Filmzene

Több
21 éve 19 órája #141622 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Nimrodel Melian irta:"Megnéztem a DVD-n a Gollam Dala videoklipet. De érteni sajnos nem értem. Miről szól? És mennyire van összefüggésben a Filmrészletekkel, amiket közben láthatunk?"
Hat ha mar Ithilnek nem tudtam segiteni egy piszkozat forditast azt rogtonozhetek! Ime Gollam Dala magyarra f-orditva alias Lilliana(Bar nem igazan rimel):
Ahol egyszer vilagossag volt
Most sotetseg hullik
Ahol egyszer szeretet volt
A szeretet mar sehol sincs

Ne mond-Viszlat!
Ne mond-En meg nem probaltam...

Ezen konnyek miket ejtunk
Ez hullo eso
Az osszes hazugsagert
Amit mondtal
A sertesert, a vadolasert!

Es mi sirni fogunk
Hogy ily' egyedul vagyunk
Mi elvesztunk
Sose mehetunk haza

Szoval a vegen
Leszek ami leszek
Huseges baratom
Soha nem volt nekem

Most mi mondjuk-Viszlat
Mi mondjuk -Te meg nem probaltad

Ezen konnyek miket ejtesz
Mar tul keson jottek
Vedd vissza az osszes hazugsagot,
A sertest,a vadolast!

Es te sirni fogsz
Mikor egyedul leszel a vegen
Te elvesztel
Sose mehetsz haza...

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 20 órája #141620 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Nimrodel Melian:
Az első két sor:
"Hol valaha fény volt, most sötétség honol
Hol szeretet volt, szeretet nincs sehol"

Azért ez jellemző Gollamra, legalább egy kicsit :roll:
A filmrészletek többsége pedig magáról Gollamról szól, ez elég kapcsolat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 20 órája #141612 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Filmzene
Megnéztem a DVD-n a Gollam Dala videoklipet. De érteni sajnos nem értem. Miről szól? És mennyire van összefüggésben a Filmrészletekkel, amiket közben láthatunk?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141509 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmzene

Elza Fischer írta: [size=9:3ki905bh]Lehet, hogy már volt róla szó, de most nincs időm visszaolvasni.[/size]

Mikorra várható, hogy itthon megjelnik a ROTK zenéje CD-n :?:


Gondolom decemberben ahogy az eddigi zenék megjelentek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141452 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Filmzene
[size=9:1sf4pk6c]Lehet, hogy már volt róla szó, de most nincs időm visszaolvasni.[/size]

Mikorra várható, hogy itthon megjelnik a ROTK zenéje CD-n :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141448 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Kar'sa írta: De jó végre írni vmit., már egy csomó ideje erre várok

Ha valakit érdekel Enya ÖSSZES MO.-n nem kiadott száma, klikk ide

Remélem az ROTK-ban is lesz...

Igaz, hogy régen szerepelt a topicban, de csak ezzel a hírrel szolgálhatok:
Úgy néz ki, hogy a RotK betétdalát Annie Lennox fogja énekelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141442 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
[/quote Kar'sa]De jó végre írni vmit., már egy csomó ideje erre várok

Ha valakit érdekel Enya ÖSSZES MO.-n nem kiadott száma, klikk ide

Remélem az ROTK-ban is lesz...

Sajnos ez az oldal nagyon lassan mukodik nekem es nem volt meg idom a dalok listajanak a megtekintesere sem :cry: . Ezek affele B-oldalak?
En is remelem hogy lesz Enya dal RotK-ban! Ugy hianyzott sz'tem a TTT-bol>na jo nem akarom Emilia Torrinit meg a tobbieket bantani de azert ok mas stilusban csinaljak :?
[/list]


Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141441 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil!
Bocsi hogy nem irtam le rendesen ,de a szam nem a Kepzelt riport zeneje.
Ez a CD 2 lemezt vesz egybe aminek az 1.resze a Kepzelt r. a 2. resze a 30.eves vagyok; a 'Kicsi ember" pedig az utobbin van rajta. Azt tudom hogy ami nekem van az egy 1992-es kiadas (ami viszont mar a magyar GYU utan volt),de nem t'om pontosan hogy mikor irtak vagy adtak elo ezt a dalt eloszor...
T'om hogy sok dalba bele lehetne magyarazni dolgokat epp' azert kerdeztem hogy megtudjam hogy ez csak veletlen vagy direkt a GYU-nak irtak a sorokat...

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141425 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Filmzene
Igen, arra gondoltam, már régóta keresem, de úgy látszik teljesen reménytelen! :cry:
Ha valaki valami csoda folytán rátalálna, légyszi írja be ide, vagy küldje el nekem!

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141057 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Lillana:
1. Igen.
2. A kérdéses művet nem ismerem (magából a Képzelt riportból is csak pár részletet hallottam eddig, bár irodalomból elemeztük, de akkor főleg arról volt szó, hogy a koncert helyszínének a felépítése mennyire megegyezik a Dante Pokláéval...), de nem hiszem, hogy bármi köze lenne a Gy.U-hoz. Eleve 1975-ös felvétel, akkor még nem volt magyar kiadás sem... :roll: És ezzel az erővel pl. a Kisember c. szám is szólhatna arról, bele lehet magyarázni éppen ("kisember, hát itt a vége / látod, kár volt sírni érte... (...) mondd, hogy mindegy, miben hittél / most már akármit megtennél...") :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #141037 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil irta :
A "seduction theme"? Sajnos az nincs meg.

Igy hivjak akkor azt a reszt amirol Ithil beszelt?

Egyebkent mar regen meg szerettem volna kerdezni:
Van egy dupla lemezem "Kepzelt riport egy amerikai popfesztivalrol osszes dalai + 30 eves lettem" cimmel (T'om ez nem egy uj dolog de azert en szeretem a dalait):es ennek a masodik felen van egy szam Kicsi Ember nevvel.Ez tele van olyan sorokkal hogy;"...kicsi ember add nekem az ingedet... + ...Elni kell a tobbieknek kik a hidon vegig mennek...stb"
Szoval lehet hogy csak en vagyok hulye hogy nem t'om hogy mirol szol ez a dal de nem a Gyuruk Uraval kapcsolatos?

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #141013 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A "seduction theme"? Sajnos az nincs meg. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #141007 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem! Már hosszabb ideje keresem eredménytelenül annak a dalrészletnek a tünde nyelvű szövegét, mely az Amon Hen (elején) és a Forbidden Pool c. számban hangzik el (asszem a végén). Egy fiúkorús (?) énekli és a filmben akkor hallható, mikor Boromirt ill., Faramirt megkísérti a Gyűrű!
Akinek megvan, örömmel venném, ha beírná ide!

Előre is köszönöm!

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140990 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
De jó végre írni vmit., már egy csomó ideje erre várok

Ha valakit érdekel Enya ÖSSZES MO.-n nem kiadott száma, klikk ide

Remélem az ROTK-ban is lesz...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140688 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A "rajongói" RotK trailerben hallható érdekes Carmina Burana-feldolgozás egy Opera Babes: Beyond Imaginations c. albumról való:
katt ide

Howard Shore megkapott egy Music-In-Film Award nvű díjat, a díjátadó az október 15-20 között megtartandó Hollywood Film Festival-on lesz:
www.hollywoodawards.com/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140681 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Filmzene
új infók a Metal Milleniumról...
fellépők:
Helloween Tribute
Agregator /Az új felállással/
Stainless Steel /Az új énekessel/
Obstruction
Fekete Sereg
Cross Borns
Kalapács
Demonlord
Ideas
Sin Of Kain
Tatabány Puskin MH 17:00
jegy:1200 Ft, szövetégi tagoknak 950 Ft

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140464 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Hat most mar ezt is tudom.
Mellesleg itt mindenki volt a taborban csak en nem? Pedig ugy szerettem volna menni!
A kepekrol el kell ismerni (Aeglos vagy Arden munkaja)hogy tenyleg jok.Nem voltam ott es meg is rokton rajottem hogy mirol van szo(Na jo Sil is rasegitett egy kicsit).

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140449 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Filmzene
Hogy félreértés ne essék a második képet a tünde bevonulásról nem én csináltam, hanem Arden, az én gépemmel. Az az ő érdeme :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140425 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Estel: Tényleg, javítva... :oops: Arra emlékeztem, hogy voltak kiegészítések, de még Eglar versszakának szövegét sem tudtam volna idézni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140412 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Ez alatt azt érted, amikor a FotR bővítettben Frodóék látják a vonuló tündéket? Az Elbereth-et éneklik (és ezt vették át a Varda-hívők is a táborban... :wink: ): katt ide

Engedd meg, kedves topicgazda & Vardahívő-társ, hogy helyesbítsem a linkedet: ;)
Katt ide a FotR bővítettben vonuló tündék dalának szövegéhez
Egyébként akkor még az utolsó sort "Ithil na thúl, ithil lin hen"-nek énekeltük... és kibővítettük a magyar fordítással, Samu Cirith Ungol-i fohászával, és Eglar saját alkotásával is: "Ó Elbereth, Gilthoniel / Vezesen úton égi jel / Eressëa, Örök Hazánk / A tengeren túl vár reánk." ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140410 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Most mar csak az kerdem hogy kik azok a "Vala-hivok a taborbol" akik az Elberthet valasztottak himnuszuknak?

Varda-hívők. Leguanember, Eglarcarien, Estel Adániel, és a többiek. Nagyon hangulatos ám velük vonulni (meg persze a tünde zászlóval), a csillagos ég alatt, az Elbereth hangjaira... :roll: *Sil nosztalgiázik*
Meg persze a tündebarát előadás elején is az Elbereth-re vonultunk be:
katt ide
meg ide
Röviden: július végén volt egy egyhetes táborunk Velemben. A kerettörténet szerint 5 csoportot képviseltünk: tündebarátok, dúnadánok barátai, éothéodok (rohírok) barátai, hobbitok barátai, törpök barátai. Volt egy másik felosztás is, az alapján, hogy ki melyik istár (és ennek megfelelően melyik vala) tanításait követte. [size=9:21qtsyf3](Én pl. tündebarát voltam, és - majdnem végig - Varda híve.)[/size] Bővebben a Közösségek témakörön belül, az MTT nyári tábor - 2003 és az Élménybeszámolók topicokban olvashatsz erről, ha kicsit visszalapozol.
És itt vannak a fényképek:
213.157.100.65/~tolkien/galeria. ... &m=&from=0

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140409 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
SIL!
KOSZONOM megint!!! Most mar csak az kerdem hogy kik azok a "Vala-hivok a taborbol" akik az Elberthet valasztottak himnuszuknak?

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140403 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Az emlitett bandakrol sajnos csak hallottam :( es nem ismerek egy szamot se toluk...

A Cross Borns oldala:
crossborns.lapja.hu
A Kiegészítők / Letöltés menüpont alatt megtalálod pl. a Tőr a sötétben c. számukat. (Mondjuk nem ez a legjobb szám a Kalandozás Középföldén-ről, de ismerkedésnek talán megteszi.)

A Blind Guardiantól pedig pár szám letölthető a [size=9:1vydeaax](khm-khm, még mindig nem kész :oops: )[/size] honlapomról:
sil.fpn.hu/guardian
Itt meg van egy videoklip a Lord of the Rings c. számukhoz, a filmből összevágott képekkel:
www.mellesleg.hu/zene/clip.php?art=704

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140400 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil! Koszonom szepen az infot!
Most jottem ra hogy a megadott oldalrol mar lattam azt a mellek oldalt amiben a filmben alhangzott tunde es egyeb nyelvekrol volt szo.De nem volt annyi eszem hogy ramennyek a fo-oldalra es nem vettem igy eszre hogy filmzene szoveggel is foglalkozik... :oops:
Az emlitett bandakrol sajnos csak hallottam :( es nem ismerek egy szamot se toluk...
De a fuzesabonyiaknak meg az ottani indian-nyaraloknak majd biztos jo lesz a koncerten!

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139881 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
És ha már szóba került a Cross Borns, a Metal Millennium előtt is lesz fellépésük, méghozzá Füzesabonyban, szept. 13-án. (Ráadásul az Arcok Álruhában-nal kiegészítve!)

A műsorterv: Minas Tirith, Khazad Dúm-Mória, Vadászat, Hármasban az úton, Bátrak diadala, Gollam dala, A Gyűrűk Ura, Vadak hívása, Álomföld, Végtelen utazás, Leonardo álma.

Bővebb infó:
cbforum.uw.hu/forum/viewtopic.php?t=10

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete - 21 éve 1 hete #139858 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Sil! Ugy latom te ismerosen forogsz a GyU-s zenek/dalszovegek koreben.

Mint topicgazda, ez azért elvárható tőlem... :wink: Howard Shore mellett különösen nagy Cross Borns- és Blind Guardian-rajongó is vagyok, persze. (Róluk hallottál már? Érdemes... :wink: )

Lilliana írta: Nem tudod veletlenul hogy az a 'Nemestundek'-es reszben mit enekelnek azok a tundek?

Ez alatt azt érted, amikor a FotR bővítettben Frodóék látják a vonuló tündéket? Az Elbereth-et éneklik (és ezt vették át a Varda-hívők is a táborban... :wink: ): katt ide

Lilliana írta: Es meg(bocsi ha mar volt rola szo) de nem tudja valaki hogy a Ket torony filmzenejehez talalhato dalszovegek(pl:The Abbys,Entmoot,The Missing) mikor melyik szamban hangzanak el,mert nekem meg sohse sikerult kivenni :oops:

A dalszövegekkel kapcsolatban lásd ezt az oldalat:
www.elvish.org/gwaith/movie_soundtrack.htm
Az Abyss a Foundations of Stone-ban hangzik el, a The Missing a Helm's Deep-ben, az Entmoot-ot nem tudom. De vannak olyan szövegek is, mint pl. a The Call, aminek a töredékei 3 számban is benne vannak... A fenti oldalon a szövegek elemzése mellett azt is megtalálod másodpercre pontosan, hogy a fontosabb részek, az egyes sorok mikor hangoznak el, így könnyen be is lehet azonosítani. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139841 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil! Ugy latom te ismerosen forogsz a GyU-s zenek/dalszovegek koreben.
Nem tudod veletlenul hogy az a 'Nemestundek'-es reszben mit enekelnek azok a tundek?
Es meg(bocsi ha mar volt rola szo) de nem tudja valaki hogy a Ket torony filmzenejehez talalhato dalszovegek(pl:The Abbys,Entmoot,The Missing) mikor melyik szamban hangzanak el,mert nekem meg sohse sikerult kivenni :oops: [/u]

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139796 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Filmzene
Metal Millenium
2003.november 22.
Tatabánya, Puskin MH, kapunyitás 17:00
-Helloween Tribute
-Agregator
-Ideas
-Obstruction
-Stainless Steel
-Fekete Sereg
-Kalapács
-Cross Borns
jegy ára: 1200 Ft

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139073 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Hogy én erre eddig miért nem jöttem rá... :oops: Az egyik kedvenc számom, a Harvest of Sorrow Túrinról és Nienorról szól! :!: :D

Blind Guardian: Harvest of Sorrow

She is gone leaves are falling down
The tear maiden will not return
The seal of oblivion is broken
And a pure love's been turned into sin

At the dawn of our living time
Hope may cover all cries
Truth lurks hidden in the shadows
Dreams might be filled with lies
Soon there will be night
Pain remains inside

Suddenly (oh) it seemed so clear
All the blindness was taken away
She closed her eyes and she called out my name
She was never ever never ever seen again

Harvest of sorrow, your seed is grown
In a frozen world full of cries
When the ray of light shrinks
Shall cold winter nights begin

She is gone and I fall from grace
No healing charm covers my wounds
Fooled's the dawn and so I am
Fooled by life and a bitter doom
To bring you the end of the day

At the dawn of our living time
Hope it soon will pass by
Facing a darkness
I stand alone

Harvest of sorrow, your seed is grown
In a frozen world full of cries
When the ray of light shrinks
Shall cold winter nights begin

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138744 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Filmzene
A cinematrix-on a LOTR zenéje vezet :hello:
1. LOTR 27% :bounce:
2. Volt egyszer egy vadnyugat 24%

A többiek meg elég messze.

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.790 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére