Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 9 hónapja #86128 Írta: Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86127 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Area írta: Teluka, nekem nem jönnek be a képek :cry: , de viztos jók, ha ez a véleményezés... :)


Area: Lejjebb írtam hogy nekem se jön be hagyományos úton szal Jobb egérgomb/ Mentés másként ;)

Frodesz magyar hangja télleg nagyon aranyos :)
De Pippiné 8O

Elkezdtem fordítani azt a Billy A-Z-s izét... csak néhány helyen elakadtam :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86113 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Süni:Én inkább maradnék Domnál.. :wink: De nem rossz...OFF vége!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86112 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: OFF:Süni:Ez a frodmagyarhang?


OFF: Igen, ő az. Édes, nem? :D

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86109 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
OFF:Süni:Ez a frodmagyarhang?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86106 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: Nem láttam Frod magyarhangját...de ez!!! Kiakasztó!!! 8O Tök ledöbbentem!


Hát igen... én is! :roll:
Remélem ne dobtok ki az off miatt, de ha már szinkron, akkor:
www.vigszinhaz.hu/html/t_csore.htm
www.szinhaz.hu/csoregabor/lovatettlovagok.shtml

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86104 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem láttam Frod magyarhangját...de ez!!! Kiakasztó!!! 8O Tök ledöbbentem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86102 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: Süni:Jesszus! 8O Ez a csákó nem semmi!


Én szóltam... nagyon off, de: ellenben láttátok már Frodó magyarhangját? Ő meg csuda édes!!!

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86101 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Süni:Jesszus! 8O Ez a csákó nem semmi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86099 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: Telka-detektiv:köcc,hogy utána nézel!
Ithil:Lippai László??? Nem is hallottam még róla... :oops:
Majd hozol képet ha tudsz/akarsz/van időd! Köcc....
Jajj, de félelmetesek vagyunk:
img.www.tolkienonline.com/galler ... 10631a.jpg


Gyengébb idegzetűek kerüljék el az oldalt... a bácsi öreg és még csak nem is aranyos... 8O www.madachszinhaz.hu/tarsulat/lippailaszlo.php

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86098 Írta: Erda niire (Area)
Teluka, nekem nem jönnek be a képek :cry: , de viztos jók, ha ez a véleményezés... :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86094 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka-detektiv:köcc,hogy utána nézel!
Ithil:Lippai László??? Nem is hallottam még róla... :oops:
Majd hozol képet ha tudsz/akarsz/van időd! Köcc....
Jajj, de félelmetesek vagyunk:
img.www.tolkienonline.com/galler ... 10631a.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86087 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pip magyarhangja Lippai László.
[size=9:3dhxfvss]Hátmég mossincsképem, de nembírom belepofázás nélkül... :roll: [/size]

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86085 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hm...emberek...a szöveget igérem lefordítom ha lesz 1 szabad percem ;) Ööö...kép most nincs :P nincs időm...sorry :( Trufa hangja szentem jó lett....bár az eredetibb 1000X jobb ;)
Szinház egyébként RULZ!!! Szentem király 8)
Ööö...Billy+Boka...hááát izééé....majd keresek nektek igérem... ;)
Dom...háát...illene tudni de passz...majd azt is kideritem...
(Öhöh...elmehetnék ennyi erővel detektívnek :) 8) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86068 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pippin magyar hangja kicsoda?? Bár ezek után lehet, hogy jobb amíg nem tudjuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86067 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szegény Trufa :( ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86066 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én is! És komolyan rá nem jöttem volna, hogy ő az!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86065 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A Stholt utálom, főleg mióta a Való Világ cécóba is közreműködik :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86063 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

...a magyar változatban olyan nevek is közreműködtek, mint Stohl András (Trufa) vagy Rékasi Károly (Legolas)....


Ti ezt tudtátok??? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86029 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát, elvileg balrogok elé vetik aki megmutatja, de lehet hogy van...mmnt kép Billy tetkójáról:) És Domnak hol van?
Amúgy nekem tetszettek a színházas képek, egy nagyon másféle Billyt mutattak meg.. mit ne mondjak,megnézném élőben színházban :D :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86004 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka:Nagyon állat képek!!!
A szöveget viszont nem értem.. :?
Billy-boka tetkóról van fénykép???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85998 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Úristen!Ezek a képek...és az utolsó...gondoljatok a gyerekkoromra!Mien ember leszek így, há? :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85997 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na megvan Billy tetkója... Galad jól tudta... ugyanis télleg a bokáján van a tetko...Gratula Galad ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #85992 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezt érdemes elolvasni :) Bár én nem mindent értek de sokk szerencsét hozzá ;)

A - Z OF BILLY

A - is for Accent, Because it's one of the most distinctive things about Billy.

B - is for Blue, Billy's favourite colour.

C - is for Camping, as in "I just think of myself as a friend. A good friend. A good friend who might camp in your garden!" - after Sean Astin's comments of Billy being a stalker.

D - is for Dom, capers in crime and washing duties.

E - is for Early Mornings, which he had to endure during the LOTR shoot.

F - is for Feart, a worldwide phenomenon.

G - is for Glasgow, birth place and living quarters, who knows, may own the place one day.

H - is for Hair, facial hair. He had none for LOTR and a mouthful for 'upcoming features'.

H - is for I-con, Billy attended the convention this year to a lot of happy faces.

J - is for Jobs, Billy used to be a book binder and has worked on a lot of theatrical plays before starting film work.

K - is for Kicking Arse, which Billy can do thanks to his foil fencing, Jeet Kune Do and Phillipino Kali qualifications.

L - is for Large Feet, those large, hairy, hobbit feet.

M - is for Merry, never seen without Pippin, or a packet of Dr Filibuster's fabulous wet start, no heat fireworks!

N - is for New Zealand, where LOTR was shot, and he know supposedly owns a house with the other Hobbits and Orlando.

O - is for Official Site, where Billy contributes to often.

P - is for Pint, as in...'It comes in pints? I'm getting one!' from FOTR.

Q - is for Queen, an aspiration for Billy, known as the pretty princess.

R - is for Rosey Cheeks, which Billy sports playing Pippin.

S - is for Surfing, has been known to surf in Cornwall, Scotland and Australia, is said to be pro like.

T - is for Tattoo, the one he got with the fellowship, on his right ankle.

U - is for Urban Ghost Story, one of Billy's first films. He plays a loan shark and acts dead scary.

V - is for Vulnerable, how Pippin starts out at the beginning of the fellowship's quest across middle earth.

W - is for Wee Scarvies, a collectable spoof of Pippin's scarf, no household is complete without one.

X - is for Extreme Sports, which Billy takes part in like surfing (see S), skiing but defiantly not bungee jumping!

Y - is for Yacht, or similar Billy will be sailing on in Master and Commander.

Z - is for Zaphod Beeblebrox, from The Hitchhikers Guide to the Galaxy, reminded me of Billy (two heads and all!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 9 hónapja #85989 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka:Na ez egy fölösleges kérdés volt! :wink:
Várjuk a képeket!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85987 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jó neked mert nekem nem...de azért örülök ;) Ööö..hozzak még képet? Na mind1 hozok magamtól is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85986 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka:Nekem simán bejöttek és naon yók!!!
Aynenn:Hát egen...Képzeld el ahogy szépen zakóban-nyakkendőben vmi tárgyaláson ülnek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85980 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
WoW Telu!! Merciii! :biggrin2:
Nah lekközelebbre már énis öcceszedek vmit nektek! (Meg magamnak... 8) )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85969 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Aha...igy már értem...én se tudnám őket elképzelni egy komoly filmben 1üt...De külön külön igen ;) Mert az Ellenséges vizeken-t én láttam és bár Dom az Xedik statiszta szentem ott sem egy mókás figura :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.770 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére