Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 9 hónapja #86371 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Öhmm...
Ahogy Telu lejjebb monta:
Yobbegérgomb, mentésmásképp... :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86370 Írta: Ithilgalad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86355 Írta: A Fák Úrnője
Wow! 8O (remélem érthető voltam)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86330 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Teluuuuuuuuuuu:ezek baromi yók!!! Édesek, helyesek +minden!! Imádunk! /én biztos/:o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86329 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
galad mekhayol és kalapotemel Telu előtt, asztán elfolyik...
:hello:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86326 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mennyi kép!! Tök jók!! 8O
Telka-detektív: ez a csaj ki?? Te mindent tudsz!!

www.bagendinn.com/images/dombaftas3.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86230 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telumehtar\n

www.bagendinn.com/images/bbcbilly4.jpg
Olyan, mint egy kiskölyök egy iskolai szavalóversenyen, nagyon édes:)

www.bagendinn.com/images/dombaby.jpg

Decukiii:))babaaaaaaaaaaa


De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86203 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ithilgalad írta: [size=9:1a276mws]Off:
De Telum ugyi hagysz belőle a UHdnak is? (Mayd nemeszek előtte... :evil: )[/size]


Persze :D Majd családi vacsorát csinálunk : ) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86200 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hmmm, hmmm, hmmm.... :? :|

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86198 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ithilgalad: Más lesz egy picit a történet és máshol lesz vége, mint a könyvben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86196 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
[size=9:10h3hnhc]Off:
De Telum ugyi hagysz belőle a UHdnak is? (Mayd nemeszek előtte... :evil: )[/size]

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86191 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telumehtar:én lefogom te harapsz! :twisted: :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86187 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hátakkor nemfogok ódákat zengeni... :evil:
Dehát Pip + a palantír??? Stb...
Az azér valami... :evil:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86186 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Micsodaaaaaaaaaaaaaaa????? :evil: :evil: :evil:
Komolyan elgondolkozom azon hogy nyakonharapjam-e PJ-t :rmad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86185 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Állítólag a 2. filmben az ő történetük kapja a legkisebb hangsúlyt... majdnem mellékszereplőkké vállnak! :evil:
Remélem, azért a Bővített változatában majd több jut belőlük is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86176 Írta: Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86153 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Felőlem nevezhetsz annak is ;)
Egyébként kösz a kitüntetést 8)
Ööö...nos akko kellene valami uj Tma nemde????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86148 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka-detektív:Akkor sztem vmilyen kitüntetést érdemelnél! Mondjuk kinevezünk tetkókutatónak??? :wink:
A videók tök jók!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86145 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Megtaláltaaaam :mrgreen: Mostmár tom holvan Dom tetkoja :)

Dom's can be found on his upper right arm.


Azaz a jobb felkarján van :) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86143 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
És már megint van mondanivalóm...Billynek imádom az akcentudát:)És olyan édesen csücsörít amikor beszél:) Egyébként akcentus ide vagy oda, sokkal jobban értem hogy mit mond, mint mondjuk Seant. Ezt mondjuk már akkor észrevettem, mmnt hogy a skót angolt valahogy jobban értem, amikor Skóciában voltam. Londonban vettem valamit egy köértben, sé nem értettem, mit mond az eladó, mennyit kell fizetni, annyira hadart. a pénztárgépről kellett leolvasnom. Skóciában viszont értettem, pedig akkor még feleennyirye nem tudtam angolul mint most.Nagyon tisztán beszélik az angolt.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86140 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: www.lordoftherings.net/media/video/hobbitonalive.html

Videooooo :)
Érdemes meghallgatni Billy akcentusát... :)

www.lordoftherings.net/media/video/cannesbboyd.html

Videooo 2 ;)


Tudom hogy nem ebbe a topicba tartozik, de még Seannak van bnagyon édes hangja mmnt az eredeti:) és tök jó, hogy ha hallom a hangjukat, akkor is felismerem, ha nem látom az arcukat:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86137 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: billyboyd.deep-ice.com/outsurf.jpg


Hát ez nagyon aranyos:))))))))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86136 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta:

" írta:
Gyengébb idegzetűek kerüljék el az oldalt... a bácsi öreg és még csak nem is aranyos... 8O www.madachszinhaz.hu/tarsulat/lippailaszlo.php


Öreeeg?????Ez a szerencsétlen pasas alig néz ki 40-nek, az már öreg???Akkor Billy is akassza fel magát a 30akárhány évével??? :roll: Nekem az öreg az valahol 60 évnél kezdődik... És a hangja amúgy jó Pippinnél szvsz:)


A helyzet az, hogy a hangja miatt sokkal fiatalabbnak képzeltem. Ennyi. :oops: 8O :roll:

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86135 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

" írta:
Gyengébb idegzetűek kerüljék el az oldalt... a bácsi öreg és még csak nem is aranyos... 8O www.madachszinhaz.hu/tarsulat/lippailaszlo.php


Öreeeg?????Ez a szerencsétlen pasas alig néz ki 40-nek, az már öreg???Akkor Billy is akassza fel magát a 30akárhány évével??? :roll: Nekem az öreg az valahol 60 évnél kezdődik... És a hangja amúgy jó Pippinnél szvsz:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86130 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
billyboyduk.yoll.net/art/fan04.jpg

Wáááá....No Comment 8O :lol: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.744 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére