Éowyn

Több
20 éve 11 hónapja #143122 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142777 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta:

Enna írta: www.editricegiochi.it/tavolo/sca ... _EOWYN.jpg Ez egész jó....

Persze, mert John Howe bácsitól van, Gy.U. társasjátékból. :wink:
www.john-howe.com/portfolio/gall ... age_id=125

Óóóóóó, akkor már vágom. John Howe király!
:wink:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142756 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: www.lotruk.com/imagelibrary/imag ... vealed.jpg :arrow: Mi ez? Valami rajzfilm?

Igen, a RotK rajzfilm, ahogy elnézem.

Enna írta: www.editricegiochi.it/tavolo/scatoleaperte/img/Lotr_EOWYN.jpg Ez egész jó....

Persze, mert John Howe bácsitól van, Gy.U. társasjátékból. :wink:
www.john-howe.com/portfolio/gall ... age_id=125

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142753 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Hoztam pár képet. Remélem, még nem voltak!
www.tolkienwinkel.nl/eowyn.jpg :arrow: érdekes....
www.lotruk.com/imagelibrary/imag ... vealed.jpg :arrow: Mi ez? Valami rajzfilm?
www.council-of-elrond.com/galler ... areow5.jpg Faramiiiir! :)
www.editricegiochi.it/tavolo/sca ... _EOWYN.jpg Ez egész jó....
silver-dreams.envy.nu/eandfthumbnail.gif :arrow: Ez olyan édi.... :wink:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142705 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekemis nagyon tetszik a kép :wink: , a fiús kinézetét meg majdcsak megoldják valahogy:)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142701 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem tetszik a kép... tök jó. De az egyszer biztos, hogy így senki nem fogja pasinak nézni. Csak megoldják valahogy, hogy fiús legyen!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142638 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

Aldarion írta:

Kar'sa írta:

Sil írta: Dernhelm egy matricán:
www.theonering.net/scrapbook/view/8725


Szerintem viszont iszonyatos.

Miért van hosszú haja? (miért nincs rajta sisak?)

Ha jól emlékszem, akkor nem volt rajta sisak mikor a Nazgúllal szemben állt.

Persze,mert levette.Hogy a nazgúl láthassa,hogy lány létére is megvédi az apja holttestét..

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142630 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Éowyn

Kar'sa írta:

Sil írta: Dernhelm egy matricán:
www.theonering.net/scrapbook/view/8725


Szerintem viszont iszonyatos.

Miért van hosszú haja? (miért nincs rajta sisak?)

Ha jól emlékszem, akkor nem volt rajta sisak mikor a Nazgúllal szemben állt.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142530 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta: Dernhelm egy matricán:
www.theonering.net/scrapbook/view/8725


Szerintem viszont iszonyatos.

Miért van hosszú haja? (miért nincs rajta sisak?)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142526 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta: Dernhelm egy matricán:
www.theonering.net/scrapbook/view/8725


Nagyon jó ez a kép. :itscool:
Végre 1 kép amin páncélzatban láthatjuk Éowynt, mint Dernhelm!

Nekem is van egy hasonló képem, kb. 2 hete találtam - forgatási kép. A Király visszatér topicba beraktam, de ide nem. Ja és Éowyn előtt a lovon egy hobbit látható.
Itt van: Dernhelm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142519 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142295 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát nagyon remélem hogy a főzőcskézés után nem rak be még egy ilyen teljesen felesleges jelenetet mint mondjuk a kettejük vitája lenne...
azért Aranymagot én is megnéztem volna... 8)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142260 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn

Elza Fischer írta: És ha már megnyugodtunk, hoztam egy hátteret: Éowyn

Céép!!!!! Köszi, hogy elhoztad!
Randy [size=9:1h9ng7o2]( a bagendinn.com-on így becézik Mirandát, ez nekem roppantul tetszik! :D :wink: )[/size] valóban szuper Éowyn, a sokrétű szerepe minden szempontjából! :up: :itscool: neki!!!

Ioreth nem lesz a filmben? 8O :evil: :rmad2: :rmad2:
DISZNÓSÁG!!!!!!
Ő a legjobb fej nő az egész cuccban! Olyan eredeti!!! Akár hobbitnak is beillene, olyan szövege van! :D Piszokul bírtam.
Nahát!! :down: :down: PJ! Nem tudom, mivel lesz képes engem kiengesztelni ezek után!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142256 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Elza: én a FOTR után olvastam a könyvet, és a ROTK olvasása közben végig azt hittem, hogy lesz egy ilyen rész.... :roll: :oops:


Nekem ilyen nem jutott az eszembe,és szvsz hülyeség lenne betenni a filmbe.De úgyse fogják! :wink:

Sorel írta: Hát nem túl nagy a választék, az biztos....

Az igaz,csak tudod szerintem van 2 féle ember(Arwen szempontból):
aki szerint szép és aki szerint nem,és akármilyen hihetetlen nagyon sok ember szerint Liv Tyler szép nő!
és ezért mondtam,hogy szerintem Miranda sokkal szebb... :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142232 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Elza: én a FOTR után olvastam a könyvet, és a ROTK olvasása közben végig azt hittem, hogy lesz egy ilyen rész.... :roll: :oops:


De hál istennek nincs ilyen rész! :D
Megnyugodhatunk.
És ha már megnyugodtunk, hoztam egy hátteret: Éowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142231 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Elza: én a FOTR után olvastam a könyvet, és a ROTK olvasása közben végig azt hittem, hogy lesz egy ilyen rész.... :roll: :oops:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142228 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Nefadar írta: Elza: nyugi, szvsz nem fogja megcsinálni, mert tudja, hogy felkoncolnák érte a rajongók :twisted:


Tudom, csak amikor olvastam és elgondolkodtam a lehetőségen egy kicsit "felkaptam a vízet", de most már megnyugodtam.
És jót nevetek, hogy miket tudunk mi kitalálni és feltételezni. :lol: :D
Jó élénk a fantáziánk :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142225 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Elza: nyugi, szvsz nem fogja megcsinálni, mert tudja, hogy felkoncolnák érte a rajongók :twisted:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142224 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Nefadar írta: PJ lehet, hogy elmegy, mert a bővítettbe (TTT) beletette a főzőcskés részt is...


A bővítettbe berakhatja, de ne a mozi filmbe. Mert azt a moziban nézem meg és onnan nem tudok felállni és kimenni egy jó nevetni az egészen vagy éppen fordítva sírni kinomban.
A bővítettet már otthon fogom megnézni videón és ott bármikor kitudom kapcsolni a készüléket vagy át tudok a jeleneten tekerni.
De a szurkolok nagyon, hogy PJ ne csináljon ilyet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142223 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta:

Lalaith Scarlett írta: Csak vicc volt :lol: Nemhinném, hogy eddig elmenne PJ :lol:

:lol: Pedig poénnak jó lenne. Na, mielőtt elővennétek a tojást és a paradicsomot: NEM A FILMBE!!!! Csak úgy... mint... poén. Na! Vágjátok. :oops:
[size=9:1v84d99t]Ne dobáljatok meg! Hüpp![/size]


Nem dobálunk meg :) Egy Piercing szövetsége-féle filmbe el is tudnám képzelni, röhögnék rajta egy jót :D

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142217 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Enna: miért dobálnánk meg?
PJ lehet, hogy elmegy, mert a bővítettbe (TTT) beletette a főzőcskés részt is...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142216 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Csak vicc volt :lol: Nemhinném, hogy eddig elmenne PJ :lol:

:lol: Pedig poénnak jó lenne. Na, mielőtt elővennétek a tojást és a paradicsomot: NEM A FILMBE!!!! Csak úgy... mint... poén. Na! Vágjátok. :oops:
[size=9:w62xreen]Ne dobáljatok meg! Hüpp![/size]

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142149 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Csak vicc volt :lol: Nemhinném, hogy eddig elmenne PJ :lol:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #142145 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta:

Nefadar írta: Igaz, remélem nem fog nagy hisztit csapni Éowynnak vmilyen ürüggyel...

Hát ha az esküvő előtt találkoznak (ami valószínű), akkor én még egy verekedést is el tudnék képzelni... :roll: :?


Na ne ijezgessetek :!:
Na már csak az hiányozna, hogy Arwen és Éowyn úgy összekapjanak Aragornon, hogy még meg is tépik egymást.
Na persze ha ez bekövetkeznek akkor biztos, hogy Éowynnek szurkolnék. :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142136 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nefadar írta:

Lalaith Scarlett írta:

Nefadar írta: Lalaith: ez az erőltetés sajnos csak Arwenre igaz... :evil:


Ja, szerintem nem is kellett volna erőltetni őt se, ha berakják Aranymagot és Iorethet :evil: (bár az utóbbira még van remény, ettől függetlenül Arwen-hisztivel lesz tele a ROTK is... :evil: )


Igaz, remélem nem fog nagy hisztit csapni Éowynnak vmilyen ürüggyel...


Hát ha az esküvő előtt találkoznak (ami valószínű), akkor én még egy verekedést is el tudnék képzelni... :roll: :?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142135 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta:

Nefadar írta: Lalaith: ez az erőltetés sajnos csak Arwenre igaz... :evil:


Ja, szerintem nem is kellett volna erőltetni őt se, ha berakják Aranymagot és Iorethet :evil: (bár az utóbbira még van remény, ettől függetlenül Arwen-hisztivel lesz tele a ROTK is... :evil: )


Igaz, remélem nem fog nagy hisztit csapni Éowynnak vmilyen ürüggyel...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142131 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nefadar írta: Lalaith: ez az erőltetés sajnos csak Arwenre igaz... :evil:


Ja, szerintem nem is kellett volna erőltetni őt se, ha berakják Aranymagot és Iorethet :evil: (bár az utóbbira még van remény, ettől függetlenül Arwen-hisztivel lesz tele a ROTK is... :evil: )

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142129 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Lalaith: ez az erőltetés sajnos csak Arwenre igaz... :evil:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142128 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Hova tűnt a filmben híres "női szereplők erőltetése" :?: :roll: Vagy ez csak Arwenre igaz? :twisted:
Én megnéztem volna Iorethet... :roll: :(
Sil: És mi lesz akkor? :oops:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142058 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: De mi az a LEP :?: :roll:

LEP = Long Expected Party. Alias Rég Várt Ünnepély, jan. 3. :wink:

Én nem vennék rá mérget, hogy lesz Ioreth... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.683 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére