Gandalf (Sir Ian McKellen)

Több
21 éve 8 hónapja #88951 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Nerwen! írta: Úristen 8O !Hogy mutatna már Gandalf, mint Dombledore?Jesszus 8O !Még jó, hogy nem :D !


Őt tartották a legjobb Dumbledore-nak, de Colombus mégis Harris-t választotta.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88941 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Elrond írta: Akkor mi igaz?
Játszik, vagy sem?

Az [origo]-s cikk azt írja, hogy a szerződés is megkötetett!
Bár ki tudja...
:confused2:



Recent additions at mckellen.com:

26 December 2002 Rumours False and True

Szóval a dec. 26.-i frissítéskor került fel. Gondolom nem igaz, különben nem rakták volna fel. A pletykákról meg általában midnenütt azt írják, hogy igazak. :lol:

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88926 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Úristen 8O !Hogy mutatna már Gandalf, mint Dombledore?Jesszus 8O !Még jó, hogy nem :D !

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88923 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Akkor mi igaz?
Játszik, vagy sem?

Az [origo]-s cikk azt írja, hogy a szerződés is megkötetett!
Bár ki tudja...
:confused2:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88878 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Elrond írta: Ian a HP-ban! Klikk ide!!


A hír nem igaz, Sir Ian hivatalos honlapján [www.mckellen.com] is cáfolják:
Rumour, 14 November 2002: "There's a rumour on the Net that Sir Ian is going to play Professor Dumbledore in the next Harry Potter movie, following the sad passing of Richard Harris. Is this true? It would be wonderful if it IS true, but I know how easily these rumours start, so I'm not getting too excited yet! Perhaps you could just let me know "officially"? (Maybe he doesn't want to be typecast as an elderly man with a flowing white beard!) Thanks."
Fact: Ian McKellen has NOT agreed to succeed the late Richard Harris in the role of Dumbledore in the Harry Potter movies. He has expressed interest in perhaps playing a different role some time in the future of the series.

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #88872 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88825 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
egyefene :lol: :lol: :D !

ALIG?!?!?na akkor megse nezem! :wink:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88824 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
angelina: Gandalfhoz! :wink:

hódica: ezek gyönyörű képek!

Kár, hogy Gandalf alig fog szerepelni a második filmben... már mint a többiekhez képest...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88699 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Gandalf írta: Legolas meg mit piszkálta a hasát? 8O

:lol: :D :D

Keselyüstök :arrow:
www.bagendinn.com/images/tttpg11.jpg
www.bagendinn.com/images/tttpg13.jpg

hát nem gyönyörű egy ló :roll: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88603 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hihi :lol: ;en is felfigyeltem a dologra :D !eloszor Ganndalf hasat dorgoli,aztan meg Aragorn hajat simogatja a helyere.. :D
kezdem megszeretni ezt az Orli-fiut :lol: !
egyebkent meg maig nem dontottem el,hogy Gandalfhoz,vagy HarryPotterhez menjek-e felesegul :lol: :lol: :lol: ????
cupp

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88359 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Orli Lijt is ölelgeti. Hát hiába szeretik egymást. Annyira jó nézni, hogy ilyen jó barátok. :cheers:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88302 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Jaja, nekem is feltűnt, hogy először Viggot, aztán Iant... hát hiába... a felebaráti szeretet... ;) de azért arik voltak :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88255 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hát azért örülnék ha engem simogatna úgy :D (Álmodik a nyomor :( :) ...)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88246 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Orli mindenkit simogat (Viggót előszeretettel ;) ), nem csak Gandit... ;) De azért Ian sem nagyon tiltakozott... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88200 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Azt néztem én is 8O !És nem csak egyszer-kétszer megpaskolás volt, hanem hosszú másodpercekig 8O !Hmm :? ...Az én istenem buzi lett 8O ?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88189 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Rendkívül bosszantó volt számopmra, hogy a tegnapi werkfilmben Gandalf nem nyilatkozott, s alig mutatták...
:evil: Legolas meg mit piszkálta a hasát? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86100 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ide is egy kép:
img.www.tolkienonline.com/galler ... lfcol2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85839 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
khm.. :roll:
akarom mondani; www.mckellen.com/galleries/p.htm :arrow: 10.kep

cupp :wink:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85838 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hihi :D :lol: ;hat nem EDES?!?!?!az also sorban a jobbszelso(utolso kep :wink: )
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... allf_3.php
:D ghi

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84506 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Jó is lenne, nem mondom... :)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84384 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hihi:lol: :lol: :lol: pedig ugy tudtam,hogy ok spanok!sa lll.Richardban az anyjat jaccotta,pedig majdnem egyidosek...

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84358 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Lego László... :lol: :mrgreen:
Jó kis ianos képek... ;) Különösen ahol Maggie Smith-t parodizálja... 8)
www.bagendinn.com/honorary.htm

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83844 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
az a helyzet ezzel a jó borral,hogy 8 -10 évnél azt sem szabad tovább tárolni,mert akkor "megromlik+ és nemhogy jó íze-zamata nem lesz, hanem egyenesen ízetlen és rossz lesz. :P
Angelina: még szerencse,hogy ebbena filmben íly sok szereplő, és ilyen sok főbb-szereplő van, ezért mindenki kiválogathatja a neki valót 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83793 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hat mint a jo bor :D :mrgreen: !ghi
egyebkent en az eletben nem fogom soha megerteni,mit esztek Lego Laszlon :shake: ..
dehat izlesek es pofonok :wink:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83766 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Azé nálam Orli jobban bejön :) ...Gandalfot naon tsípem, de mint pasi má egy kicsit túl érett-szerintem. :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83644 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

kriszana-Celandine írta: jól van Hedge nevess csak :P :twisted:
Öreg-et akartam írni. De egyébként Angelina, én is az érett típust kedvelem, de továbbra is jobban tetszik Gandalfént, mint Sír Jan-ként :lol:


:twisted: nevetek is! :tongue:
egyébként nekem is jobban tetszik gandalfként, de az apt pupilban még ennél is jobb volt! :wink:

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83637 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Érett típus oké, de nem kell túlzásba vinni! :lol: [size=9:2wbecm9e](A legidősebb pasi, aki tetszett nekem, 56 éves... :P ) [/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83253 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
jól van Hedge nevess csak :P :twisted:
Öreg-et akartam írni. De egyébként Angelina, én is az érett típust kedvelem, de továbbra is jobban tetszik Gandalfént, mint Sír Jan-ként :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83143 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hihi :lol: :D tudjatok,mit?egyiksem :wink: !en ezt az "erett" tipust szeretem :D

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83072 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

kriszana-Celandine írta: itt van üreg Gandalf barátunkról pár kép:


:D
Nem inkább öreg?
8O :o

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.571 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére