Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 8 hónapja #87329 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Háj evribádi...
a kép annyiból érdekes hogy az uccán öltözködik és hogy nincs rajta cipő...hm... ez valami hobbit rituálé? :oops: Hogy mit csinálhatott??? Jó kérdés.. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87323 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ez a pasi hihetetlenül jóóóóóó
Imádom Dom Dom Dom
Egyébként én nem lettem se Borbak, se Took..... :cry:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87289 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Khm...érdekes, de nem rossz :)
Hm...valyon mit csinált? :? :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87272 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hmmm látom nincs Tma.. :roll: Hm... :cry: Na jó mit szóltok ehhez a képhez?


Eheh... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87230 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ha vmi német film megy tőlem lehet akármilyen drámai meg komoly én röhögőgörcsöt kapok :lol: , élő példa rá a német tancim akinek folyton fröcsög a nyála - külön élmény vele szemben állni...főleg mikor ideges :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87227 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ja egyébként Min képeit láttam a TVben csak ott mozognak is... a jelenet elég érdekes... (izéé...nem értettem...bár németül volt...de olyan akcentusa volt a szinkron szinésznek :dead: ) Mindenesetre nagyon jó a jelenet.. :oops: Már csak 17 nap :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87211 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pedig létezem...ugye? :?
Lehet h rosszul írtad be a nevem v csak a gépem szivat engem :x :evil: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87209 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Bocsi, tom én vaok a főfőfőfő PFFos de ezt nem tom máshova írni...utólagosan természetesen lehet törölni ;)

OFF:
Losttűrwen: Nagyon teccik az új neved csak nem took neked privit írni mert azt irja ki hogy nincs ilyen user :P :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87207 Írta: Erda niire (Area)
joóK!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87203 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
primula: :mrgreen: Tessék feltenni a képeket a netre ;) Egyébként szerencsések vagytok...
Min: Állati képek ;)
[size=9:2sxlyfgc]De azért láccik hogy nem nagyon figyeltek rám ugyanis ezeket már néhányszor betettem :roll: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87197 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hello mindenki!Voltam a londoni premieren es Dominik meg Billy istenek voltak!Dominik meg integetett i8s nekem meg a baratnomnek a kocsijabol.Csinaltam kepeket is ,jok lettek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87177 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Juuuuuujjjjjjjjjjj de ariiii! :D :D
Ez a teszt-izé nekem be se jön :( :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87175 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tudom, láttátok-e már, de tündéri ez a kép Domról! :D
www.bagendinn.com/images/mmain13.jpg
Awwwwwwwwwwwwwwww... 8O ;) *puppy eyes*
Meg ez is... 8O
www.bagendinn.com/images/studlydommie.jpg
Amúgy én is Borbak lettem, pedig a névgenerátornál Tuk vagyok... :roll: Ki érti ezt? :hein:
Interjú a drágákkal, plusz sok kép :itscool:
www.comingsoon.net/cgi-bin/archi ... 0338,93684 ,
www.bagendinn.com/images/mpxmas.jpg
www.bagendinn.com/images/listenmerry.jpg
www.bagendinn.com/images/mpescape1.jpg
www.bagendinn.com/images/mpescape2.jpg
www.bagendinn.com/images/pippinescape1.jpg
www.bagendinn.com/images/woundedmerry1.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87108 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Akárhogy csinálom nekem Borbak jön ki.. bár van ahol nem értem a válaszokat, ott tippelek hogy mi lehetek én...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87048 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Area Drága: Ha észre vetted volna a videon minda2en szerepelnek..a Teszt is Borbak&Tuk-os :P Ja és meg egyébként az előző oldalakon végig Billy volt...és most jó lett volna 1 kis Dom is :P Ja és van olyan kép ahol többen vannak rajta...és valjuk be ez a topic kettöjükről szól ;)

(Ime lehet látni hogy foggal,körömmel védem Dom-ot :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87024 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nahhát.... Tuk lettem... :hello:
(Esztmár máshol is monták nekemm... Akkor csak van benne vmi... :roll: )
Telu: Képek RULZ!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87019 Írta: Erda niire (Area)
Telu: jók, de az özzses Dominic. :bawling: :sleepy: :rmad2: :shake:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87017 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Bennvót az is...de azért jó hogy még 1X betetted... észrevettem hogy eléggé pangunk...nem szép dolog... pedig hozok én dolgokat ám rendesen... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #86968 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka:huuhhh!! Megint egyszer +előztél!
Tök jók!!
Ezt nem tom beszurtad-e, ha igen sorry!
Szeretem a fát:
delicious-blue.org/dominic/media ... 09-800.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86939 Írta: Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86938 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A végén még kinyirtok... :roll:

Ime egy Teszt: érdemes megcsinálni...azt deriti ki hogy Tukok vagy Borbakok vagyunk-e...vagy esetleg egyik sem :)
(Én például Borbak lettem 8) )

perabo.virtualave.net/pepper/brandytook.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86923 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hoztam videot..nézzétek meg...én végig röhögtem az egészet...olyan aranyosak :)

www.bbc.co.uk/films/film_2002/lord_of_the_rings_video.shtml

A legalsó Billy és Dom ;) Ja és RealPlayer kell hozzá ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86922 Írta: Niphredil/Szméagol
Bocsi az OFFért. :oops:
Ezeken milyen édesek drága hobbitjaink (mint mindig :) ):
news.bbc.co.uk/olmedia/1800000/i ... mpire1.jpg
i.imdb.com/Photos/Events/1384/BillyBoyd,_Mazur_384414_400.jpg
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86842 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Habár kicsit furának tűnik ez az egész névgenerátor :? ...na mindegy.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86840 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Niphredil:köszi!A Losttűrwent dobta ki tünde névnek...hmm...végülis teccik :D :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86832 Írta: Niphredil/Szméagol
Rago: tippre lehet, hogy a felirat Whack me (kb.: Verj el), de a me előtt van még valami, úgyhogy nem tudom.

Aynenn: www.barrowdowns.com/middleearthname.asp?Size=
Ez egy névgenerátor, megmutatja a tünde, hobbit, törp és ork nevedet, csak írd be a teljes saját neved.

:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86798 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tok új nevet magamnak (a Nerwenről már lemondtam :cry: ), néztem a 3. kötetben is...de...nem tom :? Na jó nem untatlak titeket :) ...


(De aki tud egy jó nevet szóljon azért! :lol: )

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86757 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát sztem a felső szöveg vége ACK
Az alsó meg biztos Me... :roll: Nincs másik hátsó kép róla???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére