Éowyn

Több
21 éve 1 hónapja #133207 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Nefi:szerintemis.... Verekedés ha nem is lesz, de vmi szemmeresztgetés biztos... :?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133206 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Elf: szvsz még Rohanban fognak találkozni... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133194 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Az nem lehet, hogy a barna felső részt egy másik ruhára vette csak rá, esetleg pont arra a fehérre? [size=9:3iloijpx](Nem biztos!)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133162 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Ugyanitt találtam,ez az én kedvenc képem a ttt-ből:
www.ninecompanions.net/gallery_pics/ttt ... wyn_33.jpg

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133160 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Már találtam is:
www.ninecompanions.net/gallery_pics/ttt ... wyn_13.jpg
másik:
www.ninecompanions.net/gallery_pics/ttt ... wyn_20.jpg -ez a plakátról van
Egyébként gondolkodok:ez a ruha csak fényképeken van rajta, ott is csak a beállítottakon :roll: vagy nem?

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133157 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Még a ruhákhoz:Nekem a fehér ruha mellett még az is tetszik(nem tudom így hogy benne van-e a két toronyban)ami felül barna, alul fehér!
Mingyá keresek róla képet!!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133125 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta: Éowyn éxerei elég yook bár nekem nem tűnt fel egyik jelenetnél se, hogy rajta lennének... 8)


Én is csak a képeken látom őket Éowynon.
A cikkről meg sajnos nem tudok semmit. :oops:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133094 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Nem tudom, hogy láttátok-e már. Egy elég érdekes kép.
www.pixcastle.net/fantasy004.htm
Részletes és sok kép a fehér ruháról:
www.alleycatscratch.com/lotr/Hum ... n/Wool.htm
Éowyn ékszerei:
www.alleycatscratch.com/lotr/Hum ... ewelry.htm


Az elsőnél az a cikk nem tod melyik újságból van?

A másodiknál az a barbie baba... uhh had ne mondjak rá semmit...:/

Éowyn éxerei elég yook bár nekem nem tűnt fel egyik jelenetnél se, hogy rajta lennének... 8)

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133071 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem tudom, hogy láttátok-e már. Egy elég érdekes kép.
www.pixcastle.net/fantasy004.htm
Részletes és sok kép a fehér ruháról:
www.alleycatscratch.com/lotr/Hum ... n/Wool.htm
Éowyn ékszerei:
www.alleycatscratch.com/lotr/Hum ... ewelry.htm

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133069 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Csak még a ruhákra visszatérve - az én kedvencem:
www.theonering.net/scrapbook/vie ... =Eowyn&g=1


Ez tényleg szép, bár egy kicsit "sötét" :ĐĐĐ

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133068 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Csak még a ruhákra visszatérve - az én kedvencem:
www.theonering.net/scrapbook/vie ... =Eowyn&g=1

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133057 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn
Köcce a fehér ruhát:ĐĐĐ

Engem is nagyon érdekelne az a találkozás. Nem t'od pontosan hol, milyen körülmények között fognak talizni?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133052 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn
Erre a találkozásra kiváncsi leszek - valószínüleg a 3. filmben ezt fogom legjobban várni - csak el ne rontsák.
Ha a színésznők, a rendező és a forgatókönyvírók jó megcsinálják a jelenetet még egészen jól is elsülhet - de sajnos amitől félek, hogy fordítva is lehetséges. :? De azért reménykedem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133005 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn és Arwen a filmben találkozni fognak, még Faramir előtt is... ezt olvastam valahol a neten... nem lehet egy könnyű találkozás Éowynnak... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132985 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is akarok 1 iet!!! :D Ez volt a legjobb ruhája!
Arden: 1etértek!!!! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132978 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
ez a fehér ruha szerintem i az egyik lgszebb sz egész filmben!
a tlálkozás Eowyn és Arwen között szerintem is érdekes lesz és remélem nem Holywood-osítja PJ...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132955 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta: A fehér ruha télleg cool. Tudsz róla képet linkelni :?:

Íme, a fehér ruha:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132952 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: Nemhinném, nekem Arwen cuccaiból csak a lovaglóruha tetszik (abba akarok menni a versenyre 8O :wink: ), de Éowyn fehér ruháját eddig nálam nem tudták felülmúlni... :roll: :wink:



Aha, hát igen:)))
Milyen versenyre? :oops: :roll:
A fehér ruha télleg cool. Tudsz róla képet linkelni :?:


A lovardában, ahol dolgozom, lesz egy kisebb gyorsasági verseny, arra akarok menni abban a ruhában :wink:
Konkrétan a ruháról nincs képem, de itt pl. látszik félig-meddig...:
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/jpegs/eowyn5_800x600.jpg

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132950 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Nemhinném, nekem Arwen cuccaiból csak a lovaglóruha tetszik (abba akarok menni a versenyre 8O :wink: ), de Éowyn fehér ruháját eddig nálam nem tudták felülmúlni... :roll: :wink:



Aha, hát igen:)))
Milyen versenyre? :oops: :roll:
A fehér ruha télleg cool. Tudsz róla képet linkelni :?:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132946 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Nemhinném, nekem Arwen cuccaiból csak a lovaglóruha tetszik (abba akarok menni a versenyre 8O :wink: ), de Éowyn fehér ruháját eddig nálam nem tudták felülmúlni... :roll: :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132940 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta:

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: A fehér ruha :D :wink: Nemcsak Éowyn cuucai közül, hanem az egész filmből az a kedvenc ruhám... :wink:



Aha, az tényleg szép:)) ÉS jól is áll Éowynnen. Én még megvárom a ROTKot és utána döntök a kedvenc ruha kérdésben :lol: 8) :roll: ...


Ha benne lesz a filmben Éowynék esküvője, kivi vagyok milyen ruhája lesz (reméljük a legjobbak, ruhaügyben még nem csalódtam a filmben :wink: )...:)



Igen, a ruhákat, fegyvereket, helyszíneket meg végülis mindent egyes jelenetek leszámításával sztem jól csináltak meg. Mondjuk Arwené biztos szebb lesz...:>

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132933 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: A fehér ruha :D :wink: Nemcsak Éowyn cuucai közül, hanem az egész filmből az a kedvenc ruhám... :wink:



Aha, az tényleg szép:)) ÉS jól is áll Éowynnen. Én még megvárom a ROTKot és utána döntök a kedvenc ruha kérdésben :lol: 8) :roll: ...


Ha benne lesz a filmben Éowynék esküvője, kivi vagyok milyen ruhája lesz (reméljük a legjobbak, ruhaügyben még nem csalódtam a filmben :wink: )... :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132931 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: A fehér ruha :D :wink: Nemcsak Éowyn cuucai közül, hanem az egész filmből az a kedvenc ruhám... :wink:



Aha, az tényleg szép:)) ÉS jól is áll Éowynnen. Én még megvárom a ROTKot és utána döntök a kedvenc ruha kérdésben :lol: 8) :roll: ...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132923 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
A fehér ruha :D :wink: Nemcsak Éowyn cuucai közül, hanem az egész filmből az a kedvenc ruhám... :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132918 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn
Neketek melyik a kedvenc ruhátok, azok közül, amike Éowyn visel?
Bocsi ha már volt, csak fel akarok dobni valami témát... :roll:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132883 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Théoden halotti tora mikor volt?Az Ispotály előtt vagy után? (bocs a hülye kérdését de kb. két éve olvastam a könyvet... :oops: )


A halotti tor az Istápoly, és a koronázás után volt Medulsedben, mielőtt a főszereplők elváltak volna egymástól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132876 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Na igen.. De szerencsére nem lett. :)
Lalaith: Ha jól emlékszem, csak utána. [size=9:3ltqiwad](De nem 100%)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132871 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Én a TTT előzetesét látva azhthittem, hogy abban is lesz egy ilyen konfliktus... Mikor mutatták hogy Éowyn kérdezi hogy kitől kapta az ékszert, és közvetlenül utána vágták be Arwent a kék ruhájában... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132868 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta:

Elza de Fischer írta: Ha jó emlékszem találkoztak a könyvben is, amikor a halott Theodent kisérték vissza Medulsedbe. Mindketten ő ott voltak a király halotti torán - ha valaki 100%-osan emlékszik erősítsen meg.

Most, hogy így mondod, lehet, hogy a Könyv szerint is találkoztak. Csakhogy úgy nagyon nem léptek kommunikációba egymással. És igazából nem is az a lényeg, hogy találkoznak-e, hanem, hogy egy ilyen esemény okot adhat a filmeseknek egy újabb szörnyű változtatásra a Könyvhöz képest. :triste:
Meg persze az eddigi tapasztalatok szerint ha esetleg összetűzés lenne, félek, hogy nem Éowyn javára dőle el, hanem ismét kicsit Arwen villoghatna. :? Persze ez sem biztos, csak a lehetőségtől félek.



Hát igen. Ettől én is ugyanúgy tartok. Ott én is úgy emléxem, hogy találkoztak, de nem igazán dumáltak egymással. Attól félek, hogy lesz köztük majd egy kis konfliktus, ami nem hinném, hogy Éowyn javára lesz nyerő... :roll: :?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132866 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Théoden halotti tora mikor volt?Az Ispotály előtt vagy után? (bocs a hülye kérdését de kb. két éve olvastam a könyvet... :oops: )

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.691 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére