Filmzene

Több
20 éve 10 hónapja #151224 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Brrr...
Jaj mit láttam!

Nem akarok egy Cross Borns rajongót sem megsérteni, de iszonyatos, hogy semmi angol megfelelőnek nem néztek utána, amikor megcsinálták a Kalandozások Középföldént, meg a Tales of a Winter Night-ot.
(mi az, hogy a Végzet Hegye az Hill of Destiny????!!!! (ez azt jelenti: "Sors Dombja" :) ))

Nem tudnak rendesen angolul, vagy miért vannak olyanok, mint:
"Tőr a sötétBEN" == "Dagger FROM the Dark"
("The Knife IN the Dark", a Cross Borns-os fordítás: "Tőr a SötétBŐL" (?) )


Az of-os szerkezet nem azért van, mert menőbben néz ki, az aposztróf S-et pedig csak és kizárólag pontosan megnevezett személyeknél használjuk (és ez nem azt jelenti, hogy fordítva is így van):

"Mória Bányája" nem "Moria's Mine", hanem "Mine(s) of Moria"
(mert Mória nem egy személy)

"Galadriel's Mirror" lényegében jó, de "The Mirror Of Galadriel" volt az eredeti angolban
(mert az az elfogadottabb olyan esetben, ha a birtokló személynek a birtoka megfogható tárgy
ugyebár "Boromir Halálát" ("Boromir's Death") nem tudjuk megfogni).


"Isildur's Curse" (na itt kifeküdtem, ezúttal a könyvnek hála) Jajajajaj, hogy lehet ilyet csinálni?
"Isildur átka" az kicsit hibás fordítás. Az "Isildur's Bane" azt jelenti, hogy "Isildur VESZTE", csapása, romlása, akármi, de az "átok" az még a "méreg" jelentésnél is ritkábban fordul elő. Így persze a magyar fordítás pontatlansága miatt az újrafordítás még pontatlanabb lett.
(erről az a játék jut az eszembe, amiben angolról magyarra, arról angolra, ismét magyarra kell fordítani egy mondatot, és a végén megnézik az első és utolsó verziót... Ebből ez jön ki:
Isildur's Bane - Isildur Átka - Isildur's Curse - Isildur Szitka - Isildur's Oath - Isildur Esküje - Isildur's Vow - Isildur Fogadalma - Isildur's Pledge - Isildur Záloga - Isildur's Token - Isildur' Jele - Isildur's Sign.... és ebből akár Isildur aláírásáig, vagy Isildur Cégeréig is el lehet jutni! :D )


És akkor az "A Long Expected Party"-ból hiányzó kötőjel csak hab a tortán ("A Long-expected Party")



Egyébként a zene jó, meg az ének is, amikor éppen nem nagyon torz a fejre kötött párnának köszönhetően :)
(vagy az csak szóbeszéd volt?)

Nekem is nagyon tetszene, ha instrumentálisan jobban fel lenne szerelve (mármint máshogy...)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151203 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
A Soundtrack.net oldalára felkerült egy kritika a RotK zenéjéről (angol nyelven). De ami a lényeg: LETÖLTHETŐ RÉSZLETEK A FILMZENÉBŐL! :itscool:

Klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151180 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene

ipszilon írta: mikor is jelenik meg? November 14? 17?


November 25.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151178 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Filmzene
mikor is jelenik meg? November 14? 17?

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151019 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Filmzene
FULL TRACK LISTING:

1. “A Storm Is Coming” 2:52
2. “Hope & Memory” 1:45
3. “Minas Tirith” 3:37
4. “The White Tree” 3:25
5. “The Steward Of Gondor” 3:53
6. “Minas Morgul” 1:58
7. “The Ride Of The Rohirrim” 2:08
8. “Twilight & Shadow” 3:30
9. “Cirith Ungol” 1:44
10. “Anduril” 2:35
11. “Shelob’s Lair” 4:07
12. “Ash & Smoke” 3:25
13. “The Fields Of The Pelennor” 3:26
14. “Hope Fails” 2:20
15. “The Black Gate Opens” 4:01
16. “The End Of All Things” 5:12
17. “The Return Of The King” 10:14
18. “The Grey Havens” 5:59
19. “Into The West” 5:47


Hope Fails” ez csaknem a végzethegyénél lesz?van?
remélem!!!! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150955 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene
Most már érthető, miért nincs a filmzenében szarumános szám... :? Sejtettem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150895 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Az első kritika a filmzenéről:
www.moviepoopshoot.com/score/38a.html
Azt írja, meglepően gyengédebb, lágyabb, mint az előző részek zenéje, és úgy tűnik, ebbe a 75 percbe inkább a film érzelmesebb pillanataiból válogattak, mint a csatajelenetekből.
A Minas Tirith c. számban lesz hallható a Gondor téma, ami a trailerben volt. Billy Boydnak jó hangja van, ahogy sejthettük is, és Viggo a Return of the King-ben (ami több mint 10 perces) tündéül énekel... Stb, stb...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150410 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Megnéztem, tényleg elírták Hugo nevét. A teljes neve Hugo Wallace Weaving, tehát nincs benne semmilyen Howard.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150399 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Érdekesség:

A filmzenében a köszöneteknél (Special thanks from Howard Shore to) van egy olyan rész, ahol a film szereplői vannak.
Itt az egyik név Howard Weaving.
Ő most Hugo Weaving (Elrond) elírva, vagy ez a rendes neve, esetleg egy teljesen más személy?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~÷~~~÷~~~÷~~~~~~~~~

Más téma: szeretnék pályázatot kiírni olyan témában, hogy Enya számainak dalszövegeit fordítsátok le magyarra, és küldjétek el nekem.

Az eredeti nyelvű dalszövegeket ITTérhetitek el.

A nyertes pályázatok felkerülnek IDE.

És tényleg: felkerült a hivatalos honlapra a filmzeés poszter.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149955 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Khmm... Felhívnám a figyelmet, hogy ez még mindig a Filmzene topic, nem pedig a Film-könyv különbségek ill. 3. rész... :roll:


Öööö... bocsi... (de általában off írják az emberek a legjobb hozzászólásokat... :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149953 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Khmm... Felhívnám a figyelmet, hogy ez még mindig a Filmzene topic, nem pedig a Film-könyv különbségek ill. 3. rész... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149948 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmzene

Aldarion írta:

Alyr Arkhon írta:

Kar'sa írta: Új téma:

Tiszta szomorú lettem, amikor megláttam, hogy nincs benne Enya az egy dolog (na, valahogy mindig belekerül ;) ) DE ideges vagyok, mert NINCSEN BENNE A FILMBEN A MEGYE MEGTISZTÍTÁSA, MOST MÁR TELJESEN TUTIRA! HOGY LEHETETT ILYET KIHAGYNI?!?!?

Azért, mert P.J.-nek nem tetszik az a rész, nem kell kihagyni!

[size=9:3i5sl8ex]duzz![/size]


A legelső hírek között volt, hogy nem lesz benne. Nem biztos hogy csak azért hagyta ki mert neki nem tetszik...

Hát szerintem aztért hagyja ki, mert a fő rész (Gondor ostroma), nagyon hosszúra lesz nyújtva, ezért nem férne bele az időbe. Ez hasonlít ahhoz, amikor a TTT-ben megnyújtották a Helm-szurdoki jelenetet, és ezért nem került sor a Banyapókra.


Azért sem került sor Banyapókra, mert sok lett volna 2 csúcspont, + valamilyen lezárást akart a filmnek PJ...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149733 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Filmzene

Alyr Arkhon írta:

Kar'sa írta: Új téma:

Tiszta szomorú lettem, amikor megláttam, hogy nincs benne Enya az egy dolog (na, valahogy mindig belekerül ;) ) DE ideges vagyok, mert NINCSEN BENNE A FILMBEN A MEGYE MEGTISZTÍTÁSA, MOST MÁR TELJESEN TUTIRA! HOGY LEHETETT ILYET KIHAGYNI?!?!?

Azért, mert P.J.-nek nem tetszik az a rész, nem kell kihagyni!

[size=9:39y53ilk]duzz![/size]


A legelső hírek között volt, hogy nem lesz benne. Nem biztos hogy csak azért hagyta ki mert neki nem tetszik...

Hát szerintem aztért hagyja ki, mert a fő rész (Gondor ostroma), nagyon hosszúra lesz nyújtva, ezért nem férne bele az időbe. Ez hasonlít ahhoz, amikor a TTT-ben megnyújtották a Helm-szurdoki jelenetet, és ezért nem került sor a Banyapókra.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149550 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmzene

Kar'sa írta: Új téma:

Tiszta szomorú lettem, amikor megláttam, hogy nincs benne Enya az egy dolog (na, valahogy mindig belekerül ;) ) DE ideges vagyok, mert NINCSEN BENNE A FILMBEN A MEGYE MEGTISZTÍTÁSA, MOST MÁR TELJESEN TUTIRA! HOGY LEHETETT ILYET KIHAGYNI?!?!?

Azért, mert P.J.-nek nem tetszik az a rész, nem kell kihagyni!

[size=9:1rf2hh2t]duzz![/size]


A legelső hírek között volt, hogy nem lesz benne. Nem biztos hogy csak azért hagyta ki mert neki nem tetszik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149545 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Eleniel (csillaglany) írta: És tényleg Lee a mesélő benne, amolyan bárd-stílusban, félig énekelve adja elő... iszonyat jó!

Kis pontosítás: Lee csak az At Dawn in Rivendell albumon működik közre, a többin nem. Nem énekel, csak az entes listát (azt is inkább dörmögi).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149532 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Filmzene
Tegnap énekker-talin belehallgattunk az Ensemble - albumba (fürdőzős nóta, Bombadil Toma, Lúthien Tinúviel...), és állíthatom, hogy marha jó!!!
És tényleg Lee a mesélő benne, amolyan bárd-stílusban, félig énekelve adja elő... iszonyat jó!
A dallamok amúgy is olyan középkori angol stílusúak, hol egy balladát, hogy eszméletlenül közvetlen, amolyan igazi hobbitos táncra ingerlő nótát hallunk.
És amiket hallottunk, arra a magyar szöveget is simán be lehet lőni... :lol:

Szóval nekem tetszett.

Előbb lesz RoTK filmzene, mint a film? De fura... :o Én személy szerint először a filmben akarok majd rácsodálkozni...

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #149531 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Én még nem, mert ezekszerint Viggo viszont igen... :roll:


Viggonak nem tom milyen a hangja, de talán csak azért borzalmas a FOTR XP-ben, mert alig hallatszik.

[size=9:1vek1668]És apropó, Sil, légyszi ne vonj össze, mert DIREKT, szétválasztás kedvéért van külön, mert nem illenek össze.. kössz.[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149530 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Nimrodel Melian írta: [size=9:100lisdh]Hülye kérdés következik :oops: :[/size]
Enya milyen zenei stílust képvisel?

Minerva válaszul írta: Úgy tudom, new age, és/vagy kelta zene.


Na, íme az egész dolog újra:

Nimrodel Melian nem hülye kérdést tett fel, mert nagy viták vannak e körül.

Enya stílusa a legtöbb rajongó, és őszerinte egész egyszerűen: Enya.

A "kritikusok" szerint New Age, Kelta nem, hanem Ír, de ezek nagyon pontatlanok. A New Age hasonlít, de inkább csak hangszerileg.

Vannak benne Ír, klasszikus zenei elemek, de a sokszólamúság az egyedi (a Tempus Vernumban 13-at számoltam meg!)

Szóval Enya, és kész (persze a winampban nincs ilyen... :D )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149528 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Új téma:

Tiszta szomorú lettem, amikor megláttam, hogy nincs benne Enya az egy dolog (na, valahogy mindig belekerül ;) ) DE ideges vagyok, mert NINCSEN BENNE A FILMBEN A MEGYE MEGTISZTÍTÁSA, MOST MÁR TELJESEN TUTIRA! HOGY LEHETETT ILYET KIHAGYNI?!?!?

Azért, mert P.J.-nek nem tetszik az a rész, nem kell kihagyni!

[size=9:10vim7cg]duzz![/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149525 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta:

Szméagol írta: Valaki nem tudja, hogy mikor jelenik meg az Enya új lemeze? Valamikor tavasszal volt róla szó. :roll:

Kb. egy éve dolgoznak rajta, de még nincs kitűzve a megjelenés ideje. Idén valószínűleg nem, talán jövőre, vagy 2005-2006 körül...


Nem hinném. Enyát ismerve csak az utolsó pillanatban lesz kilőve a hír az új albumról, és szerintem idén megjelenik még, plusz, még SOHASE adta ki új albumát, vagy válogatását tavasszal, nyáron, vagy ősz elején, mindig kevéssel karácsony előtt. (de rendes tőle :) )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149291 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Szméagol írta: Valaki nem tudja, hogy mikor jelenik meg az Enya új lemeze? Valamikor tavasszal volt róla szó. :roll:

Kb. egy éve dolgoznak rajta, de még nincs kitűzve a megjelenés ideje. Idén valószínűleg nem, talán jövőre, vagy 2005-2006 körül...


És félig off: a freeyourmind-ra felkerült a Matrix: Revolutions filmzene eddig hiányzó 6 száma is (sajnos csak Real Audio-ban, de nagyon ötletesen linkelték be):
freeyourmind.uw.hu/index.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149287 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Vajon M.o.-ra mikor érkezik meg???

Valaki nem tudja, hogy mikor jelenik meg az Enya új lemeze? Valamikor tavasszal volt róla szó. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149266 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149257 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Filmzene
Melda Sil,
nem tudsz véletlen v.mi lenket, ahol a Blind Guardian dalokhoz esetleg az akkordokat (gitár) is megtalálnám?

Előre is köszönöm (ha sikerül, ha nem).

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149129 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Filmzene
Alyr: Köszi, de sajnos Győr egy amolyan elmaradott térség, ahol a belehallgatás mint olyan ismeretlen fogalom. :?

Sil: Megtennéd és linkelnél be? Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148804 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Szméagol írta: Sziasztok!

Csak két (ill. három) hobbit van rajta? Brühühü... Arwent leszámítva nagyon tetszik.
Mondjuk valami kékesebb árnyalatot vártam. Mert ahogy az elsőjé volt a méregzöld, a másodiké a barna (karmazsin piros (videók) és a harmadiké, ha jól tudom kék lesz. :roll: Nnna, jó ez most zavaros, meg nem tudom már honnan szedtem, de még a TTT bemutatója előtt olvastam, hallottam vagy legfőképp láttam, hogy minden résznek lesz egy uralkodó színe. Vagy képzelődtem? :oops:


Az a videókazi, meg DVD.

A FOTR CD-n először a négy hobbit, aztán a hiv. plakát volt rajta, a TTT-n is a hiv. plakát, az ROTK-n is tuti az lesz (ami olyan furi kopottas).

Azaz az amiről szó van.

Sajna nincs benne Enya :cry:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148792 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene

Elessar király... írta: Hú! Ez nagyon teccil! :P
De miért van rajta már megint Arwen????!!!! :evil: :evil: :evil:
Inkább tettek volna a helyébe Legolast, meg Gimlit.


Mert Arwen jobban néz ki, mint Gimli, s jobban is mutat a borítón. :evil2:
Gorniról viszont ez egy szörnyű kép... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148784 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Filmzene
Hú, én nagyon várom már...
szerintetek lesz olyan, hogy a bővítetteknek is kiadják a
filmzenéjét? Úgy szeretném...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148773 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Csak két (ill. három) hobbit van rajta? Brühühü... Arwent leszámítva nagyon tetszik.
Mondjuk valami kékesebb árnyalatot vártam. Mert ahogy az elsőjé volt a méregzöld, a másodiké a barna (karmazsin piros (videók) és a harmadiké, ha jól tudom kék lesz. :roll: Nnna, jó ez most zavaros, meg nem tudom már honnan szedtem, de még a TTT bemutatója előtt olvastam, hallottam vagy legfőképp láttam, hogy minden résznek lesz egy uralkodó színe. Vagy képzelődtem? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148753 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene

Ulmo írta: Lehet, hogy így fog kinézni a RotK filmzene borítója? 8O :?

Klikk ide


Hú! Ez nagyon teccil! :P
De miért van rajta már megint Arwen????!!!! :evil: :evil: :evil:
Inkább tettek volna a helyébe Legolast, meg Gimlit.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.833 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére