évfolyam 1. szám, 2005. május
IV. évfolyam 2. szám, 2005. november
V. évfolyam 1. szám, 2006. október
VI. évfolyam 1. szám, 2007. október
VII. évfolyam 1. szám, 2008. január
VII. évfolyam 2. szám, 2008. május
VIII. évfolyam 1. szám, 2009. március
VIII. évfolyam 2. szám, 2009. november


hűha, ennyi szám van már? a Lassi Laurie menüpontban kevesebb volt,és kevesebbet rendeltem.. akkor még kiegészíteném a megrendelésemet, de még nem kaptam visszajelzést! küldjem el megint a megrendelős email-re vagy mi legyen? kérnék tanácsot, köszi :)

Boldog karácsonyt! (ha már itt járok) :)

"I hope life is good for you.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386322 Írta: Leia
Leia válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
üdv!
elküldtem a megrendelésemet az újságokra, de még nem érkezett válasz :( gondolom így akkor nincs reális esély arra, hogy idén megkapjam őket, igaz? :(

"I hope life is good for you.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386204 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Az MTT elnökségének döntése alapján a Lassi Laurie, a Hírlevél és a Tolkien.hu szerkesztősége egyesül egyetlen közös szerkesztőséggé, mely együttesen fogja az InfoCsoport nevet használni.

Az elnökség engem jelölt ki az InfoCsoport - és ezzel a Lassi Laurie, a Hírlevél és a Tolkien.hu - főszerkesztőjévé. Ezzel a korábbi szerkesztőségek jelenlegi formájukban összeolvadnak. Ezúton köszönöm mindenki áldozatos, éjszakába nyúló és önzetlen munkáját, aki eddig ezekben részt vett, segített a Magyar Tolkien Társaság különféle kiadványainak létrejöttében.

Ezzel együtt új, közös szerkesztőséget szeretnék létrehozni, melyben szívesen látok mindenkit, aki eddig bármelyik szerkesztőség tagja volt, és azokat is, akik eddig nem éreztek kedvet ehhez, vagy nem volt idejük.

Mivel a Lassi Laurie az elnökség és a közgyűlés határozata szerint egyértelműen külsősöknek szóló kiadvánnyá vált, szükségessé vált a Hírlevél átalakítása. A Hírlevél innentől kezdve kéthavonta fog megjelenni, évente hatszor, valamint évente kétszer Féléves Hírlevél formájában összefoglalóként. Innentől kezdve a Hírlevél lesz a belsős összefoglaló kiadvány, vagyis minden olyan belsős cikk, riport, beszámoló, interjú, képzőművészeti és irodalmi alkotás, ami eddig a Lassiban kapott helyet, ezentúl a Hírlevélben fog megjelenni. Ezzel párhuzamosan a Tolkien.hu oldalain a legérdekesebb cikkek, művek, beszámolók beérkezésük után rövid időn belül felkerülnek - vagyis a Tolkien.hu folyamatosan közreadja a kéthavonta megjelenő hírlevelek közben is a híreket, beszámolókat, alkotásokat.

Mindenek előtt az InfoCsoport cikkírókat keres, akik immár különbségtétel nélkül küldenek híreket, beszámolókat, interjúkat, cikkeket, tanulmányokat és véleményeket az InfoCsoport számára, melyek tartalmuktól függően külsős anyagként a Lassiban, vagy belsős anyagként a Hírlevélben, illetve ettől függetlenül a Tolkien.hu oldalon jelennek meg.

Ha bárki kedvet érez, hogy írott anyagot, képet, verset, személyes gondolatait, tanulmányt, értekezést, véleményt, közérdekű gondolatot, hírt vagy akár könyvajánlót osszon meg a Társasággal, ne habozzon, ragadjon klaviatúrát, és írjon nekem pm-et, vagy még inkább levelet az alewyan_kukac_gmail_pont_com címre, hogy a részleteket megbeszéljük!

E mellett pályázatot írok ki öt különösen fontos szerkesztőségi poszt betöltésére - pályázni a fenti címre elküldött levéllel lehet, mely motivációtokon és tapasztalataitokon kívül tartalmazza elképzeléseiteket, terveiteket, valamint azt, hogy esetleg melyik más szerkesztőségi poszton tudnátok magatokat elképzelni, vagy vállalnátok e más mellett bármelyik poszton segédszerkesztői feladatokat.

Az öt szerkesztőségi poszt:
- Hírszerkesztő: Feladata a beérkezett cikkek, hírek, ajánlások felügyelete, a hírek ellenőrzése, rendszerezése, a hírforrások figyelése. Alá tartoznak a programajánlók, a tárgyilagos beszámolók, a média- és művészeti hírek, a közgyűlések és elnökségi határozatok, a külkapcsolati hírek.
- Online szerkesztő: Feladata az összes beérkezett anyag közül a Tolkien.hu oldalra kerülők rangsorolása és kiválogatása, az oldalra való feltöltés felügyelete, a speciálisan online tartalmak (hotlinkek, beágyazott videók, stb) kezelése és szerkesztése.
- Riportszerkesztő: Feladata a beérkezett riportok, interjúk, személyes beszámolók, élménybeszámolók, képriportok felügyelete, tartalmuk ellenőrzése, illetve ezek készítése.
- Művészeti szerkesztő: Feladata a beérkezett képi anyagok forrásának és minőségének ellenőrzése, képi anyagok keresése és ezek készültének támogatása, a Hírlevél és főleg a Lassi Laurie grafikai arculatának tervezése és ellenőrzése.
- Lektor: Feladata az elkészült Hírlevelek és Lassi Laurie kiadványok nyelvtani, nyelvhelyességi és stilisztikai felügyelete és ellenőrzése, a szedés előkészítése.

Alew
Főszerkesztő

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386123 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sil írta: Hát, van a főoldalon Lassi Laurië menüpont, csak nincs aktualizálva a tartalma.

Na igen, én is ott néztem, de cseppet átláthatatlan az agyontagoltságtól, ráadásul pont az a rész érdekelt igazán, amelyik nincs fenn egyáltalán (mert ötödik évfolyamig van, és a könyvtárban is addig van meg :P )
Köszi a választ!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386120 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Metaflora írta: Kérek szépen egy listát az összes megjelent Lassiról (év, hónap, évfolyam, szám)! Szeretnék rájönni, pontosan melyik számok hiányoznak az OSZKból, akkor esetleg lehetne pótolni őket :) (Bocs, ha valahol lett volna esélyem megtalálni a szükséges információkat, szóljatok, mert próbáltam és nem sikerült :D )

Hát, van a főoldalon Lassi Laurië menüpont, csak nincs aktualizálva a tartalma.
Szerintem:
I. évfolyam 1. szám, 2002. október
II. évfolyam 1. szám, 2003. január
II. évfolyam 2. szám, 2003. április
II. évfolyam 3. szám, 2003. október
III. évfolyam 1. szám, 2004. január
IV. évfolyam 1. szám, 2005. május
IV. évfolyam 2. szám, 2005. november
V. évfolyam 1. szám, 2006. október
VI. évfolyam 1. szám, 2007. október
VII. évfolyam 1. szám, 2008. január
VII. évfolyam 2. szám, 2008. május
VIII. évfolyam 1. szám, 2009. március
VIII. évfolyam 2. szám, 2009. november

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386117 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Kérek szépen egy listát az összes megjelent Lassiról (év, hónap, évfolyam, szám)! Szeretnék rájönni, pontosan melyik számok hiányoznak az OSZKból, akkor esetleg lehetne pótolni őket :) (Bocs, ha valahol lett volna esélyem megtalálni a szükséges információkat, szóljatok, mert próbáltam és nem sikerült :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384127 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nem piszkálódás, a hivatalos hírt fogalmazom meg, ehhez kellett pontosítanom. Tudnom kellett azt is, milyen konkrét tisztségre kell majd új embert keresnünk. ;)

Tudod, hogy nagyon hálásak vagyunk mindkettőtök munkájáért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384111 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gandalf, a pozíciók névlegesek voltak a kezdettől fogva, mert mindent együtt csináltunk Nido-val.
egyébként pedig a legutóbbi Lassiban én lettem a főszerkesztő, (nézd meg az impresszumot), mert Nido megkért, hogy vállaljam át, mivel ő államvizsgázott, és kevesebbet tudott vele foglalkozni.

mindazonáltal nem értem a megjegyzésed, mert szvsz teljesen lényegtelen...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384109 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Hm, Orsie, Te nem főszerkesztő helyettes voltál és Nido a főszerkesztő? A 2008 májusi Lassiban még ez áll.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #384106 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Sziasztok,

ezúton szeretném jelezni felétek, hogy lemondtam a Lassi főszerkesztői posztomról. Az elnökséget már tájékoztattam erről.
A döntésemnek magánéleti okai vannak, az elkövetkezendő hónapokban nem lesz időm az újságra.
Köszönöm mindenkinek az együtműködést.
A továbbiakban kérlek Nido-t keressétek.

Orsie

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383961 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
sziasztok,

leveleket megkaptuk.

mea culpa, szinte semmi időm nem volt a napokban ezzel foglalkozni, bocsi.

szombaton tudok bármire is érdemben reagálni, addig türelmeteket kérem.

leadási határidő módosul 20.-a (vasárnap) éjfélre!

köszi!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383959 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nekem is válaszoljatok a vasárnapi mélemre, ha kell még a lájvos cikk, hogy mit preferáltok benne. Kb. 2 óra alatt be tudnám fejezni sztem. Vagy most már ne is folytassam?...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383958 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Orsi: küldtem nektek egy mélt kérdésekkel meg infokkal, megkaptátok???
A rám bízott képeket küldeni fogom még egyre várok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383955 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383816 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Nem elfelejteni!

Orsie írta: Kedves mindenki!

KÖMF-re tervezzük jelentetni a Lassi következő számát, amihez sürgősen szükségünk lenne beszámolókra az alábbi rendezvényekről:
- Tábor
- Osztrák találkozó tavasszal
- Szlovén találkozó augusztusban
+ opcionálisan őszi szerepjátszós tali

kért terjedelem: 1 oldal times new romanban 10-es betűtípussal.

határidő: legeslegkésőbb szeptember 15, de jó lenne előbb.

korábban már jeleztem ezt a kérést de nemigen volt reakció rá! (kivéve 2 embert aki esetleg vállalná de nem biztos, pedig most már konkrétumokra van szükségünk!) kérek szépen jelentkezőket emailben (lassi'kukac'tolkien.hu) vagy itt, különben ez a rovat a következő Lassiból kimarad!!

köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383452 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Metaflora írta: Egyébként osztrákoknál tavasszal SÚ, Ádám, Sil, Kincső és én voltunk (csak hogy kiket érdemes zaklatni a témával); SÚ írt is egy beszámolót (Mereth Ethuil 2009 - látogatás Ausztriában címmel van itt valahol a tolkien.hu-n).

Šoca-beszámolót írok.

Meta, nagyon köszi! :)

és a képtárak linkjeit is, mindenkinek.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383423 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Mégpedig itt: www.tolkien.hu/index.php?option= ... Itemid=205

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383422 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Gandalf írta: Tényleg, Tavaszi Talihoz volt egy csomó fotó:

Sirgon vargesztes09.patp.fotoalbum.hu/
Maglor www.picasaweb.google.com/sandorandras85
Arwena picasaweb.google.hu/Anaria.Zanyr/Vargesztes#
Sil s339.photobucket.com/albums/n466 ... li%202009/
... És egy videó: Finduilas

Valamint:
Silcucc: s18.photobucket.com/albums/b111/ ... es%202009/
Meta: picasaweb.google.com/meoituilind ... vasziTali#
A videó pedig nem a Tavaszi TaliRÓL készült, hanem a Tavaszi TaliRA készült képvetítés (a jelentkezők által beküldött képekből, a nosztalgia jegyében).

Egyébként osztrákoknál tavasszal SÚ, Ádám, Sil, Kincső és én voltunk (csak hogy kiket érdemes zaklatni a témával); SÚ írt is egy beszámolót (Mereth Ethuil 2009 - látogatás Ausztriában címmel van itt valahol a tolkien.hu-n).

Šoca-beszámolót írok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383421 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Tudom, hogy csak 1 nap, de az MTT Születésnap az 20-n volt, és pont azért nem lógott át 21-re, mert nem tudtuk a Katlanban tartani, mivel esett az eső.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383420 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Tényleg, Tavaszi Talihoz volt egy csomó fotó:

Sirgon vargesztes09.patp.fotoalbum.hu/
Maglor www.picasaweb.google.com/sandorandras85
Arwena picasaweb.google.hu/Anaria.Zanyr/Vargesztes#
Sil s339.photobucket.com/albums/n466 ... li%202009/
... És egy videó: Finduilas



Az idei rendezvények egyébként tavasztól kezdve (akkor jelent meg Lassi legutóbb):

- március 27. - 29. - Tavaszi Tali (közösségi)
- április 27. - a Tolkien Levelező Verseny döntője
- április 30. - május 3. - Mereth Ethuil (az Osztrák Tolkien Társaság négy napos találkozója)
- május 9. - Beltaine
- május 16. - KGY
- június 20. - MTT Születésnap (Eryéknél)
- július 9-19. - Tábor
- augusztus 6. - 9. - VLS - Soca, Nemzetközi Tolkien Találkozó
- augusztus 30. - Tábori Tali

Ami még hátra van a következő Lassiig:

- szeptember 2. - Megemlékezés a Professzor haláláról
- szeptember 4. - 6. - Tolkien Live RPG
- szeptember 19-20. - Oxonmoot (nagy, nemzetközi Tolkien-találkozó Oxfordban)

...és persze a KÖMT, de arra jelenik meg, így azt nem írom ide. :)

A rendezvényekről készült fotóalbumok linkjeit a Havi Hírlevelekben megtaláljátok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383416 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Metaflora írta:

Gandalf írta: Idén tavasszal nem volt. Tavaly volt (2008 tavasza), de az már szerepelt Lassiban.

(Tavaszi találkozó volt, csak nem szerepjátékos, hanem közösségi.)

no ezért rémlett, hogy idén is volt valami. köszi.

a lényeg, hogy a táborról és az osztrák meg szlovén találkozóról kéne nagyon ember, aki írna. (ezekről tervezünk megint angol fordítást is.)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383413 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Gandalf írta: Idén tavasszal nem volt. Tavaly volt (2008 tavasza), de az már szerepelt Lassiban.

(Tavaszi találkozó volt, csak nem szerepjátékos, hanem közösségi.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383412 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Gandalf írta: Idén tavasszal nem volt. Tavaly volt (2008 tavasza), de az már szerepelt Lassiban.

bocsi, akkor azt kevertem, egyiken se voltam :) köszi, akkor őszi, ami mindjárt jön :cool:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383409 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Idén tavasszal nem volt. Tavaly volt (2008 tavasza), de az már szerepelt Lassiban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.554 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére