A HOBBIT

Több
13 éve 4 hete #403313 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403261 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
James Nesbitt alias Bofur usankája egy kicsit erős... :) Viszont jók ezek az ezüst szakállgyűrűk. Remélem, hogy divatba jönnek, és árulhatom majd :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403260 Írta: Iglorion
Iglorion válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Thorinnak lehetne nagyobb szakálla, úgy törpösebb lenne!

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402908 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
8-)

Újabb kép a törp-csapatról:
www.thehobbitblog.com/wp-content ... T-DWF2.jpg

+

A Harmadik produkciós videó sok-sok SPOILERREL és meglepetéssel!

www.thehobbitblog.com/?p=3133

A 3. videó képről képre (Spoiler!):

1. adag:
www.herr-der-ringe-film.de/v3/de ... _72576.php

2. adag:
www.herr-der-ringe-film.de/v3/de ... _73024.php

3. adag:
www.herr-der-ringe-film.de/v3/de ... _73088.php

WOW! :shock: :o 8-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402858 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Akkor jövőre kényelmesen hátra dőlhetünk a székbe és megnézhetjük Billbóóót és jööön a dráááágaszáááág

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402855 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Csak nekem tűnik úgy, hogy a fegyvereket elég ramatyul fotosoppolták be? :oops:

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ez meg a hivatalos verzió a törpökről (itt végre nem klingonos Thorin sem):
www-images.theonering.org/torwp/ ... WF-007.jpg

És új videó :D :
www.facebook.com/video/video.ph ... 1884481557

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402725 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402667 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Íme , együtt a törpcsapat! :)

Dwalin kopasz feje tetkós; Bifurnak meg valami kiáll a fejéből! :D

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402657 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
És a törpök elfogytával egy jó hír:

Sir Christopher Lee (Saruman), Sir Ian Holm (öreg Bilbó) és Elijah Wood (Frodó) a napokban kezdi meg a forgatást Londonban. Wood októberben majd Új-Zélandon is forgat majd, Lee és Holm azonban csak a londoni forgatáson vesz részt.

Szintén Londoban van jelenleg A Hobbit kapcsán Stephen Fry (Tóváros Ura) és Ryan Gage (Alfrid, a szolgája), akik jelmezpróbákat tartanak csak, ők Új-Zélandon forgatnak majd.

www.herr-der-ringe-film.de/v3/de ... _72128.php

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402574 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Tho'rin, a klingon harcos :lol: :
img804.imageshack.us/img804/5797 ... tended.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402550 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402546 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Szerintem hasonlítani is fognak egymásra a képek alapján. :)


Hát de ennek markolatrésze teljesen más, meg inkább egyélűnek tűnik. Jobban filmes tünde kard lett szerintem, mint Glamdring. :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402545 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Szerintem hasonlítani is fognak egymásra a képek alapján. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402535 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Én is azt vártam, hogy a Glamdring és az Orcrist hasonlítanak egymásra - de miért? (Egyáltalán nem emlékszem Orcrist-leírásra...) Szerintem egyébként Thorin kinézetre majdnem telitalálat, bár én sokkal öregebbnek képzeltem.

Fili kezében a húsvágó bárd, Kilinél meg a rakéta-nyalóka, az nagyon durva... :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402528 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az már Orcrist a kezében, igaz? Azt hittem jobban hasonlít majd Glamdringra! Egyébként kellemesen csalódtam! Rosszabbat vártam Thorinra, de egész jó lett.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402522 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sötét Úr írta: Ahogy adagolják a törpöket, kicsit Beornnak érzem magam, amikor Gandalf és Bilbó felvezeti, hogy hányan vannak... :D


:lájk:

Ezt a jelenetet biztosan végig fogom röhögni a moziban :)

Sil: lehet, hogy klingonos, de az arrogáns tekintet szvsz teljesen rendben van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402507 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
És íme, Thorin:
www-images.theonering.org/torwp/ ... mitage.jpg
(Szvsz még mindig van némi klingonos beütése, talán a sötét szemek miatt...)

Fili és Kili nagy felbontásban:
img.photobucket.com/albums/v127/ ... i_kili.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402450 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ez meg annyira aranyos:
tinycitylights.tumblr.com/post/7 ... t-this-but
(Az egyik rajongó vitt magával a Sherlock forgatására egy Hobbit-kötetet, hogy dedikáltassa Martinnal, Benedict meg teljesen spontán rajzolt bele neki egy sárkányt... :mrgreen: :énisénisakarokilyet: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402410 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egyébként ezek a gyu bősz törp urainál picit "gyermekibb" figurák, ezt most nem pejoratív értelembe mondom, hisz a Hobbit is "gyermekibb" történet, tehát illik ide jól...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402408 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: A HOBBIT
na ezek már egyre törpösebbek... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402376 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Mondom én! 8-)

Balin és Dwalin:
www-images.theonering.org/torwp/ ... Dwalin.jpg

Még a ruhák színe is stimmel ezúttal: Balin a könyvben piros, Dwalin sötétzöld csuklyát hordott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402346 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egyébként a maradék három törp nagy meglepetést már nem okozhat, mert ezen a korábbi képen mindhárman látszanak:
thefilmstage.com/wp-content/uploads/2011/07/HBT-003880r.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402338 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az EW és az Empire képei nagy felbontásban:
thefilmstage.com/2011/07/12/firs ... he-hobbit/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402329 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ahogy adagolják a törpöket, kicsit Beornnak érzem magam, amikor Gandalf és Bilbó felvezeti, hogy hányan vannak... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402273 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta: LOL, figyelitek Bombur fegyverét? :lol:

LOL! És a hajfonatát? :o :lol:

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402261 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
LOL, figyelitek Bombur fegyverét? :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402256 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
És ím...
Bifur, Bofur és Bombur (nem sorrendben):

moviesmedia.ign.com/movies/image/article...713111341600-000.jpg

"While most of the Company of Thorin Oakensheild is related to the royal and noble line of Durin, Bofur, his brother Bombur and their cousin Bifur most definitely are … not. Born and bred in the West, descendants of coal miners and iron workers, they have joined the Quest for the Lonely Mountain partly to seek their fortune and partly because they were told the beer was free." :lol:

(Megfigyeltétek, hogy mindegyik kép teljesen más oldalon jelenik meg? Vajon hány portált/szolgáltatót/céget szerveztek be?)

Már csak Balin, Dwalin és Thorin vannak hátra.
Gondolom, az előbbi kettő egy képen, Thorin pedig egyedül, valószínűleg legutoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402198 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az a baj ezekkel, hogy nem is igazi törpök, ha összevetjük a Gyűrűk ura tanácsbeli törpjeivel... mintha egy másik világ lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402181 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Filinek milyen kardja van? :shock:

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.595 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére