Éowyn

Több
21 éve 1 hónapja #135379 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Fura, és egyetértek Nefadarral, de sztem egy kéőből ezt nem lhet megállapítani :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135273 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát tényleg elég érdekesen néz ki Derhelmként, szerintem még a hülye is rájönne, hogy lány... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135242 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135212 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

lázadó írta: jaj, anyám, mit csináltal szegény csajból... hogy néz ki az a sisak?


Hát most mit csináljon szegény?muszály volt fölvennie... :? de még mindig jobb mintha átirták volna a történetet és mondjuk el sem jön...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135211 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
elég érdekes... nem kavartak meg már éppen elég dolgot Eowyn körül? Gandalf majd biztosan teleportál... jaj, anyám, mit csináltal szegény csajból... hogy néz ki az a sisak? inkább a parasztruha, mint ez... abban még legalább kinézett valahogy... na jó, sokkal jobban fest, mint Arwen, vagy mások

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135168 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem Gandalfnak éppen Denethor máglyájánál lenne a helye ezidőtájt... de ez legyen a legkevesebb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135113 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Éowyn
De igen. Gandalfnak éppen Faramirt kellen megmentenie, amikor a rohírok megérkeznek...

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135104 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta:

Vilya írta: Még nem láttam a filmbeli Dernhelmet, ha esetleg egy képet beraknátok róla, nagyon megköszöném! 8) :wink:

katt ide


tudom hogy off,de ha nem tévedek Éowyn mögött az ott Gandalf.De neki olyankor nem a várban kéne lennie???szóljatok ha hülyeséget beszélek.. :oops: :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135099 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Éowyn
Sil köszi a képet. Hát elég érdekesen fest... :roll: 8) :wink:
Itt van Éowyn nyaklánca és a fülbevalója:
www.noblecollection.com/images/large/NN0209L.jpg


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135000 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Vilya írta: Még nem láttam a filmbeli Dernhelmet, ha esetleg egy képet beraknátok róla, nagyon megköszöném! 8) :wink:

katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134999 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Éowyn
Még nem láttam a filmbeli Dernhelmet, ha esetleg egy képet beraknátok róla, nagyon megköszöném! 8) :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134968 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Ti mit szóltok dernhelmhez?
Szerintem elég hülyén néz ki szegény Mir-en az a sisak...túl nagy neki? vagy csak nem illik a szép arcához?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134904 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Éowyn
nincs egy éve, de nem tudom, hogy pontosan mikor.

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134899 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn
Nah, de most már inkább hagyjuk cegény Scatha-t /vagy ha úgy teccik Scáth-ot :lol: /... :roll:
Mit szóltok Mir esküvőjéhez? VAlaki egy pár képet róla plz! Mikor is volt pontosan?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134893 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Éowyn
Oh, bocs. memóriám csődött mondott. mégegyszer bocs.

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134868 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta:

Faramir of Gondor írta: a sárkány neve Scáth volt.

Nem, Scatha. A magyarban és eredetiben is. "A" Függelék, II. Éorl háza. (A "kék" kiadásban III. kötet 453. oldal.) Honnan veszed a Scáth-ot? 8O


annak télleg Scatha a neve :wink: :roll: ...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134851 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134850 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Faramir of Gondor írta: a sárkány neve Scáth volt.

Nem, Scatha. A magyarban és eredetiben is. "A" Függelék, II. Éorl háza. (A "kék" kiadásban III. kötet 453. oldal.) Honnan veszed a Scáth-ot? 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134847 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Éowyn
a sárkány neve Scáth volt.

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134843 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

lázadó írta: sil: Na ne már, tényleg... de mit keresnek sárkányok azokon az oszlopokon? akkor ez most stílushiba? a filmben nem tűnt fel, mindenhol csak a lovakat vettem észre... vagy csak azt akartam észrevenni, mindegy... de sárkányok?...???

No, megvan, hogy mit keresnek ott azok a sárkányok:

TTT filmkönyv (A filmtrilógia készítése), 40. oldal, Királyi csarnok (Alan Lee mesél a tervezésről):

Az Aranycsarnok hatalmas kapuit Alan sárkánnyal díszítette. Ennek a látszólag oda nem illő motívumnak a használatát az az utalás inspirálta, amelyet Tolkien A Gyűrűk Urában írt le: az egyik legenda szerint Rohan hőse, Fram, megölte a Scatha nevű sárkányt.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134790 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Éowyn
"Australia's Lord Of The Rings star Miranda Otto married actor boyfriend Peter O'Brien as celebrity wedding bells marked the new year."

www.smh.com.au/articles/2003/01/ ... 90529.html

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134789 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem. Miranda férjnél van. keresek egy honlapot. pill.

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134788 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát nem t'om Ti hogy vagytok vele, de sztem ez hülyeség... Más fórumokon is rákérdeztem, és nem tudtak róla. Nem lehet, hogy ez csak egy jelenet valami filmből?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134783 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: Nem is tudtam, hogy Miri férjnél van: :roll: :wink:
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/5836.jpg
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/5837.jpg


én se tudtam:-/
tök édes ez a két cikk, amit belinkeltél:) úgy látom épp eset az eső, vagy az az esernyő csak valami design:>?

Nahát! Én se tudtam... 8O
Nem hiszem, hogy a fekete esernyő desing lenne. :roll: :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134764 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Nem is tudtam, hogy Miri férjnél van: :roll: :wink:
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/5836.jpg
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/5837.jpg


én se tudtam:-/
tök édes ez a két cikk, amit belinkeltél:) úgy látom épp eset az eső, vagy az az esernyő csak valami design:>?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134739 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Éowyn
Én igen. Egy hétig depressziós is voltam, miután megtudtam... :)

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134733 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134712 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn (izé, Dernhelm) akciófigura:
www.theonering.net/scrapbook/group/896/view/7547

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134677 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
sil: Na ne már, tényleg... de mit keresnek sárkányok azokon az oszlopokon? akkor ez most stílushiba? a filmben nem tűnt fel, mindenhol csak a lovakat vettem észre... vagy csak azt akartam észrevenni, mindegy... de sárkányok?...???
és persze Aragorn tényleg mindenhol jól néz ki, tökéletes választás
várj, most én is kacsingatok :wink: :wink: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134619 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
off:rég voltam erre sajnos... :?
on:nagyon zép az összes kép főleg Lalaith Mir-es képei...Mir nemcsak Eowyn-ként gyönyörű hanem egyébként is! :)
Ago:megtennéd hogy nekem is elküldöd a gyűjteményed?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.662 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére