Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
18 éve 9 hónapja #279496 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Mal-estel írta: Hát a 2. évad is elég durva...
Most néztem meg a 9. részt :lol:

Na, akkor te talán tudsz valami megnyugtatással szolgálni: Ugye azt félreértettem, hogy a januárig nincs új rész?! :roll: Ugye nem lehetnek ilyen szemetek? :(

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279482 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Remzy_mama/Tünde írta:

Rabyn írta: Csak halkan jegyezném meg, hogy a nemtoménmilen díjkioszton vagy min azok jelentek meg akik az első évadot túlélik és bizony Dom is ott volt (mellesleg forgatja a második sorozatot szal nemigazán hinném, hogy elpatkol)
viszont van aki meg fog halni. Pont egy ilyen részt sikerült elkapnom. Ja és a gyártók szakítottak a híres neves szabállyal miszerint egy gyerekkel semmi baj se történhet.


Légyszí, légyszí! Ne mondd el előre... :(


Hát a 2. évad is elég durva...
Most néztem meg a 9. részt :lol:
Nem írok többet, mert biztos vannak olyanok (sokan) akik nem szeretnék.
:wink:
De azért annyit mondok, hogy jelen állás szerint (9.rész) nem szakítottak "a híres neves szabállyal" olyan nagyon, bár biztosat én sem tudok...

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279425 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Boldog szülinapot Dom! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279420 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ancalima Anarórë írta: Boldog 29. Szülinapot, Dom! :)


Csatlakozom! Boldog szülinapot Dom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279403 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ancalima Anarórë írta: Boldog 29. Szülinapot, Dom! :)

Csatlakozom! :D
BSz Dom!!!

A fene se hitte volna, hogy ilyen "öreg" szegényem! 8O :oops:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279365 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Csak halkan jegyezném meg, hogy a nemtoménmilen díjkioszton vagy min azok jelentek meg akik az első évadot túlélik és bizony Dom is ott volt (mellesleg forgatja a második sorozatot szal nemigazán hinném, hogy elpatkol)
viszont van aki meg fog halni. Pont egy ilyen részt sikerült elkapnom. Ja és a gyártók szakítottak a híres neves szabállyal miszerint egy gyerekkel semmi baj se történhet.


Légyszí, légyszí! Ne mondd el előre... :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279339 Írta: Ancalima Anarórë
Boldog 29. Szülinapot, Dom! :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278757 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyááááá, de jó képek :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278747 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276224 Írta: Serrana/Taurin

Coralie írta:

Mal-estel írta: a doki addig szenvedett vele míg feléledt :D

Na persze, Jack szenvedett, mi?! Na, azért ne sajnáljuk már ennyire! Itt Charlie-t kell sajnálni, hé!
8)


Húú... piszok rossz lehetett megcsinálni a felélesztős részt. (Úgy tenni mintha nem lennél magadnál közben mégis és közben valami vadbarom állatul veri a TE melledet)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276086 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Csak halkan jegyezném meg, hogy a nemtoménmilen díjkioszton vagy min azok jelentek meg akik az első évadot túlélik és bizony Dom is ott volt (mellesleg forgatja a második sorozatot szal nemigazán hinném, hogy elpatkol)
viszont van aki meg fog halni. Pont egy ilyen részt sikerült elkapnom. Ja és a gyártók szakítottak a híres neves szabállyal miszerint egy gyerekkel semmi baj se történhet.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276081 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Mal-estel írta: a doki addig szenvedett vele míg feléledt :D

Na persze, Jack szenvedett, mi?! Na, azért ne sajnáljuk már ennyire! Itt Charlie-t kell sajnálni, hé!
8)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275980 Írta: Ranamarth (Endóriel)
spoilerON:
ó,nekem meg van az egész sorozat gépen és higgyjétek el nekem,még sok izgi dolog vár Domra...nem fog kiszállni:)
spoilerOFF

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275973 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Drowse írta: hát én nem nagyon nézem a sorozatot, és elég gáz volt, hogy végre egyszer leülök nézni, erre mingyá meg is hal.. :?


Én az RTL-en nézem a Lost-ot és a múlt heti részben nem halt meg: a doki addig szenvedett vele míg feléledt :D

Azt persze nem tudom, hogy később meghal-e.Valaki? :?: :!:

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275890 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Alina írta: Sziasztok!
Nem Lost, de azért kapcsolódik Domékhoz:
A Ringers-Lord of the Fans c dokumentumfilm nemsokára elérhető lesz DVDn, (kettes régiókóddal is, Angliában, nem tudom, hozzánk is eljut-e?) :D A film azt hivatott bemutatni, hogy a történetnek milyen hatása volt a nyugati kultúrára az elmúlt 50 évben. A filmben rengeteg LOTR szereplő feltűnik, + Dom narrátor is egyben (bár gondolom ez nem új itt senkinek).
(Ha valaki esetleg bármit tud a magyar megjelenésről, beírná?)


Na szóval...a novemberi VOX magazin "novemberi dvd megjelenések" összesítésében benne van a Ringers-Lord of the fans. Semmi paraméter, ki mikor, mennyiért, ilyesmi...csak megemlítik, hogy gyün! Már ez is valami! Tessék sasolni boltban+neten!!!!

Javítom magam: már a neten is fent van... :lol: itt érdekesnek tűnik, 4000pénzt megér... :lol: Lehet írni a Mikulásnak!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275854 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hát én nem nagyon nézem a sorozatot, és elég gáz volt, hogy végre egyszer leülök nézni, erre mingyá meg is hal.. :?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275808 Írta: Serrana/Taurin
Péntek este nem voltam otthon, de anyciék felvették. Kár, hogy előtte olvasgattam a fórumot és így tudtam hogy nem fog meghalni.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275675 Írta: Penngaladiel
Egyébként pedig már ex-drogos, és az sem volt semmi, ahogy leállt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275655 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Niphredil Eleanor írta: Csak az akár, hogy pont egy drogos játszik... :roll:

Na de kit érdekel, ha egyszer ennyire FANTASZTIKUSAN JÓÓÓÓ!!! :D :D :D


Nagyon szeretik a színészek az ilyen, bonyolult szerepeket, mert igazi kihívás jól eljátszani.
Egy egyszerű szuperhőst sokkal könyebb megjeleníteni, bár népszerűsége többszöröse a drogosokénak.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275637 Írta: Niphredil Eleanor
Csak az akár, hogy pont egy drogos játszik... :roll:

Na de kit érdekel, ha egyszer ennyire FANTASZTIKUSAN JÓÓÓÓ!!! :D :D :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275591 Írta: Ille Lórien

Remzy_mama/Eldawen írta:

Salogel írta: És Dominic tök jó benne. :lol:


Ja! és most nézem és majdnem meghal. A frász jött rám... :embarassed:


Igen, valóban ijesztő volt, amikor a doki alig bírta újraéleszteni, de tudtam, hogy nem fog meghalni, mert ő az egyik főszereplő, és a sorozat még igencsak az elején jár. Csak egy kicsit fokozták a feszültséget.

U.i.: Dom tényleg aranyos benne! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275563 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Remzy_mama/Eldawen írta:

Salogel írta: És Dominic tök jó benne. :lol:


Ja! és most nézem és majdnem meghal. A frász jött rám...
:embarassed:


Rám is majd' rám jött :eek2:
Jó pár nézővel kevesebb lett volna, ha meghal... :wink:

Ja! Ez a másfélezredik hozzászólásom! :D :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275550 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Salogel írta: És Dominic tök jó benne. :lol:


Ja! és most nézem és majdnem meghal. A frász jött rám... :embarassed:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275347 Írta: Salogel
Salogel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ízisz írta: Annyira tetszik a Lost :D DDDDDDDDDD

Bocsi, de meg kellett osztanom :oops: :lol:

Kár, h nem minden nap vetítik... péntekig megdöglök :roll:



Tényleg jó film. És Dominic tök jó benne. :lol:

Sometimes You Can't Make It On Your Own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275158 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: A List magazin végzett egy kis összehasonlítást Billy-ről, amikor még sokkal fiatalabban játszott a Hansel és Gretel nevű darabban és a között ahogy most fest az On a Clear Day c. filmben. :)
(Annyira imádnivaló az a fiatalabb kép!) :D


Megnéztem őket és igazad volt! Elijah szörfösnaplója nagyon tuti!
De ez a "szigorú" tekintet is csúcs! Ez itt pedig , meg ez , és persze ez , na meg ez , a kedvenceim, itt meg mintha kb 17 éves lenne... :lol:
Kíváncsi vagyok, milyen lesz hatvanévesen... tuti, hogy ugyanilyen köylökmosolya lesz! ...nem tud valaki egy jó öregítőprogramot?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275102 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ízisz írta: Annyira tetszik a Lost :D DDDDDDDDDD

Bocsi, de meg kellett osztanom :oops: :lol:

Kár, h nem minden nap vetítik... péntekig megdöglök :roll:


Egyetértek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275101 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
az AXN-n ment mindennap de vagy vége lett és levették a műsorrol vagy le kellett venniük a műsorrol.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274787 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Annyira tetszik a Lost :D DDDDDDDDDD

Bocsi, de meg kellett osztanom :oops: :lol:

Kár, h nem minden nap vetítik... péntekig megdöglök :roll:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274046 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Amíg mindenki Dom magánéletén csámcsog (amihez sok közünk nincs), addig én inkább mutatok valami mást:
A List magazin végzett egy kis összehasonlítást Billy-ről, amikor még sokkal fiatalabban játszott a Hansel és Gretel nevű darabban és a között ahogy most fest az On a Clear Day c. filmben. :)
(Annyira imádnivaló az a fiatalabb kép!) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274038 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Öhm... én inkább megyek vele:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére