Éowyn

Több
21 éve 1 hónapja #132860 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Elza de Fischer írta: Ha jó emlékszem találkoztak a könyvben is, amikor a halott Theodent kisérték vissza Medulsedbe. Mindketten ő ott voltak a király halotti torán - ha valaki 100%-osan emlékszik erősítsen meg.

Most, hogy így mondod, lehet, hogy a Könyv szerint is találkoztak. Csakhogy úgy nagyon nem léptek kommunikációba egymással. És igazából nem is az a lényeg, hogy találkoznak-e, hanem, hogy egy ilyen esemény okot adhat a filmeseknek egy újabb szörnyű változtatásra a Könyvhöz képest. :triste:
Meg persze az eddigi tapasztalatok szerint ha esetleg összetűzés lenne, félek, hogy nem Éowyn javára dőle el, hanem ismét kicsit Arwen villoghatna. :? Persze ez sem biztos, csak a lehetőségtől félek.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132850 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn
Ez tényleg jó kérdés. De ha találkozni fognak /márpedig szerintem muszáj találkozniuk, akkor az biztos, hogy az esküvőn lesz.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132849 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Ugyan elég sokan mondogatták azt a dupla esküvő dolgot, de én azért még mindig reménykedem, hogy mégsem lesz benne.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132848 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn
Ha jó emlékszem találkoztak a könyvben is, amikor a halott Theodent kisérték vissza Medulsedbe. Mindketten ő ott voltak a király halotti torán - ha valaki 100%-osan emlékszik erősítsen meg.
Összintén szólva attol én is félek, :? hogy PJ sokkal előbb fogja megrendezni a találkozásukat a filmen. És ha ezzel összekuszálná a történetet, hát az tényleg eléggé gázos volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132841 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Na ezt már igazán nem csinálhatják meg :!: :? Mondjuk ez a főzőcskéhez képest hagyján, de mondjuk a találkozás szerintem is benne lesz. Bár hogyha azután találkoznának, miután már talkálkozott Faramirral :roll: akkor nem lenne olyan vészes ez az egész...
Viszont ha esetleg duplaesküvő lesz, akkor elkerülhetetlen, hogy találkozzanak... :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132782 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Ez a verekedés dolog nekem is eszembe jutott, de talán ennyire nem őrültek meg a Film készítői. Ez számomra még szörnyűségesebb lenne, mint a főzöcskéző Éowynos jelenet. Ez már annyira GyűrűkUrátlan! :evil:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132780 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Felmerült bennem egy kérdés:
Éowyn és Arwen fog találkozni a Filmben?
Annyi minden új hülyeséget raktak már bele a Filmbe, hogy ezt sem tartom kizártnak. Persze szerintem nem lenne túl jó egy ilyen jelenet benne, de tartok tőle, hogy ennek ellenére lesz. És egy ilyen találkozást sajnos olyan könnyen el lehet rontani. :x


Már lelki szemeimmel látom, hogy jól megtépik egymást... :roll: :twisted: Szerintem 100% hogy lesz egy találkozás, de verekedés remélem nem... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132779 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Felmerült bennem egy kérdés:
Éowyn és Arwen fog találkozni a Filmben?
Annyi minden új hülyeséget raktak már bele a Filmbe, hogy ezt sem tartom kizártnak. Persze szerintem nem lenne túl jó egy ilyen jelenet benne, de tartok tőle, hogy ennek ellenére lesz. És egy ilyen találkozást sajnos olyan könnyen el lehet rontani. :x

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132750 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Arwent-tudom nem szép dolog, de én se nagyon csípem ... :roll:
De ha miattuk hanyagolják Éowynt, és Faramirt-akiket viszont nagyon is csípek- hát akkor szomorú leszek :cry:
De félek tőle, hogy nagyon sok mindent ki fognak hagyni, mert túl sok a story ahhoz, hogy minden beleférjen egy 3 órás filmbe :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132706 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Hát Arwen már egy hónappal előbb ottlesz a koronázáson, mikor a könyv szerint csak az esküvőre jön Gondorba...De akkorse akarom Arwenék nyáladzását nézni Faramirék helyett :evil: :evil:



Hát igen. Én - valakivel ellentétben 8) - birom Arwenéket, de már a TTTben is kinyúltam attól, hogy mekkorákat izéltek velük...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132705 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát Arwen már egy hónappal előbb ottlesz a koronázáson, mikor a könyv szerint csak az esküvőre jön Gondorba...De akkorse akarom Arwenék nyáladzását nézni Faramirék helyett :evil: :evil:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132699 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Huh, ettől énis félek :cry: Pedig ezis jelentős rész a könyvben...



hát igen, az egyik legfontosabb szerintem.
és nagyon dühös leszek, ha helyette is kitalál valami hülyeséget A&A-ról... :x

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132593 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Huh, ettől énis félek :cry: Pedig ezis jelentős rész a könyvben...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132582 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Na igen, lehet, hogy az Ispotály is le lesz rövidítve. :cry: Legalább is én tartok tőle. De az az egy dolog megnyugtat, hogy nem nagyon tudják teljesen eltüntetni Éowynt, mivel ő a kevés női szereplő egyike. És egyébként is azt hallottam, hogy a csatában nagy és akcióban gazdag szerepe lesz. :) De nagyon remélem, hogy csak ő lesz ilyen harcosnak beállítva, és Arwen nem. Na nem, mintha nagyon utálnám Arwent, de szerintem a Könyv alapján épp ellentéte volt a harcias Éowynnak.



Hát igen, ez van. Arwen inkább bölcs és nyugodt, Éowyn még keresi önmagát, azt hiszem így tudnám őket jellemezni. Mondjuk nyilván az is közrejátszik, hogy Arwen pár száz évvel idősebb... :roll:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132574 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Na igen, lehet, hogy az Ispotály is le lesz rövidítve. :cry: Legalább is én tartok tőle. De az az egy dolog megnyugtat, hogy nem nagyon tudják teljesen eltüntetni Éowynt, mivel ő a kevés női szereplő egyike. És egyébként is azt hallottam, hogy a csatában nagy és akcióban gazdag szerepe lesz. :) De nagyon remélem, hogy csak ő lesz ilyen harcosnak beállítva, és Arwen nem. Na nem, mintha nagyon utálnám Arwent, de szerintem a Könyv alapján épp ellentéte volt a harcias Éowynnak.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132564 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta:

Nimrodel Melian írta: Ti nem féltek attól, hohy Éowynt és Faramirt el fogják hanyagolni a Filmben Arwen és Aragorn mellett? Pedig a Könyvben szerintem pont, hogy Éowynék szerelméről lehetett többet tudni, nem pedig fordítva. Csakhogy a másik páros a Filmben elég nagy szerepet kapott, így én attól félek, hogy kitúrják a helyükről szegény Faramirékat. :cry:



Én is pont ettől tartok. PJ nagyon nagyra értékeli Arwen&Aragorn kapcsolatát, sokkal nagyobbra, mint Éowyn&Faramirét. Még Éowyn-t is képes volt beleszerettetni Aragornba, csak hogy kimutassa a hercegnő gyengeségét és a kósza férfiasságát/hú de költői voltam :lol: /. De nem értem miért! Talán mert Arwen tünde? És mert a kapcsolatuk legendásabb /BEren&Lúthien/? Yoo, hát nyilván különlegesebb, hogy egy tünde lemond az örök életről a férfi miatt, akit szeret, de azért szerintem Éowyn és Faramir se az a "hétköznapi" páros. Sokkal nagyobb figyelmet kéne szentelni nekik, de sztem ARwennek&Aragornnak lesz egy jó kis giccses esküvőjük, és Éowynnak lesz még valami féltékenségi rohama a ROTK során, az is biztos... sajna :cry:



Sajnos egyet kell veletek értenem.
Én is félek, hogy PJ mellőzni fogja őket a filmben :? pedig Tolkien - ha jó emlékszem - egy egész fejezetet szentelt neki arra hogy összejöjjenek - azt ahol mindketten az Istápolyban lábadoznak.
Nekem az az egyik kedvenc részem a könyvben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132531 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Ti nem féltek attól, hohy Éowynt és Faramirt el fogják hanyagolni a Filmben Arwen és Aragorn mellett? Pedig a Könyvben szerintem pont, hogy Éowynék szerelméről lehetett többet tudni, nem pedig fordítva. Csakhogy a másik páros a Filmben elég nagy szerepet kapott, így én attól félek, hogy kitúrják a helyükről szegény Faramirékat. :cry:



Én is pont ettől tartok. PJ nagyon nagyra értékeli Arwen&Aragorn kapcsolatát, sokkal nagyobbra, mint Éowyn&Faramirét. Még Éowyn-t is képes volt beleszerettetni Aragornba, csak hogy kimutassa a hercegnő gyengeségét és a kósza férfiasságát/hú de költői voltam :lol: /. De nem értem miért! Talán mert Arwen tünde? És mert a kapcsolatuk legendásabb /BEren&Lúthien/? Yoo, hát nyilván különlegesebb, hogy egy tünde lemond az örök életről a férfi miatt, akit szeret, de azért szerintem Éowyn és Faramir se az a "hétköznapi" páros. Sokkal nagyobb figyelmet kéne szentelni nekik, de sztem ARwennek&Aragornnak lesz egy jó kis giccses esküvőjük, és Éowynnak lesz még valami féltékenségi rohama a ROTK során, az is biztos... sajna :cry:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132530 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Ti nem féltek attól, hohy Éowynt és Faramirt el fogják hanyagolni a Filmben Arwen és Aragorn mellett? Pedig a Könyvben szerintem pont, hogy Éowynék szerelméről lehetett többet tudni, nem pedig fordítva. Csakhogy a másik páros a Filmben elég nagy szerepet kapott, így én attól félek, hogy kitúrják a helyükről szegény Faramirékat. :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132495 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Ha már a TTT bővítettje ilyen lesz akkor mit várhatunk a Rotk-tól? Majd megy tehenet fejni? :roll:
[size=9:tsowzs5u]Bocs a vészjóslásért de ilyen hangulatom van.. :roll: :oops: [/size]



Hát igen, van benne valami... :cry:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132490 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Ha már a TTT bővítettje ilyen lesz akkor mit várhatunk a Rotk-tól? Majd megy tehenet fejni? :roll:
[size=9:1hfet4u9]Bocs a vészjóslásért de ilyen hangulatom van.. :roll: :oops: [/size]

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132472 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Én is nagyon ki vagyok akadva ezért a jelenetért :evil: , de fő, hogy végül is a Filmbe nem került bele, csak a bővítettben látható. Az utolsó pillanatban valószínűleg valaki szerencsére észheztért, így kirakták a szűrét :wink: . Tenném hozzá, jó döntés volt (természetesen).



hát igen, én is örülök, hogy nem volt benne,mert akkor már tuti kirohantam volna a moziból ennél a résznél...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132385 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is nagyon ki vagyok akadva ezért a jelenetért :evil: , de fő, hogy végül is a Filmbe nem került bele, csak a bővítettben látható. Az utolsó pillanatban valószínűleg valaki szerencsére észheztért, így kirakták a szűrét :wink: . Tenném hozzá, jó döntés volt (természetesen).

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #132360 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Elf:a TTT bővítettben állítólag lesz egy olyan jelenet, hogy Éowyn főz vmit Aragornnak, de nem ízlik neki (Arának), viszont azt tetteti, hogy finom...
Nem rombolták le ígyis eléggé a hercegnő-imázsát??? Rohan úrnője konyhatündérkedik.... :?



8O 8O 8O na ne már!!!! Ezt nem tudom elhinni...
Hát ez már tényleg sok... Ezt már tényleg nem kéne LOTR néven forgalmazni...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132355 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

a TTT bővítettben állítólag lesz egy olyan jelenet, hogy Éowyn főz vmit Aragornnak, de nem ízlik neki (Arának), viszont azt tetteti, hogy finom...
Nem rombolták le ígyis eléggé a hercegnő-imázsát??? Rohan úrnője konyhatündérkedik....


Na ezt a jelenetet meg fogom nézni - de valószinüleg nagyont fogok nézni vagy egy jót nevetni :D

Szerintem Eowyn volt a tökéletes hercegnő, ezt valóban lerombolták a filmben egy kissé - főleg ezzel a jelenettel.

De az is lehet, hogy PJ a végén rájött, hogy túl sok tündét vagy tündés jelenetet hagyott ki a filmből. És mint Lalaith idézte

Rohan úrnője konyhatündérkedik....

ezzel akrta pótolni. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132354 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Lalaith: Kösz!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132338 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Elf:a TTT bővítettben állítólag lesz egy olyan jelenet, hogy Éowyn főz vmit Aragornnak, de nem ízlik neki (Arának), viszont azt tetteti, hogy finom...
Nem rombolták le ígyis eléggé a hercegnő-imázsát??? Rohan úrnője konyhatündérkedik.... :?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132337 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Jaja, tök felesleges volt Haldírt és Arwent kiemelni...Bombadilt énis hiányoltam, meg ha már a női szerepeknél kiemelésénél tartunk, berakhatta volna Aranymagot...
Az a főzéses jelenet meg nagyon remélem, hogy nem lesz benne a TTT-bővítettben...


Igen, Bombadillal együtt ARanymagra is gondoltam :)
Milyen főzéses jelenet?

Luinefaciel, sztm akkor se kellett volna 1 perces haláltusát rendezni és ezért elkalauzolni Kürtvárba, átírva ezzel az eredeti történetet.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132336 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta:

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: Engem Fotr-ben a gázlós jelenet idegesített (megnéztem volna Glorfindelt :cry: ), de a többi Völgyzugolyos jelenet még elment. De amit a TTTben műveltek vele, pl. Aragorn "halálánál"... Meg (mint már mondta vki) nem illett az Arwenről alkotott képbe se a Gázlós jelenet, se a TTT-s tapizás Aragornnal.
Éowyn meg nem olyan "úrinős", mint a könyvben, de erről mát kifejtettem a véleményem...
Szóval PJ elgondolkodhatna a női karaktereken... :roll:



Hát igen. Ha már itt tartunk, én Tom Bombadilt is nagyon hiányoltam, és nem értem, hogy néhány szereplőt viszont miért kellett úgy kiemelni pl. Haldírt, aki mégis mit keresett Kürtvárban és szinte már nagobb haláltusája volt mint Boromirnak. De ezt a végtelenségig sorolhatnám még...


Jaja, tök felesleges volt Haldírt és Arwent kiemelni...Bombadilt énis hiányoltam, meg ha már a női szerepeknél kiemelésénél tartunk, berakhatta volna Aranymagot...
Az a főzéses jelenet meg nagyon remélem, hogy nem lesz benne a TTT-bővítettben...


Sztem meg egyáltalán nem volt felesleges Haldírt kiemelni...nagyon is helyes volt. Így mutatta be e nézőknek, hogy egy tünde is meg tud halni. (mert ugyebár nem mindenki olvasta a Gy.U.-t, és így akarta P.J. ezt a dolgot nekik szemléltetni :wink: ) Egyébként Arwent meg tényleg felesleges volt kiemelni....ez szvsz....[size=9:1i07z42q]bocsánat az off-ért....[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132329 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: Engem Fotr-ben a gázlós jelenet idegesített (megnéztem volna Glorfindelt :cry: ), de a többi Völgyzugolyos jelenet még elment. De amit a TTTben műveltek vele, pl. Aragorn "halálánál"... Meg (mint már mondta vki) nem illett az Arwenről alkotott képbe se a Gázlós jelenet, se a TTT-s tapizás Aragornnal.
Éowyn meg nem olyan "úrinős", mint a könyvben, de erről mát kifejtettem a véleményem...
Szóval PJ elgondolkodhatna a női karaktereken... :roll:



Hát igen. Ha már itt tartunk, én Tom Bombadilt is nagyon hiányoltam, és nem értem, hogy néhány szereplőt viszont miért kellett úgy kiemelni pl. Haldírt, aki mégis mit keresett Kürtvárban és szinte már nagobb haláltusája volt mint Boromirnak. De ezt a végtelenségig sorolhatnám még...


Jaja, tök felesleges volt Haldírt és Arwent kiemelni...Bombadilt énis hiányoltam, meg ha már a női szerepeknél kiemelésénél tartunk, berakhatta volna Aranymagot...
Az a főzéses jelenet meg nagyon remélem, hogy nem lesz benne a TTT-bővítettben...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132324 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith Scarlett írta: Engem Fotr-ben a gázlós jelenet idegesített (megnéztem volna Glorfindelt :cry: ), de a többi Völgyzugolyos jelenet még elment. De amit a TTTben műveltek vele, pl. Aragorn "halálánál"... Meg (mint már mondta vki) nem illett az Arwenről alkotott képbe se a Gázlós jelenet, se a TTT-s tapizás Aragornnal.
Éowyn meg nem olyan "úrinős", mint a könyvben, de erről mát kifejtettem a véleményem...
Szóval PJ elgondolkodhatna a női karaktereken... :roll:



Hát igen. Ha már itt tartunk, én Tom Bombadilt is nagyon hiányoltam, és nem értem, hogy néhány szereplőt viszont miért kellett úgy kiemelni pl. Haldírt, aki mégis mit keresett Kürtvárban és szinte már nagobb haláltusája volt mint Boromirnak. De ezt a végtelenségig sorolhatnám még...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.678 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére