Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12807 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
TDJA VAlaki, hogy mi nyulhopsz! oldalának a pontos címe??????<br> please írjátok meg!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12806 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
BOCS A KITÖRÉSEIMÉRT , DE MOST VEZETEM LE A FESZÜLTSÉGEM....<br> MÉG TANULNOM IS KELL, MERT HOLNAP FIZIKÁBÓL ÉS SPANYOLBÓL DOGÁT ÍROK....<br> ÚGYHOGY MINDJÁRT MEGYEK IS, DE MÉG ÍROK NÉHÁNY DOLGOT , AMIN ESZEMBE JUT!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12805 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ELIJAH WOOOOOOOD FOREVER!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12804 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestas: miért utálod ot ?<br> néha kicsit fasz.....<br> de nem mindíg<br> !!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12802 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ahm szóval a te tesód, na ezt megpróbálom megjegyezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12803 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
letöltöttem smashing pumpkins számokat és tökre tetszik!!!<br> tök lelkibeteg zene!!!<br> tök édiiiiiiii!<br> a családom már meghal a sikitozásomtól, például szombaton az anyám elkezdett üvölteni, hogy ne visitozzak!!!<br> láttal valaki a black and white-ot?<br> jó film?sokat szerepel benne EL?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12800 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az az ász a Flipperben, hogy Gollam naplóparódiájában a Flipper-rel kényszerítik ki Szméagolból a GYűrű honlétét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12801 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
AZ HBO-N MÉG BIZTOS ISMÉTLELNEK!<br> ÚGYHOGY CSAJ LESSÉTEK MINDEN PERCBEN A MUSORAJÁNLÓKAT!!!<br> ÉN VETTEM ÉSZRE!!!<br> ÉS ÉN SZÓLTAM A TESÓMNAK (LEGOLASNAK) ,HOGY ÍRJON BE!!!<br> bocs, már megint a caps lock-on ültem!!!!<br> olyan édi volt lij!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12798 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
na,láttátok az hbo-n EL-T NYILATKOZNI?<br> TÖK ÉDI VOLT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12799 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Affene, mindig mindenről lemaradok!!!<br> Egyébként a Flippreben, akkor nem véletlen volt rajta Smashing Pupkins-os póló...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12797 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt láttátok, hogy a GyU egy csomó (mintha 5) olyan maszk izé dijjat is kapot angolban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12796 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem hinném, de előfordulhat. Hány perces lehettett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12795 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sikerült vkinek az egészet felvenni, mert én alig láttam belőle vmi!!!:((((<br> De Elijah rövid időre aló látványa kárpótolt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12794 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, persze ennek is leskétem az elejét... szerencsére azt még láttam hogy Elijah drága beszél:))<br> Nem tudjátok ismértlik ezt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12793 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MINDENKI KAPCSOLJON AZ HBO-RA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br> OTT MEGY AZ ÍGY KÉSZÜLT A GYURUK URA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12792 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hopsz, egy szó kimaradt az előző mondatomból: hogyan KELL kép webcímét... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12791 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Légyszíves árulja el nekem valaki, hogy hogyan kép webcímét belinkelni a fórumba, úgy. hogy rá lehessen kattintani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12790 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijahnak csak barna pulcsijai vannak??? De tényleg! Mindenféle fazonú pulcsija van, de majdnem mind barna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12789 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Rájöttem, hogy Elwoodnak nagyon nem áll jól, ha agyonszolizza magát. Meg az se, ha kihúzza a szemét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12787 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aranyos! Nekem teccik! =:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12788 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Robin: :) ))))<br> Kicsit furcsa, de nem mondok semmit, mert én se tudnék jobbat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12786 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én még nem is hallottam erről a filmről csak ezen a fórumon...<br> Nyulhopsz: nem kell bevarrni, elárulom, hogy a GyU végén nem hal meg, csak a lelke lesz oda... (na jó, nem ilyen egyszerű)<br> Most lelőttem a poént? <br> Szerintem mindenki tudja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12785 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elnézést ha közbeszólok,ha érdekel(ha nem,ne olvassátok el:)),leírom ezt a verset,amit Frodóról kreáltunk:)) Na,szal,döntsetek ti:) :<br> Szerény hobbit vagy te Frodó,<br> Tengerszemü,kedves hordozó,<br> Te hordozod az Egyet,Frodó!<br> Középfölde sorsa rajtad mulandó.<br> <br> Egyet hordozni nehéz feladat,<br> Örökké gonoszan suttog,de te tartod magadat,<br> Nem vagy egyedül,8 társad megvéd tégedet,<br> Hobbit,tünde,törp,ember mind egy célért küzd melletted. <br> ez a kreálmány:)))<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12784 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bevarrom a számat!! =:I

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12783 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lelőttem a poént!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12782 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szegényt agyonvágja az áram... jaaaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12781 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én láttam a Twist Olivert.Mire vagy kíváncsi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12780 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért nem említi senki az egyik legjobb Elijah filmet, a Jégvihart.Szeretem azt a filmet.Nagyon megkapó a hangulata, bár az is igaz, hogy nem egy tinifilm, EW pedig meghal a végén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12779 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok, Elijah imádók! Sesy, jók a képek Elijah-ról. Most néztem meg a Flippert, nem egy nagy szám, mint film, de édes. Elijah pedig nagyon elragadó benne. Láttátok már a Twist Olivert? Valaki mondja meg, hogy milyen! Légyszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12778 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, ez a teljes szöveg. Ebből látszik, hogy nem volt olyan sok párbeszéd, szöveg a filmben! Főleg nem a kis drága szájából...<br> Találtam néhányképet, van olyan amit nem is láttam:)<br> <a href=http://always.ejwsites.net/images/arena2.jpg> ez az egyik
ha a tekintettel ölni lehetne...
ez se semmi...
itt nagyon aranyosan mosolyog... bár a kép rossz minőség...
najo... mégegyet berakok... csak ugy a magam szorakoztatására is:))
nem ez a kép volt a Nők Lapjába? Már nem tom:))
najo, ennyi egy napra eléglesz! :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.345 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére