Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12777 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!<br> Tökjó az oldalad!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12776 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt volt Fereste???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12775 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a teljes változat?? Rövidnek tűnik... bár ha figyelembe vesszük a csatajeleneteket, meg mikor a tájat mutatják....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12774 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fereste: attol függ, mekkora. Szerintem 2 mg-t tud elküldeni, ezt nem néztem mekkora, de át lehet másolni Wordbe és ugy szerintem mindjárt kisebb!<br> Nyulhopsz: jó, akkor küldöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12773 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszke! Remélem le tudom tölteni, mert a freemail hajlamosd rá, hogy vmi hülyeség jöjjön ki az egészből, mire letöltöm... akkor asszem elkezdem az outlookot használni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12772 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sesy: szented elküldi a forgatókönyvet mailben? mármint nem túl nagy? mert ha nem, akkor még én is elküldöm néhány embernek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12771 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz: én is csak kaptam, ha akarod elküldöm Neked mailbe (remélem átmegy:)<br> Majd mindjárt irok is ki belőle, és beirok néhány linket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12769 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem meg ezek csak az elvonási tünetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12770 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg, hol lehet leszedni a forgatókönyvet???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12768 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Penny: igazán jó kis elemzés :) de szerintem csak tul sokszor láttam a GyU-t:) de tényleg, arra ébredtem fül, hogy: nincs se parókám, se ruhám, vagyis ez nem is igaz!<br> A szinészkedés az érdekel ezt eltaláltad kedves elemzőm:)<br> Hmm... de azért jobb lett volna, ha Elijah-al álmodok, kellemesebb:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12767 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ez tényleg érdekes álom, érdemes lenne megfejteni, vagy legalábbis megpróbálni. Mondjuk, hogy te voltál Frodó, ez jelentheti azt, hogy már teljesen azonosultál Elijah Wood-dal :) szóval lovak helyett biciklin jutottál el a gázlóhoz, ez a GYu modern változata :) nincs paróka, hát ez cikis helyzet lehetett, talán kicsit nyomasztó is, nem tiszta a lelkiismereted? :) De lehet, hogy egyszeruen csak érdekel a színészkedés. Na hogy tetszett az elemzésem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12766 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, kb. azt jelenti, amit Penny mondott. <br> ''Bölcs tanácsnak vélném, ha szívem nem szolna ellene''<br> Idézzek még? Bár most hogy olvastam a forgatókönyvet, Frodó drága nem mond valami sok szöveget! :( <br> Vic: köszi a linket, de sajnos azthiszem már megszüntették:( legalábbis nem jön be...<br> Ma nagyon furcsát álmodtam. Valami olyasmi volt, hogy teljesen ismeretlen emberekkel kellett előadnom a GyU-ból a Gázlós részletet, és én voltam Frodó:) épp próbáltuk a jelenetet (egy biciklin ketten ültünk, elég furcda volt...) mikor szoltak, hogy kezdünk:) beszaladtam a szobámba és nem találtam sehol a parókám meg a tuhám, és erre ébredtem föl. érdekes volt :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12765 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz! Jó és igényes a weboldalad, ügyes vagy!:)Hagytam ott neked üzenetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12764 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, ez a verzió már kicsit értelmesebb, bár a lényeg ugyanaz:)Igen, emlékszem mikor mondta. Jól is néznénk ki ha ötszöri megnézés után még mindig nem tudnám :) <br> Vic! Nekem nem muködnek a megadott címek :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12763 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Penny Lane,<br> az utolsó angol mondattal kapcsolatban:<br> Ezt mondta Frodó Boromirnak amikor Boromir kéri tőle a Gyűrűt.<br> A magyar felirat kb. így szólt:<br> Tudom, mit akarsz mondani. Meg is tenném, da a szívem nem ezt diktálja..<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12762 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vic: örök hála! Nagyon jók!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12761 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az összes többit itt találjátok:<br> <br> <a href=http://nsyncwebguide.com/legolas/news2002/feb/news02242002b.html> klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12759 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
júúúj az a kééép!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12760 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
teccik!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12758 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vic: ezeket hol lelted föl? Vagy csak ez a ketto van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12757 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<B> Az Oscarra készült egy halom új plakát... Ezt nézzétek meg feltétlenül: </B><br> <br> <a href=http://nsyncwebguide.com/legolas/news2002/feb/oscar17.jpg> Frodó és Samu


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12756 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Goldberry-nek<br> Bárcsak soha ne került volna hozzám a gyuru. Bárcsak ne történt volna mindez.<br> Akkor tudom, hogy mit kell tennem, csak... Félek megtenni.<br> Az utolsó nem teljesen világos, és mikor néztem a filmet, az angol verziót, akkor én sem értettem, hogy ez mit akar jelenteni pontosan.Tudom mit mondanál.És bölcsnek tunne, de a szívem figyelmeztet(mármint, hogy mégsem jó), vagy valami ilyesmi. Sessy, nálad,hogy szólna a pontos fordítás? Egyébként tök jók a képek, köszi a linkeket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12755 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok ily korán reggel!<br> Sessy, köszi a képeket, tényleg jó pofák! :-) <br> Amúgy letudnátok fordítani, hogy mit mondd? <br> Meglesz a Deep Impact, és a Flipper... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12754 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<font color=pink> yooo reggelt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12753 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Néhány mondat a GyU-ból - amit természetesen Ő mondd:))<br> <br> <i> I wish the ring had never come to me. I wish none of this had happened. <br> *<br> Then I know what I must do. It's just… I'm afraid to do it. <br> *<br> I know what you would say. And it would seem like wisdom but for the warning in my heart<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12752 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Najo, mégegy kép... de ez bmi édes...<br> <a href=http://sophistication.org/images/elijah/pale.jpg> csak borotválkozna meg....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12751 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, berakok néhány - válogatott helyekről összegyüjtött - képet:)<br> <a href=http://www.extra.hu/ejw/molo.jpg> na az ilyen képektől olvadok el...
egy dedikált kép :)
khmm.... ez aztán kép a javából:)
itt elég fiatal, de aranyos:)
na ennyi mára elég elég is!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12750 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na azér!<br> Elijahos jóéjt mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12749 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szeretitek Elijah Woodot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #12748 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<a href=http://www.extra.hu/ejw/oszi.jpg>Ez olyan poénos kép

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.447 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére