Elrond (Hugo Weaving)

Több
19 éve 4 hónapja #255386 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aragond írta: Én szinte ugyanúgy képzeltem el a szereplőket, mint a filmben. Bár Elrondot kicsit szebbnek.


hát ölég idős már a féltünde szerepre.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254136 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aragond írta: A Mátrixos telefonzsinór a fülében tök ,,szexi"! Mint egy járkáló telefonfülke.


:D :D Akkor ehez mit szólsz...?
kep.tar.hu/papaiolorin/50037589/12037699#2

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254113 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
A Mátrixos telefonzsinór a fülében tök ,,szexi"! Mint egy járkáló telefonfülke.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254033 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Micike írta: Az a baj, hogy ha meglátom, mindig a Mátrix jut eszembe... :roll:
A napszemüveggel, rövid hajjal, robotfejjel, a vezetékkel a fején....

Na mind2, de tényleg lehetett volna FÉLtündésebb!!!
Szvsz a haja sem sikerült a filmben.

A játékával semmi bajom nincs.


A haját inkább hagyjuk. Valahányszor meglátom, vihoghatnékom van. A teljesen egyenes haj még csakcsak, de az a három kunkor benne...

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254006 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Az a baj, hogy ha meglátom, mindig a Mátrix jut eszembe... :roll:
A napszemüveggel, rövid hajjal, robotfejjel, a vezetékkel a fején....

Na mind2, de tényleg lehetett volna FÉLtündésebb!!!
Szvsz a haja sem sikerült a filmben.

A játékával semmi bajom nincs.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253995 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Erenya) írta:
Keblemre, Olorin!!! :hello: ;) :P


Ez természetes, hiszen imádom, :D Smith ként is meg nőimitátorként is... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253991 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

olorin.papa írta:

Phaedra/Namarie írta: Én előbb láttam a fil met, mint ahogy olvastam a könyvet, de elrond arcával ennek ellenére sem vagyok kibékülve. Valahogy túl földies, nem igazán tündés.


:D Ez természetes, hiszen Féltünde! :D
Nekem nagyon bejött Hugo Játéka. :D


Keblemre, Olorin!!! :hello: ;) :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253987 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Phaedra/Namarie írta: Én előbb láttam a fil met, mint ahogy olvastam a könyvet, de elrond arcával ennek ellenére sem vagyok kibékülve. Valahogy túl földies, nem igazán tündés.


:D Ez természetes, hiszen Féltünde! :D
Nekem nagyon bejött Hugo Játéka. :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253985 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én előbb láttam a fil met, mint ahogy olvastam a könyvet, de elrond arcával ennek ellenére sem vagyok kibékülve. Valahogy túl földies, nem igazán tündés.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253980 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Meg Legolast nem szőkének :dead:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253965 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én szinte ugyanúgy képzeltem el a szereplőket, mint a filmben. Bár Elrondot kicsit szebbnek.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250977 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artanis Rodwen írta:

Phaedra/Namarie írta: A regénybeli Elrond arcát milyennek képzelitek el?


Huhh, ahhoz újra kellene olvasnom...
Meg nem vagyok az a fantáziával megáldott lény, szóval olvasás közben nem jelennek meg előttem a szereplők...
De legközelebb Elrondnál megpróbálom!


Hát, sajnos én az első filmet előbb láttam, a könyvet később olvastam, de egyébként sem tudom magam előtt látni a dolgokat. (nem nagyon)
Főként a helyszíneket, na meg Bombadilt. És Aranymagot. Nincs vkinek linkje a buckamanókról?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250061 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Amikor a film előtt olvastam nem "képzeltem el"(na meg nem is rá koncentráltam főleg)most meg nem tudnék elvonatkoztatni a filmtől...

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247830 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Phaedra/Namarie írta: A regénybeli Elrond arcát milyennek képzelitek el?


Huhh, ahhoz újra kellene olvasnom...
Meg nem vagyok az a fantáziával megáldott lény, szóval olvasás közben nem jelennek meg előttem a szereplők...
De legközelebb Elrondnál megpróbálom!

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247109 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Szvsz Elrondként nem szomorú, nem is komor az arckifejezése, sokkal inkább töprengő és esetnként szigorú.

A regénybeli Elrond arcát milyennek képzelitek el?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240975 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Gil-Celeb írta: Jajj,de fura ez a kép róla!Már megszoktam az Elrondos komor/szomorú arckifejezést tőle.... :D


Hát, igen, de ezer arca van ;)

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240775 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jajj,de fura ez a kép róla!Már megszoktam az Elrondos komor/szomorú arckifejezést tőle.... :D

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240283 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ezt nézzétek meg :)
Jó cím: A trilógiák hőse :D

www.origo.hu/filmklub/20031110hugo.html

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239027 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Az Ausztrál Filmintézet (vagy valami hasonló) díjára, amit akkor nem, de előtte és utána is elhozott.
Sikeres film. :-) Én is szeressem. Amcsik leforgatták a saját verziójukat belőle, Wesley Snipes-szal és Patrick Swayze-vel. ;-) de szerintem jobb az eredeti. ;-)

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #238951 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ha jól tudom, ezért a szerepért jelölték vmilyen "Legjobb Színész" díjra 8) .
Állítólag sikeres film volt :P .

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238660 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Diamond/Samu írta: Én is láttam a Priscillát, pont akkor kapcsoltam az m2-re, amikor kezdődött. Egyszer vmikor már láttam egy kis képet a filmről, de aztán el is felejtettem a címét. Nem semmi ,hogy hogyan nézett ki olyan erősen kifestve, meg amikor táncolt és ahogyan az arckrémekről beszélt :) ...


Huhh, azt én is láttam :)
Teljesen fura volt, hogy ki van festve :D
Meg azok a rucik...
Jah, és a család együtt nézte meg :D DD

1ébként ha jól emlékszem 94-es a film, szóval csak 5 év telt el (circa) a forgatások között, de teljesen máshogy nézett ki, nem?
Sokkal fiatalabb volt, vagy csak én látom így?

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238657 Írta: ritravhel
ritravhel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jó színész. Szerencsére előbb láttam a Gyűrű Szövetségét, mint a Mátrixot..., de... Smith ügynök jut róla eszembe! (A másik meg, hogy a Mátrixban meg Elrond...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238081 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én is láttam a Priscillát, pont akkor kapcsoltam az m2-re, amikor kezdődött. Egyszer vmikor már láttam egy kis képet a filmről, de aztán el is felejtettem a címét. Nem semmi ,hogy hogyan nézett ki olyan erősen kifestve, meg amikor táncolt és ahogyan az arckrémekről beszélt :) ...

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238014 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
MTV2-n épp a Priscilla megy :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236772 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

ruffian írta:

Rhiannon írta:

ruffian írta: Láttátok a ROTK bővítettben az extrák között azt a részt, mikor Hugo bemutatja, eredetileg milyen hajat csinált a fodrásza a koronázási jelenethez?
Hűlyére röhögtem magam:))))))mint egy japán gésa, úgy nézettt ki!


és az pontosan hol van? :roll:

Huhh, vagy a Kamerák Középföldén rész végén, amikor is a 2003-ban felvett pluszjelenetekről beszélnek, vagy az Egy Korszak Végében, de lehet, más a címe.

Kamerák Középföldén

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236574 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Rhiannon írta:

ruffian írta: Láttátok a ROTK bővítettben az extrák között azt a részt, mikor Hugo bemutatja, eredetileg milyen hajat csinált a fodrásza a koronázási jelenethez?
Hűlyére röhögtem magam:))))))mint egy japán gésa, úgy nézettt ki!


és az pontosan hol van? :roll:

Huhh, vagy a Kamerák Középföldén rész végén, amikor is a 2003-ban felvett pluszjelenetekről beszélnek, vagy az Egy Korszak Végében, de lehet, más a címe.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236501 Írta: Rhiannon
Rhiannon válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

ruffian írta: Láttátok a ROTK bővítettben az extrák között azt a részt, mikor Hugo bemutatja, eredetileg milyen hajat csinált a fodrásza a koronázási jelenethez?
Hűlyére röhögtem magam:))))))mint egy japán gésa, úgy nézettt ki!


és az pontosan hol van? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236315 Írta: Ithilwen
Ithilwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Phaedra/Namarie írta: Offok offja:

Ithilwen, végre valaki rajtam kívül, aki szereti Celebornt....

Galadriel és Aragorn találkoztak,ha nem is a koronázáson, mert az esküvőn ott volt Galadriel, és feletehetőleg Celeborn is. (Unokája esküvőjére ne ment volna el?). Erre bizonyték, hogy Eomer és Gimli beszélgetenek arról, hogy vajon Arwen vagy Galadriel szebb-e, jó pongyolán megfogalmazva.

Galadriel szavai arra vonatkoztak, hogy Lórienben nem látják viszont egymást.


A könyvben valóban ott van, de... inkább a Galadriel topicban folytatom ok? :wink:

"Állítsátok meg a közgazdászokat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236309 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ithilwen írta:

Barahir írta: ÁÁÁÁÁÁ!!!

Láttátok Elrond frizuráját az eredeti tervek szerint a koronázáson?
Ultragáz!!! :oops:
Mondjuk biztos rengeteg munka volt megcsinálni, de ha ez így maradt volna... Halálra röhögte volna mindenki magát, ez lett volna a trilógia legjobb poénja! :roll:
Már nem is tudom, melyik extra dokufilmben volt, de ezt nem elég egyszer látni! Még maga HW és a sminkes is röhögött!!


Ez nincs fenn valahol a neten? A DVD nincs meg... :cry: Hát ami azt illeti én először Arwen fejdíszén is kiakadtam, vagyis inkább furcsáltam a koronázási jelenetben, olyan..izé, mintha ezüst fülei nöttek volna.. nincs rá jobb jelzőm, bocsi. De végül is azt legalább meg lehet szokni, ha elég sokszor nézi meg az ember :P .
És arra a talányra tudja valaki a válszt, hogy miért nem volt a koronázáson Galadriel és Celeborn? Tudom, hogy azt mondta A Szövetségben Galadriel, hogy már nem találkoznak többé Aragornnal, de mégis miért?
Még egy kérdés: találtam egy képet, amin Celebornnal beszélget valaki, aki ugyan háttal áll, de feltűnően hasonlít Elrondra. Ez mikor, és hogy lehetséges?[/img]


Offok offja:

Ithilwen, végre valaki rajtam kívül, aki szereti Celebornt....

Galadriel és Aragorn találkoztak,ha nem is a koronázáson, mert az esküvőn ott volt Galadriel, és feletehetőleg Celeborn is. (Unokája esküvőjére ne ment volna el?). Erre bizonyték, hogy Eomer és Gimli beszélgetenek arról, hogy vajon Arwen vagy Galadriel szebb-e, jó pongyolán megfogalmazva.

Galadriel szavai arra vonatkoztak, hogy Lórienben nem látják viszont egymást.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236288 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Az a frizu halálos... *nyihog*

Furcsa, két egymást követő éjszakán álmodtam Elronddal, és mindkétszer azt, hogy haldoklik. Ez vajon mitől jött? Jó, hogy nincs baja a kedvenc tündémnek.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.639 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére