Éowyn

Több
21 éve 1 hónapja #133752 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Honnan van ez az interjú?
:faramir1:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133734 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn
Yah, télleg, most már leesett :oops: :oops:

Bocsee :roll: ...

Nilraen írta: elf!erről az interjúról van szó:

Nilraen írta: Sziasztok!
Nem akarok vészhireket hozni, de egy Faramir interjúban ez olvasható:

az interjú írta: Éowyn gyorsan beleszeret Faramirba?

Nem. Ez nem egy szerelem első pillantásra számára. Nem valami olyasmi, ami hirtelen jön. Olyan, mint egy lassú fellángolás...

Az Ispotályban?

Igen.

Hány jelenetet vettek föl az Ispotályban?

Kevés jelenetet vettünk fel az Ispotályban.



Az utolsó mondatot nézzétek!Nem számithatunk sok jóra :shake: :bawling: :bawling: :bawling:


Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133729 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Én tudom, hogy nagyon sokan haragszotok Arwenre, de azt hiszem, hogy nem ez a megfelelő hely ennek kinyilvánítására. [size=9:13mm37g9](Bocs, nem akartam senkit megsérteni, és nem csak az utóbbi hozzászólásra reagáltam.)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133728 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: Éowyn
Az ispotályos a legjobb rész! abból persze kevés lesz. Inkább beleírják, hogy Arwen viszi el a kardot Aragornnak, hogy többet szerepelhessen...

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133681 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
elf!erről az interjúról van szó:

Nilraen írta: Sziasztok!
Nem akarok vészhireket hozni, de egy Faramir interjúban ez olvasható:

az interjú írta: Éowyn gyorsan beleszeret Faramirba?

Nem. Ez nem egy szerelem első pillantásra számára. Nem valami olyasmi, ami hirtelen jön. Olyan, mint egy lassú fellángolás...

Az Ispotályban?

Igen.

Hány jelenetet vettek föl az Ispotályban?

Kevés jelenetet vettünk fel az Ispotályban.



Az utolsó mondatot nézzétek!Nem számithatunk sok jóra :shake: :bawling: :bawling: :bawling:


"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133667 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Hoppá!!! 8O Most olvastam el, amit Miranda az interjúban mondott... Akkor lehet, hogy az előző hozzászólásomat visszaszívom. :oops:


Miért, abban mit mondott?? :?:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133666 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Ha rövid is lesz a nekik szánt idő, szerintem akkor sem lesz elrontva a találkozásukról és szerelmükről szóló rész. :roll: Én nagyon reménykedem efelől, és most már talán nem is félek annyira. Valamennyire azért bízom P. J.-ban.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133499 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Hoppá!!! 8O Most olvastam el, amit Miranda az interjúban mondott... Akkor lehet, hogy az előző hozzászólásomat visszaszívom. :oops:


ezt Faramir mondta,de ez mindegy! reménykedjünk hogy nem igy lesz...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133451 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Éowyn
NEEEEEEE!! Eznemlehetigaz!!! Pont a legjobb részeket hagyják majd ki???!! :x 8O Aztán tuti, h Mir helyére beteszik azt a rühes Livet!!! :evil:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133446 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
szerintem lehetetlen lenne mindent úgy visszaadni, mint a könyvben-4
A tündék szépsége, Völgyzugoly csillogása...Nincs rá eszközünk.
De Éowyn és Faramir találkozását, stb meg lehetne jól csinálni, mert ők emberek, és nincs olyan természetfeletti szépségük mint a tündéknek!
Remélm PJ ezt figyelembe veszi, és azzal is foglalkozik, amit meg TuD csinálni!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133444 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Hoppá!!! 8O Most olvastam el, amit Miranda az interjúban mondott... Akkor lehet, hogy az előző hozzászólásomat visszaszívom. :oops:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133443 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Attól énis félek, Aragorn és Arwen kapcsolata fontosabb a filmben, mint Faramiréké, pedig a könyvben fordítva van... :roll:
Azért reménykedhetünk, legalább azt tudjuk, hogy összeillenek Daviddel... :wink:

Háát, fönnáll ennek az "elhanyagolásnak" a veszélye, de én egy icipicit attól is félek, hogy eltúlozzák. Ha Arwenre és Aragornra ekkora hangsúlyt tettek a könyvvel ellentétben, van egy olyan érzésem, hogy Éowynból és Faramirból egy ömlengős párost csinálnak. :? De ki tudja... Bárcsak lehetne minden ugyanolyan, mint a könyvben!!! :cry:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133423 Írta: Elza Eldaniella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133419 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!
Nem akarok vészhireket hozni, de egy Faramir interjúban ez olvasható:

az interjú írta: Éowyn gyorsan beleszeret Faramirba?

Nem. Ez nem egy szerelem első pillantásra számára. Nem valami olyasmi, ami hirtelen jön. Olyan, mint egy lassú fellángolás...

Az Ispotályban?

Igen.

Hány jelenetet vettek föl az Ispotályban?

Kevés jelenetet vettünk fel az Ispotályban.



Az utolsó mondatot nézzétek!Nem számithatunk sok jóra :shake: :bawling: :bawling: :bawling:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133412 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Erről én már kifejtettem a véleményem, pl:

Nimrodel Melian írta: Ti nem féltek attól, hohy Éowynt és Faramirt el fogják hanyagolni a Filmben Arwen és Aragorn mellett? Pedig a Könyvben szerintem pont, hogy Éowynék szerelméről lehetett többet tudni, nem pedig fordítva. Csakhogy a másik páros a Filmben elég nagy szerepet kapott, így én attól félek, hogy kitúrják a helyükről szegény Faramirékat. :cry:


Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133411 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Attól énis félek, Aragorn és Arwen kapcsolata fontosabb a filmben, mint Faramiréké, pedig a könyvben fordítva van... :roll:
Azért reménykedhetünk, legalább azt tudjuk, hogy összeillenek Daviddel... :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133406 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Elza de Fischer írta:

Lalaith Scarlett írta: Már egyre jobban várom azt az ispotályos részt :wink: :)


Azt a rész én is várom.
Csak nehogy tönkre vágják:
:arrow: tulságosan leröviditik - nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget,
:arrow: nagyon megvágják a jelenetet - a lényeget a bővített DVD ill. videó változatra tartogatják majd,
:arrow: nem hozzák ki belőle azt ami a könyven van.
De amig nincs itt a film addig még lehet reménykedni - pozitív értelemben.


ettől én ismarhára tartok :(
nem t'om miért, de PJ sokkal töbre tartja A&A kapcsolatát, és ez az Éowyn#FAramir beszélgetései az Ispotályban... hááát max 10 percet jósolok neki, vagy az túl sok? nem tom, eléxar az időérzékem :roll:
mind1, ezzel azt akartam kifejeztni, hogy túl rövid lesz. :?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133398 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Már egyre jobban várom azt az ispotályos részt :wink: :)


Azt a rész én is várom.
Csak nehogy tönkre vágják:
:arrow: tulságosan leröviditik - nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget,
:arrow: nagyon megvágják a jelenetet - a lényeget a bővített DVD ill. videó változatra tartogatják majd,
:arrow: nem hozzák ki belőle azt ami a könyven van.
De amig nincs itt a film addig még lehet reménykedni - pozitív értelemben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133349 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Nilraen, nagyon jó az a kép :wink: Már egyre jobban várom azt az ispotályos részt :wink: :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133347 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
De jó így látni őket! Én is azt hittem, hogy nem fognak illeni egymáshoz, de mos nagy kő esett le a szivemről :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133343 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Éowyn

Nilraen írta: még egy kép róluk:
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/jpegs/...r_eowyn1_800x600.jpg


Yayy, de gyönyörűek! Ez a kép még jobb is (sminkben még jobban illenek!) Ahhhh!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133340 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok,kissebb-nagyobb kihagyásokkal ugyan de ujra itt vagyok!

Lalaith Scarlett írta: Daviddel:
maidenfair.net/miranda/afi.jpg
maidenfair.net/miranda/afi2.jpg


Annyira jól néznek ki eggyütt!!!!Valaki régebben azt irta,hogy
nem illenek egymáshoz,és csak külön-külön jók.Nem tudom
ki hogy van vele,de szerintem marha jók eggyütt...


még egy kép róluk:
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/jpegs/...r_eowyn1_800x600.jpg

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133326 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Daviddel:
maidenfair.net/miranda/afi.jpg
maidenfair.net/miranda/afi2.jpg

De ééédesek 1ütt!! Nagyon illenek 1máshoz! :itscool:
Amúgy sztem a mosolya a legszebb Mirben :arrow: olyan elbűvölő! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133292 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta:

elf írta: sztem nem arra a fehér ruhára vette rá a barna felsőt. asszem annak a fehérnek tök más az ujja is, de nem tom, most nincs előttem kép, de így emléxem...


Lehet, hogy igazad van. :oops:



Hát, legalábbis azt hiszem. Most már megnéztem és tényleg nem egyforma a két ruha... :roll:

Lalaith: nagyon yook a képek!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133290 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Hát nem gyönyörű?:
maidenfair.net/miranda/venice1.jpg
maidenfair.net/miranda/venice2.jpg
maidenfair.net/miranda/venice3.jpg

De, tényleg az! Jó választás volt a szerepére.
:eowyn1:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133269 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133252 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133219 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta: sztem nem arra a fehér ruhára vette rá a barna felsőt. asszem annak a fehérnek tök más az ujja is, de nem tom, most nincs előttem kép, de így emléxem...


Lehet, hogy igazad van. :oops:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133210 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nefadar írta: Elf: szvsz még Rohanban fognak találkozni... :?



aha, lehetséges. biztos nem lesz bunyó, de valami szemszikrázás:ĐĐĐ....

sztem nem arra a fehér ruhára vette rá a barna felsőt. asszem annak a fehérnek tök más az ujja is, de nem tom, most nincs előttem kép, de így emléxem...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133209 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Az nem lehet, hogy a barna felső részt egy másik ruhára vette csak rá, esetleg pont arra a fehérre? [size=9:24a1ys14](Nem biztos!)[/size]


Szerintem az valamilyen védő öltözet/melény lehet a fehér ruhán, ha jól veszem ki a képen. Ezt az is megerősíteni látszik, hogy egy kard van a kezében.
Ezen a képen Éowyn tényleg az a harcos hercegnő akinak a könyven Tolkien bemutatja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.817 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére