Gandalf (Sir Ian McKellen)

Több
22 éve 2 hónapja #65504 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Tellela: én már láttam a humorban -asszem-
Ez tök jó:
elfwood.lysator.liu.se/loth/l/o/ ... f.jpg.html
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63772 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ja, a magyar utakon ilyen tábla! Gandalf mit szólna hozzá! Szimbólummá érett! :roll: 8O :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63745 Írta: Aldor
Aldor válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ezt melyik országban kapták le? Mert szerintem elég jó lenne itthon is! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63735 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hódica: ez állati yo!!! :lol: :lol: :lol: :lol: (Humorba vele! Vagy már ott van? :lol: :oops: )

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63734 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hódica: Cuki!!!!!!!! :D
Sil: Már az is vagyok:
Fíriel! :)
U.I: Gandalf, ne dühöngj!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63711 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 2_1_38.jpg

:D :D :D nekem nagyon tetszik :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63625 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63582 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Így van! És jó lenne, ha a többiek is! Sil, Gandalf! Ha már egyszer itt vagytok! Légyszi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63560 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Gandalf írta: Fru: :?: :?: :?:
Asszem, rossz helyre írtál...

Fru (vagy hamarosan Fíriel :) ) nem írt rossz helyre, Undómiel eggyel lentebbi hozzászólására reagált. :!: :!: :!:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63454 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63434 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Nem azért, de szerintem El nagyon hülyén játszotta Frodó szerepét! Csak bámult a nagy kék szemeivel, és a lerágott körmeivel díszített kezében tartotta a Gyűrűt. Legközelebb meg elkúszott a Fekete Lovasok elől, nem is védekezett, miközben társai próbálták megmenteni. Majd elszürkült szemmel Arwen paripáján szenvedett, és a többi..... Ez az alakítása nem volt jó!!!!!!! Szörnyű volt!!!!!!! :( Remélem, a többi részben jobban kitesz magáért!
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63392 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Én is a legjobbakat kívánom neki, mert fantasztikus színész! Én éppen arra gondoltam, hogy a szerep nagysága alapján a következő 2 éven nem El, hanem Viggo lesz a legjobb ff főszereplő kategória jelöltje! Viszont El szerepe is megköveteli, hogy jelöljék, neki marad a legjobb ff főszereplő! Na erről mit gondoltok? Szerintem van benne valami!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63289 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Én azért bízom benne, hogy a még hátralevő két részben összegyűjt magának egy Oscar-ra valót... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62549 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Háááát, remélem, jelölik, és meg is nyeri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Hajrá Gandalf!!!!!!!!
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62377 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Nekem is nagyon tetszett az a rész! És borzasztóan sajnáltam, hogy nem kapta meg érte az Oscart! És attól tartok a GYU-t nem is fogja, mert nem hinném, hogy a TTT után megint jelölnék! Vagy mégis?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59911 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Köszi, Estel!!!!!!! De ezt nekem is kéne tudnom, mivel olvastam a Szilmarilokat. :oops: Ciki....!!!!! :lol: Egyébként Ian McKellen nagyon remekül játszott a filmben. Főleg az a jelenet volt jó, amikor Szarumánnal harcoltak.
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58693 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #58690 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hát a harmadkorban, a többi Istarral (mágussal) együtt... és azért jött(ek), hogy véget vessen(ek) Szauron uralmának... ami aztán végül Neki köszönhetően sikerült is! :D És hogy honnan jöttek? A tengerentúlról, Valinorból, a Valák földjéről... az Istarok ugyanis eredetileg Maiák voltak, mint Melian, Szauron, vagy a balrogok, és Gandalf akkor még "rég elfeledett ifjúkorában" Olórin volt, a legbölcsebb a Maiák között ... több info: a Szilmarillokban ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57791 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Rago, igazán nem kellett volna Lukreciát, meg Dorothyt így lerohannod. Ők csak egy témát hoztak fel. De szerintem sem kellene erről beszélni. Én is hallottam erről, de nem nagyon érdekel. Ez tényleg a magánügye mindenkinek. Tehát téma lezárva!!!
Gandalfhoz visszatérve, ő mikor is került Középföldére??
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57562 Írta: Lukrecia
Lukrecia válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hmmm, igazabol nem ertem miert kell barkinek a nemi orientaltsagabol ugyet csinalni, dehat tabukent is miert kellene kezelni?

Az volna az igazi, ha mindenki objektivan allna hozza, es nem szamitana pejorativ jelzonek az, hogy biszexualis vagy homoszexualis. Ne haragudjatok, hogy ismet ezt pedzegetem, de nagyon megdobbentett, hogy ilyen indulatokat valtott ki ez a ket rovid hozzaszolas.


P.S. Orli szerintem nem az, annyira kiköpött nocsabasz, nem?

Zsu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57552 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Bocs,hogy igy beéetiportam a leleketekbe :cry: :cry:
De télleg,csakhát ezt az infot tudtam Sir Ianról éshát gondoltam bedobom nektek,legyen mit csócsálnotok,de megértelek titeket,én sem szeretem,amikor Orliról pletykáljá,hogy meleg:
BOCSI!(tényleg)

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57544 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Gyerekek! Ez az utolsó egy oldal elég durva!!! Lukrecia nyugodtan kommunikálj! Jó, hogy tudjuk, hogy valaki, aki kiváló színész, foglalkozik más emberek sorsával, pedig nem lenne rákényszerítve, főleg nemi vonatkozásban nem. Szerintem ettől még nagyobbat nőtt az emberek szemében!!! A topicban pedig nem értem, miért ne lehetne a szereplők szerelmi életéről beszélgetni. Vagy ezt csak itt nem lehet? Mert az Aragorn, Samu, Frodó, Arwen topicocban ez gyakran van napirenden!!!
Ezen érdemes lenne elgondolkodni!!!
A homoszexualitásról meg annyit, hogy szerintem teljesen rendben van, kortól függetlenül. És igenis beszéli kell róla, mert korunk egyik legnagyobb problémája az intolerancia a homoszexuálisokkal szemben. Nem kellene a homokba dugni a fejünket...
De most úgy érzem, közülünk mindenkinek bizonyos szinten igaza van.
A többség akaratának megfelelően pedig a téma lezárva. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57526 Írta: Lukrecia
Lukrecia válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Kedves mindenki!


Koszonom a letromfolast. Latom nem olvastatok utana, ez az oka a felreertesnek. Tudom, hogy tema lezarva, de hat ezek utan muszaj mentegetoznom.

Tehat az erdekes, hogy amikor a homoszexualitast illegalissa akartak tenni Nagy-Britanniaban torvenyileg, akkor "leplezte le" magat, es azota komoly aktivistaja az ugynek. En arra gondoltam, hogy ez igazan nemes gesztus, mert kepes volt "bealdozni magat" (nyilvanossagra hozni azt, amihez valoban senkinek semmi koze sincs) egy komoly ugy erdekeben. Ezt szerettem volna megvitatni veletek. Sorry, hogy felduhitettem a tomegeket :(

Egyebkent Sir Ian valoban nagyszeru a III. Richardban, en is lattam a filmet.

Na csa!

P.I. nem azert irtam csupan, hogy azt kozoljem veletek, hanem kommunikalni szerettem volna

Zsu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57508 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
jajaja!
Meg ki látott Gandalfos kinderfigurát?
nekem van! :D
és ő személy szerint egész jól sikerült!
Szerény véleményem szerint...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #57504 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Visszatérve az előző témához:Ne térjünk vissza rá! :twisted:

Shaira:az apukám is telerakta a gépet ilyen programokkal :)
Bár az még-jellemző...-nem jutott eszembe,hogy az általam vígan elmentett képeket is lehet-é vele szerkesztgetni :roll:
:D

Uff,ezt gézzétek meg!
Gandalf-játékok! :D
:|
:?
Hét NEM szééép? :evil: www.amazon.com/exec/obidos/tg/st ... e-pictures
jja,mae még ezek tetszenek :?
rivendell.fortunecity.com/hobbit ... andalf.htm
És ez lrginkább!Gandalf viharkabátban!
rivendell.fortunecity.com/hobbit ... ndalf9.jpg

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57500 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Pedig nagyon könnyű ilyen képeket csinálni. Én is mindíg elszórakozgatok velük, és ilyeneket csinálok. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57466 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
WOW! Ez a leggyönyörűbb fotó, amelyet valaha is csináltak Gandalfról! Csodás! 8O :D 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57456 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Eztet már láttátok?
www.pixymusic.com/Pixies-N-Plays ... s/l111.JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57455 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
épp a tovább lépést szorgalmazzuk!

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57452 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Én nem láttam, de egyetértek! És bocs az elöbbi kirohanásért, de ezen annyira fel tudom húzni magam!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.619 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére