Éowyn

Több
21 éve 2 hónapja #132323 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Pontos linkre nem jön be, de íme a filmográfiája:
:wink:

Lord of the Rings: The Return of the King, The (2003) (filming) .... Éowyn
... aka Return of the King, The (2003) (USA: short title)
Danny Deckchair (2003) (completed) .... Glenda Lake


Lord of the Rings: The Two Towers, The (2002) .... Éowyn
... aka Two Towers, The (2002) (USA: short title)
Doctor Sleep (2002) .... Clara
... aka Hypnotic (2002)
Julie Walking Home (2001) .... Julie
Volpe a tre zampe, La (2001) .... Ruth
... aka Three-Legged Fox, The (2001) (USA)
"Way We Live Now, The" (2001) (mini) TV Series .... Mrs. Hurtle
Human Nature (2001) .... Gabrielle
... aka Human Nature (2001) (France) (USA)
What Lies Beneath (2000) .... Mary Feur
Kin (2000) .... Anna


Jack Bull, The (1999) (TV) .... Cora Redding
Thin Red Line, The (1998) .... Marty Bell
In the Winter Dark (1998) .... Ronnie
Dead Letter Office (1998) .... Alice Walsh
Doing Time for Patsy Cline (1997) .... Patsy
True Love and Chaos (1997) .... Mimi
Well, The (1997) .... Katherine
Love Serenade (1996) .... Dimity Hurley
Sex Is a Four Letter Word (1995) .... Viv
Nostradamus Kid, The (1993) .... Jennie O'Brien
Last Days of Chez Nous, The (1992) .... Annie
Girl Who Came Late, The (1991) .... Nell Tiscowitz
... aka Daydream Believer (1991)
Heroes II: The Return (1990) (TV) .... Roma Page


13th Floor, The (1988) .... Rebecca
Initiation (1987) .... Stevie
... aka Zoomstone (1987)
Emma's War (1986) .... Emma Grange



Ez igen!! :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132322 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta: Egyet értek! Én nagyon birom Arwent, de annyi nyálas jelenete volt a TTTben, hogy az már elviselhetetlen volt. A FOTRban pont eltalálta sztem PJ hogy mennyi kell a romantikus jelenetből és gyönyörűen megoldotta, de a TTTben... és igen, az a rengeteg változtatás... szal...


Engem Fotr-ben a gázlós jelenet idegesített (megnéztem volna Glorfindelt :cry: ), de a többi Völgyzugolyos jelenet még elment. De amit a TTTben műveltek vele, pl. Aragorn "halálánál"... Meg (mint már mondta vki) nem illett az Arwenről alkotott képbe se a Gázlós jelenet, se a TTT-s tapizás Aragornnal.
Éowyn meg nem olyan "úrinős", mint a könyvben, de erről mát kifejtettem a véleményem...
Szóval PJ elgondolkodhatna a női karaktereken... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132320 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Hol találhatok egy listát Miranda összes filmjéről?
[size=9:186tel9d](Bocs, hogy ilyet nem tudok, igazán restellem! :oops: )[/size]


Pontos linkre nem jön be, de íme a filmográfiája:
:wink:

Lord of the Rings: The Return of the King, The (2003) (filming) .... Éowyn
... aka Return of the King, The (2003) (USA: short title)
Danny Deckchair (2003) (completed) .... Glenda Lake


Lord of the Rings: The Two Towers, The (2002) .... Éowyn
... aka Two Towers, The (2002) (USA: short title)
Doctor Sleep (2002) .... Clara
... aka Hypnotic (2002)
Julie Walking Home (2001) .... Julie
Volpe a tre zampe, La (2001) .... Ruth
... aka Three-Legged Fox, The (2001) (USA)
"Way We Live Now, The" (2001) (mini) TV Series .... Mrs. Hurtle
Human Nature (2001) .... Gabrielle
... aka Human Nature (2001) (France) (USA)
What Lies Beneath (2000) .... Mary Feur
Kin (2000) .... Anna


Jack Bull, The (1999) (TV) .... Cora Redding
Thin Red Line, The (1998) .... Marty Bell
In the Winter Dark (1998) .... Ronnie
Dead Letter Office (1998) .... Alice Walsh
Doing Time for Patsy Cline (1997) .... Patsy
True Love and Chaos (1997) .... Mimi
Well, The (1997) .... Katherine
Love Serenade (1996) .... Dimity Hurley
Sex Is a Four Letter Word (1995) .... Viv
Nostradamus Kid, The (1993) .... Jennie O'Brien
Last Days of Chez Nous, The (1992) .... Annie
Girl Who Came Late, The (1991) .... Nell Tiscowitz
... aka Daydream Believer (1991)
Heroes II: The Return (1990) (TV) .... Roma Page


13th Floor, The (1988) .... Rebecca
Initiation (1987) .... Stevie
... aka Zoomstone (1987)
Emma's War (1986) .... Emma Grange

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132317 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta:

elf írta: Hát nekem sincs vele túl sok bajom, csak 1 kicsit zavart, hogy annyira intenzíven nyomul Aragornra:( de azért nagyon yoo volt!!


Engem annyira nem, Liv nyáladzós jelenetei idegesítőbbek, meg a sok nagy változtatás a könyvhöz képest... :roll:


Egyet értek! Én nagyon birom Arwent, de annyi nyálas jelenete volt a TTTben, hogy az már elviselhetetlen volt. A FOTRban pont eltalálta sztem PJ hogy mennyi kell a romantikus jelenetből és gyönyörűen megoldotta, de a TTTben... és igen, az a rengeteg változtatás... szal...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132314 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Hol találhatok egy listát Miranda összes filmjéről?
[size=9:3v4sz6jv](Bocs, hogy ilyet nem tudok, igazán restellem! :oops: )[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132307 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta: Hát nekem sincs vele túl sok bajom, csak 1 kicsit zavart, hogy annyira intenzíven nyomul Aragornra:( de azért nagyon yoo volt!!


Engem annyira nem, Liv nyáladzós jelenetei idegesítőbbek, meg a sok nagy változtatás a könyvhöz képest... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132289 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta:

elf írta: csak 1 kicsit zavart, hogy annyira intenzíven nyomul Aragornra:(

Hát igen, az kicsit el lett túlozva szerintem is. De túl lehet élni.



Így van.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132284 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta: csak 1 kicsit zavart, hogy annyira intenzíven nyomul Aragornra:(

Hát igen, az kicsit el lett túlozva szerintem is. De túl lehet élni.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132218 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát nekem sincs vele túl sok bajom, csak 1 kicsit zavart, hogy annyira intenzíven nyomul Aragornra:( de azért nagyon yoo volt!!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132211 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Én alapvetően meg vagyok elégedve a Filmbeli Éowynnal. Ami változtatást véghezvittek rajta, az nekem nem volt olyan feltűnően rossz.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132051 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Undómiel írta: Na, helyben vagyunk! :wink: Szerintem Miranda és Liv kb. egy szinten vannak, bár be kell vallanom, szeretnék annyi idősen úgy kinézni, mint Mir. Huszonévesen természetes, hogy jól néz ki valaki, aki nem, ott az illetőben van a hiba. 35 fölött pedig inkább művészet. :wink: És ebből jön le a Mir választásával kapcsolatos egyetlen kérdésem. PJ miért nem fiatalabb színésznőt választott a fiatal hercegnő szerepére?


lehet azért, mert Miranda elég fiatalnak néz ki. De érdekes, hogyFrodonak pl. 50 évesnek kéne lennie, erre ő a legfiatalabb az egész stábban... Samnek meg kb.20nak, erre Sean 30 körül van vagy hogy. nah szal ez télleg érdekes.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132032 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Na, helyben vagyunk! :wink: Szerintem Miranda és Liv kb. egy szinten vannak, bár be kell vallanom, szeretnék annyi idősen úgy kinézni, mint Mir. Huszonévesen természetes, hogy jól néz ki valaki, aki nem, ott az illetőben van a hiba. 35 fölött pedig inkább művészet. :wink: És ebből jön le a Mir választásával kapcsolatos egyetlen kérdésem. PJ miért nem fiatalabb színésznőt választott a fiatal hercegnő szerepére?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132031 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Jajj,az ruha meseszép!!!Régebben volt kedvenc fanartról szó,gondoltam megmutatom nektek ezt az oldalt hátha talál vki vmi érdekeset.(érdemes ám végig nézni!)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132027 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Undómiel írta: Szerintem ez egy csöppet erős, mert abban a fehér ruhában nagyon szép volt!!! Az a kék-barna kötényruha már annyira nem tetszett, de szerintem abban a fehérben simán verte Livet is, kivéve Liv lilaruhás jelenetét, mert szerintem az űberelhetetlen!!! De hát ízlések és pofonok... :D :wink:


Jajj, olyan fehér ruha nekemis kell :wink: , abban tényleg olyan hercegnősebb volt... A kötényruhás jelenetek rombolták le a hercegnő-imázsát... :? Mondjuk szerintem Miranda eleve szebb Livnél, neki nincs olyan nagy lófeje és vastag szája :twisted:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132019 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem ez egy csöppet erős, mert abban a fehér ruhában nagyon szép volt!!! Az a kék-barna kötényruha már annyira nem tetszett, de szerintem abban a fehérben simán verte Livet is, kivéve Liv lilaruhás jelenetét, mert szerintem az űberelhetetlen!!! De hát ízlések és pofonok... :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132016 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Undómiel írta:

Gandalf írta: Az a nevetés nem Gimlinek szólt... :wink:


Hát akkor annál inkább! :wink: Hogy akar bárkit felszedni ez a kis liba, ha még a hangja sincs kellő módon csiszolgatva!!! Bezzeg Arwen mély hangú búgása... Bár én sokáig Éowynnak drukkoltam...


Szerintem olyan túl "parasztlányos" lett a filmben...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132005 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Az a nevetés nem Gimlinek szólt... :wink:


Hát akkor annál inkább! :wink: Hogy akar bárkit felszedni ez a kis liba, ha még a hangja sincs kellő módon csiszolgatva!!! Bezzeg Arwen mély hangú búgása... Bár én sokáig Éowynnak drukkoltam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131985 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

lázadó írta: Hát mekkora pechje van ennek a P. J.-nek, hogy könyvet is írtak ebből a témából... ha az nem lenne, imádnám a filmjét, mert önmagában nagyon jó... főleg az effektek...
és a szereplőválasztás is tetszik Eowyn és Faramir esetében is, de külön-külön, nem tom, hogy fognak összeilleni... azt hiszem, sehogy...
ilyenekre azért figyelhetett volna



Hát igen, valahogy így...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131942 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát mekkora pechje van ennek a P. J.-nek, hogy könyvet is írtak ebből a témából... ha az nem lenne, imádnám a filmjét, mert önmagában nagyon jó... főleg az effektek...
és a szereplőválasztás is tetszik Eowyn és Faramir esetében is, de külön-külön, nem tom, hogy fognak összeilleni... azt hiszem, sehogy...
ilyenekre azért figyelhetett volna

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131913 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyana írta: Szerintem a TTT nem lett olyan rossz, de az első jobb volt. Főleg a bővített. Amúgy nekem Éowyn a kedvenc női szereplőm a filmben. Ő legszebb. De semmi bajom azokkal, akik szerint Arwen a szebb.



Hát igen, mint film nagyon yoo, csak nem kéne TTT néven forgalmazni, mert a könvhz nincs sok köze... nah mind1. hát én is nagon birom, bár nem a kedvencem, de szimpi - a könyvben:)

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131910 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131906 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem a TTT nem lett olyan rossz, de az első jobb volt. Főleg a bővített. Amúgy nekem Éowyn a kedvenc női szereplőm a filmben. Ő legszebb. De semmi bajom azokkal, akik szerint Arwen a szebb.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131902 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn
NEkem Éowyn nagyon szimpatikus a könyvben, viszont a filmben eléggé el lett cs*szve a szerepe... Az Arwen-faneknek alapvetően egyesszámú ellenséggé vált azzal, hogy annyira nyomul Aragornra... És ő meg hagyja magát, szal olyan sz*r lett az az egész TTT... ez persze csak az én véleményem, ha valaki nem így gondolja bocsi, hogy esetéeg megsértettem.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131879 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Undómiel írta: Hát, én Mirandában kellemesen csalódtam. Itt többen említettétek, hogy nem úrnős. Hát amikor Gimli ,,viccén" nevet, nekem a hideg rohangál a hátamon. A kibontott hajjal semmi gondom nincs, a színét én kicsit másnak képzeltem, nem tudom, Ti hogy vagytok vele. :?:


Szerintem azért nem úrnős, mert-a werkfilmben is mondta Miranda-hogy nem kell olyan megközelíthetetlennek lennie mint pl. Arwennek. Ezt "kicsit" eltúlozták a filmben... Én kb. olyan színűnek képzeltem a haját, mint Galadrielét, csak nem olyan hosszúnak... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131878 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát, én Mirandában kellemesen csalódtam. Itt többen említettétek, hogy nem úrnős. Hát amikor Gimli ,,viccén" nevet, nekem a hideg rohangál a hátamon. A kibontott hajjal semmi gondom nincs, a színét én kicsit másnak képzeltem, nem tudom, Ti hogy vagytok vele. :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131870 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel O Lorien írta: Nem nagyon tudok egyetérteni egyetlen a Könyvhöz képest újítással sem. :?


Ezzel énis így vagyok.... :?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131831 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel O Lorien írta: Nem nagyon tudok egyetérteni egyetlen a Könyvhöz képest újítással sem. :?

Hát én sem..... :shake:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131830 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem nagyon tudok egyetérteni egyetlen a Könyvhöz képest újítással sem. :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131762 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
a hercegnős téma:
azt hiszem, P. J. ki akarta emelni az Arwen és Eowyn ellentétet: Arwen tünde, elérhetetlen, Eowyn ember, elérhető, stb.
hogy aztán a kis szerelmi háromszögében mindkettő egyenlő eséllyel induljon...
mint rendező zseniális, de nem kellett volna forgatókönyvet írnia
mégis mit hitt, hogy a körmöm rágva izgulom végig az egy évet, vajon kit is választ Aragorn?...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131725 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Van magyar nyelvű kifejezetten Éowynos oldal? [size=9:2punox00](Lehet, hogy nagyon műveletlen vagyok, de én még nem találtam. :oops: )[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.647 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére