Filmzene

Több
20 éve 9 hónapja #155042 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155039 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Némi RotK-filmzene-szöveg (Andúril, The End of All Things, The Return of the King):
www.elvish.org/gwaith/movie_soundtrack_rotk.htm

Egyébként megnyugodtam, Shore ismét nagyot alkotott, és Viggo sem énekel rosszul. Billy meg iszonyat jó, nekem nagyon tetszik! :wink:

És rájöttem, hogy mit is énekel Billy: van az a vers, amelyik magyarul úgy kezdődik, hogy "A kandallóban ég a láng...".
Ennek az utolsó versszaka eredetiben:

Home is behind, the world ahead,
And there are many paths to tread
Through shadows to the edge of night,
Until the stars are all alight.
Then world behind and home ahead,
We'll wander back to home and bed.
Mist and twilight, cloud and shade,
Away shall fade! Away shall fade!
Fire and lamp, and meat and bread,
And then to bed! And then to bed!


És amit Billy énekel:
Home is behind, the world ahead,
And there are many paths to tread
Through shadows to the edge of night,
Until the stars are all alight.
Distant shadows, cloud and shade,
Away shall fade! Away shall fade!


Furcsa ezt ennyire szomorúan hallani, de nagyon szép, szvsz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155029 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Filmzene

Gandalf írta: Éowyn éneke a bővítettben:
Önmagában nem lenne rossz, de akkor az egész temetésnek harsánynak és ilyen stílusúnak kéne lennie, amolyan viking-módra. De mivel ez egy csöndes, meghitt, ünnepélyes gyászszertartás, rettentően kiábrándító volt ez az oda nem illő ének. Amúgy nincs rossz hangja...


Ebben egyezik a véleményünk! De ettől függetlenül nem lett rossz a temetés jelenet, és az ének is egészen jó.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155028 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Filmzene
Ezt nézzétek! 8O
ROTK filmzene karakterborító:

img-nex.theonering.net/images/sc ... /10127.jpg

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154994 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene
Éowyn éneke a bővítettben:
Önmagában nem lenne rossz, de akkor az egész temetésnek harsánynak és ilyen stílusúnak kéne lennie, amolyan viking-módra. De mivel ez egy csöndes, meghitt, ünnepélyes gyászszertartás, rettentően kiábrándító volt ez az oda nem illő ének. Amúgy nincs rossz hangja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154901 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Szméagol: Biztosan lesz Frodós is, de még csak ez a kettő van beszkennelve...

[size=9:36ltx11x]Egyébként drukkoljatok, épp most töltögetem lefelé a RotK filmzenét (320kbit-es verzió! 8O ), csak nagyon le van terhelve a szerver. (Emlékeztek arra az orosz oldalra, amit nem linkelek be, és amelyikhez kell GetRight? :wink: ) Aki nem ismerné, az légyszi írjon emailt, most NE privit![/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154883 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Sil írta: Aragornos és Legolasos filmzene-borító:
www.theonering.net/scrapbook/group/1164/


Héé! Frodós nincs?!

Milyen extrakról van szó? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154872 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Aragornos és Legolasos filmzene-borító:
www.theonering.net/scrapbook/group/1164/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154695 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta:

Fangi írta: nem tudom ki állt neki az into the west c. dalnak.....nos én lefordítottam,ami tőlem telt,csak sajnos nem nagyon tudom versbe foglalni csak mondatokba,esetleg vki aki nagyon szépen tud fogalmazni,és netán még vers formájába is megtudná oldani,annak nagyon örülnék,és hálás lennék.(mint már emlitettem,nem vmi szép fogalmazás) (...)ezek után szeretnék vkit megkérni ,hogy küszöbölje ki a hibimat,nem lesz kevés.....

Fangi! Tudom hogy nem méltó figyelemre,de ha mégis érdekel:én lefordítottam az Into the West-et,csak lapozz vissza egy oldalt ha látni szeretnéd...
Bár még nem láttam a TTT-bövitettet,de ugy tudom nincs benne hosszab uj zenei rész,talan ezert nincs plusz zene a Rotk limited filmzenéin...


hmm....valóban megtalálható a dalod
ok!elfogadva! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154637 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene

Fangi írta: nem tudom ki állt neki az into the west c. dalnak.....nos én lefordítottam,ami tőlem telt,csak sajnos nem nagyon tudom versbe foglalni csak mondatokba,esetleg vki aki nagyon szépen tud fogalmazni,és netán még vers formájába is megtudná oldani,annak nagyon örülnék,és hálás lennék.(mint már emlitettem,nem vmi szép fogalmazás) (...)ezek után szeretnék vkit megkérni ,hogy küszöbölje ki a hibimat,nem lesz kevés.....

Fangi! Tudom hogy nem méltó figyelemre,de ha mégis érdekel:én lefordítottam az Into the West-et,csak lapozz vissza egy oldalt ha látni szeretnéd...
Bár még nem láttam a TTT-bövitettet,de ugy tudom nincs benne hosszab uj zenei rész,talan ezert nincs plusz zene a Rotk limited filmzenéin...

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154625 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Niphredil/Szméagol írta: Nagy mkár, hogy most "csak" egy DVd-t adnak hozzá ajándékba... Nekem az úgysem lesz meg, a plusz dalt (mondjuk a TTT-bővítettből) legalább valahogy meg tudnám szerezni. :(
Végre felújították a filmzene-oldalat, klikk ide.
Nincs rajta túl sok dolog... Nagyjából ugyanazok, mint a film oldalán. Ennek nem lenne egy olyan része, mint tavaly a TTT-nek, ahol a dalszövegeket, stb. lehet megtalálni?


A dalszövegek eleve extra tartalomnak számítottak, és csak speciális linkeken keresztül lehetett elérni őket. Talán lesz valami ilyesmi most is, de ez csak akkor dől el, ha végre kiadják a filmzenét, és látjuk a CD-k valós tartalmát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154576 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Nagy mkár, hogy most "csak" egy DVd-t adnak hozzá ajándékba... Nekem az úgysem lesz meg, a plusz dalt (mondjuk a TTT-bővítettből) legalább valahogy meg tudnám szerezni. :(
Végre felújították a filmzene-oldalat, klikk ide.
Nincs rajta túl sok dolog... Nagyjából ugyanazok, mint a film oldalán. Ennek nem lenne egy olyan része, mint tavaly a TTT-nek, ahol a dalszövegeket, stb. lehet megtalálni?

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154552 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Majd berakom az Into the West fordítását, de most nincs időm, DE:

Mi az, hogy nincs extra szám a ROTK filmzene extra verzióin?!?!?! :evil:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154469 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Szméagol írta: Sziasztok!

Valaki nem tudna nekem segíteni, hogy honnan tölthetek le Blind Guirdan dalokat, vagy esetleg vehetek egyáltalán Magyarországon? Jelige: Segítség! :P


Blind Guardian albumokat néha lehet találni a nagyobb műszaki áruházakban, általában a metal szekcióban. De vannak kifejezetten metal boltok is, pl a Headbanger, Kispesten.
De ha akarod, felírom neked CD-re az eddig megjelent albumokat (MP3-ban). Ha letölteni akarsz: Klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154448 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Valaki nem tudna nekem segíteni, hogy honnan tölthetek le Blind Guirdan dalokat, vagy esetleg vehetek egyáltalán Magyarországon? Jelige: Segítség! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154414 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene
Egyszerűen nem tudom letölteni az Into the west-et!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Kezdek kijönni a sodromból! Nem tudná valaki elküldeni emilben? Vagy azt nem lehet?
Viszont az End of all things naggggggyon tetszik! 8O 8O 8O :D :D :D
Először fura volt, de gyönyörű! Asszem a filmzene, akárcsak a film, a trilógia legjobbja lesz.... :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154217 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Filmzene
nem tudom ki állt neki az into the west c. dalnak.....nos én lefordítottam,ami tőlem telt,csak sajnos nem nagyon tudom versbe foglalni csak mondatokba,esetleg vki aki nagyon szépen tud fogalmazni,és netán még vers formájába is megtudná oldani,annak nagyon örülnék,és hálás lennék.(mint már emlitettem,nem vmi szép fogalmazás)

Tedd le
megviselt "fejed"
az éjszaka lehull
és végül utad végére érsz
hát aludj
and dream of the ones who came before(fordításra várva)
hívnak messzi partról.

Miért szomorkodsz?
Miért könnyezel?
Hamarsoan látni fogod
és minden félelmed elmúlik
biztonságban vagy
karjaimban
csak aludj.

Mit látsz a horizonton?
miért hívnak a sirályok?
Át a tengeren
sápadt hold hajnalán
a hajó hazavisz.

A hajnal visszatér
ezűst fényt bocsátva
a vizre
és minden lélek"elmegy"

a remény elhalványul
a sötétség és árnyak világában
emléken és időn túl
ne mond:
Vége utazásunknak
fehér partok hívnak
te és én újra találkozunk.

És karjaimban leszel újra
és alszol.


+Grey ships pass
Into the west

szürke hajók indulnak
nyugat felé.



ezek után szeretnék vkit megkérni ,hogy küszöbölje ki a hibimat,nem lesz kevés..... :? :)



úi:így hogy az egész számot meghallagattm sokkal jobban tetszik,csak a refrén erős egy kicsit szerintem....a lassú részek nagyon szépek,csak a refrén kicsit kemény hangvételű.viszont most már tetszik és illik a filmbe szvsz.Bár azért még kesergek egy kicsit hogy nem Enya énekel.....
talán ő lett volna az igazi...sebaj...így is jó

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154148 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene
Mondjatok már minél több olyan címet, ahol a Gyu cd-ken kívüli zenéket is le lehet tölteni. Mondjuk tudok már egy párat, de hátha mondtok újat is. Légyszi!! :wink: :wink:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154141 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
ipszilon: külföldön nov. 25-től lehet megvenni, itthon csak később, decemberben.
Nilraen:

Ulmo írta: Itt a szövege az Into the West dalnak (Annie Lennox)

Klikk ide

Szméagol: szvsz Ulmo kifejezetten élvezi a helyzetet... :evil:
Ha nem Samuról és Frodóról szól az Into The West, akkor nem tudom elképzeni, kiről. Nekem kapásból ők ugrottak be, senki más, számomra a könyvbeli rész is teljesen róluk szól.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154068 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Filmzene
meglehet már venni?

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154003 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Filmzene
Hali!
Be tudná valaki linkelni,vagy elküldeni privátban az Into the West,ANGOL dalszövegét,mert nem találom...

Egyébként a szám nagyon tetszik,látom lelki szemeimmel Frodót amint könnyes szemmel búcsuzik Samutól... :cry: :cry:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153996 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Tetszenek ezek az "elméletek" ("teóriák? Találjunk már ki valami normális szót!) is. De én nem így éreztem.

Lara: "Lágy búgás"? Az kéne! De ez minden csak nem lágy. Száraz. És kemény. :( Mondjuk már csak azért is, mert nagyon éles a hallásom. :? (A mozikban be is fogom a fülem rendszerint a hangos részeknél.)
De azért megbarátkozom vele!

Ulmo írta: Szméagol: a www.soundtrack.net címen le lehetett tölteni 1 perces darabokat a számokból. Ami a találgatásodat illeti: hideg ;)


Köszönöm!
De Ulmo! Most már kezdek kijönni a sodromból. Megkéred, hgy ne faggatózzunk, erre meg te célozgatsz... Tudod, hogy ez mennyire őjítő?!?!?! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153989 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Filmzene

Ulmo írta: Itt egy újabb zene a RotK-ból, MP3-ban: End of all things

Klikk ide


A zene nagyon tetszik, de a minőséget inkább nem kommentálom.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153987 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: No, már kezdtem azt hinni, hogy csak nekem tetszik az Into the West. Mert tetszik, egyre jobban. :roll: Még a refrén is. Szerintem kifejezetten szomorú. (Először egyébként a Bilbo's Last Song-ra emlékeztetett.) Egyébként van nekem is egy elméletem arról, hogy ki énekli, és miről szól... Ne kövezzetek meg, de nekem az jutott eszembe róla, hogy egy anya mesél a gyerekének... Mert ha úgy vesszük, ez az egész történet is egy mese, és most véget ér. :cry: És mi, mint nézők, valamilyen szinten nyilván beleéltük magunkat, részesei lettünk, mint a gyerek, akinek mesélnek... (Bocs, most nincs időm bővebben kifejteni, meg rendesen megfogalmazni sem tudom, de valahogy nekem ez ugrott be róla... :? )

Hogy ez nekem miért nem jutott az eszembe?! 8O Igy egész más fényben látom a dalt!És ez a dal részlet ugrott be most(engem se kövezzetek lécc' :twisted: ):"Anya kezét fogni jó(...) Kék köténye az öböl,
Én meg a hajó , Hajozik a képzelet ,Alszik a hajó..."

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153980 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Itt egy újabb zene a RotK-ból, MP3-ban: End of all things

Klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153968 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Filmzene
Hmmm......egyre jobban tetszik ez az Into the West.Vki írta,hogy fura neki,hogy milyen mély és kicsit férfias a nő hangja.Először engem is meglepett,de most képzeljetek oda egy nyálas cicababa hangot :twisted: .Ez a lágy búgás a dallam nagyon tetszik.Hallgassátok meg többször!A refrén is jó lenne,ha nem üvöltené el.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153961 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
No, már kezdtem azt hinni, hogy csak nekem tetszik az Into the West. Mert tetszik, egyre jobban. :roll: Még a refrén is. Szerintem kifejezetten szomorú. (Először egyébként a Bilbo's Last Song-ra emlékeztetett.) Egyébként van nekem is egy elméletem arról, hogy ki énekli, és miről szól... Ne kövezzetek meg, de nekem az jutott eszembe róla, hogy egy anya mesél a gyerekének... Mert ha úgy vesszük, ez az egész történet is egy mese, és most véget ér. :cry: És mi, mint nézők, valamilyen szinten nyilván beleéltük magunkat, részesei lettünk, mint a gyerek, akinek mesélnek... (Bocs, most nincs időm bővebben kifejteni, meg rendesen megfogalmazni sem tudom, de valahogy nekem ez ugrott be róla... :? )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153953 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Szméagol írta: Sziasztok!

Nekem is a Frodó-Samu-féle elmélet tetszik. Mintha akkor szólna, mikor Samu megtudja, hogy valójában azért indultak útnak, hogy Frodó örökre eltávozzon innen. És onnan indulna és az eltávozó hajókkal érne véget.
Egyébként nekem azért nem tetszik a hangja, mert olyan, mint egy férfié. Nekem nem jönnek be az altok. :? [size=9:15cq7srd](Eh! Pedig én is az vagyok. Na, jó mezoszoprán. :) )[/size]

Egyébként ti honnan hallottátok a többi számot :?: :?: :?: Mondjátok meg! Kérlek!


Szméagol: a www.soundtrack.net címen le lehetett tölteni 1 perces darabokat a számokból. Ami a találgatásodat illeti: hideg ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153932 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Filmzene
Valaki tudna hozni egy Enya cd-t a LEP-re?Lemásolás céljából.Pestiek előnyben!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153891 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Nekem is a Frodó-Samu-féle elmélet tetszik. Mintha akkor szólna, mikor Samu megtudja, hogy valójában azért indultak útnak, hogy Frodó örökre eltávozzon innen. És onnan indulna és az eltávozó hajókkal érne véget.
Egyébként nekem azért nem tetszik a hangja, mert olyan, mint egy férfié. Nekem nem jönnek be az altok. :? [size=9:bifbwcuc](Eh! Pedig én is az vagyok. Na, jó mezoszoprán. :) )[/size]

Egyébként ti honnan hallottátok a többi számot :?: :?: :?: Mondjátok meg! Kérlek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.799 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére