Filmzene

Több
20 éve 10 hónapja #148744 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Lehet, hogy így fog kinézni a RotK filmzene borítója? 8O :?

Klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148643 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Silima: A leírás alapján a Tolkien Ensemble: A Dawn in Rivendell c. CD-jéről van szó, úgy látszik, végre nálunk is kapható. Ez a harmadik ilyen CD-jük, a másik kettő az An Evening in Rivendell és az A Night in Rivendell, ezek egybecsomagolva is kaphatók. A Gyűrűk Ura verseit tartalmazza megzenésítve, és valóban közreműködik Christopher Lee is, narrátorként (ill. az entek hosszú listáját "énekli"), ami sokat dob az album hangulatán. Maga a zene... hát, azt bizony szokni kell, eléggé komolyzenei jellegű, de nem rossz. (Ha hallottad már Leguánember előadásában pl. a Fürdőnótát, vagy valamelyik másik dalt, azok a Tolkien Ensemble-féle dalok, csak magyarul. Esetleg tudok adni a letöltéséhez linket, de ahhoz GetRight is kell.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148642 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmzene

Silima írta: Szasztok!
A múltkor a győri plazában járván-kelvén a Gyűrűrk Ura CD-osztálynál leragadva (nahát nahát...) figyelmes lettem egy cédére, amelynek elején a nekem elég szimpatikus Christopher Lee néz nagyon csúnyán, és ahogy pár angolul tudó osztálytársam lefordította nekem a hátlapjának a szövegét, Tolkien-verseket mond, ill. egyesek szintén Tolkien-vrseket énekelnek. Ahogy kivettem, ilyeneket, hogy vmi Vándorló-dal, valami a rohírokról, stb. Sajnos nem volt nálam pénz, anyáék pedig különben is kivágtak volna... Arra akarok kilikadni, hogy mit tudtok erről? Ha ez télleg az, ainek látszik, akkor megvan, mit kérek névnapomra (többek között...) Úgyis aznap jelenik meg a Rotk-filmzene, mint Sil hozzászólásából kivettem.
Köszike! :)


Ha legközelebb arra jársz, halgass bele. A legtöbb boltban bele lehet hallgatni...
Aztán erőt veszel magadon és azt mondod, rakják félre... vagy hogy várják meg amíg zálogba raksz minden nálad lévő dolgot... ilyesmi... :D :D (valószínűleg a cd nem egyedi darab és az utóbbi megoldást nem kell alkalmaznod...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148639 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Filmzene
Szasztok!
A múltkor a győri plazában járván-kelvén a Gyűrűrk Ura CD-osztálynál leragadva (nahát nahát...) figyelmes lettem egy cédére, amelynek elején a nekem elég szimpatikus Christopher Lee néz nagyon csúnyán, és ahogy pár angolul tudó osztálytársam lefordította nekem a hátlapjának a szövegét, Tolkien-verseket mond, ill. egyesek szintén Tolkien-vrseket énekelnek. Ahogy kivettem, ilyeneket, hogy vmi Vándorló-dal, valami a rohírokról, stb. Sajnos nem volt nálam pénz, anyáék pedig különben is kivágtak volna... Arra akarok kilikadni, hogy mit tudtok erről? Ha ez télleg az, ainek látszik, akkor megvan, mit kérek névnapomra (többek között...) Úgyis aznap jelenik meg a Rotk-filmzene, mint Sil hozzászólásából kivettem.
Köszike! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148489 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Nov. 25-én megjelenik a RotK-filmzene! :hello:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1067363185
Lesz egy egészen különleges deluxe edition is, DVD-vel, mindenféle nyalánkságokkal... 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147977 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A theonering kicsit részletesebben ír a RotK filmzenében közreműködő művészekről:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1067074198

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147950 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Elessar király... írta: El ne felejtsd, hogy Vasudvardnak már van külön zenéje, akárcsak Mordornak, vagy Völgyzugolynak. Felesleges lenne mindhárom zene cd-re ugyanazt a zenét rakni.


Mondjuk, ha belegondolsz már a TTT-n is rengeteg volt az ismételt motívum... :roll:
Szegény Rólam sem emlékeznek meg külön számban. :cry:
Vajon lesz BoF-os motívum? Eddig mindkét CD-n volt. Nekem az a kedvencem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147933 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene

Gandalf írta: Sejtettem, hogy lesz egy Andúril című szám is rajta. De azt hittem, mivel a film a kard újrakovácsolásával kezdődik, az első szám lesz a CD-n... lehet, hogy mégsem ezzel indítanak?
A másik kérdés, ami felmerült bennem: nem látok egy címet sem, ami Szarumán bukásáról szólna, vagy a vasudvardi eseményekhez lehetne kötni. Ennyire összecsapják ezt a részt? :roll:


El ne felejtsd, hogy Vasudvardnak már van külön zenéje, akárcsak Mordornak, vagy Völgyzugolynak. Felesleges lenne mindhárom zene cd-re ugyanazt a zenét rakni.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147866 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Az Andúril szvsz inkább a kardátadásos jelenet lesz, és az a rohír táborban van, a Holtak Ösvénye előtt, de nem teljesen a film elején...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147863 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene
Sejtettem, hogy lesz egy Andúril című szám is rajta. De azt hittem, mivel a film a kard újrakovácsolásával kezdődik, az első szám lesz a CD-n... lehet, hogy mégsem ezzel indítanak?
A másik kérdés, ami felmerült bennem: nem látok egy címet sem, ami Szarumán bukásáról szólna, vagy a vasudvardi eseményekhez lehetne kötni. Ennyire összecsapják ezt a részt? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147781 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Filmzene
Jöjjön már a karácsony!!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147751 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147500 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Gandalf írta: Ulmo: Ez mennyire megbízható adat (mármint a számok nevei és az előadók)?

Nézd meg, amit Ulmo belinkelt, nekem elég hivatalosnak tűnik... :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/view/9132

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147498 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene
Ulmo: Ez mennyire megbízható adat (mármint a számok nevei és az előadók)?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147469 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta:

Ash Nazg... a Cross Borns fórumán írta: Elkezdődtek a Beren és Luhien minialbum felvételei. Egy kilenc részből álló dal készül, az első rész egyből öt perces lett, jó kis black metalos részekkel, amiben valószínüleg a Gyűrűk Ura albumról ismert Agregatoros Mikus Tamás is felbukkan majd, ezúttal Morgoth szerepében...

nagyon jó... :D
amugy remélem hogy hasonlóan az előző kettőhöz ez a filmzene is csodálatosra sikeredik...
az biztos hogy sok szomorú rész lesz benne...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147458 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Ash Nazg... a Cross Borns fórumán írta: Elkezdődtek a Beren és Luhien minialbum felvételei. Egy kilenc részből álló dal készül, az első rész egyből öt perces lett, jó kis black metalos részekkel, amiben valószínüleg a Gyűrűk Ura albumról ismert Agregatoros Mikus Tamás is felbukkan majd, ezúttal Morgoth szerepében...


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147372 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Ithil: kevés a Frodós rész :hein: Tippjeim szerint a zenék kb harmada róluk szól:

Hope and memory - Frodóék a Keresztútnál
Minas Morgul - Frodó látja a morguli sereg vonulását
Cirith Ungol - Frodó és Samu a Lépcsőkön
Shelob's lair - Frodó vs Banyapók
Ash and Smoke - Frodóék útja Mordorban
The End of all things (Renée Fleming) - Frodó a Végzet-katlanban


Innentől együtt a Gyűrűtársaság:

The Return of the King (Sir James Galway, Viggo Mortensen, Renée Fleming)
The Grey Havens (Sir James Galway)
Into the West (előadja: Annie Lennox)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147371 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Filmzene

Szméagol írta: Az is elképzelhető, hogy nem sorrendbe vannak. Ez olyan dolog, hogy a TTT zene CD-jén Aragornék előbb találkoztak Rohan lovasaival és csak azután futottak az uruk-hai-k után. :wink:


Látod ez eddig fel sem tűnt nekem! :oops:

Viszont a másik dolog ami zavar, az az, hogy a számok címei alapján túl kevésnek tűnik a Frodós rész! De végülis felesleges ezt találgatni, majd a filmben úgyis kiderül! :wink:

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147370 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Filmzene
Hát ez halál.. :lol: :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147369 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Szméagol írta: Sziasztok!

Nagyon meg vagyok hatva... :cry:
Húúú, de örülök. Ben del Maestro is lesz (a másodikban ő volt a kedvencem). De Billy Boyd... :lol: Hihi... Nem tud valaki gyorsan valamiféle hangfájlt beszúrni? Mert én a bővítettet csak szinkronizálva láttam... Anne Lennox-hoz valami letöltést? Csak, hogy fogalmam legyen milyen a hangja.

Ithil írta: Ugye a dalok olyan sorrendben vannak a CD-n, mint ahogy a filmben szerepelnek? Mert akkor hogy kerül Cirith Ungol a Banyapók Odúja elé? :confused2: Az utána van, nem :?: Vagy csak én emlékszem rosszul...


Az is elképzelhető, hogy nem sorrendbe vannak. Ez olyan dolog, hogy a TTT zene CD-jén Aragornék előbb találkoztak Rohan lovasaival és csak azután futottak az uruk-hai-k után. :wink:


Szméagol: talán Sil nem haragszik meg, ha idelinkelem az ő oldaláról Trufa és Pippin énekét (FotR bővített, a Zöld Sárkányban) :)

sil.fpn.hu/Letolt/mug_of_beer.mp3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147344 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Szvsz elég bíztatóan hangzik,a számok címe alapján...Elég szomorú hangulata lesz a filmnek.

Szméagol írta: Anne Lennox-hoz valami letöltést?

Ha már itt tartunk,a többi előadóhoz nem lehetne??Nagyon röstellem,de még egyiket sem hallottam. :oops: :oops: :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147338 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Nagyon meg vagyok hatva... :cry:
Húúú, de örülök. Ben del Maestro is lesz (a másodikban ő volt a kedvencem). De Billy Boyd... :lol: Hihi... Nem tud valaki gyorsan valamiféle hangfájlt beszúrni? Mert én a bővítettet csak szinkronizálva láttam... Anne Lennox-hoz valami letöltést? Csak, hogy fogalmam legyen milyen a hangja.

Ithil írta: Ugye a dalok olyan sorrendben vannak a CD-n, mint ahogy a filmben szerepelnek? Mert akkor hogy kerül Cirith Ungol a Banyapók Odúja elé? :confused2: Az utána van, nem :?: Vagy csak én emlékszem rosszul...


Az is elképzelhető, hogy nem sorrendbe vannak. Ez olyan dolog, hogy a TTT zene CD-jén Aragornék előbb találkoztak Rohan lovasaival és csak azután futottak az uruk-hai-k után. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147301 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Filmzene

Ulmo írta:

Ithil írta: Ugye a dalok olyan sorrendben vannak a CD-n, mint ahogy a filmben szerepelnek? Mert akkor hogy kerül Cirith Ungol a Banyapók Odúja elé? :confused2: Az utána van, nem :?: Vagy csak én emlékszem rosszul...


Jól emlékszel, én is ezen rágódok egy ideje. Lehet, hogy nem Cirith Ungol tornyáról van szó, hanem Cirith Ungol (a Pókhágó) lépcsőiről. Ez már megmagyarázza a sorrendet.



Igen lehet! Erre nem is gondoltam! :wink:

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147300 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Ithil írta: Ugye a dalok olyan sorrendben vannak a CD-n, mint ahogy a filmben szerepelnek? Mert akkor hogy kerül Cirith Ungol a Banyapók Odúja elé? :confused2: Az utána van, nem :?: Vagy csak én emlékszem rosszul...


Jól emlékszel, én is ezen rágódok egy ideje. Lehet, hogy nem Cirith Ungol tornyáról van szó, hanem Cirith Ungol (a Pókhágó) lépcsőiről. Ez már megmagyarázza a sorrendet.

Liliana: igazad van, máris javítom :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147299 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Filmzene
Ugye a dalok olyan sorrendben vannak a CD-n, mint ahogy a filmben szerepelnek? Mert akkor hogy kerül Cirith Ungol a Banyapók Odúja elé? :confused2: Az utána van, nem :?: Vagy csak én emlékszem rosszul...

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147283 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Az elsö felsorolásnál lemaradt a The White Tree mellöl a The Steward of Gondor(Gondor helytartója) . Gondolom ez az a rész lehet amiröl nem rég olvashattunk egy spoileres-beszámolót.Itt volt szó Pippin énekléséröl a helytartó kérésére. Ez megmagyarázhatná Billy Boyd szereplését ( akinek szvsz klassz hangja van-fölleg a Zöld Sárkányban :) )
Ugy latszik nem sporolják már ki az egyéni dalokat a moziveziokbol ( és a filmzenéböl sem)!

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147268 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Filmzene
Még egy adag fordítás by me:


Vihar közeleg
Remény és emlék
Minas Tirith
A Fehér Fa
Minas Morgul
Rohírok vágtája
Alkony s Homály
Cirith Ungol
Andúril
Banyapók odúja
Hamu és füst
Pelennor mezeje
Remény elbukik
A Fekete Kapu kitárul
Vége mindennek
A király visszatér
Szürkerév
Nyugatra

;)

Bily Boydnak mintha jó hangja lenne :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147251 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil: mi a baj Viggo hangjával? :twisted:
Köszi a fordításokat! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147237 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Ulmo írta: Egy dolog már biztos: a filmzenében Liv Tyler NEM énekel.
Megkönnyebbültem...

Én még nem, mert ezekszerint Viggo viszont igen... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147233 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Filmzene
Ring:én fordításom,közel sem tökéletes...
A vihar közeledik
Remény és emlék
Minas Tirith
A fehér fa
Minas Morgul
A rohírok lovaglása/útja
Szürkület és árnyék
Cirith Ungol
Anduril
A banyapók odúja
Hamu és füst
Pelennor mezeje
A remény elbukik
A fekete kapu kitárul
Minden dolog vége
A király visszatér
Szürkerév
Nyugatra
látom azért az énekeseknél van visszatérő név is...
Billy Boyd-nak milyen hangja van?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.937 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére