Film <-> Könyv különbségek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25679 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Micsodaaa?! Hova a francba került Gimli?!:) Az első helyen a helye!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25678 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
'Szereplők: Elijah Wood (Frodó), Ian McKellen(Gandalf), Viggo Mortensen(Aragorn), Sean Astin(Csavardi Samu), Liv Tyler(Arwen), Christopher Lee(Szaruman), Billy Boyd(Pippin), Orlando Bloom(Legolas) Cate Blanchett(Galadriel), John Rhys-Davis(Gimli), Sean Bean(Boromir) és Ian Holm(Bilbó'<br> Van egy olyan érzésem, hogy szegény Trufát kifelejtették:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25677 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sesy: hanyadik Gimli?!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25676 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
A Cinema ujságban van egy kép a Fekete Lovasokról, és azon a lovak barnák. :) <br> És a szereplők névsora is ottvan... na és persze az ötödik helyen a tündéri Liv Tyer áll...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25675 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én is. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25674 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Gyűlölöm azt a nőt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25673 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Arwen. Nem egyértelmű?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25672 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Jobban megnéztem. Szürkék. Nem épp feketék, de mindegy.<br> De mi a jó ****-ért kell Frodó mögött ülnie Arwennek amikor üldözik őket a Fekete Lovasok? Ez annyira tud idegesíteni... felmerül bennem a kérdés, ki is lesz valójában a főszereplő a filmben...Arwen-e vagy Frodó? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25671 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nem én mondtam hogy a Fekete Lovasoknak barnák a lovai, de szerintem ezek a lovak inkább mondhatók barnának, mint feketének... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 11 hónapja #25670 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
sikerült megnéznem... egy gépről elfelejtették letörölni... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 4 órája #25669 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
A TV előzetes sajnos még nincs Realban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 órája #25668 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én mondtam a zöldet:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 10 órája #25667 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Más: Sajna a gépkarbantartó letörölte a gépemről a quick time playert, úgyhogy ha valaki tudja a TV előzetes realplayer elérését, megköszönöm. Egyébként bőven lehet témánk, mert a lordoftherings.net-en egymás után mutatják be a helyszínek verkfilmjeit, most megy a Brí, előtte volt Hobbitfalva... <br> <br> A FEKETE LOVASOKNAK FEKETE LOVUK VAN!!!!<br> Nem tudom, ki mondta a barnát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 napja #25666 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Draga Asmodeus!<br> Ha meg ezt is magadra veszed, akkor aztan mar tenyleg menthetelen vagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 napja #25665 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Morgana: hát sosem hagytok békén?!:)<br> Na jó' van, Lamuraknak tübb az ösze, mint neköm... :) <br> Ja és vmi még eszembe jutott:<br> Senkisem próbált még fantasy verset írni? Ne szerénykedjetek... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 napja #25664 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sesy:Anno, mikor még aktuális volt a téma, sokan esedeztünk mások kegyeiért, de még csak válaszra sem méltattak, nemhogy kazettát küldjenek... Nem akarom lelohasztani a lelkesedésedet, de hát ez van...<br> <br> Amúgy drága barátaim, egy hete egyetemre járok, távol meghitt otthonomtól, úgyhogy ezentúl ritkábban osztom meg Veletek szerény véleményem. Persze lehet, hogy ez némelyeket megkönnyebbüléssel tölt el...<br> Szóval akkor viszlát, a kb. egy hét múlvai megszólalásig... :) <br> <br> Ui.: Lamorak! Engedd el egy kicsit magad! Itt mindenkinek ugyanolyan fontos Tolkien és munkássága, mint Neked, de hála Istennek, az emberek nem egyformák. És ezek miatt semmivel sincs több jogod leszólni a többieket, mint itt akárki másnak. Nem akarok belédkötni, csak légy egy kicsit beláttóbb az őrültebb fazonokkal (is). Ha figyelmesen elolvasod a fórum bejegyzeseit, akár itt, akár máshol, láthatod, hogy még a 'stílustalan' és 'Náladnál alantasabb ízléssel rendelkezőbbeknek' is vannak értelmes és értékes hozzászólásai.<br> Üdv!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 napja #25663 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Valaki, akinek megvan a cannesi filmfesztivál videón, és tud róla másolatot készíteni, írjon nekem egy e-mailt! Fizetek is érte!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25662 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nekem se jön le egy trailer se...bár engem ez nem izgat... :) <br> Jöjjön a film, egyszerre az egész, úgy túléljük... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25661 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Éljen, éljen! Egy kicsit megmozdult!:) Hát ugylátszik a videolejátszóm nem a legjobb minőség:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25660 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Te szegény!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25659 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Na, megjött a szerencsém! Az egyik lejött. De sajna inkább csak egyhelyben áll, szakadozik:( na mindegy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25658 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Hogyhogy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25657 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én csak a moziban láttam az előzetest, de az nagyon jó. a trailerek nem jönnek le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25656 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nektek eddig melyik előzetes tetszett a legjobban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25655 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Remélem nem lesznek ellentétek,és nagyon jól megcsinálták...mer én a könyvet imádom:))))Már akkor olvastam mikor még filmről szóse volt:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25654 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Van meg kulonbseg mint kiderult. Nezzetek ez ugyben az uj TV elozetes temat.<br> De a ma felkerult uj moriai kepek is olyan jeleneteket mutatnak ami a konyvben nemigen szerepelnek (sirfosztogato hobbitok :) )))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25653 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szerintem is az utóbbi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 5 napja #25652 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus:Légy Te a legrosszabb egye fene. (Bár a jó és rossz elég relatív fogalom, ráadásul egy emberen belül is bonyodalmakat okoz.) Egymást közt döntsük már el hogy kin van sapka, illetve kinek füstszűrős.<br> Egyébként van még a könyv és a film között különbség? Vagy a már leírtakon kívül nincs, illetve senkit sem érdekel !? (Szerintem az utóbbi.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #25651 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus: mielőtt még megölöd magad, vagy a bitófán végzed, írhatsz nekem néhány paródiát e-mailben... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #25650 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Lamorak: öhm, izé, az ilyenek szoktak eredményezni kisebb-nagyobb konfliktusokat...<br> S egyébként is, nekem nem az a fő foglalkozásom, hogy ilyen marhaságokat agyaljak ki...ilyenhez bárkinek van ,,tehetsége''...<br> Szilszakál: akkoris én vagyok a LEGROSSZABB... :) <br> Na jó, ha problémátok van velem (ami látszik is), akkor mondjátok meg, én megsértődöm s elmegyek... :) <br> Nem bírom elképzelni, hogy lehetek ilyen HÜLYE, hogy ilyenből viccet csináljak...<br> ,,Le Asmodeusszal! Vissza a Pokolba, rohadt démon!''<br> Már látom is a vasvillákat s az égő fáklyákat, amint vad tüntetők házamat tűzbeborítják s bunkókkal agyonvernek...aztán pedig jön az ítélet s én a bitófán fogok lógni s még a hollók sem szállnak rám, hogy megemésszék könnyen kiszedhető testrészeimet, hanem rosszallóan kárognak:<br> ,,Kár! Kár!''<br> <br> Még mindig van időm az öngyilkossághoz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.634 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére