Filmzene

Több
21 éve 1 hónapja #136215 Írta: eowinia
eowinia válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem a Gy. U. filmzenéjéből az "Uruk Hai" tetszik a legjobban. :wink:

Fényeskedjék neked a sötétben, mikor minden más fény kialudt. Estel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136161 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem tudjátok, hogy a Gyűrűk Ura filmzenéjét honann lehet letölteni polifonikus csengőhang formájában?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135766 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Filmzene
Aiya!

Aeglos: +dobsz egy cd-vel es egy privivel... ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135757 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Egy igazán figyelemreméltó dupla CD, többek között Loreena McKennitt és a Clannad közreműködésével:
www.smokecds.com/cd/32106
Ami igazán érdekessé teszi, hogy van rajta egy Howard Shore-kompozíció is, The Fellowship Of The Ring Suite címmel (ami nincs rajta egyik filmzene-albumon sem), valamint egy May It Be-feldolgozás is. Kicsit bele is lehet hallgatni minden számba.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135447 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Aeglos:
Hát, nekem sincs meg éppen az összes, és a nagy részét számonként vadászgattam össze. De az A Night at the Opera albumok fentvan itt:
mmp.fw.hu , Adatbázisok menüpont, Külföldi albumok
A Nightfall in Middle-Earth album pedig fentvan azon az orosz oldalon, amit priviben szoktam ajánlani.
Itt van még pár szám, különböző albumokról:
www.blind-guardian.it/mp3.htm

Hopp, a többi oldal nem működik már. :cry:

Dalszövegek:
www.the-following.com/page.php?show=disco

Viszont van még pár klip, itt pl. a Lord of the Rings c. szám, a filmből összevágott képekkel:
www.mellesleg.hu/zene/clip.php?art=704

Itt pedig a Bright Eyes klipje:
katt ide

Ha tetszik, esetleg írj nekem priviben címet, és átírom neked azt a kb. 6+1 albumot (a +1 a Demons & Wizards), ami nekem megvan.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135442 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Filmzene
..hm...nem tudom mennyire illik ide...Honnét lehet letölteni az ÖSSZES Blind Guardian számot?
Találtam 4-et az mp3.com-on és néhány rajta van Sil honlapján is.
De mondjuk teljes albumot honnét lehet leszedni?

Üdv: Aeglos :eowyn2:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135254 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Na, aki lemaradt a Crossborns-interjúról a Megawattban, az vigasztalódhat egy cikkel:
www.heavymetal.hu/default.asp?t=cikk&id=159
Az interjún kívül voltak egyébként bejátszások a sokak által kedvelt I Know That Pain Exists c. számukból, és koncertrészletek is (a Minas Tirith-ből). :itscool:

Valamint találtam még egy Tolkien-követő együttest 8O , Battlelore néven:
www.heavymetal.hu/default.asp?t=cikk&id=163 - magyar nyelvű interjú
www.battlelore.net/index.php - hivatalos honlap, itt bele is lehet hallgatni a számaikba

És most már igazán hozzászólhatna valaki más is, ne csak mindig én. :bawling: A filmzenén csak ősszel kezdenek el dolgozni, de addig is beszélhetnénk a többi zenekarról mondjuk. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135120 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A Viván a Megawattban (ma, azaz 5-én kedden 22 órától) lesz a Cross Borns! :itscool: Úgyhogy videókat élesíteni! :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135020 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Feca a Cross Borns fórumán írta: Tehát Luthien és Beren nagyszerű története győzött. Akkor megerősítem, hogy az első különleges kiadvány december első felére várható. Profi borítóval ellátott, legyártott CD-n. Ez az anyag, akárcsak az Átok és Eskü, bolti forgalomba nem kerül, csak a Szövetségi tagokhoz fog eljutni. (...)Ahogy haladunk az anyaggal (borító, szöveg, stúdió, stb) azonnal hírt adunk róla.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134657 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Most kaptam a hírt, hogy a mai naptól kapható a Cross Borns: Álomföld c. albuma. :hello: Szövetség tagoknak természetesen 20% kedvezmény. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134609 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Filmzene
köszépen

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134558 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Filmzene
ipszilon: én síl oldaláról szedtem le, de a kazaa-n is fenn van szvsz

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134555 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Filmzene
Vki nem tudja honnan tudnám letölteni az első rész teaser trailerének a zenéjét? Előadó Cristopher Field. A szám címe Gothic Power. Már egyet sikerült letöltenem, de nagyon rossz minőségű volt és rövid.

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134527 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Filmzene
katt ide
A Filmzenéhez nem sok köze van, de nem tudtam, hogy hova rakjam be, és végül is hangnak hang... :roll:
(Azért nézzétek meg, na nem, mintha nem hallottuk volna ezeket a mondatokat már oly sokszor.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133911 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Filmzene
Annie Lennox? :? Majd meglátjuk.Lehet,hogy nem is lesz olyan rossz. :roll:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133792 Írta: Silmalia
Silmalia válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok leszeretném vhonnan tölteni az összes GyU fimzenét, ha vki tud segíteni az írjon privit, kösz előre is!!!! :)

"Galadriel: There is nothing we can do for Frodo. The quest will claim his life. You have foreseen this. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133573 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Filmzene
Naneeeeeeeeeeeeeee!!! :dead: :quasi: +folytom PJ-t!!!! :mad2: :down: :rmad2: Így elcseszni 1 filmzenét!!! :evil: :x Ez atomgáz: nem csak a csaj külseje, hanem a hangja is tök fiús! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133570 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Augustíne írta: nem tudja vk., h hol lehet tőle letölteni zenét?

Most így hirtelen csak ezt találtam:
katt ide
Hááát, nem győzött meg... :?

Hopp, meg itt egy klip is, de én most nem töltöm le... :roll:
www.mellesleg.hu/zene/clip.php?art=114

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133567 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Filmzene
Aha! Én is ezen akadtam ki!! Kicst olyan, mint egy transzvesztita... :wink: :D Madonnára is hasonlít, meg arra a csajra is, aki régen a Roxette-ben (vagyhol) énekelt, nem? :)
nem tudja vk., h hol lehet tőle letölteni zenét?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133566 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Aug: Ez csaj? 8O (Bár az utolsón egész hasonlít Madonnára... :wink: )

Nilraen: Privi ment. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133563 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Filmzene
Ulmo: hmm.. komolyan? Még nem találtam tőle letölthető zenét, de kicsit nehezen tudom elképzelni ezt a csajt (?), amint a GyU filmzenéjét énekli teljes harci díszben... :wink: :
www.annie-lennox.com/pic17again008.jpg
www.annie-lennox.com/you4.jpg
www.annie-lennox.com/picjapan06.jpg
www.annie-lennox.com/picsavage03.jpg
www.annie-lennox.com/mission04.jpg

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133559 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!
Tudnátok olyan oldalakat mondani ahonnan letölthető az 1 és a 2 film zenéje?
[size=9:3he94ysf]nem vagyok a legális dolgok hive...[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133048 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Nimrodel Melian írta: Létezik már bármilyen infó A Király visszatér filmzenéjéről?


Tessék:

A TheOneRing.net írta: Annie Lennox To Sing For ROTK!
7/21/03, 9:56 am EST - Xoanon

Sven writes: I've just been watching an interview programme in Oz called "Enough Rope" with Andrew Denton. This evening one of his guests was Annie Lennox of "Eurythmics" fame. It was an engaging interview but of particular interest was her mention of spending the "last couple of days in studio" recording music that she's been invited to work on for "the next Lord Of The Rings film..". Looks like we'll be hearing her beautiful voice in ROTK. Can't wait!


Vagyis nem Enya, hanem Annie Lennox fog énekelni a Király Visszatérben. Hát... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132613 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Filmzene
Lara, imádlak! Istennő vagy! A hosszabbik Gandalf siratásáért fájt a szívem, mióta hallottam!!! Köszikösziköszi!!!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132535 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Filmzene
Itt "kimaradt" részleteket hallgathattok meg a FOTR-ból,tehát ami nem került a CD-re,és van egy pár,ami a bővítetten van rajta: katt

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132392 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Filmzene
Létezik már bármilyen infó A Király visszatér filmzenéjéről?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131523 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Most kaptam a hírt, hogy a Cross Borns Dreamland-albuma csak a Sziget előtt fog megjelenni. :bawling: :bawling: :bawling:
Szokás szerint a kiadó miatt. :rmad2: :down:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129762 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A Cross Bornsnak új fóruma van, phpBB-s, mint ez. :)
cbforum.uw.hu/forum/index.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129563 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Magán a CD-n nincs extra, csak az a link, amit Sil beszúrt. De azt érdemes megnézni, nagyon jó kis helyre vezet :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129551 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Pl itt a link az első CD-ről, főleg a videókat érdemes megnézni:
katt ide


Az első CD-n is van valami extra? 8O


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.798 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére