Gandalf (Sir Ian McKellen)

Több
21 éve 9 hónapja #83030 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
itt van üreg Gandalf barátunkról pár kép:

Mória kapuja:
kep.tar.hu/suni_a_padlasrol/inde ... id=1519519
kep.tar.hu/suni_a_padlasrol/inde ... eginnum=60
kep.tar.hu/suni_a_padlasrol/inde ... id=1519579
kep.tar.hu/suni_a_padlasrol/inde ... id=1519521
kep.tar.hu/suni_a_padlasrol/inde ... id=1519580
kep.tar.hu/suni_a_padlasrol/inde ... id=1519586

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82223 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Fanart (cuki, nem? :mrgreen: )
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... moking.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81847 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: !!!!!!IMADOMIMADOMIMADOMIMADOMIMADOMEZTAZEMBERT :D :D :D !!!!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81839 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
McKellen elvállalta Gandalf szerepét arra az esetre, ha a Hobbitot is megfilmesítenék... ;) Részletek itt.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80607 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Sziasztok!

Gondoltam, ha már a másik két érintett topicban írtam, akkor ide is betenném, október 27-én az HBO leadja az X-ment 20.00-kor. És ugyanezen a napon lesz egy Elijah Wood film is, A jófiú az RTL Klubon 22.45-kor, illetve szintén aznap az m2-esen Orlando Bloom látható 23.00-kor az Oscar Wilde szerelmeiben.

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80588 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
aaah,Area!! :D megerositetted a hitemet abban,hogy messze Gandalf a legjobb hapsi Kozepfolden :up: !!!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80506 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Gandalf képek:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... andalf.php

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80270 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Áfonya írta: Na és ez ki...? Hát Monica Lewinsky! :lol: Ó, AZ IRÓNIA!!!!

*fetreng a röhögéstől*

webpages.charter.net/mhellmers/GQ/6.jpg


8O 8O 8O Uhhh...de durva... 8O 8O

:!: Az HBO-n jövő vasárnap 20,00-kor lesz az X-Men Sir Iannal. :wink: :P :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80215 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
8O 8O 8O :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!JESSZUS!!!HATEZEKMEGHOGYKERULTEKOSSZE?!?!?!?! :lol: :lol:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80210 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Na és ez ki...? Hát Monica Lewinsky! :lol: Ó, AZ IRÓNIA!!!! *fetreng a röhögéstől*

webpages.charter.net/mhellmers/GQ/6.jpg

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80209 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79628 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
8O 8O 8O :D :D !!!!!!nagyon muveszi!bar szakallal az igazi :D

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79622 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ez de jó kép! 8O :itscool:

www.bagendinn.com/images/scan04b.jpg

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78897 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78523 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Áfonya írta: No, Nick-et ne bántsuk :nono:, nagyon aranyos srác.
Itt van pár képecske róla:

www.astrochick.com/tolkien/nick.html

(Azért van ízlése a drága jó Ian-nek... :wink: )


Egyetértek. Nem olyan gáz ez a szegény Nick. :roll: :oops: :lol: Mondjuk nem éppen így képzelem el Sir Ian "tökéletes társát", de ha ez neki jó, akkor nekünk örülni kell(ene). :wink: :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78499 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Nade gyerekek! Ne bántsátok már ennyire! Bár én ép ésszel nem érthetem, mi vonz egy 20-28 srácot egy 60-68 nagypapihoz, de AZ Ő DOLGUK!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78386 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Nekem nem teccik Nick... Az össze Nick nyálas és b*zi. :P :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78365 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ööö...most komolyan..az a hosszabb hajú srác Nick????? 8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78363 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
shop.newline.com/escalate/store/ ... ID=1179303 :arrow: :D :D :D :D
Gandi jelmez :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78237 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hát, én azért jobban örülnék egy huszonéves srác helyett egy huszonéves csajnak... Bár Sir Ian dolga, és ez a színészi teljesítményéből semmmit nem von le!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78128 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Gollam írta: Asszem lassan lehet nézegetni a gyászjelentéseket az újságban...mert Nick nemsoká halott lesz :twisted: Na most mennem kell...pápá!!!


No, Nick-et ne bántsuk :nono:, nagyon aranyos srác.
Itt van pár képecske róla:

www.astrochick.com/tolkien/nick.html

(Azért van ízlése a drága jó Ian-nek... :wink: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78025 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Asszem lassan lehet nézegetni a gyászjelentéseket az újságban...mert Nick nemsoká halott lesz :twisted: Na most mennem kell...pápá!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77676 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Gandi mint "Uncle Sam" (nem összekeverendő Samuval! :mrgreen: ) a rajzfilmben. :lol:
www.councilofelrond.com/modules/ ... dorest.jpg
Gandi, LOLLOL!
www.councilofelrond.com/modules/ ... dalfwh.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77646 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Láttam videjón az Eminens(vmi)c.filmet-Ian játszik benne :roll: (nem vettem ki,csak a borítóját láttam,nem az én műfajom,nem is fogom megnézni,de jó film lehet)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77642 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
www.bagendinn.com/images/ian2.jpg

Én is hoztam egy képet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77479 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
sziasztok!!!!

csak úgy mondom (már lehet ,hogy tudtok róla),hogy lesz az HBO-n , az x-men (asszem így írják), amiben Ian szerepel!!
szerintem októberben lesz a premiere, de majd utána nézek!!!!
ja, és , akit még érdekel film, Ian főszereplésével, az nézze meg az
EMINENS címűt, ami asszem elég sz*r, de Ian benne az egyik főszereplő, és Brad Ramfro -nak pegid van egy zuhanyozós jelenete!!! :smokin: :bandit: :bandit:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77433 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Gollam írta: KIBE??? Gyilkolni fogok, előre látom :twisted: Na most mennem kell...byebye (és várom a nevet )


Mármint Sir Ian? Nick-nek hívják a szerencsést. :D
Ha már itt vagyok, hoztam egy képet is:
www.mckellen.com/images/0868.jpg
Ez a póló nagyon poén. :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77317 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Többesélyes... : Olórin, Incanus, Mithrandir, Zsufazekés, Tharkún, avagy Gandalf... ;)
[size=9:ne5abadr]Sir Ian McKellen-t már nem is említem...[/size]:lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77235 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
KIBE??? Gyilkolni fogok, előre látom :twisted: Na most mennem kell...byebye (és várom a nevet )

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77163 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Gollam! :lol:
Szegény Szívünk szottya szerelmesz! :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.582 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére