Filmzene

Több
20 éve 10 hónapja #152243 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Obi-Wan Kenobi1 válaszolt a következő témában: Filmzene
Niphredil/Szméagol: Hálás köszönet!

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152239 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene
Én attól félek, hogy ez a dal nem passzol a film végi epilógus hangulatához... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152171 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Végül is lehet, hogy nem olyan szörnyű a dal egészében véve, de ez a részlet eléggé. Ez az "üvöltés" nekem sem nagyon jön be... ('What can you see / ON THE HORIZON?...")
Jaj, és már nekem sem működik a link, ahonnan le lehet tölteni a zenrészleteket! :?

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152094 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmzene
dec1.. hmm ha valakinek meglesz átírja nekem? :lol:
csóró vok biztos nem veszik meg....
Egyébként megvan valainek az első filmzene eredtiben? mert én tönkrehallgattam a cdm és már kattog meg mindenfélét csinál..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152019 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Filmzene
hoyg adjak neki így esélyt?! Ez borzalom...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152018 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Fangi! Nem arrol van szo hogy nem tartja a kezeben hanem hogy NEM AKKOR.Az End of all Things val'szeg nem annak a jelenetnek a zeneje amikor Samu holtnak hiszi Frodot hanem amikor a Vegzet hegyere cipeli a hatan(ha lesz egyaltalan ilyen jelenet) ill. maga a Végzet hegyes rész.Szvsz is a Mindennek a vége rúlz, de az elejen az nem egy fiu korus ( es nem Renee Fleming ) ? :?
Annie Lennox-xal kapcsolatban: Ha egy Harry Potter rajongo hallotta mar a Harry ang the Potters brit rockbanda szamait , valami olyasmit erezhetett mint en az Into the West izelitoje utan.Vagyis:
1.Rohogo-gorcs
2.Siro-gorcs
3.Aztán elgondolkozik hogy talan o mas mint a tobbi ember es tul komolyan veszi a konyvben leirtakat es tul erzelmes es tulsagosan szereti atvitten ertelmezni a dolgokat ...stb
4.Miutan megtudja hogy a szomszed is gyerekesnek talalja az emlitett muzsikat megnyukszik es kozosen sidjak azt azontul... :lol:
Na jo, adjunk egy lehetoseget Annie-nak is . Varjuk meg az enek veget. Addi raerunk mergesnek lenni...

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152011 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Gandalf írta:

Ulmo írta: A következő választ kaptam a Warner Musictól, a RotK filmzenéjéről:

Mindhárom változat megjelenik, december 1-én.
Üdvözlettel:
Szilágyi Andrea


Vagyis lesz CD, CD+DVD, és 3 CD-s változat. Lesz mit kérni a Mikulástól :)


S e 3 között tartalmilag mi a különbség?


Amit tudni: a DVD-n lesz egy dokumentumfilm a zeneszerzőről, hogyan készült a RotK fimzenéje (20 perc) + egy "szuper"-trailer a film 3 részéhez (5 perc). A 3 CD-s egyedi kiadás a 3 filmzene egyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151990 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Filmzene
The End of All things baromi jó, mint eddig mindegyik, amiben operaénekes volt. (most Reneé Fleming)
Az a Fisz, E-es ívelés, aztán a mélyülés a Giszre, az valami iszonyatosan jó. (egyébként nem hinném, hogy Samu az ölében tartaná ott Frodót)

És aztán Enya... haj (asszem tudjátok mi a véleményem

az hogy Samu nem az ölében fogja tartani,azt megcáfolnám mert képek is vannak róla!de ez nem a film fórum.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151973 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Obi-Wan Kenobi1:
A Gollum's Song-ot Emiliana Torrini énekli.
Gollum's Song dalszövege itt .

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151972 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem, Emilia Torrini.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151966 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Obi-Wan Kenobi1 válaszolt a következő témában: Filmzene

S e 3 között tartalmilag mi a különbség?


Jó kérdés. :)

Lenne 1 kérésem:
Valaki el tudná küldeni priviben a TTT utolsó számának a szövegét (Gollum's Song)? Amikor itt volt a Fórumon elfelejtettem kimenteni, most meg eléggé nehéz lenne visszakereseni... :lol:
ezzel kapcs. egy kérdés: A Gollum's Songot Enya énekli :?:

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151924 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene

Ulmo írta: A következő választ kaptam a Warner Musictól, a RotK filmzenéjéről:

Mindhárom változat megjelenik, december 1-én.
Üdvözlettel:
Szilágyi Andrea


Vagyis lesz CD, CD+DVD, és 3 CD-s változat. Lesz mit kérni a Mikulástól :)


S e 3 között tartalmilag mi a különbség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151913 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
A következő választ kaptam a Warner Musictól, a RotK filmzenéjéről:

Mindhárom változat megjelenik, december 1-én.
Üdvözlettel:
Szilágyi Andrea


Vagyis lesz CD, CD+DVD, és 3 CD-s változat. Lesz mit kérni a Mikulástól :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151889 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Fangi írta: csodálatosak a zenék,nagyon tetszik nekem......illik a filmhez,az egész könyvhez,egy szó mint száz nagyon klassz lett ez is ugyanúgy mint a többi...emelett nekem a Black Gates is nagyon tetszik,felszabadult....
és a többi is nagyon szuper,de nekem legjobban a szomorúak és reménykeltőek tetszenek alegjobban a harci zenék is jók,csak én az érzelmesebbet jobban szeretem.....szerintem nagyon jó lett az album!!!
most sem kelett csalodnom! :lol: :o :)

az end of all things nagyon szívszorító,istenem nagyon szomorú,bőgés határán álltam,elképzelem amint Samu karjaiban fogja Frodot és könnyezik!jajj de szomorú! :(
a moziban nem fogom kibirni könnyezés nélkül! :?

Lenox-al kapcsolatban nekem is furcsa hogy nem Enya van rajta....én arra vártam,furcsa egy kicsit....más film alatt tudnám elképzelni....nem mondom,hogy nem illik alá,csak még fura...de nem rossz
idővel megszeretet,megszeretjük
:lol:


Én az utóbbi hétben próbáltam megszeretni az Into the West-et, de nagyon nem megy. Rettenetesen nem illik bele (egyébként tényleg dúr)

Nekem a The Black Gate Opens túl felszabadult (úgy emlékszem az elején úgy volt beállítva a dolog, hogy Frodóékat elkapták, és fogságban vannak.)

A The End of All things baromi jó, mint eddig mindegyik, amiben operaénekes volt. (most Reneé Fleming)
Az a Fisz, E-es ívelés, aztán a mélyülés a Giszre, az valami iszonyatosan jó. (egyébként nem hinném, hogy Samu az ölében tartaná ott Frodót)

És aztán Enya... haj (asszem tudjátok mi a véleményem)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #151888 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Elessar király... írta: Nekem nagyon bejöttek a számok! Próbáljátok úgy meghallgatni a Szürkeréves részt, hogy közben elképzelitek a társaságot a tengerparton, Samu és Frodó ölelkeznek, szemeikből potyognak a könnyek, és Gandalf azt mondja: "Barátaim! Itt ér véget a szövetségünk! Nem mondom, hogy ne sírjatok, mert nem minden könny keserű!" Csodálatos érzés!


Ehhez a jelenethez be kell készíteni egy nagy rakás zsepit :cry: És ezt most komolyan mondom!

Annie Lennox hangja elsőre baromi furcsa volt :? Lehet hogy csak szokni kell, de az tény, hogy Enyának a nyomába sem ér majd :(

Rabyn: írtam a filmzene forgalmazójának, remélhetőleg válaszolnak is :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151882 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Filmzene
csodálatosak a zenék,nagyon tetszik nekem......illik a filmhez,az egész könyvhez,egy szó mint száz nagyon klassz lett ez is ugyanúgy mint a többi...emelett nekem a Black Gates is nagyon tetszik,felszabadult....
és a többi is nagyon szuper,de nekem legjobban a szomorúak és reménykeltőek tetszenek alegjobban a harci zenék is jók,csak én az érzelmesebbet jobban szeretem.....szerintem nagyon jó lett az album!!!
most sem kelett csalodnom! :lol: :o :)

az end of all things nagyon szívszorító,istenem nagyon szomorú,bőgés határán álltam,elképzelem amint Samu karjaiban fogja Frodot és könnyezik!jajj de szomorú! :(
a moziban nem fogom kibirni könnyezés nélkül! :?

Lenox-al kapcsolatban nekem is furcsa hogy nem Enya van rajta....én arra vártam,furcsa egy kicsit....más film alatt tudnám elképzelni....nem mondom,hogy nem illik alá,csak még fura...de nem rossz
idővel megszeretet,megszeretjük
:lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151864 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Na, végre én is meghallgattam a zenét!
Alapvetően nagyon reménykeltőnek hangzik, szerintem ugyanúgy fogom szeretni, mint az előző kettőt, de Annie Lennox! :quasi:
Sajnálom, de többszöri hallgatásra is csak azt tudom mondani, hogy ez eddig szörnyű. A Gyűrűk Urának semmiképpen nem szabadna egy ilyen harsány izével véget érnie! Az eddigi dalok dallamvilágban és hangszerelésben is mindig egységesek voltak a zene többi részével, de ez?!
Mindenesetre The End Of All Things, The Grey Havens és a Hope Fails borzasztóan tetszik, a többi is nagyon jónak ígérkezik. The Return Of The King-ben továbbra sem tudok ellenállni a Szövetség-témának! :bawling:
Egyébként a film befejezését én is Alyrhoz hasonlóan képzeltem el.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151631 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Filmzene
Meghalgattam a számokat.Nagyon jók!A Grey Havens-nél olvassatok bele a könyv végébe... :cry: :cry: :cry: Szívszorító.

És a Return of the King-nél: A Helytartó és a Király c. fejezetnek ez a bekezdése:"S e pillanatban felharsant valamennyi harsona..."
Nagyon illik hozzá..szvsz

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151626 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmzene
Mikor jön ki a filmzene magyarhonban?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151608 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene

Ancalima Anarórë írta: Én nem tudom lejátszani... :bawling: (értsd: letöltöttem, de aztán... Semmi!!! :crying: )
Pedig annyit írtatok róla, hogy irtó kiváncsi lettem. :wink:

Próbálkozz a jobb gomb, cél mentés gombbal. Én is így töltöttem le.
Ahogy egyre többször hallgatom a Nyugatra számot, egyre jobban tetszik. Nem olyan szomorú a zene, de mégis az! Most ezt biztos hülyeségnek gondoljátok. És szerintem illik a Gyu-ba.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151600 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Filmzene
Én nem tudom lejátszani... :bawling: (értsd: letöltöttem, de aztán... Semmi!!! :crying: )
Pedig annyit írtatok róla, hogy irtó kiváncsi lettem. :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151598 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Filmzene

Eleniel (csillaglany) írta: Most ne kövezzetek meg, de én Elrondot láttam magam előtt, ahogy elbúcsúzik a lányától (tudom, hogy nem volt ott, de mégis),

ELENIEEEEL!!!!!! :twisted: :twisted: :roll:
Csak nem a novellám ihletett meg?!

Khm.. édes vagy! :oops: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151597 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene
És akinek nem igazán jönnek be a számok: előbb meg kell nézni a filmet. Csak a filmből szerzett tapasztalatok és élmények alapján tudjuk értékelni a zenét.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151595 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Filmzene

Elessar király... írta: Nekem nagyon bejöttek a számok! Próbáljátok úgy meghallgatni a Szürkeréves részt, hogy közben elképzelitek a társaságot a tengerparton, Samu és Frodó ölelkeznek, szemeikből potyognak a könnyek, és Gandalf azt mondja: "Barátaim! Itt ér véget a szövetségünk! Nem mondom, hogy ne sírjatok, mert nem minden könny keserű!" Csodálatos érzés!

IGAZAD VAN!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151593 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Filmzene
Én is pont így hallgattam! 8O
Most ne kövezzetek meg, de én Elrondot láttam magam előtt, ahogy elbúcsúzik a lányától (tudom, hogy nem volt ott, de mégis), fellépdel, aztán lassan eltávolodik a hajó, és közben halljuk, ahogy a hullám szelíden paskolja a hajó oldalát, meg rikoltoznak a sirályok...

Pedig sokkal valószínűbb, hogy Frodó lesz a hajó végén, visszafelé tekint... esetleg egy "gondolatot" is hallunk tőle, hasonlót, mint amilyet Samu monologizált a TTT végén...

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151587 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem nagyon bejöttek a számok! Próbáljátok úgy meghallgatni a Szürkeréves részt, hogy közben elképzelitek a társaságot a tengerparton, Samu és Frodó ölelkeznek, szemeikből potyognak a könnyek, és Gandalf azt mondja: "Barátaim! Itt ér véget a szövetségünk! Nem mondom, hogy ne sírjatok, mert nem minden könny keserű!" Csodálatos érzés!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151586 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Filmzene

Alyr Arkhon írta: A tündék elmentek és szívükben örök a szomorúság, mert nem térhetnek vissza Középföldére...

Akkor miért nem maradtak itt?
Amúgy a szürkeségről meg annyit, hogy az embernek nem hiányzik az, amiről nem tudja, milyen...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151574 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmzene

Artemisz (Celebthil) írta: Tudom, ez nem ide tartozik, úgyhogy bocs, de ezt úgy érzem, el kell mondanom:
Én nem mondanám, hogy negatív kicsengésű a könyv, és remélem, a film se lesz az.
A tanulság egyértelmű: a győzelemért áldozatokat kell hozni.. de nem hinném, hogy túl nagy ár ez azért, hogy a gonosz legalább egy időre eltűnik... Így kellett lennie!
Ha annyira szomorkodunk a tündék távozása miatt, meg kéne gyászolnunk minden egyszerű harcost is, aki a számtalan csatában elesett.. ők a saját közvetlen környezetüknek jelentettek annyit, mint nekünk a tündék, szvsz...
És egyetértek Eleniellel, Valinorban boldogok lesznek, és ez a fontos!


De a világ fakó lett és szürke...
A tündék elmentek és szívükben örök a szomorúság, mert nem térhetnek vissza Középföldére...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151571 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Filmzene
Tudom, ez nem ide tartozik, úgyhogy bocs, de ezt úgy érzem, el kell mondanom:
Én nem mondanám, hogy negatív kicsengésű a könyv, és remélem, a film se lesz az.
A tanulság egyértelmű: a győzelemért áldozatokat kell hozni.. de nem hinném, hogy túl nagy ár ez azért, hogy a gonosz legalább egy időre eltűnik... Így kellett lennie!
Ha annyira szomorkodunk a tündék távozása miatt, meg kéne gyászolnunk minden egyszerű harcost is, aki a számtalan csatában elesett.. ők a saját közvetlen környezetüknek jelentettek annyit, mint nekünk a tündék, szvsz...
És egyetértek Eleniellel, Valinorban boldogok lesznek, és ez a fontos!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151569 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene
Furcsák a zenék, de ez nem teljes! Csak a filmmel lesz teljesen élvezhető, és úgy hiszem, hogy mindenkinek tetszeni fog a zene. Elvégre az előző két részt is ugyanazok az emberek csinálták, úgyhogy csak nem ronthatták el. Meg kell szokni. Ennek teljesen más a hangulata, mint a többi résznek.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.811 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére