Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
17 éve 8 hónapja #312468 Írta: Niphredil Eleanor
Azért az "Uram, bevettük Párizst!" "Nem! Párizs; sűvítő szél. A hajam, még mindig tart."-ért pedig külön gratula! :lol: Könnyesre nevettem magamat azon az arckifejezésen! :lol:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312467 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
kérdés: Orlando hangja ki volt? Mirrand?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312465 Írta: Niphredil Eleanor
Hát ez valami szenzációs!!! :D :D
Hihetetlenül jó lett ez a werkfilm. Orlando hangja... :lol: :lol: :lol:
Tényleg, hol forgattátok?
Őszinte elismerésem és gratulációm az egész szereplőgárdának és a stábnak! :D :wink:
Ezzel most szereztetek nekem egy vidám estét! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312405 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elkészült az Earendil utazásáról forgatott filmadaptáció, itt látható a mozi előzetese és egy werkfilmrészlet. A készítőit lásd a stáblistában! :D 8) :P

A kicsit bővített trailer, itt:
www.tolkien.hu/lep2007/earendil.wmv

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312362 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Lin írta: Nagyjából arról szól a dolog, hogy PJ és a New Line perben állnak, mert PJ szerint nem fizettek ki neki olyan pénzeket a GYU filmek kapcsán, amik őt illetnék, ezért beperelte őket.
Többet én sem tudtam kibogozni, ha valamit nem jól írtam, javítsatok ki!

A harmadik kör szerint (a Wingnut Films, azaz PJ reakciója az előzőekre, az aintitcool-on olvasható) arról volt szó, hogy az első rész könyvelésének auditja során (ami a filmiparban szokásos eljárásnak számít) kiderült, hogy a stúdiónak nem annyit kellett volna fizetnie (nemcsak PJ-nek), és utána a másik két rész könyveit már meg se nézhették.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312359 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Niphredil Eleanor írta: Mellesleg amennyit én ki bírtam hámozni ebből a pereskedésből, az nem volt valami sok... Tulajdonképpen most PJ és a New Line min is kapott ennyire hajba? Nem fizettek eleget, vagy...? :roll:

Nagyjából arról szól a dolog, hogy PJ és a New Line perben állnak, mert PJ szerint nem fizettek ki neki olyan pénzeket a GYU filmek kapcsán, amik őt illetnék, ezért beperelte őket.
Többet én sem tudtam kibogozni, ha valamit nem jól írtam, javítsatok ki!

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312317 Írta: Niphredil Eleanor

Thereon írta: Jó, akkor kezdjünk tiltakozni: 'Rugják ki Shaye-t!' címmel. Mit szóltok? Én Thereon, harcba szólítalak benneteket s teljesítettnek nyílvánítom... ööö.. ja igen, előbb esküdjetek meg :)


LOL! :lol: :lol: :lol:

Mellesleg amennyit én ki bírtam hámozni ebből a pereskedésből, az nem volt valami sok... Tulajdonképpen most PJ és a New Line min is kapott ennyire hajba? Nem fizettek eleget, vagy...? :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312136 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Ezúttal a New Line főnöke, Robert Shaye nyilatkozott úgy, hogy nem akarnak PJ-vel dolgozni se a Hobbiton, se más filmen. Soha többé, vagy legalábbis amíg Shaye az úr. Merthogy nem akarnak olyannal dolgozni, aki pereskedik ellenük, meg hogy ők már negyedmilliárd dollárt kifizettek PJ-nek, meg különben is mit képzel már.
www.theonering.net/perl/newsview/1/1168441555

Hm, azt hiszem, a helyzet egyértelmű.
A Hobbit vagy Peter Jackson, vagy a New Line Cinema nélkül készül el, más út nincs. Ez van. És hogy melyikük esik ki, az legkorábban idén, de legkésőbb jövőre eldől.

(A perben nem foglalnék állást. Nem tudom, mennyire volt jogos P.J. követelése, és kinek van igaza... de gusztustalan az ügy, akármelyik oldal a sárosabb. :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312104 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Missy írta: Ami engem illet, szerintem igazán abbahagyhatnák már és hozzányúlhatnának már a filmhez is. Pontosabban a Babóhoz...

egyetértek teljesen... bár ha így állnak hozzá, és továbbra is folytatják ezt a huzavonát, talán a legjobb az lenne, ha hagynák az egészet, nem készülne semmilyen film. Így sztem el fogják rontani... :?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312098 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ami engem illet, szerintem igazán abbahagyhatnák már és hozzányúlhatnának már a filmhez is. Pontosabban a Babóhoz...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312096 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jó, akkor kezdjünk tiltakozni: 'Rugják ki Shaye-t!' címmel. Mit szóltok? Én Thereon, harcba szólítalak benneteket s teljesítettnek nyílvánítom... ööö.. ja igen, előbb esküdjetek meg :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312091 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ezúttal a New Line főnöke, Robert Shaye nyilatkozott úgy, hogy nem akarnak PJ-vel dolgozni se a Hobbiton, se más filmen. Soha többé, vagy legalábbis amíg Shaye az úr. Merthogy nem akarnak olyannal dolgozni, aki pereskedik ellenük, meg hogy ők már negyedmilliárd dollárt kifizettek PJ-nek, meg különben is mit képzel már.
www.theonering.net/perl/newsview/1/1168441555

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309220 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Thereon írta: De tényleg csak a te kedvedért:

- Mi van, ha nem semmisült meg?
- Megsemmisült.
- De mi lenne, ha mégsem?
- De megsemmisült.
- Arra célzunk, hogy mi van, ha mégsem?
- De megsemmisült.
- És ha mégsem történt meg?
- Megsemmisült.
- Rendben. De ha mégsem?
- Megsemmisült.
- Jó. És ha mégsem?
- Megsemmisült.
- De ha mégsem semmisült meg?
- Megsemmisült.
- De ha mégsem semmisült meg?
...


Én meg azon gondolkoztam, hogy ez komoly-e :) :D But it was.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309205 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Minath_Ithil írta: tudtok vmi oldalt ahol ezt meg lehetne nézni? pölö youtubeon mien kulcsszóval?:P

köszi


bassszuuus!! ez naon jó=)

PJ...áááh.... köszi

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309200 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Minath_Ithil írta: tudtok vmi oldalt ahol ezt meg lehetne nézni? pölö youtubeon mien kulcsszóval?:P

köszi


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309196 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
tudtok vmi oldalt ahol ezt meg lehetne nézni? pölö youtubeon mien kulcsszóval?:P

köszi

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308782 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
De tényleg csak a te kedvedért:

- Mi van, ha nem semmisült meg?
- Megsemmisült.
- De mi lenne, ha mégsem?
- De megsemmisült.
- Arra célzunk, hogy mi van, ha mégsem?
- De megsemmisült.
- És ha mégsem történt meg?
- Megsemmisült.
- Rendben. De ha mégsem?
- Megsemmisült.
- Jó. És ha mégsem?
- Megsemmisült.
- De ha mégsem semmisült meg?
- Megsemmisült.
- De ha mégsem semmisült meg?
...

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308781 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Koko írta:

Thereon írta:

bocky írta: De bírnám ha lenne agyűrűkurának 4.része! :lol: :lol: :!: :D


Erről most eszembe jutott a RotK bővített DVD-n a rejtett rész. Gondolom mindenki tudja, mire célzok: 'It was destroyed... - But what if it wasn't? -It was... But what if it wasn't?'


És akkor ezt magyarul is.

"Elpusztították... De mi van, ha mégsem? De elpusztították... De mi van, ha nem?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308780 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Thereon írta:

bocky írta: De bírnám ha lenne agyűrűkurának 4.része! :lol: :lol: :!: :D


Erről most eszembe jutott a RotK bővített DVD-n a rejtett rész. Gondolom mindenki tudja, mire célzok: 'It was destroyed... - But what if it wasn't? -It was... But what if it wasn't?'


És akkor ezt magyarul is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308779 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

bocky írta: De bírnám ha lenne agyűrűkurának 4.része! :lol: :lol: :!: :D


Erről most eszembe jutott a RotK bővített DVD-n a rejtett rész. Gondolom mindenki tudja, mire célzok: 'It was destroyed... - But what if it wasn't? -It was... But what if it wasn't?'

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308778 Írta: bocky
bocky válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
De bírnám ha lenne agyűrűkurának 4.része! :lol: :lol: :!: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308777 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sokkal inkább érdekelne Alan Lee és John Howe véleménye ezek után.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308767 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Phaedra/Namarie írta:

Gandalf írta: No, Ted Nasmith barátunk már korántsem ilyen lelkes: ő a King Kong után eléggé csalódott P.J.-ben és nem feltétlenül ragaszkodik a személyéhez A Hobbit kapcsán... :roll:


Hogy jön össze a King Kong a Hobbittal meg A Gyűrűk urával, a rendezőn kívül???? Hasonlít tartalmilag az első a második kettőhöz, ha jól rémlik... :?

Olvasd el angolul a cikket a theonering.net-en, túl hosszú ahhoz, hogy az egészet lefordítsuk, akkor megérted! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308763 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: No, Ted Nasmith barátunk már korántsem ilyen lelkes: ő a King Kong után eléggé csalódott P.J.-ben és nem feltétlenül ragaszkodik a személyéhez A Hobbit kapcsán... :roll:


Hogy jön össze a King Kong a Hobbittal meg A Gyűrűk urával, a rendezőn kívül???? Hasonlít tartalmilag az első a második kettőhöz, ha jól rémlik... :?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308761 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
No, Ted Nasmith barátunk már korántsem ilyen lelkes: ő a King Kong után eléggé csalódott P.J.-ben és nem feltétlenül ragaszkodik a személyéhez A Hobbit kapcsán... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308693 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Én valahogy nem szeretem a negatív reklámot, ez pedig eléggé az. Jobban örülnék, ha mondjuk jövő novemberben mehetnénk Hobbit-szinkront ellenőrizni, és addig egy szót se hallanék a filmről :)


Teljesen igazad van, de amíg beszélnek róla...! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308687 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

dorwinion írta:

Gandalf írta: Nem lesz az a várakozás olyan hosszú. Max. egy év. :wink: És addig számtalan apróbb hírmorzsa érkezhet, sőt, bármikor jöhet nagyobb, ütősebb fejlemény is talán.

"Just a fool's hope..." :wink:


Egyáltalán nem kizárt, hogy csak üldözési mániám van, de ez az egész cirkusz olyan, mintha mesterségesen gerjesztenék. Tudjátok: Reklám - pláne ingyen - mindenek fölött!


Én valahogy nem szeretem a negatív reklámot, ez pedig eléggé az. Jobban örülnék, ha mondjuk jövő novemberben mehetnénk Hobbit-szinkront ellenőrizni, és addig egy szót se hallanék a filmről :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308648 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

dorwinion írta:

Gandalf írta: Nem lesz az a várakozás olyan hosszú. Max. egy év. :wink: És addig számtalan apróbb hírmorzsa érkezhet, sőt, bármikor jöhet nagyobb, ütősebb fejlemény is talán.

"Just a fool's hope..." :wink:


Egyáltalán nem kizárt, hogy csak üldözési mániám van, de ez az egész cirkusz olyan, mintha mesterségesen gerjesztenék. Tudjátok: Reklám - pláne ingyen - mindenek fölött!


remélem nem az.. én nagyon szeretném látni a hobbitot... (és ha két részt csinálnak, mind a kettőt!!)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308622 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Nem lesz az a várakozás olyan hosszú. Max. egy év. :wink: És addig számtalan apróbb hírmorzsa érkezhet, sőt, bármikor jöhet nagyobb, ütősebb fejlemény is talán.

"Just a fool's hope..." :wink:


Egyáltalán nem kizárt, hogy csak üldözési mániám van, de ez az egész cirkusz olyan, mintha mesterségesen gerjesztenék. Tudjátok: Reklám - pláne ingyen - mindenek fölött!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308613 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Missy írta: Gondori kószát.
images.icnetwork.co.uk/upl/icnor ... FA0000.jpg
A kép közepén van azt hiszem.


ez aztán az új hír... hogy mikről nem szerez az ember tudomást, ha nézeget egy-két oldalt... ejha!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.734 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére