Filmzene

Több
20 éve 11 hónapja #143060 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Filmzene
kösz Sil, és honnan lehet letölteni?

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143055 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Egy oldal, ahol felsorolják az összes (FotR, TTT, RotK) trailer alatt hallható zenét:
www.audiblebeauty.net/trailers.htm
Tehát igazam volt az új RotK trailer zenéjével kapcsolatban, tényleg a Gondor theme egy új variációja van a végén... :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142973 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
ipszilon: Lásd mai hozzászólások...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142971 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Filmzene
melyik az a szám ami a RoTK trailer alatt megy? azon az ázsia RoTK alatt.

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142929 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Filmzene
A Breath of life vegyítve a (bővitettben) amikor meglesik a tündéket!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142915 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A legelején szvsz a Breath of Life, utána az entes téma, a végén pedig szvsz a "Gondor theme" valamilyen variációja, kifejtése. A "Gondor theme" az, amikor pl. Boromir beszél a tanácsban, ez ott volt a CD-ről kihagyott részek közt azon a honlapon. Szerintetek?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142909 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Epp most toltom le a legujjabb -azsiai- trailert es nem t'om pontosan hol hallottam mar a hatter zenejet.Asszem a TTT-ben,de melyik szama ez? :?:
Talan az Evenstar feldolgozasa?
Ithil es a tobbiek! Igazatok van :most mar en is erzem mennyire valoszinutlen hogy azt a par sort enekelnek a seduction theme-ben !:oops:

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142864 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Dimdaliel: A Farewell to Lorien 9,63MByte, és 4:36 hosszú. Biztos, hogy nem szakadt meg a letöltés? Próbáltál már valami letöltésvezérlőt használni?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142861 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Filmzene
Már többször letöltöttem Sil honlapjáról a Farewell to Lórient.

A szám hossza elvileg 1 perc 51 másodperc, de nekem néha 4 és fél percig szól a zene. Ha elmentem a számot, akkor csak azt a két percnyi anyagot tárolja.

Ez hogy lehet :?:

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142307 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Arden: Igazad van. Kicsit összevonogattam Kar'sa hozzászólásait. :roll:

Kar'sa: Használd a szerkeszt gombot. :wink:

Egyébként annakidején a Blind Guardian is kapott felkérést a filmzenével kapcsolatban, csak ők is túl elfoglaltak voltak. De megvolt rá a koncepciójuk, és olvastam olyan nyilatkozatokat, miszerint nem reménytelen, hogy egyszer meg is jelenik... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142301 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Filmzene
Kar'sa: kérlek használd a szerkesztés gombot...
off vége!
nyugodtan lehet hmarosan törölni..

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142103 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Filmzene
Lilliana: ahogy Kar'sa is írta, a kérdéses részekben szerintem sem a Lament for Gandalf hangzik el. Most direkt újra és újra hallgattam vagy 20-szor, de szerintem teljesen más a szöveg. Amúgy meg nem is értem, hogy miért merülne fel Gandalf neve ezekben a részekben. Nem illik oda.
De azért várom a további ötleteket! :D

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142088 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Sajnos ez az oldal nagyon lassan mukodik nekem es nem volt meg idom a dalok listajanak a megtekintesere sem :cry: . Ezek affele B-oldalak?


Igen, B-oldalak, és néhány más olyan szám, ami külföldi albumokon volt extra szám. Megtalálható még itt KÉT OLYAN szám is, ami egy Touch Travel nevezetű csupán 1000 példányban kiadott vegyes előadók számait tartalmazó 1985-ös kazetta volt (CD nem jelent meg)
Sajnos lehet, hogy lassú, próbálj várni.

Lehet hogy az én hibám, de lehet, hogy neked lassú a neted, nem tudom.

A link mégegyszer: www.enya.tricon.hu/download.html

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142087 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Eloszor is;Ulmo! En szerintem nem vagy pesszimista es biztos Kar'sa se ugy ertette!
Kulomben en is abban remenykedtem hogy Enyanak legalabb egy (betet vagy nem) dala szerepelne a Rotk zenejeben.Az se erdekelne ha nem enekelne csak hangszereken jatszana! Habar gondolom ezzel mar elkestek volna.Ez ugyebar Howard ur munkaja egy ideje...Es o nem osztozik a hatalmon...! :lol:
Kar'sa! Mit mondjak? :arrow: GRATULA!!! Te irtad:

a hivatalos honlapon SEMMI hír nincs a ROTK filmzenéről!

A hivatalos honlap szerintem nagyon bena! Nem eleg hogy nincs a 3. reszrol info,de mar "1 eve" nem is nyultak hozza egyaltalan ! :?


Ulmo: Persze, hogy nem úgy értettem, inkább úgy: Ha nem szereted Enya zenéjét, attól még nem rontsd el mások kedvét.

Liliana: Én annyira szerettem volna, ha Enya elvállalta volna a filmzeneírást. (mert felajánlották neki, de az ADWR miatt nem ért rá.)
A hivatalos honlap szerintem nem béna, és frissítik, csak túl ritkán.

Szerintem a folyamatos design-újítás nem annyira fontos.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142085 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: ...En szerintem a kerdeses reszekben elhangzo zenereszlet szovege megeggyezik a Lothlorienben hallhato Lement for Gandalf elso 1-2 soraval. Vagyis:A Olorin i yaresse,Mentaner i Numherui...
...ez nem hivatalos info-n alapszik,hanem a sajat megfigyelesemen. Es ha igazam van akkor e kis resz az Amon Hen es a Forbidden Pool-on kivul a Pass of Caradhras-ban is benne van (a Boromir&Gyuru reszben)
Ha tevedtem akkor javitsatok ki legyszi!!!


Javítás:
Nem a Gandalf's Lament-et éneklik, és szerintem ez a feltételezés teljesen abszurd.

Az igaz, hogy az Amon Henben, stb. is benne van, sőt ugyanazt a dallamot dúdolják a The Treason Of Isengardban is
(mert Szarumánt nem Gyűrű látása, hanem a puszta gondolat is megkísértette.)

Plusz:

a szöveg szerintem sinda, de ez majd el fog dőlni...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142082 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Apropó:

Félreírtam: két főcímdal volt a FOTR-ban.

És betétdal is lehet Enyáé.

Alyr Arkhon írta: Gondolom decemberben ahogy az eddigi zenék megjelentek.


Én úgy emlékszem, hogy novemberben jelent meg... (vagy tévedek?)

Most néztem meg:
FOTR nov. 20.
TTT dec. 10.

Nilraen írta: Sziasztok!
Bocsi hogy offolok,de nem tudtok olyan honlapcímet ahonnan le lehet tölteni az 1-2 filmzene cd-borítóját,úgy hogy ki is lehessen nyomtatni a megfelelő méretben??


A www.elvish.org - on is fenn van, de az a lényeg, hogy szerintem nem is offoltál :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141966 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta:

Alyr Arkhon:Csak titkolóznak. Az is lehet hogy a film csak annyiból fog állni hogy kiírják:

A KIRÁLY NEM TÉR VISSZA

Hja!De ezt is elenekelhetne Enya! :lol:


Hát igen... :evil3: Vagy lehetne egy Gollam dala 2

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141959 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene

Alyr Arkhon:Csak titkolóznak. Az is lehet hogy a film csak annyiból fog állni hogy kiírják:

A KIRÁLY NEM TÉR VISSZA

Hja!De ezt is elenekelhetne Enya! :lol:

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141942 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Eloszor is;Ulmo! En szerintem nem vagy pesszimista es biztos Kar'sa se ugy ertette!
Kulomben en is abban remenykedtem hogy Enyanak legalabb egy (betet vagy nem) dala szerepelne a Rotk zenejeben.Az se erdekelne ha nem enekelne csak hangszereken jatszana! Habar gondolom ezzel mar elkestek volna.Ez ugyebar Howard ur munkaja egy ideje...Es o nem osztozik a hatalmon...! :lol:
Kar'sa! Mit mondjak? :arrow: GRATULA!!! Te irtad:

a hivatalos honlapon SEMMI hír nincs a ROTK filmzenéről!

A hivatalos honlap szerintem nagyon bena! Nem eleg hogy nincs a 3. reszrol info,de mar "1 eve" nem is nyultak hozza egyaltalan ! :?


Csak titkolóznak. Az is lehet hogy a film csak annyiból fog állni hogy kiírják:

A KIRÁLY NEM TÉR VISSZA

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141938 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Eloszor is;Ulmo! En szerintem nem vagy pesszimista es biztos Kar'sa se ugy ertette!
Kulomben en is abban remenykedtem hogy Enyanak legalabb egy (betet vagy nem) dala szerepelne a Rotk zenejeben.Az se erdekelne ha nem enekelne csak hangszereken jatszana! Habar gondolom ezzel mar elkestek volna.Ez ugyebar Howard ur munkaja egy ideje...Es o nem osztozik a hatalmon...! :lol:
Kar'sa! Mit mondjak? :arrow: GRATULA!!! Te irtad:

a hivatalos honlapon SEMMI hír nincs a ROTK filmzenéről!

A hivatalos honlap szerintem nagyon bena! Nem eleg hogy nincs a 3. reszrol info,de mar "1 eve" nem is nyultak hozza egyaltalan ! :?

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141898 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Kar'sa írta:

Ulmo, a pesszimista írta: Úgy néz ki, hogy a RotK betétdalát Annie Lennox fogja énekelni.


Ne legyél már ünneprontó: a FOTR-ban is két betétdal volt (In Dreams, May It Be)

és egyébként: muszáj Enyának CSAK betétdal énekelnie? Nézz csak rá az Aníronra. És lesz még Aragorn & Arwen téma...


Persze, ahogy a TTT-ben is volt, és azt sem Enya énekelte, hanem Isabel Bayrakdarian (Evenstar), vagy Sheila Chandra (Breath of life).
És légy szíves a jelzőket mellőzni a nevem mellől. OK?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141897 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmzene
Sőt, a TTT-ben elvileg 3 betétdal van, illetve 3 énekes működik közre egyes zenéknél.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141881 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Ulmo, a pesszimista írta: Úgy néz ki, hogy a RotK betétdalát Annie Lennox fogja énekelni.


Ne legyél már ünneprontó: a FOTR-ban is két betétdal volt (In Dreams, May It Be)

és egyébként: muszáj Enyának CSAK betétdal énekelnie? Nézz csak rá az Aníronra. És lesz még Aragorn & Arwen téma...

---

A másik:
Íme a már megírt Gollam Dala fordítás többé-kevésbé rímesen (ész Gollamoszan):

„Hol rég volt fény,
moszt szötétszég.
Hol szerelem,
szerelem ninc többé.
Ne mondd – viszlát.
Ne mondd – nem próbáltuk meg.

A könnyek miket szírunk,
potyognak, mint az esző,
A hazugszágokért amiket
Mondtál nekünk,
A vádakért, a szértészekért.

Ész szírni fogunk,
hogy egyedül vagyunk.
Elvesztünk!
Haza szoha nem mehetünk…

Így a végén az
leszek - ami leszek.
Egy hűszégesz barát
szem adódott nekem.
Moszt azt mondjuk – viszlát.
Azt mondjuk – nem próbáltad meg…

A könnyek miket szírsz,
túl készőn jöttek.
Szívd vissza a hazugszágokat,
A vádakat, a szértészeket!

Ész szírni fogsz,
Hogy a végén egyedül vagy.
Elvesztél!
Nem mehetsz haza szoha.”


---


És jut eszembe: a hivatalos honlapon SEMMI hír nincs a ROTK filmzenéről!

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141831 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
En Ulmo hozzaszolasahoz azt is hozzatennem,hogy a dal eleje pedig az Enttanacs-ban hallhato.

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141792 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Filmzene
Azt gondoltam,hogy ő Szilszakál,csak nem emlékeztem mikor ment ez a zene,és ez egy kicsit bezavart... :oops:
Köszi a segítséget. :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141789 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Nilraen: az általad említett zene akkor szól, amikor a hobbitok először találkoznak Szilszakállal (az ő neve angolul Treebeard ;) ) Akkor hallani a legjobban a zenét, amikor az ent ledobja Trufát és Pippint a "fehér mágus" elé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141765 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!
Ismét lenne egy kérdésem,a Két Torony filmzene cd-n van egy ilyen szám:'Treebeard' (nem biztos hogy pontosan igy írják),namármost,én ebbe belehalgattam és tökre nem emlékszem ,hogy a filmben hol volt ilyen zene.Ez valami plusz,vagy csak én nem emlékszem jól,és mégis benne van a filmben??

U.i.:Köszi a címeket.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141691 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Ithil! En szerintem a kerdeses reszekben elhangzo zenereszlet szovege megeggyezik a Lothlorienben hallhato Lement for Gandalf elso 1-2 soraval. Vagyis:A Olorin i yaresse,Mentaner i Numherui...
Hangsulyozom ez nem hivatalos info-n alapszik,hanem a sajat megfigyelesemen. Es ha igazam van akkor e kis resz az Amon Hen es a Forbidden Pool-on kivul a Pass of Caradhras-ban is benne van (a Boromir&Gyuru reszben).Howard Shore a Fotr bovitett fuggelekeben a legutobbi jelenetrol valami olyat mondott hogy fiukorus enekli a Gyuru akkori 'hangjat' mert mintha egy elveszett eletet nyerne a gyuru vissza,vagy valami ilyesmit.
Ha tevedtem akkor javitsatok ki legyszi!!!

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141680 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Filmzene

Nilraen írta: Sziasztok!
Bocsi hogy offolok,de nem tudtok olyan honlapcímet ahonnan le lehet tölteni az 1-2 filmzene cd-borítóját,úgy hogy ki is lehessen nyomtatni a megfelelő méretben??

Itt bizotsan meg lehet keresni:
www.mega-search.net/

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 órája #141675 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!
Bocsi hogy offolok,de nem tudtok olyan honlapcímet ahonnan le lehet tölteni az 1-2 filmzene cd-borítóját,úgy hogy ki is lehessen nyomtatni a megfelelő méretben??

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.805 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére